قیمت عمده درب بطری

قیمت عمده درب بطری نوشابه

شرکت‌ها و صنایع غذایی در هنگام خرید درب بطری به دنبال قیمت عمده درب بطری نوشابه هستند. در سال‌های اخیر با مشاهده نمودار فروش نوشابه و سایر نوشیدنی‌ها، می‌توان به احساس نیاز بیشتر بازار به این گونه محصولات پی برد.
افزایش تولید بطری‌ها در سال‌های اخیر باعث افزایش تولید درب بطری نیز شده است. نقش درب بطری در صنایع مختلف نظیر آرایشی، بهداشتی و غذایی رو به افزایش است. همچنین درب بطری نوشیدنی‌ها ضمن نفوذناپذیر بودن باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

شناخت درب بطری پلاستیکی نوشابه

درب بطری نوشابه در رنگ و مدل‌های متنوعی در بازار وجود دارد که از جمله‌ مهم‌ترین آن می‌توان به درب معمولی ۲۸، درب ۲۸ چتری و دستگیره ۲۸ اشاره کرد. یکی از موضوعات قابل توجه در هنگام خرید درب بطری نوشابه، کیفیت ساخت آن است. همچنین در زمینه بطری‌ مایعات به ویژه نوشیدنی‌های گازدار نظیر نوشابه، توجه کردن به نفوذ ناپذیری درب محصول و استحکام آن از اهمیت زیادی برخوردار است. وجود یک درب با کیفیت باعث جلوگیری از خروج گاز از محصول خواهد شد که این امر باعث افزایش لذت نوشیدنی‌ها می‌شود.

 

درب الاسکا
برای بالابردن کیفیت وکاهش وزن دربهای بطری در جهت پایین آوردن قیمت تمام شده بابت محصولات غذایی خصوصا درمصارف روغن های خوراکی ، آب معدنی و آشامیدنی از درب شورت نک ( آلاسکا) که روند استفاده از این نوع درب روز به روز در حال افزایش می باشد.
ویژگی های استفاده از این دربها :۱- سبک بودن ۲- پایین بودن قیمت تمام شده شده ۳- صرفه جویی در زمان تولید

اشنایی با درب گازبند پلاستیکی دهانه ۲۸ میلی‌متر

تکنولوژی روز می‌تواند از تولید محصولات معیوب جلوگیری نماید که این موضوع برای شرکت‌ها و مشتریان دارای اهمیت است. اگر در حوزه غذایی مشغول به فعالیت هستید و به دنبال کیفیت و سلامت محصولات می‌گردید، بهتر است نگاهی به شرکت‌های معتبر تولید کننده محصولات پلاستیکی داشته باشید. همیشه دقت کنید خرید از یک تولید کننده معتبر باعث خواهد شد تا به آسانی به قیمت عمده درب بطری نوشابه دسترسی پیدا کرده و محصول خود را با تضمین کیفیت خریداری کنید. شرکت‌های تولیدی با استفاده از شیوه‌های جدید تولید می‌توانند سفارش شما را در تیراژ بالا و در موعد مقرر تحویل دهند.
در صنعت غذایی بسیاری از مواد غذایی درون بطری‌های پلاستیکی نگهداری می‌شود. بطری‌های پلاستیکی یک محصول کاربردی برای نگهداری نوشیدنی‌های مختلف هستند. مواد به کار رفته در تولید محصولات پلاستیکی از پلی اتیلن بوده که قابل بازیافت است و ضرری برای محیط زیست ندارد. بطری نوشابه از درب گازبند پلاستیکی دهانه ۲۸ میلی‌متر بهره می‌برد که از کیفیت بالایی برخوردار است.

رنگ‌بندی درب بطری پلاستیکی نوشابه

در زمان تولید درب‌ بطری نوشابه که به عنوان یک درب گازبند شناخته می‌شود با استفاده از فرآیند دستگاه‌های تزریق پلاستیک و قالب‌گیری تحت فشار، خطا به کمترین میزان خود می‌رسید. انتخاب یک شرکت معتبر باعث خواهد شد تا افراد بدون هیچ‌گونه نگرانی از بابت کیفیت و ساختار درب، محصول خود را به شکل عمده خریداری کنند. همچنین طراحی استاندارد درب نوشابه باعث خواهد شد تا این گونه‌ درب‌ها به راحتی دور دهانه خروجی بطری چرخیده و به آسانی باز و بسته شود.
نتیجه گیری
درب بطری پلاستیکی دارای سایز دهانه‌ مختلف است که برای محصولات پلاستیکی موجود در بازار کاربردی است. به عنوان نمونه درب بطری نوشابه دارای دهانه ۲۸ میلی‌متر است. شرکت‌ها و صنایع غذایی مختلف برای تهیه کردن درب بطری نوشابه با کیفیت باید به دنبال شناخت یک شرکت معتبر در این زمینه باشند تا با خیال راحت محصول خود را با قیمت مناسب خریداری کرده و به شکل عمده تحویل بگیرند.

مقالات کامل مربوط به درب بطری را اینجا بخوانید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.