نحوه تولید پریفرم پت و پریفرم بطری

در ظروفیران تولید پریفرم پت وپریفرم بطری چگونه انجام میشود؟

پت مواد در حالت مذاب استحکام ندارد و زمانی که این قطعات از فرایند تزریق در دستگاه های بادکن شکل داده می شوند و به قالب بطری در می آیند.

مواد پت جهت تبدیل مستقیم به بطری توانایی تحمل مقدار زیادی از دما را ندارند، به همین دلیل در دو مرحله اول پت را به قطعاتی مانند لوله به صورت تزریقی شکل میدهند و در مرحله دوم در قالبی جدا به صورت دلخواه فرم میدهند، و تبدیل به بطری های قابل مصرف میشوند، این مراحل تعریفی کوتاه از پریفرم بود.

نحوه تولید پریفرم پت و پریفرم بطری

بطری توسط دستگاه های بادکن از پریفرم تولید شده در دستگاه های تزریق انجام میشود.انواع مختلف دستی،نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در دستگاه های بادکن پریفرم وجود دارد.

دستگاه بادکن پریفرم پت از دو بخش اصلی تشکیل شده است:

قسمت اول دستگاه شامل چند طبقه المنت شیشه ای است. دمای این المنت ها با توجه به وزن، شکل و رنگ پت پریفرم تنظیم میشود و پریفرم پت در آون در محدوده دمای ۷۶ درجه سانتی گراد حرارت دیده و نرم میشود و گیره دستگاه است که قالب روی آن نصب می شود.PLC قسمت دوم که بادکن دستگاه است از پریفرم پت که در آون نرم شده درون قالب قرار گرفته و با فشار هوا باد شده و به بدنه سرد قالب میچسبد‌ وشکل قالب شکل گرفته و آماده بسته بندی است. باتوجه به این که یک پلیمر ساختار قطبی دارد پس قبل از فرآیند باد شدن باید رطوبت آن گرفته و خشک شود و این کار در قیف های خشک کن بزرگی انجام میشود که بستگی به ظرفیت تولید دستگاه ظرفیتی از ۳۰۰ کیلو تا یک تن دارند.

پریفرم بطری پرکاربرد ترین ومهمترین ابزار برای نگهداری مایعات

امروز در سراسر جهان بطری ها نقش مهمی در بازار و بسته بندی مایعات و نوشیدنی ها در بین مردم و تولید کنندگان پیدا کرده است. همه ی محصولاتی که به صورت مایعات هستند برای بسته بندی به بطری نیاز دارند، تولید کننده های بطری از جمله شرکت ظروفیران در تلاش هستند تا بطری هایی با کیفیت بالاتری تولید کنند و به بازار عرضه کنند. پریفرم های بطری و پت زیادی هم به کشورهای دیگر صادر میشود که این نشان میدهد پریفرم های بطری و پت تولید شرکت های داخلی چقدر خواهان دارند و تولید از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

معرفی کوتاهی از بطری پت

بطری 2 بخشی است و معمولا دارای یک گردن و بدنه است که گردن از بدنه باریکتر است. باریکی گردن بطری، ریختن مایعات را راحت میکند. برای همین برای بسته بندی مایعات و یا ذرات ریز و جامدات از بطری استفاده میشود.

برای خرید پریفرم و بطری چگونه باید اقدام کرد؟

برای خرید و سفارش پریفرم بطری و پت ابتدا فرم درخواست پر کنید تا مشاورین ما با شما ارتباط بگیرند و مشخصات و ویژگی های هر کدام را با توجه به نیاز شما اعلام بکنند و برای اطلاعات بیشتر و قیمت با شماره تماس های درون سایت با کارشناسان در تماس باشید و اگر به نتیجه رسیدید، برای سفارش و خرید اقدام کنید.

انواع مدل های پریفرم بطری

پریفرم های مخصوص گازبند
پریفرم های گازبند برای تولید بطری های نوشابه های گاز دار با دهانه ۲۸ میلیمتر استفاده میشوند.
پریفرم های مخصوص آب بند
پریفرم های آب بند برای تولید بطری های آب معدنی با دهانه ۳۰ میلیمتر تولید میشوند.

بهترین تولیدکننده پریفرم بطری کشورشرکت ظروفیران است.

شرکت ظروفیران با تولید انواع پریفرم در حجم های مختلف یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکننده های پریفرم میباشد که در روز تعداد زیادی پریفرم میتواند تولید کند و به بازار عرضه کند که علاوه بر نیاز کشور به کشور های دیگر نیز پریفرم های صادراتی زیادی تولید و صادر کرده است. در حال حاضر عمده ترین تولیدات شرکت ظروف ایران با دهانه ۲۸ نرمال نک و دهانه ۳۰ شورت نک و نرمال نک میباشد.

