لیست قیمت های بطری سم

لیست قیمت های بطری سم

بطری سم برای نگهداری سم و مواد شیمیایی کاربرد دارد. این نوع بطری دارای مدل های گوناگون و سایز و دهانه های متفاوتی است. در واقع شرکت های تولیدی زیادی در زمینه بطری سم وجود دارد که با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بهره گیری از فناوری روز دنیا محصولات بطری سم را تولید می کنند.ظروف ایران یکی از مجموعه های برتر در حوزه تولید و فروش بطری سم می باشد. این محصول بسیار کاربردی و پر استفاده می باشد.

حجم های مختلف بطری سم

از عواملی که در لیست قیمت بطری سمت تاثیر گذار می باشد، حجم بطری می باشد که بطری سم در حجم های یک لیتر و دو لیتر و نیم لیتر موجود می باشد. که بیشترین کاربرد هم بطری سم یک لیتری دارد و در بازار این بطری فروش بالایی دارد. همچنین درب این نوع بطری ها پلمپ می باشد که مهم ترین دلیل آن، خطرناک بودن مواد داخل آن می باشد که در هنگام حمل ریزش نداشته باشد.

مواد تشکیل دهنده بطری سم

مواد تشکیل دهنده این بطری، پلی اتیلن می باشد که این ماده به دلیل مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیایی و سمی و عدم خوردگی در برابر این مواد برای بطری سم مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر تولید کنندگان سم کشاورزی از این طرف استفاده می کنند و مواد سمی خود را در این ظرف ها می ریزند و برای مشتریان خود بسته بندی می کنند. از عوامل مهم و تاثیر گذار در لیست قیمت بطری سم مواد تشکیل دهنده تولیدی بطری سم می باشد که مجموعه ظروفیزان با استفاده از برترین متریال و بهره گیری از فناوری روز دنیا توانسته برترین بطری سم را تولید کند.

انواع بطری پت سم عبارتند از:

بطری پت دهانه ۴۵ یک لیتر کواکس لیبل دار بلند
بطری پت دهانه ۴۲ ۱ لیتر
بطری پت دهانه ۴۸ کواکس
بطری پت ۲۵۰ سی سی دهانه ۲۸ ۱ لیتر
بطری پت دهانه ۲۸ ۱ لیتر سم
بطری پت سم دهانه ۲۸ ۵۰۰ سی سی
بطری پت دهانه ۴۲ تپل سم
ویژگی های بطری پت سم چیست؟
مقاوم در برابر اسیدها
نیمه شفاف و انعطاف پذیر
موارد استفاده بطری سم پلی اتیلن
نگهداری و جابجایی مایعات و محلولهای شیمیایی
نگهداری مواد سمی و اسیده

ویژگی های بطری های تولید شده توسط ظروفیران

1. استفاده از چهار لایه در تولید بطری سم که باعث اطمینان در تولید و نگهداری مناسب انواع سموم و محصولات شیمیایی صنعت کشاورزی خواهد بود
2. مقاوم در برابر جمع شدگی بطری
3. مقاوم به حلال های پایه نفتی و الکلی
4. استفاده از درب استاندارد و قابل اطمینان بر روی بطری پس از باز شدن درب که احتمال ریزش پس از باز شدن درب را به صفر می رساند
5. وزن بطری سم حدود ۹۰ گرم و دهانه بطری معادل ۴۲ میلی متر است

لیست قیمت بطری سم از کارشناسان فروش مجموعه ظروفیران

برای دریافت لیست قیمت بطری سم و اطلاع از لیست قیمت بطری پلاستیکی به علت نوسان قیمت مواد اولیه پت که در پتروشیمی تندگویان و متاثر از قیمت ارز در بازار و همچنین متاثر از بارگیری مواد پلی اتیلن ترفتالات PET توسط پتروشیمی تندگویان می باشد. لذا متاسفانه ارائه لیست قیمت بطری سم امکان پذیر نمی باشد.جهت دریافت لیست قیمت قالب انواع مدل های بطری سم با کارشناسان فروش ظروفیران تماس حاصل فرماید.
نتیجه گیری
ظروفیران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشد. بطری سم نیز یکی از بطری های تولید این مجموعه می باشد که می توانید برای مشاهده انواع بطری پت سم و دیگر مدل های بطری پت به سایت ظروف ایران مراجعه کنید.و به دلیل نوسانات ارزی برای دریافت لیست قیمت بطری سم با مشاورین ما در ارتباط باشید.

برای مشاهده مقالات مربوط به بطری اینجا کلیک کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.