ظروفیران مرکز فروش بطری پت گلاب


بطری پت گلاب ، جایگزین بطری های شیشه ای می باشد.این بطری ها شفاف و سبک از جنس پت درست شده است . این نوع بطری ها پلاستیکی بر خلاف بطری های شیشه ای موجود در بازار کاملا بی خطر می باشد و قابل بازیافت است و برای عرق گلاب از این بطری استفاده می شود تا رنگ و غلظت مشخص باشد و درب ان باعث می شود عطر ان حفظ شود.
مدل های متنوع بطری پت گلاب در ظروفیران
بطری پت گلاب ،سایزهای مختلفی دارد ومعمولا بطری های پانصد سی سی ،یک لیتری و یک ونیم لیتری برای گلاب مورد استفاده قرار می گیرد.
بطری های پت گلاب در برابر ضربه ناشی از حمل ونقل بسیارمقاوم بوده ونمی شکند بخاطر همین تولید کنندگان عرقیات از این نوع بطری برای محصول خود استفاده می کنند ومشکلی از بابت انتقال بطری ها درماشین های باربری مشاهده نشده است.
برخلاف بعضی ازشیشه های پلاستیکی که براثر گرما، مواد سمی از خود نشر می کنند، این بطری ها کاملا بی خطر وسالم می باشند و دربرابر گرما مقاوم می باشند.
همچنین ماده غذایی و نوشیدنی درون این بطری ها واکنش نشان نمی دهد.سازمان بهداشت جهانی این بطری ها را از همه لحاظ استاندار و مورد تائید می داند. پت طرح های مختلفی مانند :استوانه ای،کتابی، رینگی، آناناسی را دارد. موارد مصرف پت بیشتر برای شیشه های آب معدنی،نوشابه، دلستر،آبلیمو و عرقیات مثل گلاب استفاده می شود.

خرید مستقیم بطری پت گلاب از ظروفیران

مرکز فروش بطری گلاب استان قم و تهران می باشد اما شهرهای دیگری چون اصفهان، شیراز، تبریز،اراک و خیلی استان های دیگر به صورت نمایندگی یا شرکت تولیدی دراین حرفه فعالیت دارند.اگر خریداری به صورت عمده خریداری کند قیمت محصول مناسب تروارزان ترخواهد بود.بطری معمولارنگ روشنی دارند اما برای مصرف دارویی به رنگ تیره، مانند قهوه ای تولید می شود.
می توان شماره نمایندگی ها ومراکزفروش را ازطریق سایت اینترنتی ظروفیران پیداکردوبه طورمستقیم با مشاورین مراکز در تماس بود قیمت مناسب تر می توان خرید و نیز کمک بزرگی به تولید کننده کرد که واسطه دراین صورت حذف می شود.
قیمت این بطری ها بستگی به قیمت ارزدارد چون ماده اولیه تشکیل دهنده بطری پت، ازمواد پتروشیمی می باشد که نوسانات ارز نقش مهمی در خرید و فروش بطری پت را داراست.
ناگفته نماند که ایران بطری های پت را، به کشورهای مختلفی مانند ترکیه، عراق و….صادر می کند که موارد استفاده این شیشه ها بسیار گسترده می باشد.

برای مشاهده مقالات مربوط به بطری آب معدنی کلیک کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.