کاربرد های پریفرم شیری چیست و برای بسته بندی چه چیزی استفاده میشود؟

شرکت ظروفیران تولید انواع پریفرم های شیری و بدون رنگ مناسب برای بسته بندی دوغ و شیر و غیره را با بهترین کیفیت مطابق نیاز و خواست شما انجام میدهد.
پریفرم آب معدنی یکی از مهمترین پریفرم مصرفی در کشور
پت در تولید بطری بسیار کاربرد دارد. پت با ویژگی هایی همچون سبکی و محکم بودن، مقاومت شیمیایی بالا و شفاف بودن، جذب خیلی کم طعم مواد به خود و قیمت پایین و در دسترس بودن راحت آن، برای تولید بطری انتخاب شده است.
در مجموعه ظروفیران فروش عمده پریفرم بطری آب معدنی در حجم های ۱ لیتری و ۱/۵ لیتری و ۳۰۰ سی سی و ۲۵۰ سی سی صورت میگیرد. به دلیل مصرف زیاد آب معدنی، پریفرم آب معدنی یکی از مهمترین پریفرم های مصرفی کشور شده است.

مدل های مختلف بطری های ۱ لیتری

بطری ۱ لیتری شیر
بطری 1 لیتری دوغ
بطری ۱ لیتری مواد شوینده
بطری ۱ لیتری مایع دستشویی
بطری ۱ لیتری آب معدنی
بطری ۱ لیتری الکل
بطری ۱ لیتری سم
بطری ۱ لیتری دلستر

بطری ۱ لیتری آب رادیاتور و غیره درکارخانه ظروفیران با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه میشوند.

انواع مدل های بطری ۴ لیتری
بطری ۴ لیتری دوغ
شیر بطری ۴ لیتری
بطری ۴ لیتری پلی اتیلن
بطری ۴ لیتری کتابی
بطری ۴ لیتری آناناسی
بطری ۴ لیتری روغن
بطری ۴ لیتری پافیلی از جمله تولیدات بطری ۴ لیتری شرکت ظروف ایران میباشد که با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه میشود.
همچنین بطری های ۴ لیتری روغن به صورت رنگی و زرد برای روغن های سرخ کردنی تولید میشوند و بطری های ۴ لیتری شفاف برای روغن های مخصوص پخت و پز استفاده میشوند.

چگونگی تولید پریفرم پت

به منظور تولید پریفرم پت، گرانول های خام توسط موادکش های اتوماتیک وارد میشود و به مدت ۳ تا ۴ ساعت در دمای ۱۴۰ تا ۱۷۰ درجه سانتی گراد، البته بستگی به ظرفیت قیف خشک کن هم دارد، نگهداری میشود و بعد از آن به وسیله دستگاه موادکش به سیلندر دستگاه تزریق پلاستیک وارد میشود.
شرکت ظروفیران یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده پریفرم بطری پت در کشور میباشد که با تولید پریفرم پت و پریفرم بطری و پریفرم بطری پت با کیفیت و عالی میتواند به تنهایی پریفرم پت و بطری سراسر کشور را تامین کند و حتی میتواند پریفرم پت و بطری را به کشور های دیگر هم صادر کند.
شرکت ظروفیران بیش از دودهه تجربه و سابقه درخشان در این زمینه با تولید با کیفیت ترین پریفرم بطری پت و پریفرم بطری و پریفرم پت، آماده ی خدمت گذاری به شما صاحبان شرکت تولید کننده مواد صنعتی و شیمیایی و مواغذایی است تا نیازتان برای بسته بندی محصولاتتان برطرف سازد.

برای سفارش میتوانید از طریق همین صفحه و شماره تلفن درج شده اقدام کنید.

در کمترین زمان و مناسبترین قیمت این پریفرم های بطری و پت به دست شما صاحبان کسب و کار خواهد رسید.
شرکت ظروفیران ابتدا نیاز کشورمان را برای پریفرم پت و بطری با بهترین کیفیت تامین کرده و بعد از آن قادر است پریفرم صادراتی را نیز تامین کند.

درباره پریفرم بطری آب معدنی

پریفرم بطری آب معدنی کالای باکیفیت و تولید ظروفیران است که به صورت عمده این بطری ها از طریق فروشگاه اینترنتی ظروفیران میتوانید برای خرید و سفارش از طریق همین صفحه و شماره تلفن درج شده اقدام کنید.
پریفرم بطری آب معدنی دارای گواهی نامه بهداشت از سازمان غذا و دارو و علامت استاندارد از اداره استاندارد میباشد.

