درب محصولات

شرکت ظروفیران آمادگی ارائه انواع درب بطری با دهانه مختلف با استفاده از رنگ های فود گرید، مناسب صنایع غذایی و نوشیدنی، نوشیدنی های گازدار وبدون گاز،آب میوه ،روغن مایع را دار میباشد.

درباره تولید درب بطری پلاستیکی

تولید کنندگان محصولات پلاستیکی از دستگاه‌های پیشرفته امروزی و بهره‌گیری از شیوه‌های مختلف تولید، می‌توانند پلاستیکی و مشتقات آن را به شکل استاندارد تولید کنند. یکی از نکات مهم در تولید درب بطری پلاستیکی استفاده از مواد خام با کیفیت است. دو بخش اصلی در تولید درب‌های پلاستیکی وجود دارد که یک بخش مرتبط با تولید درب اصلی محصول بوده و بخش دیگر مربوط به چاپ لوگو بر روی درب است.هر کدام از روش های تولید درب بطری پت دارای مزایای مخصوص به خود است که می‌تواند برای صنایع مختلف دارای اهمیت باشد..

روش تولید درب بطری پلاستیکی

در تولید درب بطری‌های پلاستیکی از دو شیوه قالب‌گیری تحت فشار و دستگاه تزریق استفاده می‌شود. بیشتر کارخانه های تولید کننده با توجه به مزیت ها و نکات مثبت روش قالب گیری ترجیح میدهند از این روش برای تولید درب ها استفاده کنند همچنین این شیوه می‌تواند با کاهش ۵۰ درصدی هزینه نهایی تولید، محصولات با کیفیت را تولید نماید. استفاده از تکنولوژی قالب‌گیری تحت فشار باعث می شود تا هزینه نهایی تولید به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند. همچنین این شیوه برای افزایش کیفیت محصولات تولیدی مؤثر است.

معیارهای قابل قبول برای انتخاب دستگاه تزریق پلاستیک
یکی از نکات مهم در هنگام تولید درب بطری پلاستیکی به شیوه دستگاه تزریق، در نظر گرفتن پارامترهای قابل قبول برای انتخاب دستگاه است. در واقع دستگاه تولید درب‌های پلاستیکی موجود در بازار بر اساس قالب و تعداد حفره‌های آن انتخاب می‌شوند که از جمله‌ مهم‌ترین آن می‌توان به قالب ۲۴ کویته، قالب ۳۲ کویته و قالب ۴۸ کویته اشاره کرد. هر کدام از ظرفیت‌های بیان شده برای تولید درب توانایی‌های مختلف دارد. به عنوان نمونه قالب ۲۴ کویته توانایی ۲۰۰ تن درب بطری را دارد که این میزان در قالب ۳۲ کویته به ۳۰۰ تن و در قالب ۴۸ کویته به بالای ۵۰۰ تن می‌رسد.

ویژگی های مهم در استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار چیست؟

استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار که در حال حاضر به عنوان یک تکنولوژی شناخته شده در سراسر جهان برای تولید درب بطری پت مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند مزایای زیادی برای تولید کننده و مصرف کننده نهایی داشته باشد که بخشی از ان عبارتند از:
درباره کنترل کیفیت محصول تولیدی
یکی از موضوعات مهم درتولید همیشه کنترل کیفیت محصول نهایی است. در شیوه قالب‌گیری تحت فشار به دلیل استفاده از سیستم پیشرفته، کنترل محصولات تولیدی بسیار آسان و به شکل اتوماتیک است. وجود یک چشم الکترونیکی باعث می‌شود تا وجود قطعات معیوب در سریع‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا شناسایی شود. در این بین بدون توقف تولید، محصول معیوب کنار گذاشته می‌شود.
ذخیره قابل توجه انرژی در تولید
در شیوه قالب‌گیری تحت فشار، فرآیند تولید بطری با دمای پایین انجام می‌شود و باعث کاهش انرژی شده و هزینه نهایی را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد. در بین روش های تولید درب بطری پت، این روش انرژی مصرف شده را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد.
افزایش زیبایی محصولات
عدم وجود ناکارآمدی در تولید در تولید درب بطری پلاستیکی با استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار باعث ایجاد ظاهر زیبا خواهد شد. استفاده از این شیوه می‌تواند هزینه نهایی تولید را کاهش داده و باعث ایجاد محصول نهایی با کیفیت و استاندارد شود.
نتیجه گیری
در جمع بندی مباحث بالا به دو شیوه در تولید درب بطری پلاستیکی رسیدیم که روش تزریق دستگاه و قالب‌گیری تحت فشار از جمله محبوب‌ترین شیوه‌های تولید درب پلاستیکی است. استفاده از روش قالب‌گیری تحت فشار می‌تواند مزایای زیادی برای مصرف کننده نهایی داشته باشد در شیوه قالب‌گیری تحت فشار در صورت خرابی سیستم، تعمیر دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا امکان پذیر است.

انواع درب ها:

درب پت چتری سایز ۲۸
درب پت فیلیپ تاپ خروسی سایز ۲۸
درب پت قیف دار آسان ریز سایز ۲۸
درب فیلیپ تاپ اردکی سایز ۲۸
درب دو تکه ریکایی سایز ۲۸
دستگیره پت سایز ۲۸
از انواع درب و دستگیره های بطری های ۱ لیتری میباشند.
اگر شما صادر کننده هستید و در بین بازار های بین المللی دارای سرمایه اجتماعی هستید مطئنا بهترین فرصت برای سرمایه گذاری بطری و جار پت و درب و دستگیره بطری پت میباشد.

ویژگی درب بطری پت

استفاده از مواد تزریقی با کیفیت بالا و به کار گیری از ماشین آلات با تکنولوژی بالا و پیشرفته در تولید درب بطری پت از نکاتی است که در قیمت تاثیر گذار است . علاوه بر این نوع استفاده از مواد اولیه مقاوم و استاندارد که این مواد باید دارای استاندارد سازمان های بین المللی باشد .

چگونگی تولید درب بطری پت

برای تولید درب بطری روش های مختلفی وجود دارد اولین و معمول ترین روش تولید درب بطری پت از روش تزریق می باشد و دومین روش هم قالب گیری تحت فشار است . در واقع تولید درب بطری به روش قالب فشار امروزه یک تکنولوژی شناخته شده در سراسر جهان می باشد . در این روش ابتدا مواد پلاستیکی ترموست را درون قالب های از پیش گرم شده قرار می گیرند و با بسته بندی قالب با فشار ، مواد شکل درب بطری را به خود گرفته و پس از سرد شدن قالب باز می شود.

نکات مثبت تولید درب بطری با قاب فشاری

استفاده از این روش دارای مزیت های فراوانی است که عبارتند از:
1. کنتزل کیفیت : این محصول بسیار آسان و اتوماتیک می باشد که با یک چشم الکترونیکی درب معیوب رابدون توقف خط تولید کنار بزند و بیرون بیاندازد
2. ذخیره انرژی : فرایند تولید در دمای پایین اتفاق می افتد و در نتیجه انرژی کمتری برای گرم کردن پلاستیک و نیز انرژی خنک کردن هم کمتر می شود
3.  ظاهر زیبا : این دستگاه ها هیچگونه برآمدگی ناشی از محل تزریق ندارند و این خود باعث زیبایی ظاهر محصول می باشد
انواع درب بطری با سایز های مختلف
سایز و مدل نیز در قیمت در بطری تاثیر گذار است .
درب بطری دارای انواع مختلفی است که عبارتند از:
درب بطری دهانه ۲۸ مانند درب نوشابه و درب دوغ
درب بطری خروسی فلیپ تاپ دهانه ۲۸ یا درب خروسی دهانه ۲۸
درب بطری خروسی فیلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب بطری آسان ریز دهانه ۲۸
درب اردکی دهانه ۲۸ یا درب بطری اردکی دهانه ۲۸
درب بطری ساده دهانه ۴۵
درب اردکی دهانه ۲۸
درب و دستگیره دهانه ۲۸
درب اشکی دهانه ۲۸
درب دهانه ۲۸
درب بطری آب بند و درب بطری گازبند
درب ریکایی
درب و دستگیره دهانه ۴۵
درب بطری دهانه ۳۸
درب بطری آسان ریز دهانه ۴۵
دستگیره دهانه ۲۸
دستگیره دهانه ۴۵

انواع کاربرد درب بطری

درب بطری بسیار کاربردی است که و خیلی از افراد به سادگی از کنار آن رد می شوند و نکته مهم این است که درب بطری کاربرد های فراوانی دارد.
درب بطری پلاستیکی برای انواع بطری پت و بطری پلاستیکی پلی اتیلن در سایز و مدل های مختلفی تولید می شود . در واقع همانطور که گفته شد درب بطری پلاستیکی در مدل و سایز های مختلفی موجود است که برای پلمپ کردن بطری پلاستیکی و ظروف پلاستیکی کاربرد دارد.
درب بطری پت
درب بطری پلاستیکی و درب بطری پت بر اساس سایز و دهانه بطری پلاستیکی تولید می شود و دارای مدل های متنوعی است .
انواع درب بطری پت عبارتند از:
درب بطری فانوسی
درب بطری فندکی
درب بطری قارچی
درب بطری چتری
درب بطری پت جار
درب بطری ادویه پاش
درب قیف دار پلمپ دار
درب تاج خروسی
درب فیلیپ تاپ
درب ساده
درب ژل آتش زا
درب بطری شیشه شور
درب اسپری
درب بطری مایع دستشویی
کاربرد درب بطری پت را در انواع این نوع درب ها می توانیم مشاهده کنیم که هر کدام کاربرد های مخصوص به خودشان را دارند.
درب بطری شیشه ای
ظروف شیشه ایی جز قدیمی ترین ظروف بسته بندی می باشند که درب بطری شیشه ای دارای جنس های مختلف است که شامل موارد زیر است:
درب فلزی یا آلومینیومی
درب استیل
درب پلاستیکی
درب چوب پنبه
تولید درب بطری

درب بطری پت پلاستیکی با استفاده از دو روش تولید می شود . روش اول برای تولید درب بطری، روش تزریق می باشد. در واقع علاوه بر دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم دستگاه تزریق پلاستیک همه کاره هم برای تولید درب بطری موجود است . روش دوم برای تولید درب بطری ، قالب گیری تحت فشار می باشد . در واقع درب بطری پلاستیکی و درب بطری پت به روش قالب فشاری چرخان تولید می شود .
در روش تحت فشار به این صورت است که در ابتدا مواد گرم می شود و سپس درون حفره قالب قرار داده می شود . فک بالایی قالب همراه با فشار زیاد بسته می شود ، این فشار باعث می شود تا مواد را مجبور کند تا همه در یک سطح قالب باشند و علاوه بر این ترکیب گرما و فشار همزمان کمک می کند تا مواد به آرامی سرد شوند و کیفیت محصول خروجی بیشتر خواهد شد .
ویژگی روش قالب گیری درب بطری با روش تحت فشار
کنترل کیفیت در این روش آسان تر است و به طور اتوماتیک می باشد . در واقع یک چشم الکترونیکی دارد که پس از تشخیص یک قطعه معیوب، آن را از فرآیند تولید کنار می گذارد . ذخیره انرژی از دیگر مزیت های این روش می باشد زیرا فرآیند تولید در دما پایین اتفاق می افتد و به این دلیل به انرژی کمتری برای گرم کردن پلاستیک و نیز انرژی خنک کار کمتری نیاز است. ظاهر زیباتر از دیگر مزیت های این روش می باشد بر روی این محصولات هیچ گونه برآمدگی ناشی از محل تزریق وجود ندارد.

کاربرد درب بطری

با شروع فصل تابستان و مصرف بالا نوشابه و دوغ و این دسته از نوشیدنی ها باعث می شود تا زباله های پلاستیکی بیشتری تولید کنیم و به محیط زیست آسیب بزنیم . اما می توانیم جلو این اتفاق را بگیریم و از درب بطری پلاستیکی استفاده های مفیدی داشته باشیم . در واقع می توانیم از درب بطری و استفاده از خلاقیت خود کار های دستی زیبایی را بسازیم .

تفاوت درب بطری با بدنه چیست؟

درب بطری با بدنه چه تفاوتی دارد ؟ در واقع بهتر است که درب بطری را جمع آوری کرده و بازیافت کنید زیرا که درب بطری دارای جنس خالص و مرغوبی می باشد و همچنین سبک و قابل حمل می باشد. به این دلیل بازیافت درب بطری کاربرد فراوانی دارد و در لوازم اداری و حتی تجاری استفاده می شود
همچنین جنس بدنه بطری، پلی اتیلن تری فتالات است و لفافه ای که دور آن قرار می گیرد جنس های مختلفی دارد و بیشتر از جنس پی وی سی است. اما درب بطری دارای جنس پی ای پلی اتیلن است و هر کدام از این ها دمای ذوب متفاوتی دارند . به این دلیل درب بطری پلاستیکی قابل بازیافت هستند. درب بطری پلاستیکی بسیار کوچک است و در طبیعت رها می شود و باعث آسیب به محیط زیست می شود به همین دلیل بازیافت درب بطری کمک بزرگی به محیط زیست می شود.
نتیجه گیری
کاربرد درب بطری مهم ترین آن کمک به محیط زیست می باشد و بازیافت آن باعث می شود تا به محیط زیست کمک کند. درب بطری دارای انواع مختلفی است و در این مطلب تلاش کردیم تا به طور کامل شما را با درب بطری و کاربرد آن آشنا کنیم . برای اطلاع از می توانید با کارشناسان ظروفیران تماس حاصل فرمایید.

