بطری پت کوچک

بطری پت کوچک

بطری پت کوچک یکی از نیازهای امروز جامعه بشری شهری است. بسیاری از ما زمان زیادی از روز را در بیرون از منزل سپری می‌کنیم. در این زمان باید مایعات بدن را تعمین کنیم. بنابراین از محصولاتی استفاده می‌کنیم که بطری‌های کوچک دارند.
ردپای این بطری‌ها را می‌توان در صنایع و بخش‌های مختلف یافت. به طوری که امروزه هزاران تولید کننده در سراسر دنیا از این بطری‌ها استفاده می‌کنند. اندازه این بطری‌ها وابسته به تولید کننده‌‌ای است که آن‌ها را از ظروف ایران سفارش داده است.
یعنی شما می‌توانید بطری‌های پت خود را در هر اندازه‌‌ای که تمایل داشته باشید دریافت کنید. ظروفیران یکی از معتبرترین تولید کنندگان این بطری‌ها در ایران می‌باشد. به طوری که سالیان سال است که مشتریان خاص این شرکت تنها از آن خرید می‌کنند. چرا شما یکی از این مشتریان راضی نباشید؟

خرید بطری پت کوچک

انواع مواد را می‌توان در این بطری‌ها ریخت. به طوری که امروزه کاربردهای آن بسیار زیاد و گسترده شده است. هر روز و در هر قسمتی از شهر که قدم بزنید؛ می‌توانید این بطری‌ها را مشاهده کنید. با توجه به اینکه این بطری‌ها قابلیت نگهداری مواد مختلفی را دارند؛ تولید کنندگان بسیاری می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.
البته نوشیدنی‌هایی که بسیار گرم سرو می‌شوند را نمی‌توان در این بطری‌ها نگهداری کرد. با این حال انواع شربت، آب معدنی، مواد جامد، سس‌های خانگی و… را می‌توان در این بطری‌ها ریخت. نکته مهم این است که این بطری‌ها را به سادگی می‌توان خرید کرد.بطری پت کوچک درست است که ساده است؛ اما نکات بسیاری است که هنگام خرید این بطری‌ها باید به آن‌ها توجه کنید. نکاتی که می‌توانند روی کیفیت محصول شما که درون بطری ریخته می‌شوند نیز تاثیر گذار باشند.
مهم‌ترین مسائل هنگام خرید بطری پت کوچک
اولین نکته‌‌ای که باید به آن دقت کنید کیفیت است. اما کیفیت یک کلمه کلی برای توصیف مجموعه‌‌ای از ویژگی‌ها است که یک بطری باید داشته باشد تعریف کیفیت نیز از نظر هر برند متفاوت است.

 

کیفیت در روند تولید بطری کتابی چگونه است؟

تولید یک محصول است که می‌تواند ویژگی‌های اصلی آن را مشخص کند. امروزه بسیاری از کارخانه‌ها ماشینیزه شده اند. به این معنی که بیشتر کارهای آن‌ها توسط ماشین‌ها صورت می‌گیرد. این روند مزایای بسیاری برای افرادی که قصد بطری پت کوچک را دارند؛ دارد. برای مثال دیگر خبری از اشتباه‌های انسانی در اندازه گیری نمی‌باشد. ماشین‌ها شبانه روز می‌توانند کار کنند. بنابراین روند تولید محصول سرعت بیشتری می‌گیرد. اما این مورد کاملاً وابسته به ماشین آلاتی است که در کارخانه از آن‌ها بهره می‌برند.
شرکتی که بتواند ماشین آلات به روز‌تری در کارخانه‌های تولید خود داشته باشد؛ مسلم است که محصول را سریعتر به دست شما می‌رساند. از سوی دیگر محصول آن کارخانه دقیق‌تر و با کیفیت بهتری می‌باشد. روند نگهداری از ماشین‌ها نیز بسیار مهم است. ماشینی که خراب شده باشد می‌تواند یک خط تولید کامل را از رده خارج کند. البته در بسیاری از موارد این خرابی‌ها آن قدر کوچک هستند که ماشین از کار نمی‌افتد. بلکه تنها روند کار را کند می‌کند.