همچنین مقالات مربوط به نحوه تولید بطری پت را اینجا بخوانید.

درباره پریفرم شوینده

شرکت ظروفیران تولیدکننده انواع بطری ها پریفرم بطری های شوینده در ابعاد مختلف میباشد که از کیفیت عالی برخوردار هستند و برای بسته بندی مواد شیمیایی و صنعتی تولیدات شرکت شما تولید کننده مواد شوینده و مواد شیمیایی مناسب میباشد که میتوانید از طریق سایت ظروفیران برای سفارش اقدام کنید. بعد از این که مواد شیمیایی و صنعتی و مواد شوینده ای مانند شامپو و … درون پریفرم شوینده ریخته میشود توسط درب پیچی کاملا محکم و پرس میشود که مواد درون پریفرم شوینده به بیرون نریزد.

 

تولید پریفرم رنگی چگونه صورت میگیرد؟

در تولید انواع پریفرم رنگی، ترکیب دینامیک افزودنی های رنگی با مواد پت برای ماندگاری یکنواخت بودن رنگ در سطح کل پریفرم انجام میشود. مهارت ما کنترل مقدار افزودنی به منظور صرفه جویی در مصرف است و در شرکت ظروفیران امکان تولید انواع پریفرم رنگی با هر رنگی که مشتری پسند کند وجود دارد و شما صاحب کسب و کار و شرکت در هر بازه زمانی بخواهید پریفرم رنگی سفارش دهید در تمام پریفرم های رنگی تولیدی شرکت ظروفیران یکنواختی پریفرم های رنگی کاملا به چشم میخورد.

درباره پریفرم شفاف و پریفرم شیری

شرکت ظروفیران انواع پریفرم های شفاف و شیری و زرد را با کیفیت بالا و مرغوب تولید میکند تا به دست شما تولید کنندگان و صاحبان کسب و کار که در تولید مواد صنعتی و شیمیایی و مواد غذایی در حال فعالیت هستید، برسد و با خیال راحت محصولات و تولیدات خود را درون این پریفرم های شفاف و پریفرم های شیری و… بریزید و به دست مشتریان و هموطنان عزیز برسانید.

تفاوت بطری پت با دیگر مواد پلاستیکی

بطری پت یا همان پلی اتیلن ترفتالات یکی از مشتقات پلیمری است و بیشتر برای آب های معدنی و نوشیدنی های گازدار و بدون گاز استفاده میشود.
برای سفارش پریفرم پت و پریفرم بطری به چه نکاتی باید توجه کرد و چگونه باید اقدام کرد؟
بطری ها انواع مختلفی دارند که مهمترین آنها:
بطری پت پرسی
بطری پت هات واش
بطری پت پریفرمو
بطری پت آسیابی را میتوان نام برد.
همه ی اینها جزو بطری پت هایی هستند که در طی مراحلی بازیافت میشوند. که بازیافت این محصولات باعث صرفه جویی زیادی شده و برای خیلی از حوزه ها با ارزش میباشد.
برای سفارش پریفرم پت و بطری راه های مختلفی وجود دارد، ولی متاسفانه امروزه فروشنده های زیادی در بازارهای مختلفی وجود دارند که با خرید و فروش پریفرم پت و بطری را با کیفیت پایین به دست مشتریان میرسانند. پریفرم پت و بطری های درجه یک از نظر کیفی طوری هستند که پس از بازیافت هم باز هم محصولات درجه یکی را تولید میکنند. در فروشگاه اینترنتی ظروفیران فروش انواع پریفرم بطری و پت درجه یک و مرغوب صورت میگیرد، برای همین اگر شما خریدار بطری پت هستید حتما در انتخاب فروشنده دقت کنید منتظر پیام و تماس شما هستیم.
فروشگاه اینترنتی ظروفیران، طی مراحلی که گفتیم، پریفرم بطری و پت های باکیفیت و شفاف و مرغوبی را تولید میکنند تا بهترین محصولات پریفرم را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.
برای سفارش پریفرم بطری و پریفرم پت از فروشگاه اینترنتی ظروفیران میتوانید از طریق نشانی اینترنتی و… اقدام نمایید.
شما خریدار عزیز با انتخاب این فروشگاه برای خرید بطری های پت و… موفقیت خود را در کسب و کارتان تضمین کرده اید‌.

http://

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.