کارایی درب و دستیگره بطری پت ۱ لیتری دهانه ۲۸ میلیمترچیست؟

این درب و دستگیره ها برای پلمپ کردن بطری های پت ۱ لیتری استفاده می شود، بطری های پت که در سایز دهانه ۲۸ میلیمتر با پریفرم پت تولید می شود، این نوع بطری های پت از درب و دستیگره های دهانه ۲۸ برای پلمپ کردن استفاده می شود.

کاربرد درب و دستگیره دهانه ۲۸

امروزه با پیشرفت جامعه بشریت و کشف مواد گوناگون، زندگی افراد بسیار گسترده تر و سطح رفاه در تمام زمینه ها بالاتر شده است. در زمان‌های قدیم و گذشته مواد اولیه وسایلی که انسان از آن‌ها استفاده می‌کردند، عموماً از فلز، شیشه، سرامیک و چوب بوده است.با کشف و استخراج و پالایش نفت و گاز و انجام فرآیند بسپارش پلاستیک وارد دنیای صنعت وتجارت شد به گونه ای که سالانه استفاده از آن بیشتر و بیشتر شد و بسیاری از وسایلی که در اطراف ما وجود دارند از پلاستیک هستند. مطمئنا اگر پلاستیک در اختیار بشریت قرار نمی گرفت زندگی ها بسیار سخت می‌شد.
کاربرد درب و دستگیره دهانه ۲۸ چیست؟
این محصول جهت بسته بندی مایعات بوده است، درب بطری از مهم ترین قسمت‌ها برای بسته بندی مایعات و بطری ها است وجهت قسمت های حیاتی این محصول است. درب دستگیره دهانه 28 به گونه ای می‌باشد که یک دستگیره به حلقه‌ای که به دور سر بطری می‌پیچد، متصل شده است که افراد با نگه داشتن آن می توانند بطری را حمل کنند و باعث حمل آسان آن می شود و از این درب و دستگیره ها به عنوان مثال در بسته بندی دوغ،آب و غیر استفاده می شود.
زمان که سطح رفاه بالاتر برود و بسته بندی ها به صورتی باشد که حملشان آسان باشد، موجب فروش بیشتر آن محسوب می‌شود که موجب سوددهی تولیدی ها و استفاده هر چه بیشتر و گسترده تر از این مدل درب و دستگیره آن می‌شود و هدف ما افزایش فروش محصولات شما است.

ویژگی‌های درب و دستگیره دهانه ۲۸ چیست؟

در تهیه و ساخت بطری ماده اولیه ای که برای ساخت استفاده می شود بسیار مهم می‌باشد چرا که این ماده باید دارای استحکام و انعطاف پذیری و دوام کافی در برابر ضربه و فشار باشد. ماده پلی اتیلن ترفتالات در تهیه و تولید بطری ها استفاده می شود. در تولید این مدل درب ها و دستگیره ها از پلاستیک با جنس های بسیار محکم استفاده می شود و دارای مقاومت و استحکام است که همین دلیل است که با بلند کردن وزن سنگین همانند یک بطری بزرگ دوغ، نوشابه و آب پاره نشده و به راحتی حمل شود. دستگیره موجب حمل راحت تر و مورد پسند تر بودن محصول می شود.
معمولا وزن درب این محصول سه گرم و وزن دستگیره آن دو گرم می‌باشد، قطر دهانه این محصول ۲۸ میلی متر و ارتفاع درب آن ۲۰ میلی متر و ارتفاع دستگیره آن ۷۵ میلی متر و پهنای دستگیره‌ی آن ۶۵ میلی متر می‌باشد. جنس این محصول از پلی اتیلن بوده و برای انواع بطری دهانه ۲۸ مناسب می باشد.

چگونگی و روش تهیه درب و دستگیره دهانه ۲۸

برای خرید و تهیه این محصول به صورت معمول به روش‌های آنلاین و حضوری می‌توان تهیه نمود. این محصولات در کارخانجات تولید پلاستیک تهیه و تولید می‌شود و با توجه به میزان و نوع درخواست و سفارش مشتری ها در اختیارشان قرار داده می شود. این محصول در انواع گوناگونی و رنگ های متفاوتی وجود دارد، به صورتی که انواع درب و دستگیری دهانه ۲۸ جهت استفاده افراد در مدل ‌های بطری نوشابه و بطری پت دوغ و بطری پت چهارگوش، بطری پت طرح کتابی و بطری پت آب رادیاتور در حجم های متفاوت وجود دارد.
نتیجه گیری
همانطور که در بالا گفته شد پلاستیک ها امروز نقش بسیار مهمی در زندگی بشریت بازی می کند، باید گفت که بیشتر بسته بندی‌ها با مواد پلاستیکی انجام می شوند که اگر این مواد پلاستیکی در دسترس نبودند، موجب گران‌تر شدن بسته بندی‌ها و همینطور کاهش تعداد آن‌ها می‌شد. از این رو باید تلاش کرد که پلاستیک‌هایی که قابلیت بازیافت دارند را تهیه نمود.
برای خرید و سفارش این محصول می توانید با سایت ظروفیران در ارتباط باشید و با مشاورین ما صحبت کنید.

تولید درب دوتکه

همانطور که اشاره شد این درب‌های دوتیکه در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند و باید با توجه به دهانه بطری خریداری شود، به وسیله دستگاه‌ها تولید و عرضه می‌شوند، مقاومت و کیفیت بالاتری نسبت به درب‌های معمولی دارند و از تجهیزات پیشرفته‌ای برای تولید آن‌ها استفاده می‌شود و همین موضوع به کیفیت درب‌های دو تیکه کمک می‌کند.
همچنین این درب‌ها در برابر رطوبت و نور مقاوم هستند و اجازه نشتی مایع را نمی‌دهند، همین موضوع باعث شده که اکثر شرکت‌های تجاری و کارخانه ها و مراکز تولیدی کوچک و بزرگ از این درب‌های دوتیکه استفاده کنند، تنوع آن‌ها در طرح و رنگ‌بندی نیز بالا است و با توجه به سلیقتان می‌توانید آن‌ها را سفرش دهید؛ این درب دوتیکه انواع مختلفی دارد و مناسب نگه‌داری اکثر مواد از جمله شوینده‌ها، ژل‌ها و مواد ضدعفونی‌کننده می‌باشد.

با قیمت درب بطری آشنا شوید:

درب بطری جز قسمت های مهم در هر ظرف است و در واقع درب برای پلمپ کردن بطری مورد استفاده قرار می گیرد و موارد زیادی همچون پلی اتیلن تزریقی استفاده شده در درب بطری و نحوه تولید آن در قیمت آن تاثیر گذار است همچنبن تعداد کویته قالب تزریق درب و همچنین نوع مواد تزریق درب در قیمت ان تاثیر گذار است .
درب بطری از اصلی ترین وسیله برای بطری پلاستیکی می باشد زیرا هر بطری پلاستیکی در هر مدل و محصولی نیاز به درب بطری برای پلمپ کردن می باشد . البته درب بطری آب معدنی و نوشابه که در سایزهای ۲۸ و ۳۰ میلی متر تولید می شود یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولات می باشد.

موارد مهم در قیمت درب های بطری

در واقع برای خرید درب بطری پت پارامتر های زیادی وجود دارد که کیفیت و ماندگاری درب بطری پت افزایش می یابد . برای این که محصولی مناسب با قیمت خوب خریداری کنید:
اولا به سوابق تولید کننده درب بطری دقت نمایید
ثانیا قیمت عمده درب بطری ارزانتر از قیمت انواع درب با تیراژ پایین می باشد
ثالثا برای خرید درب بطری و همچنین خرید بطریی پلاستیکی به ماشین آلات تولید درب بطری دقت شود.
همچنین باید به موارد زیر نیز دقت داشت:
وزن درب بطری
وزن دستگیره بطری
نوع مواد بکار رفته در تولید درب بطری
تولید با مواد درجه یک یا آسیابی
این پارامتر ها را باید در هنگام خرید درب بطری توجه کنید. در واقع این موارد در قیمت آن تاثیر گذار است . لذا هنگام دریافت لیست قیمت بطری ، همچنین دریافت لیست قیمت انواع درب و لیست قیمت انواع درب های بطری پت دقت کافی داشته باشید. در نتیجه حتما در هنگام خرید درب بطری پت به شرکتی که از آن خریداری می کنید ، دقت کنید .

لیست قیمت به روز انواع درب بطری پت

درب های بطری پت در سایزهای درب دهانه ۲۸، درب دهانه ۴۵، درب دهانه ۱۸، درب دهانه ۳۰، درب دهانه ۲۰ تولید می شوند که هر کدام برای انواع بطری پلاستیکی از جمله بطری طرح فراز یا بطری پلاستیکی کتابی مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از لیست قیمت درب بطری پت بعلت نوسانات دی قیمت حتما با مشاورین فروش دفتر مرکزی ظروفیران تماس بگیرید
نتیجه گیری
قیمت در بطری در سایز های مختلف دارای لیست قیمت می باشد و به دلیل نوسانات بازار و تغییر قیمت مواد اولیه قیمت ها به روز می باشد و برای دریافت جدید ترین قیمت در بطری و انواع بطری پت می توانید با کارشناسان ظروفیران تماس بگیرید.

قیمت درب دو تیکه چقدراست؟

امروزه قابل تو جه است درب‌های دوتکه یکی از انواع پرطرفدار درب‌ها هستند که تقاضای زیادی دارند و به میزان انبوه تولید می‌شوند، این درب‌ها به صورت پیچی باز می‌شوند و در شرکت‌ها و صنعت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند، این درب‌ها برای محصولات مختلف قابل استفاده هستند و دهانه‌های متنوعی دارند، قیمت آن‌ها می‌تواند براساس سایز دهانه متفاوت باشد، این درب‌ها از پلاستیک ساخته می‌شوند و به همین دلیل بسیار کاربردی هستند و روزانه به صورت انبوه تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرند، با تزریق پلاستیک درون قالب می‌توان انواع مختلفی از درب ها تولید کرد.
قابل توجه است از آن‌جا که پلاستیک ماده پرکاربرد در دنیای مدرن امروزی است ممکن است قیمت ثابتی نداشته باشد و دارای نوسان باشد و ثباتی در شرایط اقتصادی حال حاضر نیست. اما به صورت کلی از لحاظ اقتصادی به صرفه است قابل توجه است درب های دو تیکه چون هم از ماده در مدت طولانی نگه‌داری می‌کند و هم مقاوم است از طرفی پلاستیک می‌تواند در رنگ‌های گوناگون تولید شود و اگر از پلی‌اتیلن به عنوان ماده اولیه آن استفاده شود کیفیت و ماندگاری درب‌ها را بالا می‌برد.
همچنین در تعیین قیمت پلاستیک می‌تواند عوامل مختلفی سهم داشته باشد و به معیاری‌های متنوعی بستگی داشته باشد، چون درب‌های دو تیکه از پلاستیک ساخته می‌شوند قیمت آن‌ها نیز بستگی به پارامتر‌ها و معیار های گوناگونی دارد اما در کل می‌توان گفت نسبت به کارایی و مقاوم بودنشان و همچنین کاربردهای زیاد آن‌ها قیمت مناسبی دارند.
از طرفی ظروف با اینکه سایز دهانه مختلفی دارند و با توجه به این در رده‌های مختلفی طیقه‌بندی می‌شوند اما در کل تفاوت زیادی با هم ندارند.
نکته مهم با توجه به موارد ذکر شده قیمت این درب‌ها باید با توجه به مواد به کاررفته و روش تولیدشان مشخص شود و تمام این موارد در قیمت نهایی درب‌های دوتیکه تاثیر دارند.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم با استفاده از دستگاه‌های جدید این درب‌ها را به صورت انبوه با سرعت بالا و هزینه کمتر تولید کنند، همچنین کیفیت محصولات نیز در حین تولید انبوه حفظ شود که این موضوع یک مزیت و ویژگی عالی‌ به حساب می آید.

ظروفیران بزرگ ترین تولید کننده درب های دو تیکه

با توجه به اینکه شرکت‌های متفاوتی امروزه در حال تولید این درب‌ها هستند هریک از این شرکت‌ها تلاش می‌کنند با پیشرفته‌ترین امکانات هزینه‌ها را کاهش دهند. ظروفیران با سابقه درخشان پیشگام در زمینه در تولید انواع درب‌ها می‌باشد، درب‌های دو تیکه این سایت دارای آب‌بند و بدون نشتی هستند، همچنین از پلی‌اتیلن ساخته شده‌اند و بسیار مقاوم هستند؛درب های دوتیکه متنوع و بسیار مقرون به صرفه هستند
نتیجه گیری
در این مقاله به طور کامل درباره درب های دو تیکه و قمیت آن ها صحبت کردیم و نکته مهم این درب های دو تیکه به صورت پیچی هستند و راحت باز و بسته می شوند این محصول مورد نیاز بسیاری از کارخانه ها و شرکت‌ها می‌باشد و تقاضا برای تولید آن روزانه افزایش می‌یابد.
برای مشاهده وبررسی قیمت و دیدن انواع این محصول می‌توانید به سایت ظروفیران مراجعه کنید و با مشاورین مجموعه ارتباط بگیرید.