مواد اولیه بطری پت کتابی کوچک چیست؟

یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های کیفیت که هنگام بطری پت کوچک باید به آن توجه داشته باشید؛ مواد اولیه‌‌ای است که در تولید از آن‌ها استفاده شده است. مواد اولیه با کیفیت می‌توانند محصول با کیفیت ارائه کنند. بسیاری از تولید کنندگان امروز متاسفانه به دلیل کاهش هزینه‌های تولید اقدام به استفاده از مواد اولیه بی‌کیفیت می‌کنند.
تشخیص اینکه کدام ماده اولیه برای تولید بطری پت بی‌کیفیت است؛ بسیار سخت است. شما عزیزان بدون انجام آزمایشات تخصصی نمی‌توانید از کیفیت مواد اولیه کارخانه تولید کننده بطری مطمئن باشید. مواد اولیه تولید این بطری‌ها پتروشیمی است. از این رو به سادگی نمی‌توان از کیفیت آن‌ها اطمینان یافت. با این حال با مشاهده نتایج آزمایشات کنترل کیفیت ظروفیران می‌توانید از کیفیت این محصول اطمینان یابید.

رعایت نکات بهداشتی در ظروف پت

در صورتی که تمام نکات بهداشتی در روند تولید و پس از آن رعایت شود؛ یک بطری پت با کیفیت تولید می‌شود. با این حال پس از تحویل وظیفه رعایت نکات بهداشتی با مشتریان می‌باشد. در طول روند تولید مکانیزه نکات بهداشتی به طور کامل رعایت می‌شود. چرا که ماشین‌ها تمیز هستند و تمام نکات بهداشتی رعایت شده است و پس از روند تولید و زمانی که بطری‌ها به انبار می‌روند نیز نکات بهداشتی به طور کامل رعایت می‌شود. اطمینان از کیفیت این محصول با استفاده و کمک از خریداران و مشتریان پیشین این محصول ممکن است. نکته مهم این است که این شرکت بطری‌های خود را با بهترین کیفیت و با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌شود.
در صورتی که تمایل داشتید از این محصول استفاده کنید می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. توجه داشته باشید که این شرکت آماده است تا هر گونه سوال، انتقاد، پیشنهاد و… را از طریق قسمت نظرات با وی در میان بگذارید.

انواع بطری پت کوچک چیست؟

بطری پت کوچک انواع نختلفی دارد که در زیر به چند مدل از آنها اشاره می کنیم:
بطری پت گرد از ۲۰ سی سی تا ۱۰۰ سی سی با دهانه ۱۸
بطری پت جار با دهانه 55 مم و حجم های 65 و 100 سی سی
بطری پت کتابی ۶۰ سی سی و ۱۲۰ سی سی دهانه ۲۸
و…

قیمت های فروش بطری پت کوچک

با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار و نوسان قیمت حتما با دفتر مرکزی ظروفیران برای گرفتن قیمت تماس بگیرید.
انواع بطری پلاستیکی پت کوچک عبارتند از:
بطری پت گرد ۳۰ سی سی دهانه ۲۸
بطری پت گرد ۴۵ سی سی دهانه ۲۸
بطری پت گرد ۵۵ سی سی دهانه ۲۸
بطری پت ۲۰ سی سی دهانه ۱۸
بطری پت ۳۰ سی سی دهانه ۱۸
بطری پت ۴۰ سی سی دهانه ۱۸
بطری پت ۵۰ سی سی دهانه ۱۸
بطری پت ۶۰ سی سی دهانه ۱۸
بطری پت جار ۶۵ سی سی دهانه ۵۰
بطری پت جار ۱۰۰ سی سی دهانه ۵۰
بطری پت جار گرد ۱۵۰ سی سی
بطری پت جار گرد ۲۵۰ سی سی
بطری پت ۶۰ سی سی کتابی دهانه ۲۸
بطری پت ۱۲۰ سی سی کتابی دهانه ۲۸

مقالات کامل بطری را اینجا مشاهد کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.