خرید درب دو تکه

امروزه درب‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند که هریک برای کاربرد مشخصی مورد استفاده قرار می‌گیرد،این درب‌ها پلاستیکی هستند بسیار متنوع هستند و در شکل‌ها و طرح‌های مختلف عرضه می‌شوند، خرید درب دوتکه امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته، این درب‌ها پرکاربرد و مقاوم‌تر هستند و همچنین مزایای بیشتری نسبت به درب‌های معمولی دارند. این درب ها قابل تولید در طرح ها و رنگهای متنوع هستند که بسیار کاربردی است.

ویژگی‌های درب های دو تکه

درب‌های دوتکه امروزه تقاضای زیادی دارند و به میزان انبوه تولید می‌شوند، این درب‌ها به صورت پیچی باز می‌شوند و در شرکت‌ها و کارخانه ها و صنعت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند، این درب‌ها برای محصولات مختلف قابل استفاده هستند و دهانه‌های متنوعی و ویژگی و مزایای فوق‌العاده‌ای دارد و به راحتی باز و بسته کردن آن اشاره کرد، مقاوم‌تر هستند و مایع به راحتی سرریز نمی‌شود. می‌دانید بطری‌ها دهانه‌های متفاوتی دارند و درب‌ها سایزهای متنوعی دارند، برای انتخاب درب باید به سایز دهانه آنها دقت کنید.
نمونه ای برای این موضوع درب دهانه ۲۸ برای مایع ظرف‌شویی قابل استفاده است، این درب‌های دوتکه رطوبت را جذب نمی‌کنند و از طرفی مانع خروج مایع از بطری می‌شوند. این درب‌ها کیفیت بالایی دارند و اگر از پلی اتیلن درست شده باشند بسیار مقاوم خواهند بود.
خرید درب 2 تکه ای کاملا مقرون به صرفه است چون قیمت مناسبی نسبت به مقاومتشان دارند و اگر مایع در مقابل نور قرار بگیرد سالم باقی می‌ماند، از طرفی در دماهای مختلف مقاومت بیشتری دارد، امکان نشتی بسیار کم است ؛ این درب‌های دوتکه انواع مختلفی از قبیل چتری، قارچی، شوینده، اشکی و آرام ریز با دهانه‌های مختلف دارند.

کاربردها درب 2 تکه

امروزه این محصول بسیار پرمصرف بوده و رشد زیادی داشته، همچنین طبق دهانه بطری مورد نظر می‌تواند کاربرهای گوناگونی داشته باشد، به عنوان مثال برای مایع ظرفشویی و انواع دیگر شوینده‌ها بسیار مفید و کاربردی است؛ همچنی مصارف دارویی و بهداشتی نیز دارند برای مثال خرید درب‌های دوتکه برای درب جرم‌‌گیر‌ها و سفید کننده‌ها نیز بسیار کاربردی است.
درب های دو تکه برای بطری ‌های ژل و ضدعفونی‌کننده‌ها از کاربرد‌های دیگر آن‌هاست، برای نگه‌داری ادویه ها نیز می‌توانید از این درب‌های دوتکه استفاده کنید تا جلوی ورود هرگونه آلودگی و هوا را به داخل این مواد بگیرید و از مواد غذایی به درستی نگه‌داری کنید، همچنین می‌توان برای آب رادیاتور نیز از این درب‌های دوتکه استفاده کرد، معمولا برای شامپوها نیز دست درب دوتکه می‌زنند

خرید درب دوتکه چگونه است

درب های دو تکه ای امروز به صورت انبوه به فروش می‌رسند و کارخانه‌های تولیدی وصنعتی و تجاری دست به خرید درب‌ها دوتکه می‌زنند، از این رو درشرکت‌های متفاوتی تولید می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند، این درب‌ها را از طریق تزریق پلاستیک درون قالب ساخته می شود و به شکل و طرح‌های متفاوتی در می آید.
یکی از سایت‌های پیشگام و قدرتمند در زمینه تولید این درب‌های دوتکه ظروفیران است؛ این سایت سابقه درخشانی در زمینه انواع بطری دارد و انواع مختلف آن را می‌توانید در سایت مشاهده کنید، این درب‌های دوتکه آب‌بند هستند به طوری که نشتی نمی‌دهند و قیمت مقرون به صرفه‌ای دارند به طوری که اقتصادی است چون از پلی‌اتیلن تولید می‌شوند که مقاومت آن را تضمین می‌کند.
نتیجه گیری
در این مقاله درباره خرید درب دوتکه توضیح دادیم این درب‌ها ماندگاری ماده را بالا می‌برند و از این جهت مورد استقبال قرار گرفته‌اند همانطور که گفته شد مناسب برای انواع محصولات شوینده و بهداشتی هستند و مقاومت بالایی دارند
برای سفارش وخرید این محصول در ابعاد و سایز های مختلف میتواند به سایت ظروفیران مراجعه بکنید و با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸

دقت کنید هر درب بر اساس سایز دهانه بطری پلاستیکی قابل تولید و خریداری است. یکی از محصولات پرکاربرد امروزی مایع ظرفشویی است که با توجه به قطر دهانه‌ای که دارد به دسته بندی مختلف تقسیم می‌شود. درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ یکی از درب‌های پرکاربرد این محصول است که مزایای زیادی جهت استفاده دارد.
تولید کنندگان محصولات پلاستیکی بر اساس نیاز بازار سعی می‌نمایند تا درب بطری‌های پلاستیکی را با کیفیت بسیار عالی تولید نمایند. در این مقاله قصد معرفی درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ را داریم تا با شناخت بیشتر این گونه درب‌ها بتوانید انتخاب هوشمندانه‌ای داشته باشید.
شاید جالب باشد بدانید که درب بطری‌های پلاستیکی تنها بر اساس طرح و سایز دهانه‌ای که دارند تقسیم بندی نمی‌شوند لذا مدل‌های متفاوت موجود در بازار به عنوان یکی از معیارهای تقسیم بندی درب بطری پت است. درب ۲ تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ یک درب کاربردی برای ظروف مایع ظرفشویی بوده که دارای عملکرد مناسبی جهت استفاده است.
این گونه درب‌ها به صورت پیچی یا لولایی باز شده و به دلیل داشتن مزایای فوق العاده عالی مورد استفاده بسیاری از شرکت‌های تجاری قرار دارند. یکی از امتیازات این درب، سهولت در باز و بسته شدن مایع ظرفشویی است. درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ علاوه بر مایع ظرفشویی با توجه به سایز دهانه‌ای که دارد برای محصولات دیگر نیز قابل استفاده است.

تولید درب ۲ تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ چگونه است؟

مواد به کار رفته در تولید این گونه درب‌ها از نوع پلاستیک تزریقی است که با شیوه تزریقی تولید می‌شود. تولید کنندگان این گونه درب‌ها سعی می‌نمایند تا با استفاده از تجهیزات پیشرفته، کیفیت نهایی درب‌های تولید شده را افزایش دهند.
برای شرکت‌های تجاری و استفاده کنندگان مهم است که این گونه درب‌ها علاوه بر جلوگیری از نشتی مایع ظرفشویی، دارای کیفیت بالایی باشد تا در اثر استفاده و باز و بسته شدن مکرر دچار مشکل نشود. درب بطری پلاستیکی اگر از متریال‌ درجه یک تولید شده باشد می‌تواند مانع جذب رطوبت از محیط شود و مانع خروج مایع از بطری گردد.

مزایای درب ۲ تکه مایع ظرفشویی چیست؟

همان‌طور که بیان شد درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ برای مواد شوینده و سایر محصولات بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که مایع ظرفشویی در معرض رطوبت و نور خورشید قرار بگیرد، به دلیل کیفیت بالای درب‌های استفاده شده در این محصولات، سالم باقی می‌ماند.
از مزایای استفاده از درب ۲ تکه مایع ظرفشویی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
کیفیت بالای درب و تنوع در رنگ بندی
آب بندی کامل و بدون نشتی
مناسب برای انواع محصولات شوینده
قیمت مقرون به صرفه
لیست قیمت درب ۲ تکه مایع ظرفشویی
درب بطری‌های پلاستیکی نیز از این قاعده مستثنا نیست. برای این که بتوانید قیمت نهایی درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ را بدانید بهتر است به متریال‌های به کار رفته در محصول، روش تولید درب و شرکت تولید کننده توجه داشته باشید. هر یک از موارد گفته شده می‌تواند در قیمت تمام شده محصول مؤثر باشد. ‎گیری از
خرید درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸چگونه است؟
درب دو تکه از جمله پر مصرف‌ترین درب‌های بطری پلاستیکی است که برای ظروف مایع ظرفشویی و سایر محصولات بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
انواع درب های دو تکه
درب دو تکه مایع ظرفشویی انواع مختلفی دلارد که عبارتند از:
درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب بطری دو تکه مایع ظرفشویی
درب سه تکه مایع ظرفشویی
درب سه تکه آتش زنه
درب چتری
درب قارچی
درب فلیپ تاپ مدل قارچی دهانه ۲۴
درب قفل کودک دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۲۴
درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب بطری دو تکه مایع ظرفشویی
درب سه تکه مایع ظرفشویی
درب بطری سه تکه مایع ظرفشویی
انواع درب شوینده
درب پلاستیکی مایع ظرفشویی ۲ تکه
درب خروسی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب تاج حروسی دهانه ۲۸
درب شوینده
درب شوینده دوتکه
درب شوینده دو تکه مایع ظرفشویی
درب تاج خروسی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۴
درب ارچی دهانه ۲۰
درب پلمپ دار دهانه ۲۸
درب چتری
درب بطری پلاستیکی
درب فلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب قارچی دهانه ۱۸
درب فلیپ تاپ طرح قارچی دهانه ۱۸
درب فلیپ تاپ مدل قارچی دهانه ۱۸
درب قارچی دهانه ۲۴
درب دهانه ۲۸
درب اردکی دهانه ۲۸
دستگیره دهانه ۲۸
درب آرام ریز دهانه ۲۸
دربگازبند دهانه ۲۸
درب اشکی دهانه ۲۸
مزایای استفاده از درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ باعث شده است تا بسیاری از شرکت‌های تجاری برای محصولات پلاستیکی خود اقدام به خرید این گونه درب‌ها داشته باشند
نتیجه گیری
درب بطری یکی از محصولات مورد نیاز شرکت‌های تجاری که در زمینه فروش مایعات مختلف مشغول به فعالیت هستند است.و این گونه شرکت‌ها برای دسترسی به درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸ باید بتوانند شناخت خود را نسبت به عملکرد و کیفیت این گونه درب‌ها افزایش دهند. در ایران تولید کنندگان درب بطری‌های پت با استفاده از تکنولوژی روز سعی می‌نمایند تا محصولات با کیفیتی را تولید و روانه بازار نمایند.
در صورتی که بخواهید با مدیریت هزینه‌های خود به بهترین درب‌ بطری‌های پلاستیکی دسترسی پیدا کنید کافی است به نمایندگی‌های مجاز ظروفیران یا از طریق سایت مراجعه کنید.

درب سه تیکه چیست؟

همانطور که گفته شد امروزه وسایلی که از جنس پلاستیک هستند، بسیار کاربردی واقع شده‌اند که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می‌گیرند، که اگر در جای جای زندگی خود به نگاهی بیندازید می‌توانید حضور آن را احساس کنید که بر پایه پلاستیک می‌باشد، از این محصولات مهم و مورد استفاده در صنایع گوناگون می‌باشد، در واقع می توان گفت که شما هر بار که بخواهید ظرف هایتان را بشویید، محصولات درب سه تیکه را می بینید.
این محصول که دارای کاربرد و مزایای بسیاری می‌باشد در سایز‌های مختلف و با توجه به سفارشات، توسط کارخانجات تولید می‌شوند.شاید با خود فکر کنید که چرا کاربرد وسایل پلاستیکی مانند درب های سه تیکه بسیار زیاد می باشد. در واقع باید گفت که دارای مزایای بسیار و بیشتری از دیگر مواد می‌باشند، برای مثال پلاستیک‌ها سبک هستند و می‌توانند در شرایط و مکان‌های متفاوت به جای فلزات مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین پلاستیک‌ها عایق هستند و به علت شفافیت، بعضی از پلاستیک‌ها می‌توانند به راحتی جایگزین شیشه شوند.
همچنین از مزایای پلاستیک‌ها، مقاومت بالای آن‌ها می‌باشد. پلاستیک‌ها نسبت به مواد دیگر ارزان هستند و به سرعت ساخته شده که موجب می‌شود کاربرد گسترده در میان افراد داشته باشد.

قیمت درب سه تکه

بشر همواره برای ادامه زندگی خود نیازمند داشتن امکاناتی بوده‌اند، همانند داشتن وسایل مناسب برای پرداختن به زندگی روزمره، همینطور انجام دادن کارها و موادی که می‌تواند وسایل مورد نیاز را به وسیله آن تولید کرده، در ابعاد گسترده از آن استفاده نمایند و در اختیار جهانیان قرار دهند. در زمان‌های گذشته از موادی همچون چوب و آهن و شیشه و سرامیک برای تولید وسایل مورد نیاز خود استفاده می‌کردند که بعد از کشف نفت و گاز، این موضوع دچار تغییر شد و موجب به ایجاد یک دوره جدید و بسیار گسترده در تاریخ بشریت شد.
یکی از موادی که از نفت و گاز نشأت می‌گیرد پلاستیک می باشد. در واقع پلاستیک که حاصل بسپارش اتن و اتیلن، می‌باشد، جای خود را در بازار به خوبی باز کرده و به دلیل کاربردهای وسیعی که در زندگی افراد دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است، به گونه‌ای که حتی لباسی که به تن دارید می‌تواند از جنس آن باشد. در این مقاله درباره یکی از محصولاتی که توسط پلاستیک ایجاد می‌شود صحبت می کنیم. این محصول درب سه تیکه و قیمت آن می باشد.
همانطور که گفته شد پلاستیک‌ها نسبت به مواد دیگر ارزان تر می‌باشند و همینطور ساخت آن‌ها با مواد اولیه ارزان تر امکان پذیر می‌باشد. از نکات مهم درباره پلاستیک‌های این موضوع می‌باشد که بسیار بهداشتی و پاکیزه هستند، میکروب‌ها و باکتری ها و جلبک ها و قارچ ها، نمی‌توانند بر روی پلاستیک ها رشد کنند که باعث شده است در زمینه مواد شوینده و غیره، کاربردی باشد.
از دیگر مواردی که درباره قیمت درب های سه تیکه مورد توجه می باشد این موضوع است که توسط چه کارخانه ای تولید شده است و در چه اندازه و سایزی تولید شده است.
به صورت معمول از این محصول به عنوان درب مایع ظرفشویی و دست شویی استفاده می‌شود. همچنین این محصول در رنگ‌های گوناگون همانند سفید قرمز و زرد، تولید می شود که بر اساس نیاز کارخانه ها و تولید کنندگان تولید شده و به بازار عرضه می شود.
درب های سه تیکه در واقع دارای یک سوراخ بر روی درپوش هستند که باعث پخش آسان مواد می شود.این محصولات دارای درپوش نیز می‌باشد که موجب ذخیره هر چه بیشتر مواد می‌شود. این درب‌ها از پلاستیک سخت ساخته شده اند که مقاومت بسیاری دارند.

نتیجه گیری درباره درب سه تیکه

در این مقاله درباره یک محصول پلاستیکی به نام درب سه تیکه صحبت شد، این محصول که در صنایع شستشو و تولیدات مربوط به آن کاربرد بسیاری دارد، همواره مورد توجه افراد مشغول در این صنعت می باشد و به دلیل قیمت مناسب آن، موجب سوددهی هرچه بیشتر و برخورداری شما از محصولات مناسب و همین طور کاربردی در زندگی روزمره‌تان می‌شود.
برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول کاربردی به سایت ظروفیران مراجعه کنید.

کاربرد درب قیف دارچیست؟

در زندگی امروز با پیشرفت علم و فناوری زندگی ها بسیار اسان تر شده و از طرف دیگر انسان‌ها احتیاح مبرهمی به محصولات پلاستیکی تولیدی از طرف کارخانه جات دارند یکی از این مواد درب های بطری قیف دار است و توسط کارخانه جات تولیدی به تولید انبوه رسیده است. درب های قیف دار معمولا برای انواع بطری‌های نوشیدی ارایشی و بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده است. تولید کنندگان برای افزایش فروش محصولات خود به فکرخلاقیت و نوآوری هستند. تا بتوانند از این طریق به سود خوبی برسند و یکی از نوآوری‌های کارخانه جات تولید درب های قیف دار است. از این رو کارخانه جات معمولا به تولید بطری‌هایی که دارای درب قیف دار است روی آوردند و جهت اسایش و افزایش میزان فروش مشتریان خود این درب هارا تولید می کنند.
در این گزارش قرار است به کاربرد های درب های قیف دار بپردازیم.
بطری روغن سیاه‌دانه
بطری سرکه
بطری روغن کنجد
بطری آبلیمو
بطری روغن زیتون
در محیط زندگی ما انسان‌ها معمولا ابزار و وسایل متنوعی وجود دارند، که اکثر انسان‌ها به فرایند ساخت آن‌ هیچ‌ توجهی ندارند و یا مشغله‌های فکری امروزی به انسان‌ها اجازه فکر‌کردن به‌ مسائل جزئی را نمی‌دهد و انواع بطری‌های پلاستیکی که همیشه همراه است و یکی از این موارد درب قیف دار است که امروزه یکی از پرطرفدار ترین محصولات و انواع محصولات پلاستیکی درب قیف دار است. معمولا تولیدات پلاستیکی از جمله درب های قیف دار یکی از عوامل تسهیل کننده کار در زندگی برای انسان ها است همیشه تمام بطری‌های دارای درب هستند و به عنوان نگهدارنده استفاده می‌شوند.
یکی از کاربرد‌های درب های قیف دارنیز همین نگهداری محتویات داخل بطری‌ها است البته قابل ذکر است که انواع مختلفی ازدرب های قیف دار در ایران تولید می شود و مجموعه ظروفیران یکی از فعال ترین ها در این حوزه می باشد.

چند نمونه ازمحصولات به شرح زیر است:

درب کلاهدار برای قمقمه‌های ورزشی
درب ظروف شوینده
درب بطری کشیدنی که حاوی تشتکی ضامن دار است.
درب چوب پنبه ای که بیشتر جنبه تزئیینی دارد
درب بطری قیف دار آسان ریز
درب بطری پیچی
در بین تمام این محصولات تولیدی تقاضا برای ساخت و تولید درب قیف دار به طور روز افزون در حال افزایش هستش سطح تقاضا است و علت اصلی و مهم این افزایش کارایی بالا و موارد استفاده زیاد از این محصول است. و نکته مهم این است که به علت خروج مایع از بطری( پس از استفاده از این درب ها) به این درب ها گاهی درب آرام ریز یا درب آسان ریز نیز گفته می شود که سایز درب آسان ریز دهانه۲۸ توسط مجموعه ظروفیران تولید می شود.
یکی از دغدغه‌های امروز کارخانه جات پس از تولید محصولات‌ خود مانند درب قیف دار به فروش رساندن‌ محصولات خودشان است و از آن‌جایی که در بحث فروش درب های قیف دارو دیگر محصولات پلاستیک رقیبان زیادی وجود دارد باید با ایده‌ها و نوآوری‌های تازه گامی نو در ضمینه فروش برداشت از طرف دیگر یکی از نکات مهم در بحث فروش ظاهر زیبا و داشتن کیفیتی مناسب در درب های قیف دار بسیار کاربردی و مهم است.
یکی از نکات مورد توجه در طراحی آن امکان تخلیه راحت و دقیق محتویات داخل بطری‌های پلاستیکی است. و نکته مهم این است که در محل مورد نظر به راحتی تخلیه می‌شود که یکی از مزیت ‌ها و ویژگی های مهم آن است. از طرفی نکته دیگر طراحی دقیق بطری‌های قیف دارباعث می‌شود که محتویات داخل بطری‌ها به طور ناگهانی تخلیه نشوند.
توجه به این مزایا فوق العاده ای که در تولید درب های قیف دار می شود می توان گفت تا چه حد بازار فروش این نوع از محصولات پلاستیکی توسط متقاضایان زیاد است.
کارخانه جات معتبر تولیدی درب های قیف دارمعمولا با بهره‌گیری از فناوری‌و علوم جدید و روز دنیا و همچنین دانش کارشناسان معروف و خبره آزمایشگاهی دنیا و همچنین انواع دستگاهای بروز و مجهز و محیطی کاملا بهداشتی گامی برای تولید محصولات با کیفیت بالا و همچنین بهترین محصولات بردارند.

درب بطری سم

بطری سم دارای سایز و دهانه های مختلفی می باشد که برای بسته بندی کود و انواع سم و مواد شیمیایی کاربرد دارد. بطری سم دارای کاربرد های مختلفی است و به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این نوع بطری ها از پلی اتیلن می باشد. در واقع این نوع بطری های پلاستیکی برای بسته بندی مواد شیمیایی کاربرد دارد و در مدل های متنوع با سایز و دهانه های گوناگون موجود می باشد. مقاومت این مدل بطری ها بسیار مهم می باشد و علاوه بر مقاومت بالا محفظه بطری سم باید درب بطری سم هم در برابر مواد شیمایی و سموم مقاوم باشد. در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل درب بطری سم را مورد بررسی قرار دهیم .

مزایای استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار چیست؟
استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار که در حال حاضر به عنوان یک تکنولوژی شناخته شده در سراسر جهان برای تولید این مدل درب بطری مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند مزایای زیادی برای تولید کننده و مصرف کننده نهایی داشته باشد که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
کنترل کیفیت محصول تولیدی
یکی از موضوعات مهم در هنگام درب بطری سم ، کنترل کیفیت محصول نهایی است. در شیوه قالب‌گیری تحت فشار به دلیل استفاده از سیستم پیشرفته، کنترل محصولات تولیدی بسیار آسان و به شکل اتوماتیک است. وجود یک چشم الکترونیکی باعث می‌شود تا وجود قطعات معیوب در سریع‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا شناسایی شود. در این بین بدون توقف تولید، محصول معیوب کنار گذاشته می‌شود.
ذخیره قابل توجه انرژی در این روش
در شیوه قالب‌گیری تحت فشار، فرآیند تولید درب بطری با دمای پایین انجام می‌شود که این امر به نوبه‌ی خود باعث کاهش انرژی شده و هزینه نهایی را به شکل قابل توجهی کاهش می‌دهد. در بین شیوه‌های تولید درب بطری ها ، این روش انرژی مصرف شده را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد.
یک نکته مهم افزایش زیبایی محصول
عدم وجود ناکارآمدی در تولید درب با استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار باعث ایجاد ظاهر زیبا خواهد شد. استفاده از این شیوه که در جهان مرسوم است می‌تواند هزینه نهایی تولید را کاهش داده و باعث ایجاد محصول نهایی با کیفیت و استاندارد شود.
معیارهای قابل قبول برای انتخاب دستگاه تزریق پلاستیک
یکی از موارد با اهمیت در هنگام تولید درب این مدل بطری به شیوه دستگاه تزریق، در نظر گرفتن پارامترهای قابل قبول برای انتخاب دستگاه است. درواقع دستگاه تولید درب‌های پلاستیکی موجود در بازار بر اساس قالب و تعداد حفره‌های آن انتخاب می‌شوند که از جمله‌ مهم‌ترین آن می‌توان به قالب ۲۴ کویته، قالب ۳۲ کویته و قالب ۴۸ کویته اشاره کرد.
هر کدام از ظرفیت‌های بیان شده برای تولید درب بطری در این مدل ، دارای توانایی‌های مختلف است. به عنوان نمونه قالب ۲۴ کویته توانایی ۲۰۰ تن درب بطری را دارد که این میزان در قالب ۳۲ کویته به ۳۰۰ تن و در قالب ۴۸ کویته به بالای ۵۰۰ تن می‌رسد.
درباره فروش درب بطری پت
فروش درب بطری پت شامل:
فروش درب بطری آبمعدنی
فروش درب بطری نوشابه
فروش درب بطری ماالشعیر
فروش درب بطری دلستر
فروش درب بطری دوغ
فروش درب بطری شوینده
فروش درب بطری آبمیوه
فروش درب بطری عرقیات
و دیگر انواع درب بطری جزو اولویت تولید کننده درب بطری می باشد ، فروش درب بطری به کلیه مناطق ایران لازمش شناخت میزان دمای هوای منطقه می باشد تا از مواد مناسبی برای تولید درب بطری استفاده شود تا بهترین بازخورد داشته باشد.

درباره خرید درب بطری سم
برای خرید درب بطری سم حتما باید به وزن درب بطری و تعداد کویته قالب تولید درب بطری و نوع مواد تولید درب بطری دقت شود تا بتوان قیمت درب بطری را بصورت مناسب دریافت شود.
درباره قیمت درب بطری سم
برای تعیین قیمت درب بطری پت سم حتما باید به وزن درب بطری و تعداد کویته قالب تولید درب بطری سم و نوع مواد تولید درب بطری دقت شود تا بتوان قیمت درب بطری را بصورت مناسب دریافت شود.
لیست قیمت درب بطری های سم
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه تولید درب بطری از جنس مواد پلی اتیلن و مواد پلی پروپیلن در بازار جهت اطلاع از قیمت انواع درب بطری پت سم ، همچنین سفارش درب بطری پت یا خرید اینترنتی درب بطری پت سم همچنین اطلاع از قیمت عمده بطری پلاستیکی و قیمت انواع درب پت حتما با کارشناسان فروش و مشاورین ظروفیران تماس بگیرید.
نتیجه گیری
ظروف ایران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشد. درب بطری سم نیز یکی از محصولات تولیدی این مجموعه می باشد که می توانید برای مشاهده انواع بطری پت سم و درب بطری پت سم به سایت ظروف ایران مراجعه کنید. همچنین برای دریافت لیست قیمت بطری پت سم می توانید با مشاورین ظروفیران تماس باشید.

درب سم پلمپ دار

بطری سم دارای سایز و دهانه های مختلفی می باشد که برای بسته بندی کود و انواع سم و مواد شیمیایی کاربرد دارد. همچنین بطری سم دارای کاربرد های مختلفی است و به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این نوع بطری ها از پت و پلی اتیلن می باشد. در واقع این نوع بطری های پلاستیکی برای بسته بندی مواد شیمیایی کاربرد دارد و در مدل های متنوع با سایز و دهانه های گوناگون موجود می باشد. مقاومت این مدل بطری ها بسیار مهم می باشد و علاوه برمقاومت بالا محفظه بطری سم باید درب بطری سم هم در برابر مواد شیمایی و سموم مقاوم باشد.

نکات و ویژگی های درب سم پلمپ دار

در طراحی و ساخت این درب‌ و دستگیره و یا درب‌ها و دستگیره سم پلمپ دار، آب بندی شدن کامل درب و ماندگاری محصول لحاظ شده است. تنوع رنگی هم همچنان برای این نوع درب بطری سم موجود است و در صورت عدم اطمینان از خرید درب سم پلمپ دار با کارشناسان و مشاورین ظروفیران تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت کنید.
به نکات زیر در هنگام خرید درب سم پلمپ دار دقت کنید:
زمانی که به دنبال خرید این مدل درب بطری هستید بهتر است به برخی از نکات کلیدی گفته شده در این بخش توجه کنید تا با توجه به نیاز خود بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید:
اول توجه کردن به وزن درب بطری پلاستیکی
دوم در نظر گرفتن استحکام محصول تولید شده
سوم بررسی متریال به کار رفته در تولید نهایی درب بطری پت
چهارم بررسی مقاومت محصول در مقابل ضربه
هر کدام از موارد گفته شده در هنگام خرید درب سم پلمپ دار به عنوان یکی از موارد با اهمیت شناخته می‌شوند.
خرید درب بطری سم پلمپ دار چگونه است؟
برای خرید درب بطری سم پلمپ دار حتما باید به وزن درب بطری و تعداد کویته قالب تولید درب بطری و نوع مواد تولید درب بطری دقت شود تا بتوان قیمت را بصورت مناسب دریافت شود.
قیمت درب بطری سم پلمپ دار
برای تعیین قیمت این مدل درب بطری حتما باید به وزن درب بطری و تعداد کویته قالب تولید درب بطری سم و نوع مواد تولید درب بطری دقت شود تا بتوان قیمت درب بطری را بصورت مناسب دریافت شود.
لیست قیمت درب بطری سم پلمپ دار
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه تولید درب بطری از جنس مواد پلی اتیلن و مواد پلی پروپیلن در بازار جهت اطلاع از قیمت انواع درب بطری پت سم ، همچنین سفارش درب بطری پت یا خرید اینترنتی درب بطری سم پلمپ دار همچنین اطلاع از قیمت عمده بطری پلاستیکی و قیمت انواع درب پت حتما با کارشناسان و مشاورین فروش شرکت ظروفیران ارتباط بگیرید.
نحوه تولید درب بطری سم پلمپ دار
برای تولید درب بطری سم پلمپ دار از دستگاه تزریق استفاده می‌شود. بسیاری از شرکت‌های امروزی با توجه به مزیت‌های استفاده از شیوه قالب گیری تحت فشار ترجیح می‌دهند تا از این ‎ روش برای تولید درب‌ این مدل بطری استفاده کنند. این شیوه می‌تواند با کاهش ۵۰ درصدی هزینه نهایی تولید، محصولات با کیفیت را تولید نماید.
در روش قالب‌گیری برای تولید این مدل درب بطری، مواد خام با کیفیت درون ترموست در قالب‌های از پیش گرم شده قرار داده می‌شود. این کار باعث خواهد شد تا زمانی که قالب با فشار به مواد درون درب وارد شود، مواد خام اولیه شکل و شمایل مورد انتظار با بگیرد. طبق آمارهای منتشر شده، استفاده از تکنولوژی قالب‌گیری تحت فشار باعث خواهد شد تا هزینه نهایی تولید به شکل قابل توجهی کاهش پیدا نماید.
نتیجه گیری
ظروف ایران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشددرب بطری سم پلمپ دار نیز یکی محصولات تولیدی مجموعه پارس پت می باشد که می توانید برای مشاهده انواع بطری پت سم و درب بطری سم پلمپ دار به سایت ظروف ایران مراجعه کنید. همچنین برای دریافت لیست قیمت این مدل بطری سم می توانید با کارشناسان فروش ظروفیران در تماس باشید.

درب اسکالا

درب اسکالا دارای کاربردهای مختلف است و با توجه به تنوع قوطی پلاستیکی موجود در بازار، در مدل‌های گوناگونی قابل خریداری است. یکی از درب‌های بطری پت درب شوینده است که با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد توانسته است مورد توجه بسیاری از شرکت‌های تجاری قرار بگیرد. یکی از ویژگی‌های مهم در تولید درب بطری پلاستیکی، توجه کردن به متریال‌ به کار رفته در آن است. درب بطری‌ پلاستیکی با توجه به مواد اولیه و شرکت تولید کننده آن، از طریق شیوه قالب‌گیری تحت فشار و تزریق قابل تولید است.
آشنایی بیشتر با درب اسکالا
درب دو تکه مایع ظرفشویی با توجه به ساختاری که دارد برای شوینده و محصولات مایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. طراحی این نوع درب در سایز دهانه مختلف به گونه‌ای است که مانع بیرون ریختن محتویات درون بطری می‌شود. یکی از موضوعات کلیدی در هنگام خرید درب دو تکه مایع ظرفشویی ، توجه کردن به کیفیت ساخت این گونه درب‌هاست. مقاومت درب دو تکه مایع ظرفشویی بالاست و حتی در زمان قرارگیری در شرایط پرفشار، مانع ریختن مواد به بیرون می‌شود.
تولید کننده درب دو تکه مایع ظرفشویی با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته می‌توانند هزینه نهایی تولید درب دو تکه مایع ظرفشویی را به کمترین میزان خود برسانند. درب دو تکه مایع ظرفشویی در رنگ بندی متنوع تولید شده است تا با توجه به نیاز شرکت‌های تجاری به صورت عمده و جزئی خریداری شود. طراحی این نوع از درب‌ها به گونه‌ای است که با یک حرکت ساده می‌توان آن را باز و بسته کرد که این امر برای استفاده کنندگان مهم است.
مواد سازنده درب اسکالا
بسیاری از تولید کنندگان درب بطری‌های پت باید از مواد اولیه با کیفیت در تولید درب بطری استفاده کنند تا رضایت مشتری را به همراه داشته باشد. مواد به کار رفته در درب دو تکه مایع ظرفشویی از پلی پروپیلن است که به عنوان یک پلاستیک با کیفیت می‌تواند در برابر عوامل محیطی در مقابل فشار و ضربه مقاوم باشد.
در واقع تولید این گونه درب‌ شوینده باعث می‌شود تا بتوان برای محصولات مختلف از آن استفاده کرد. شرایط محیطی و ضربه‌های احتمالی وارد شده به درب دو تکه مایع ظرفشویی ، نمی‌تواند عملکرد این درب را با مشکل مواجه نماید. سایز دهانه درب دو تکه مایع ظرفشویی متفاوت است که افراد و شرکت‌های تجاری بر اساس نیاز خود می‌توانند خریدشان را نهایی کنند
شناخت ویژگی‌های درب اسکالا
سازگاری درب‌های دو تکه مایع ظرفشویی بسیار بالاست، از این رو از این درب‌ها می‌توان برای پوشش و پلمپ کردن سایر بطری‌های پلاستیکی استفاده کرد. ساختار منحصر به فرد این درب به شرکت‌های تجاری این امکان را می‌دهد که برای محصولات پلاستیکی مختلف از درب دو تکه مایع ظرفشویی استفاده کنند. طراحی به کار رفته در تولید درب دو تکه مایع ظرفشویی، راحتی در باز و بسته شدن درب را به همراه دارد.
هر درب پلاستیکی از یک سری ویژگی‌های کلیدی برخوردار است که در این بخش به مهم‌ترین ویژگی‌های درب دو تکه مایع ظرفشویی می‌پردازیم:
مواد اولیه درجه یک در تولید این درب باعث افزایش مقاومت این محصول در مقابل ضربه می‌شود.
درب دو تکه مایع ظرفشویی از رنگ بندی متنوع برخوردار است که باعث پوشش تمام سلیقه‌ها می‌شود.
درب دو تکه مایع ظرفشویی بسیار سبک است و برای بطری‌های پلاستیکی مختلف کاربردی است.
بسیاری از استفاده کنندگان محصولات شوینده با وجود این درب می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند.
مناسب آن نسبت به سایر درب‌های موجود در بازار است.

انواع مدل های درب شوینده موجود در بازار

درب بطری فانوسی
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴
درب فلیپ تاپ استوانه ای
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸ طرح جانسون
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح جانسون
درب بطری فندکی یا درب شامپو فندکی
درب بطری قارچی یا درب شامپو قارچی
درب بطری چتری
درب بطری پت جار
درب بطری ادویه پاش
درب قیف دار پلمپ دار
درب تاج خروسی
درب فیلیپ تاپ
درب ساده
درب ژل آتش زا
درب بطری شیشه شور
درب اسپری
درب بطری مایع دستشویی
درب دو تیکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب بطری دو تکه مایع ظرفشویی
درب سه تکه مایع ظرفشویی
درب بطری سه تکه مایع ظرفشویی
انواع درب شوینده
درب پلاستیک مایع ظرفشویی ۲ تکه
درب خروسی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب تاج خروسی دهانه ۲۸
درب شوینده
درب شوینده دو تکه مایع ظرفشویی
درب تاج خروسی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه
۲۸درب فلیپ تاپ قارچی دهانه۲۴
درب قارچی دهانه ۲۰
درب پلمپ دار دهانه ۲۸
درب چتری
درب بطری پلاستیکی
درب فلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب قفل کودک دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۲۴
قالب درب دو تکه مایع ظرفشویی بسیار مهم است و برای تولید قالب درب دو تکه مایع ظرفشویی باید از قالب درب دو تکه مایع ظرفشویی استفاده نمود که بصورت ۶ کویته و ۸ کویته ساخته می شود. قبل از تولید درب دو تکه مایع ظرفشویی باید قالب تولید درب دو تکه مایع ظرفشویی آماده شود که برای ساخت قالب درب دو تکه مایع ظرفشویی باید از فولاد استفاده کرد.

قیمت درب اسکالا
در مورد درب دو تکه مایع ظرفشویی ، عوامل تعیین کننده زیادی جهت قیمت نهایی وجود دارند شرکت تولید کننده درب دو تکه مایع ظرفشویی ، متریال به کار رفته و همچنین نوسانات بازار می‌تواند به صورت مستقیم تعیین کننده قیمت نهایی درب دو تکه مایع ظرفشویی باشد.
درباره خرید درب دو تکه مایع ظرفشویی
مشتریان و کسانی که به دنبال خرید این محصولات هستند با توجه به نیاز خود می‌توانند خریدشان را به صورت عمده انجام دهند که باعث کاهش هزینه ها می شود. در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از نمایندگی‌های فروش، با داشتن فروشگاه اینترنتی می‌توانند محصولات خود را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب به سراسر ایران ارسال کنند. اگر بخواهید درب دو تکه مایع ظرفشویی را با بهترین کیفیت و قیمت عالی خریداری کنید کافی است به نمایندگی‌های رسمی مراجعه کنید.
درباره لیست قیمت درب دو تکه مایع ظرفشویی
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار جهت اطلاع از قیمت درب دو تکه مایع ظرفشویی حتما با واحد فروش شرکت ظروفیران تماس بگیرید
قیمت پخش درب دو تکه مایع ظرفشویی
با توجه به تولید انبوه این نوع درب دو تکه مایع ظرفشویی معممولا شرکت هایی که خودشان تولید می کنند قادر هستند که قیمت عمده درب دو تکه مایع ظرفشویی را با کمترین قیمت ارایه نمایند و شرکت های معتبر جهت سهولت در امر فروش درب دو تکه مایع ظرفشویی اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که برای خرید اینترنتی درب دو تکه مایع ظرفشویی حتما با سایت شرکت های معتبر مراجعه نمایید.
خرید اینترنتی درب دو تکه مایع ظرفشویی و برای خرید اینتر نتی درب دو تکه مایع ظرفشویی و اطلاع از قیمت درب دو تکه مایع ظرفشویی در روزهای مختلف با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه با کارشناسان با تجربه تماس حاصل فرمایید.
نتیجه گیری
درب بطری پت متنوع است که یکی از با کیفیت‌ترین و محبوب‌ترین درب‌های قابل استفاده شرکت‌های تجاری، درب دو تکه مایع ظرفشویی است. این درب از ویژگی‌های مخصوص به خود بهره می‌برد که در این مقاله به آن اشاره شده است. عوامل متعددی در قیمت نهایی این محصولات تاثیرگذار هستند که باعث افزایش یا کاهش قیمت نهایی درب دو تکه مایع ظرفشویی می‌شوند.
در صورتی که قصد خرید درب دو تکه مایع ظرفشویی را دارید می‌توانید با کارشناسان مجموعه ظروفیران ارتباط بگیرید.

شناخت درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز

از درب‌های خاص مورد استفاده شرکت‌های تجاری، درب فیلیپ تاپ است. یکی از مدل‌های این درب‌، درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز است که به دلیل داشتن راحتی در استفاده مورد توجه بسیاری از استفاده کنندگان قرار گرفته است همچنین درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز یکی از راحت‌ترین و خوش‌دست‌ترین درب‌های موجود در بازار است که قابل خریداری است. قابل توجه است طرح و ساختار درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز به گونه‌ای است که به مانند سایر درب‌های موجود در بازار، مانع بیرون ریختن محتویات درون بطری می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های این درب می‌توان به خوش‌دستی آن اشاره کرد. متریال به کار رفته در تولید این گونه درب‌ها باعث آسایش در هنگام باز و بسته شدن درب می‌شود که این امر برای بسیاری از استفاده کنندگان مهم است.
بسیاری از تولید کنندگان درب فیلیپ تاپ طرح شامپو فیروز در تلاش‌اند تا با بهره گیری از شیوه‌های نوین بتوانند مقاومت این گونه درب‌ها را افزایش دهند. بسیاری از درب‌های موجود در بازار با دستان خیس قابل باز کردن نیستند اما درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز با یک حرکت ساده و حتی با دستان خیس باز می‌شود.

تولید درب دهانه ۲۴ طرح شامپو فیروز و تولید درب فلیپ تاپ

درب دهانه ۲۴ طرح فیروز از پلی پروپیلن که به عنوان یک نوع پلاستیک محسوب می‌شود ساخته شده که در برابر ضربه و باز و بسته شدن مداوم، مقاوم است. مقاومت بالای درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز در مقابل ضربه‌های محیطی بسیار بالاست، از این رو از این درب می‌توان برای بطری‌های لوسین، مواد بهداشتی، بطری‌های موجود در آشپزخانه و غیره استفاده کرد.
اشنایی با ویژگی‌های درب دهانه ۲۴ طرح فیروز
کیفیت درب دهانه ۲۴ طرح فیروز به گونه‌ای است که می‌توان برای محصولات شوینده مختلف نظیر شامپو، انواع نرم کننده و غیره استفاده کرد. این درب‌ها با داشتن ساختار منحصر به فرد و کیفیت عالی در برابر باز و بسته شدن طولانی مدت مقاوم هستند. دکمه بزرگ طراحی شده در این درب‌ها باعث راحتی در باز و بسته شدن محصولات می‌شوند.
ویژگی های درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز
کیفیت بالا با استفاده از متریال درجه یک
تنوع در رنگ بندی وطرح
وزن سبک و ارتفاع مناسب
راحتی در هنگام استفاده
قیمت مقرون به صرفه
انواع درب دهانه 24 عبارتند از:
درب دهانه ۲۴ فلیپ تاپ
درب دهانه ۲۴ فلیپ قارچی
درب بطری دهانه ۲۴
درب پلاستیکی دهانه ۲۴
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ شوینده
درب فلیپ تاپ
قالب درب دهانه ۲۴ طرح فیروز
برای تولید قالب درب دهانه ۲۴ طرح فیروز باید از قالب درب دهانه ۲۴ طرح فیروز استفاده نمود که بصورت ۶ کویته و ۸ کویته ساخته می شود. قبل از تولید درب دهانه ۲۴ طرح فیروز باید قالب تولید درب دهانه ۲۴ طرح فیروز آماده شود که برای ساخت .قالب درب دهانه ۲۴ طرح فیروزباید از فولاد استفاده کرد.
قیمت درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز
یکی از عوامل مؤثر درخرید قیمت مواد اولیه پت است و بسیاری از شرکت‌های تولید کننده درب بطری پلاستیکی سعی می‌نمایند تا با استفاده از مواد و متریال درجه یک بتوانند درب‌های با کیفیت بالا را با قیمت مناسب تولید نمایند.
همچنین قیمت درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۲ با توجه به مواد به کار رفته در تولید محصول، شرکت تولید کننده، نوسانات ارزی و غیره تعیین می‌شود. اگر به عنوان یک شرکت تجاری بخواهید به بهترین درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۲ دسترسی پیدا کنید، بهتر است خرید خود را از تولید کنندگان معتبر نهایی کنید.

خرید درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز
اگر قصد خرید درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز دارید و میخواهید با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید، بهتر است خرید خود را بدون واسطه انجام دهید. خرید درب بطری‌های پلاستیکی از تولید کننده معتبر و بدون واسطه امکان پذیر است حتما با مشاورین ما در مجموعه ظروفیران ارتباط بگیرید.
انواع مدل های درب بطری عبارتند از:
درب اسپری دهانه ۱۸-۲۰-۲۴-۲۸
درب اسکالا
درب قارچی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۴
درب قطره چکان
درب ادویه سه منظوره
درب ادویه پرسی
درب اردکی
درب ۲ تکه مایع ظرفشویی
درب ۳ تکه مایع ظرفشویی
درب گریندر
درب سس
درب موشکی
درب دهانه ۳۰ نرمال نک
درب دهانه ۳۰ شرت نک
درب دهانه ۲۸ آب بند
درب دهانه ۲۸ گاز بند
درب غلیظ پاش دهانه ۲۴
درب غلیظ پاش دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۲۴
درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب بطری دو تکه مایع ظرفشویی
درب سه تکه مایع ظرفشویی
درب بطری سه تکه مایع ظرفشویی
انواع درب شوینده:
درب پلاستیکی مایع ظرفشویی ۲ تکه
درب خروسی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب تاج حروسی دهانه ۲۸
درب شوینده
درب شوینده دوتکه
درب شوینده دو تکه مایع ظرفشویی
درب تاج خروسی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۴
درب ارچی دهانه ۲۰
درب پلمپ دار دهانه ۲۸
درب چتری
درب فلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب قارچی دهانه ۱۸
درب فلیپ تاپ طرح قارچی دهانه ۱۸
درب فلیپ تاپ مدل قارچی دهانه ۱۸
درب قارچی دهانه ۲۴
درب دهانه ۲۸
درب اردکی دهانه ۲۸
دستگیره دهانه ۲۸
درب آرام ریز دهانه ۲۸
درب گازبند دهانه ۲۸
درب اشکی دهانه ۲۸
-درب اسپری دهانه ۱۸-۲۰-۲۴-۲۸
درب اسکالا
درب قارچی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۴
درب قطره چکان
درب ادویه سه منظوره
درب ادویه پرسی
درب اردکی
درب ۲ تکه مایع ظرفشویی
درب ۳ تکه مایع ظرفشویی
درب گریندر
درب سس
درب موشکی
درب دهانه ۳۰ نرمال نک
درب دهانه ۳۰ شرت نک
درب دهانه ۲۸ آب بند
درب دهانه ۲۸ گاز بند
درب غلیظ پاش دهانه ۲۴
درب غلیظ پاش دهانه ۲۸
لیست قیمت درب فیلیپ تاپ
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار جهت اطلاع از قیمت بطری ۵لیتری حتما با واحد فروش شرکت های معتبر تماس بگیرید.
قیمت عمده برای خرید و فروش درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴
با توجه به تولید انبوه این نوع درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز معممولا شرکت هایی که خودشان تولید می کنند قادر هستند که قیمت عمده درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز را با کمترین قیمت ارایه نمایند. برای فروش اینترنتی درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز شرکت های معتبر جهت سهولت در امر فروش درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که برای خرید اینترنتی درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز حتما با سایت شرکت های معتبر از جمله مجموعه ظروفیران مراجعه نماید.
برای خرید اینترنتی درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز و خرید اینترنتی و انلاین بطری پلاستیکی واطلاع از قیمت درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ فیروز در روزهای مختلف با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه با کارشناسان با تجربه مجموعه ظروفیران تماس بگیرید.
نتیجه گیری
یکی از درب‌های با کیفیت درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز است که با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارد مورد استفاده شامپو و دیگر محصولات شوینده قرار می‌گیرد. ساختار تولیدی درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ به گونه‌ای است که مانع ریختن محتویات درون بطری به بیرون می‌شود. اگر به عنوان یک شرکت تجاری قصد خرید این گونه درب‌ها را دارید می‌توانید خرید خود را به صورت مستقیم یا حضوری با مجموعه ظروفیران نهایی کنید.

درب طرح جانسون

خصوصیات هر یک از درب بطری‌های پلاستیکی به شکلی است که برای محصولات مختلف از آن میتوان استفاده کرد. در واقع شناخت هر یک از درب بطری‌های پت باعث می‌شود تا با انتخاب محصولات پلاستیکی مناسب بتوان طول عمر درب‌ها را افزایش داد. یکی از درب‌های پرکاربرد قوطی پلاستیکی درب طرح جانسون است که در برابر ضربه بسیار مقاوم است. درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۸ طرح جانسون یکی از درب‌های فیلیپ تاپ است که برای باز و بسته شدن مکرر کاربردی است.و ماندگاری بالایی دارد.

مراحل تولید درب طرح جانسون

درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۸ طرح جانسون یکی از درب‌های بطری پت است که برای باز و بسته شدن متداول طراحی شده است.همچنین از قابلیت‌های این درب می‌توان به سهولت استفاده از آن اشاره کرد. درب بسیاری از بطری‌های پلاستیکی در طول روز به صورت مکرر باز و بسته می‌شوند، از این رو استفاده از این درب در این گونه محصولات باعث می‌شود تا طول عمر محصول استفاده شده افزایش پیدا نماید. اصلی‌ترین کاربرد درب طرح جانسون برای شوینده‌های مختلف نظیر شامپو است که گاها به نام درب شامپو جانسون نیز نامیده می شود. کیفیت این گونه درب‌ها به گونه‌ای است که مانع ریختن محتویات درون بطری به بیرون می‌شود. برای شوینده‌های مختلف و به ویژه بطری شامپو مهم است که از درب‌های با کیفیت استفاده شود چرا که این گونه مایعات در تماس با آلاینده‌ها دچار آلودگی می‌شوند.

تولید درب فیلیپ تاپ طرح جانسون چه موادی به کار رفته؟

تولید کننده درب شامپو فلیپ تاپ طرح جانسون دهانه ۲۸ و درب فلیپ تاپ طرح جانسون دهانه ۲۴ با استفاده از پلی پروپلین سعی می‌نمایند تا با استفاده از شیوه تزریقی بتوانند پلاستیک مقاوم را تولید نمایند. شیوه تزریقی یکی از شیوه‌های پیشرفته برای تولید درب‌ بطری پت است که باعث تولید محصولات مقاوم می‌شود. این مدل درب بطری با داشتن مقاومت بالا می‌تواند به صورت مکرر مورد باز و بسته شدن قرار بگیرد. استحکام قوطی پلاستیکی تولید شده برای بسیاری از شرکت‌های تولید از اهمیت زیادی برخوردار است.

ویژگی‌های درب طرح جانسون

این نوع درب بطری به دلیل داشتن دهانه ۲۸ میلی‌متری برای استفاده بر روی بطری‌های شوینده به ویژه شامپو بسیار ایده‌آل است. به دلیل این که این محصول دارای دهانه بزرگ‌تری نسبت به محصولات پلاستیکی هستند، افراد می‌توانند محتویات درون آن را به راحتی به بیرون بریزند. وجود ویژگی‌های کاربردی و مزایای فراوان باعث استقبال از این درب شده است:
1.استحکام بالا
2.تنوع در رنگ
3.مناسب انواع بطری‌های پلاستیکی با دهانه ۲۸
4.قیمت مقرون به صرفه
5.راحتی و آسایش در استفاده
6.قالب درب فلیپ تاپ طرح جانسون
برای تولید قالب درب فلیپ تاپ طرح جانسون باید از قالب مخصوص آن استفاده نمود که بصورت ۶ کویته و ۸ کویته ساخته می شود. قبل از تولید این مدل درب بطری باید قالب تولید درب بطری مورد نظر آماده شود که برای ساخت قالب آن باید از فولاد استفاده کرد.

قیمت درب فیلیپ تاپ طرح جانسون چقدر است؟

این نوع درب با داشتن ساختار مناسب برای خروج قطره‌ای مایعات بسیار کاربردی است. این درب به گونه است که می‌تواند بدون تماس با آلودگی‌های محیطی از بطری خارج شود. تولید کنندگان درب‌ فیلیپ تاپ طرح جانسون با استفاده از شیوه تزریق می‌توانند با به کارگیری متریال‌های با کیفیت، محصولات استانداردی را تولید نمایند.
از انواع درب بطری عبارتند:
درب بطری فانوسی
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴
درب فلیپ تاپ استوانه ای
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸ طرح جانسون
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح جانسون
درب بطری فندکی یا درب شامپو فندکی
درب بطری قارچی یا درب شامپو قارچی
درب بطری چتری
درب بطری پت جار
درب بطری ادویه پاش
درب قیف دار پلمپ دار
درب تاج خروسی
درب فیلیپ تاپ
درب ساده
درب ژل آتش زا
درب بطری شیشه شور
درب اسپری
درب بطری مایع دستشویی
درب دو تیکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب بطری دو تکه مایع ظرفشویی
درب سه تکه مایع ظرفشویی
درب بطری سه تکه مایع ظرفشویی
انواع درب شوینده
درب پلاستیک مایع ظرفشویی ۲ تکه
درب خروسی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب تاج خروسی دهانه ۲۸
درب شوینده
درب شویندخه دو تکه
درب شوینده دو تکه مایع ظرفشویی
درب تاج خروسی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه۲۴
درب قارچی دهانه ۲۰
درب پلمپ دار دهانه ۲۸
درب چتری
درب بطری پلاستیکی
درب فلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب قفل کودک دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۲۴
درباره نحوه خرید درب طرح جانسون
با توجه به گستردگی درب بطری پت موجود در بازار و تنوع تولید کنندگان مختلف، اگر بخواهید با قیمت مناسب به این نوع از درب بطری دسترسی پیدا کنید می‌توانید خرید خود را به صورت حضوری و یا اینترنتی انجام دهید. بسیاری از فروشندگان بازار با استفاده از فروش اینترنتی درب جانسون قادرند تا محصولات خود را به صورت جزئی و کلی به فروش برسانند.
لیست قیمت انواع درب بطری پت
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار جهت اطلاع از قیمت درب بطری پت حتما با واحد فروش ظروفیران تماس بگیرید.
درباره قیمت عمده انواع درب بطری
با توجه به تولید انبوه این نوع درب طرح جانسون معممولا شرکت هایی که خودشان تولید می کنند قادر هستند که قیمت عمده درب طرح جانسون را با کمترین قیمت ارایه نمایند.
درباره فروش اینترنتی انواع درب بطری
شرکت های معتبر جهت سهولت در امر فروش درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که برای خرید اینترنتی درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز حتما به سایت ظروفیران مراجعه نمایید.
روش خرید درب بطری
برای خرید اینترنتی درب فیلیپ تاپ دهانه ۲۴ طرح فیروز و خرید اینترنتی بطری پلاستیکی و اطلاع از قیمت درب فلیپ تاپ دهانه ۲۴ فیروز در روزهای مختلف با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه با کارشناسان با تجربه تماس حاصل فرمایید.
نتیجه گیری
درب بطری‌های پلاستیکی مدل جانسون با توجه به عملکردش مورد توجه فعالان تجاری قرار گرفته است همچنین این درب با داشتن دهانه ۲۸ میلی‌متری برای محصولات شوینده نظیر شامپو کاربردی است. متریال به کار رفته در تولید این گونه درب‌ها به گونه‌ای است که باعث افزایش مقاومت درب در مقابل ضربه می‌شود. اگر بخواهید این مدل درب بطری را برای شوینده‌های مختلف خریداری کنید کافی است به دنبال خرید از فروشندگان معتبر باشید حتما به سایت ظروفیران سر بزنید منتظر شما هستیم.

تفاوت درب های بطری ۱.۵ لیتری

درب بطری ۱.۵ لیتری موجود در بازار دارای تفاوت‌های مختلفی با یکدیگر است که هر کدام می‌تواند برای محصولات مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین درب بطری ۱.۵ لیتری در سایز و مدل‌های مختلف طراحی و تولید شده و با توجه به نوع استحکام آن برای محصولات گوناگون پلاستیکی کاربردی است. درب‌های بطری پلاستیکی برای پلمپ کردن انواع قوطی پلاستیکی و ظروف پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع درب بطری پلاستیکی چیست؟

قابل توجه است درب بطری های پلاستیکی در انواع مختلفی وجود داشته که در ایران با کیفیت‌های مختلف تولید و روانه بازار می‌شود. این درب های بطری با توجه به داشتن قیمت مناسب و هزینه پایین تولید در ایران، به سایر کشورهای جهان صادر می‌شوند ( درب بطری صادراتی ) تفاوت‌های مختلفی بین درب بطری ۱.۵ لیتری وجود دارد که شناخت آن باعث می‌شود تا در هنگام انتخاب بتوانید یک تصمیم مناسب اتخاذ کنید. درب بطری پلاستیکی برای پلمپ کردن محصولات پلاستیکی است که باعث افزایش سلامت محصولات درون پلاستیک و محافظت از آن خواهد شد. همیشه درهنگام خرید درب بطری ۱.۵ لیتری این است که درب از چه مواد خامی تشکیل شده است. استفاده از مواد پلی اتیلن درجه یک در تولید درب پلاستیکی باعث افزایش استحکام آن در مقابل ضربه خواهد شد. بهتر است با شناخت شرکت‌های تولید کننده درب بطری پلاستیکی، درب‌هایی را خریداری کنید که از مواد باکیفیت تشکیل شده باشند.
انواع درب های بطری عبارتند از:
درب اسپری دهانه ۱۸-۲۰-۲۴-۲۸
درب اسکالا
درب قارچی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۴
درب قطره چکان
درب ادویه سه منظوره
درب ادویه پرسی
درب اردکی
درب ۲ تکه مایع ظرفشویی
درب ۳ تکه مایع ظرفشویی
درب گریندر
درب سس
درب موشکی
درب دهانه ۳۰ نرمال نکدرب دهانه ۳۰ شرت نک
درب دهانه ۲۸ آب بند
درب دهانه ۲۸ گاز بند
درب غلیظ پاش دهانه ۲۴
درب غلیظ پاش دهانه ۲۸
درب بطری ۱.۵ لیتری چه تفاوت های دارند
تفاوت انواع درب بطری ۱.۵ لیتری شامل بخش‌های مختلف نظیر وزن درب بطری ، استحکام درب بطری ، نوع مواد خام به کار رفته در تولید درب و تحمل وزن در مقابل ضربه و سایر عوامل محیطی است. هر کدام از معیار های بیان شده می‌تواند در کیفیت درب تولید شده مؤثر باشند. اگر بخواهید درب بطری ۱٫۵ لیتری با کیفیت خریداری کنید باید به دنبال شرکتی باشید که معیارهای بیان شده را به خوبی رعایت نمایند. استفاده کنندگان انواع قوطی پلاستیکی با یک تحقیقات ساده می‌توانند شناخت خود را نسبت به محصولات تولید شده در بازار افزایش دهند.

کارخانه‌های تولید کننده درب بطری در ایران کدامند؟

کارخانه‌های زیادی در تولید محصولات پلاستیکی مشغول به فعالیت هستند که هر کدام بر اساس استراتژی فروش خود سعی می‌نمایند هنگام فروش انواع درب بطری پلاستیکی و ارایه لیست قیمت به روز انواع درب بطری پت ، همچنین از مواد خام با کیفیت برای تولید بطری پلاستیکی استفاده کنند. کشور ایران در تولید قوطی پلاستیکی باکیفیت در سال‌ها اخیر بسیار عالی عمل کرده است. شناخت تفاوت انواع درب بطری ۱.۵ لیتری باعث خواهد شد تا هنگام خرید درب بطری و سفارش اینترنتی درب بطری و اطلاع از لیست قیمت به روز انواع درب بطری پت با توجه به قیمت‌ موجود در بازار بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید.
همچنین بسیاری از کارخانه‌های تولید کننده درب پلاستیکی، سفارش ثبت شده را از طریق مختلف به دست مشتریان می‌رسانند. اگر به دنبال خرید درب بطری ۱٫۵ لیتری باکیفیت هستید بهتر است یک شرکت تولیدی مناسب را در این زمینه انتخاب کرده تا بتوانید خرید رضایت بخشی داشته باشید.
نتیجه گیری
بطری‌های پلاستیکی می‌توان برای نگهداری انواع مایعات، نوشیدنی‌های گازدار و غیره استفاده کرد. درب بطری پلاستیکی به عنوان یکی از موضوعات مهم است که خریداران باید به آن توجه داشته باشند. همچنین درب بطری‌های پلاستیکی نیز به مانند بطری‌های موجود در بازار از مواد خام مختلف تشکیل می‌شوند. شرکت‌های تولید کننده سعی میکنند تا درب‌های مستحکم و مقاومی را تولید و روانه بازار نمایند. در صورتی که بخواهید درب بطری پلاستیکی خریداری کنید بهتر است به موارد گفته شده در بالا توجه نمایید تا یک خرید هوشمندانه داشته باشید و حتما به سایت ظروفیران سر بزنید و با مشاورین ما ارتبط بگیرید.

مراحل تولید درب بطری ۲ لیتری چیست؟

زمانی که شرکت‌ها به تولید درب بطری ۲ لیتری اقدام می‌نمایند، سعی‌ می‌کنند تا با استفاده از دستگاه‌های مدرن تولید خود را به استانداردهای جهانی نزدیک نمایند. شناخت مراحل تولید درب بطری ۲ لیتری باعث خواهد شد تا استفاده کنندگان بتوانند متناسب با نیاز خود، یک شرکت تولید کننده با تجربه را جهت خرید محصولات پلاستیکی انتخاب کنند.

مراحل تولید درب بطری ۲ لیتری چیست؟

برای تولید انواع درب‌های پلاستیکی دو شیوه معمول وجود دارد که هر شیوه دارای خصوصیات مخصوص به خود است.
شرکت‌های تولید کننده درب‌های پلاستیکی بر اساس نیاز جامعه و دستگاه‌های مورد استفاده خود می‌توانند برای تولید درب‌ بطری ۲ لیتری از روش تزریق و روش قالب‌گیری تحت فشار استفاده کنند.
در ادامه به هر دو شیوه تولید درب بطری‌های پلاستیکی می‌پردازیم:
تولید درب‌های پلاستیکی با استفاده از دستگاه تزریق
دستگاه تزریق پلاستیک دارای کاربردهای متنوع است که یکی از مهم‌ترین آن تولید درب انواع بطری‎های پلاستیکی نظیر بطری نوشابه و آب معدنی است. فروش بی‌نظیر آب معدنی و نوشیدنی باعث شده است تا شرکت‌ها برای تولید باکیفیت درب بطری‌ از شیوه دستگاه تزریق استفاده کنند. در این شیوه شرکت‌های تولید کننده درب بطری ۲ لیتری با استفاده از دستگاه تزریق متناسب با تعداد کویته‌های قالب، اقدام به تولید درب بطری می‌نمایند.
به عنوان نمونه یک دستگاه تزریق پلاستیک که از ظرفیت ۱۱۰۰ گرم استفاده می‌کند نیاز به ۳۲ قالب کویته دارد. پس از قالب‌گیری استاندارد، تولید درب‌های بطری از طریق حرارت و فشار انجام می‌شود. دستگاه بادکن با داشتن کمپرسورهای قوی که در انواع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک موجود است باعث طراحی درب بطری خواهد شد.
دستگاه تزریق پلاستیک درب بطری به نسبت تولید محصولات پلاستیکی از قیمت بسیار مناسب‌تری برخوردار است که باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ نهایی تولید خواهد شد. در مجموع استفاده از روش دستگاه تزریق در بسیاری از صنایع امروزی منسوخ شده و شرکت‌های تولید کننده درب بطری ۲ لیتری به دنبال استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار هستند.
تولید درب‌های پلاستیکی با استفاده از روش قالب‌گیری تحت فشار
در این روش مواد پلاستیکی درون قالب‌های مشخص قرار گرفته و با حرارت و بسته شدن درب قالب، مواد شکل و شمایل اولیه را به خود می‌گیرند. پس از سرد شدن مواد اولیه، با استفاده از طرح و قالب‌های پیشرفته درب نهایی تولید و روانه بازار می‌شود
یکی از نکات کلیدی در هنگام استفاده از این شیوه، توجه کردن به شیارهای درب بطری پلاستیکی است. اگر محصول نهایی بخواهد دارای کیفیت استاندارد باشد، باید شیارهای مناسب در خود داشته باشد. از مزایای استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار برای تولید درب بطری ۲ لیتری می‎توان به کنترل کیفیت، ذخیره انرژی، زیبایی در طراحی و ظرافت در تولید نهایی محصول اشاره کرد.
هر کدام از موارد گفته شده به عنوان یکی از مزیت‌های شیوه قالب‌گیری تحت فشار است که مورد استفاده بسیاری از تولید کنندگان قرار دارد. این شیوه با داشتن فرآیند مشخص، باعث آسان‌سازی کیفیت تولیدی محصولات خواهد شد. یک چشم الکتریکی موجود در این روش باعث می‌شود تا در صورت وجود هر گونه خطا در تولید محصول، بتوان آن را تشخیص داد.
همچنین به دلیل اینکه در تولید بطری ۲ لیتری با استفاده از قالب‌گیری تحت فشار، از دمای پایین استفاده می‌شود می‌تواند باعث ذخیره انرژی شد. بسیاری از شرکت‌های تولیدی با بهره‎گیری از این روش توانسته‌اند تا حدود ۵۰ درصد هزینه نهایی تولیدات خود را کاهش دهند. دمای پایین باعث تغییر شکل دلخواه محصولات نهایی شده که این امر به نوبه‌ی خود زیبایی محصول را به دنبال دارد.
جمع بندی
بسیاری از صنایع امروزی با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین تولید سعی می‌نمایند تا هزینه نهایی را به شکل قابل توجهی کاهش دهند و این محصولات روز به روز پر مصرف تر می شوند.
شرکت‌های تولید کننده محصولات پلاستیکی برای تولید درب بطری پلاستیکی سعی می‌کنند تا شیوه قالب‌گیری تحت فشار را مورد استفاده قرار دهند. برای تولید درب بطری ۲ لیتری با بهره‌گیری از این روش می‌توان هزینه نهایی را تا ۵۰ درصد کاهش داد. یکی از موارد با اهمیت در تولید درب‌های بطری پلاستیکی، مقاومت آن در برابر ضربه است. کاربرد این گونه درب‌ها برای پلمپ کردن مواد درون بطری است که باید به شکل استاندارد تولید شود.
اگر به دنبال خرید محصولات پلاستیکی باکیفیت هستید باید بتوانید یک شرکت تولید کننده معتبر را در این زمینه انتخاب کنید تا در نهایت بتوانید با خرید عمده، در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ظروفیران ارتباط بگیرید.

کاربرد درب دهانه ۴۵

همان طور که میدانید بطری‌ها یکی از پرمصرف ترین و پرکاربرد ترین محصولات در زمینه بسته بندی انواع مختلف مایعات است. از طرف دیگر درب انواع بطری‌ها و نوع آن‌ها در فروش محصول بسیار مهم است و کاربرد این مدل درب بادهانه 45 به طور معمول در انواع مختلفی از بطری‌های پلاستیکی در سایز‌ها و اندازه‌های بزرگ است.  مانند بطری‌های بزرگ بسته بندی روغن‌های خانگی و انواع روغن‌های ماشین. درب دهانه 45 دارای دو مدل در بازار است و به طور معمول مدل اول ارتفاع نسبتا کوتاه‌تری در مقایسه با مدل دوم از آن دارد. که هر یک از این درب ها کاربرد متفاوتی دارد و هردو مورد در بازار موجود است.
از آن‌جایی که کاربرد گسترده بطری‌ها در نگه داری انواع مختلف مایعات است از این رو مواد به کار رفته در بطری‌ها مربوط به آن باید از مواد مرغوب برای ساخت آن استفاده کرد، تا درب های انواع مختلف این درب بطری به صورت آب‌بند باشد. به این صورت که در صورت جابه‌جا شدن بطری و زمانی‌ که مایع داخل آن‌ تکان می‌خورد، به بیرو نریزد و سالم باقی بماند. یکی از مهم ترین کاربرد های آن همین مورد است. یکی دیگر از نکات مهم‌ در تهیه و تولید دهانه ۴۵ داشتن خاصیت انعطاف است.
داشتن خاصیت انعطاف در ساخت دهانه 45 باعث می‌شود که هنگام استفاده از آن‌مانند بلند کردن بطری از دسته آن با دستگیره فشاری که وارد می‌شود قابل تحمل باشد و به راحتی نشکند. یکی دیگر از کاربرد های این مدل درب بطری از نوع کوتاه آن بیشتر در قسمت مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مانند بطری‌های روغن بزرگ در مصرف خانگی. برای نوع کاربرد آن نوع کوتاه می‌توان استفاده در بطری‌های پت را هم‌ نام برد که زیاد به آن توجه نمی‌شود. علاوه بر بطری‌های پت دیگر کاربرد های آن استفاده از آن در بطری‌های دوغ، آب، آب‌لیمو، انواع مختلف سرکه، انواع مایعات شستشو دست،‌ ظرف، لباس و دیگر مایعات استفاده می‌شود البته شایان ذکر است که دستگیره و درب با دهانه ۴۵ نوع مدل دوم بیشتر برای نگهداری مایعات در حجم‌های بالا کاربرد دارد. در ادامه به نوع تهیه و تولید این نوع درب می‌پردازیم. انواع مختلف آن معمولا به روش قالب فشاری چرخانی تهیه و تولید می‌شود. در روش قالب فشاری چرخانی برای ساخت مواد اولیه را در درون قالب‌هایی می‌ریزند که از قبل گرم شده است.
از مهم ترین ویژگی‌های تولید این مدل درب بطری به روش قالب گیری فشاری چرخان هزینه تولید پایین آن نسبت به کیفیت خوب انواع این محصول است. یکی دیگر از نکاتی که هنگام تولید این نوع درب باید به آن توجه کرد نکته کنترل کیفیت محصولات تولیدی از جمله درب دهانه ۴۵ است. کنترل کیفیت محصولات معمولا فرآیندی بسیار ساده است که توسط دستگاه‌های اتوماتیک انجام می‌‌شود. این دستگاه‌ها توسط یک چشم الکترونیکی موجود می‌توانند به راحتی محصولات تولیدی معیوب را تشخیص داده و بدون توقف آن‌ را از فرآیند تولید این محصول را کنار بزند.
یکی دیگر از مزایا تولید این مدل درب بطریبه روش قالب گیری فشاری چرخان صرفه جویی در مصرف انرژی است. در فرآیند ساخت این نوع درب به روش قالب گیری فشاری چرخانی به دمایی بالایی نیاز نداریم و ساخت درب دهانه ۴۵ در دمای پایین‌ اتفاق می‌افتد به این صورت نیازی نیست که برای بالا بردن دما انرژی زیادی صرف کنیم از طرف دیگر برای خنک کردن درب دهانه ۴۵ هم نیاز به صرف انرژی بالا ندارد. به طور کلی در روش ساخت درب دهانه ۴۵ به روش قالب گیری فشاری چرخان حدود ۵۰ درصد نسبت به انواع روش‌های دیگر در مصرف انرژی صرفه جویی می‌شود.

خرید درب بطری پت

شرکت ها وکارخانه ها برای این که محصولات خود را در بازار به فروش برسانند از قوطی پلاستیکی استفاده می کنند و به صورت پلمپ شده به بازار عرضه نمایند و مطمئنا نیاز به خرید درب بطری پت دارد. خرید این مدل از درب‌ها برای محصولات مختلف نظیر نوشابه، دوغ و انواع نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین برای خرید درب بطری‌های خود را با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب کافی است شناخت خود را نسبت به تولید کنندگان این گونه‌ درب‌ها افزایش دهید.

درباره درب بطری پت

درب قوطی پلاستیکی موجود در بازار در سایز و مدل‌های مختلف موجود است و یکی از مهم‌ترین درب‌های پلاستیکی قابل تهیه، درب بطری پت است که از محبوبیت زیادی برخوردار است. انواع مختلف این درب ها با توجه به نیاز شرکت تجاری عبارتند از: درب بطری فانوسی، درب فندکی، درب قارچی، درب چتری، درب پت جار، درب ادویه پاش، درب پلمپ‌دار، درب فیلیپ تاپ و غیره از جمله درب‌های بطری پت هستند.

علت های مصرف درب بطری پت چیست؟

اولین علت مهم استفاده از این درب ها قابلیت بازیافت ان هاست. وجود متریال‌های قابل بازیافت در تولید این گونه درب‌ها باعث شده است تا هزینه نهایی تولید کاهش پیدا کرده و سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته باشند. همچنین اگر ازمواد خوب ساخته شده باشد سبک و قابل حمل هستند. به صورت کلی می‌توان گفت که درب بطری پت از جنس پلی اتیلن است که دارای دمای ذوب متفاوتی است و از نقطه بازیافت جداگانه‌ای تشکیل شده است.
راه های تولید درب بطری پت
شیوه‌های درب بطری پت با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته امروزی به گونه‌ای است که باعث تولید نهایی با کیفیت ‎های تولید این گونه درب‌ها می‌توان به روش تزریق و روش قالب گیری تحت فشار اشاره کرد.
درباره روش تزریق مواد
استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک، مواد خام قابل بازیافت در دستگاه جهت تولید درب بطری پت قرار می‌گیرد. دستگاهی که مورد استفاده روش تزریق قرار می‌گیرد با توجه به نیاز بازار قابل خریداری است.
درباره روش قالب گیری تحت فشار
یکی دیگر از تکنولوژی‌های پیشرفته جهت تولید درب بطری پت، روش قالب گیری تحت فشار است که مورد تایید بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان قرار دارد. در این شیوه مواد از پیش گرم شده درون حفره قالب ریخته شده و در دستگاه تحت فشار قرار می‌گیرد. پس از مدت زمان کوتاهی، مواد اولیه به دست آمده سرد شده و با استفاده از قالب‌های آماده، به شکل و شمایل مختلف در می‌آید. بیش از ۶۰ درصد درب بطری‌های پت از این روش تولید می‌شوند. خرید درب بطری پت در صورتی که از روش قالب گیری تحت فشار تولید شده باشد مقرون به صرفه است و به دلیل داشتن قابلیت بازیافت، سازگار با محیط زیست است.
نکات مهم در هنگام خرید درب بطری پت
نکات کلیدی مهم در خرید درب بطری عبارتند از:
توجه کردن به وزن درب بطری پلاستیکی
در نظر گرفتن استحکام محصول تولید شده
بررسی متریال به کار رفته در تولید نهایی درب بطری پت
بررسی مقاومت محصول در مقابل ضربه
انواع درب بطری پت پلاستیکی عبارتند از:
درب بطری پت دهانه ۲۸
درب بطری شوینده
درب بطری آب بند
درب رقیق پاش دهانه ۲۸
درب بطری دهانه ۳۰
درب آب بند
درب گاز بند بطری
درب اسپری دهانه ۲۰
درب بطری دهانه ۲۹ شروت نک
درب گاز بند
درب اسپری دهانه ۲۴
درب اسپری دهانه ۲۸ درب غلیظ پاش
درب بطری پت دهانه ۲۸
درب بطری پت جار
درب بطری ادویه پاش
درب بطری پت دهانه ۴۵
درب بطری دهانه ۴۵
دستگیره بطری دهانه ۴۵
در ب قیف دار پلمپ دار
درب خروسی فلیپ تاپ آسان ریز
درب فلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب ژل آتش زا
درب بطری شیشه شور
درب بطری مایع دستشویی
درب قفل کودک دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۲۴
درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب بطری دو تکه مایع ظرفشویی
درب سه تکه مایع ظرفشویی
درب بطری سه تکه مایع ظرفشویی
انواع درب شوینده
درب پلاستیکی مایع ظرفشویی ۲ تکه
درب خروسی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب تاج حروسی دهانه ۲۸
درب شوینده
درب شوینده دوتکه
درب شوینده دو تکه مایع ظرفشویی
درب تاج خروسی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۴
درب ارچی دهانه ۲۰
درب پلمپ دار دهانه ۲۸
درب چتری
درب بطری پلاستیکی
درب فلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب قارچی دهانه ۱۸
درب فلیپ تاپ طرح قارچی دهانه ۱۸
درب فلیپ تاپ مدل قارچی دهانه ۱۸
درب قارچی دهانه ۲۴
درب دهانه ۲۸
درب اردکی دهانه ۲۸
دستگیره دهانه ۲۸
درب آرام ریز دهانه ۲۸
درب گازبند دهانه ۲۸
درب اشکی دهانه ۲۸
درباره قالب درب بطری پت
ازقالب درب بطری پت درب های ان تولید و استفاده می شود که بصورت ۶ کویته و ۸ کویته ساخته می شود. قبل از تولید درب بطری پت باید قالب تولید درب بطری پت آماده شود که برای ساخت قالب درب بطری پت باید از فولاد استفاده کرد.
فروش درب بطری پت چگونه است؟
فروش درب بطری پت شامل فروش درب بطری آبمعدنی ، فروش درب بطری نوشابه، فروش درب بطری ماالشعیر، فروش درب بطری دلستر، فروش درب بطری دوغ، فروش درب بطری شوینده، فروش درب بطری آبمیوه، فروش درب بطری عرقیات، و دیگر انواع درب بطری جزو اولویت تولید کننده درب بطری می باشد ، فروش درب بطری به کلیه مناطق ایران مستلزم شناخت میزان دمای هوای منطقه می باشد تا از مواد مناسبی برای تولید درب بطری استفاده شود.
خرید درب بطری پت
برای خرید درب حتما باید به وزن درب بطری و تعداد کویته قالب تولید درب بطری پت و نوع مواد تولید درب بطری پت دقت شود تا بتوان قیمت مناسب تهیه کرد.
قیمت درب بطری پت
برای تعیین قیمت درب بطری پت حتما باید به وزن درب بطری و تعداد کویته قالب تولید درب بطری پت و نوع مواد تولید درب بطری پت دقت شود تا بتوان قیمت درب بطری را بصورت مناسب دریافت شود.
لیست قیمت های درب بطری پت
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه تولید درب بطری از جنس مواد پلی اتیلن و مواد پلی پروپیلن در بازار جهت اطلاع از قیمت انواع درب بطری پت ، همچنین سفارش درب بطری پت یا خرید اینترنتی درب بطری پت همچنین اطلاع از قیمت عمده بطری پلاستیکی و قیمت انواع درب پت حتما با کارشناسان فروش ظروفیران تماس بگیرید.
درب دهانه ۲8جز پرمصرف ترین ها
یکی از پرمصرف ترین نوع درب بطری پت، درب دهانه ۲۸ می باشد که از آن ( درب دهانه ۲۸) برای بسته بندی انواع بطری دوغ، بطری نوشابه، بطری شوینده، بطری عرقیات گیاهی، بطری ماالشعیر ، بطری دلستر و … استفاده می شود . جهت استفاده از درب دهانه ۲۸ باید به نوع مواد بکار رفته در آن دقت کافی صورت گیرد تا به محصول مصرف آسیب نرسد. برای مثال برای بسته بندی بطری نوشابه باید از درب دهانه ۲۸ تولید شده با مواد پلی اتیلن H1500 استفاده شود تا گاز نوشابه باعث ترکیدن آن نشود. همچنین برای بسته بندی بطری عرقیات باید از درب دهانه ۲۸ تولید شده با مواد پلی اتیلن تزریق ۵۲۵۱۸ استفاده شود.
فروش انلاین و اینترنتی درب بطری پت
شرکت های معتبر جهت سهولت در امر فروش درب بطری پت اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که برای خرید اینترنتی درب بطری پت حتما با سایت شرکت های معتبر مراجعه نمایید.
خرید درب بطری پت به صورت انلاین
برای خرید اینتر نتی درب بطری پت و خرید اینترنتی بطری پلاستیکی و اطلاع از قیمت درب بطری پت در روزهای مختلف با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه با کارشناسان با تجربه تماس حاصل فرمایید
نتیجه گیری
درب بطری پت به عنوان یکی از درب‌های قابل بازیافت محصولات پلاستیکی موجود در بازار است که در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. متریال به کار رفته در تولید نهایی درب بطری پت از جمله موارد با اهمیت است که می‌تواند کیفیت نهایی محصول را افزایش دهد حتما به نکات گفته شده توجه کنید تا در نهایت بهترین خرید راداشته باشید و با مشاورین فروش مجموعه ظروف ایران از طریق سایت ظروفیران ارتباط بگیرید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.