لیست قیمت های بطری کتابی

لیست قیمت های بطری کتابی

جدیدا استفاده از بطری‌های کتابی در میان مردم رواج یافته است. از این رو اگر یک تولید کننده نوشیدنی می‌خواهد در بازار رقابت باقی بماند؛ باید از خرید بطری کتابی برای محصولات خود اطمینان داشته باشد. استفاده از بطری‌های کتابی به دلیل ویژگی بی‌شماری که دارند امروزه رواج زیادی یافته است. به طوری که در هر کوی و برزن می‌توان فردی را یافت که در حال استفاده از این بطری‌ها می‌باشد.

در خرید بطری کتابی از کدام جنس و مواد انتخاب کنیم؟

جنس‌های مختلفی برای بطری‌های کتابی در نظر گرفته شده اند یکی از جنس‌های این نوع بطری، شیشه‌‌ای می‌باشد. البته نوع شیشه‌‌ای این بطری‌ها به این معنی نیست که آن‌ها به سرعت می‌شکنند. بلکه درون این شیشه‌ها لایه از پلاستیک تزریق شده است و می‌تواند از خرد شدن بطری پس از شکستن جلوگیری کند. با این حال باز هم بطری‌های پلاستیکی بهترین انتخاب نیستند. اما خرید بطری کتابی شیشه‌‌ای برای افرادی که همیشه تمایل دارند آب یخ داشته باشند بیشتر از دیگران توصیه می‌شود. آب یخ زده با اینکه چندان مفید نیست اما بسیاری تمایل به استفاده از آن دارند.
بطری‌های پلاستیکی کتابی مزایای بسیاری نسبت به دیگر جنس‌ها دارند. برای مثال این بطری‌ها با ضربه‌های کوچک و بزرگ نمی‌شکنند. همچنین به سادگی خم نمی‌شوند. همچنین جالب است بدانید برخی از جنس‌های بطری‌های پلاستیکی هستند که لایه‌‌ای محافظ درون خود دارند. این لایه محافظ باعث می‌شود زمان سرد و گرم شدن مایه درونی خود، تکه‌های پلاستیک با آن مایع ترکیب نشوند.

 

بهترین گزینه و انتخاب در خرید بطری کتابی

بهترین بطری‌های کتابی بطری‌هایی هستند که جنس پت دارند. این بطری‌ها از نوعی پلاستیک مقاوم تهیه شده‌‌اند که به هیچ عنوان به مایع درون بطری آسیب نمی‌رسد. نکته جالب درباره این بطری‌ها طراحی خاص آن‌ها می‌باشد. طراحی بطری کتابی پت به صورتی است که این بطری‌ها به سادگی در کیف جا می‌شوند. بنابراین حمل و نقل آن‌ها بسیار ساده خواهد بود و همچنین وزن بطری‌های پت چندان زیاد نیست. در واقع می‌توان گفت اگر این بطری‌ها را زمانی که خالی هستند در دست بگیرید؛ اصلاً وزن آن را احساس نمی‌کنید.

خرید بطری کتابی با دهانه مناسب چگونه است؟

در خرید بطری دهانه بطری بسیار مهم است. دهانه‌هایی که بیش از اندازه بزرگ باشند فرم لب را تحت تاثیر قرار می‌دهند. همچنین می‌توانند موجب خروج بسیار سریع مایع درونی شوند. دهانه‌های کوچک نیز مشکلاتی به همان شکل دارند. بنابراین بهترین بطری همان بطری است که دهانه‌‌ای متناسب با لب‌های شما دارد و همچنین بخش‌های دیگر دهانه بطری نیز مهم هستند به عنوان مثال دهانه بطری‌هایی که به خوبی پیچ نخورده باشند نمی‌توانند به خوبی با درب بطری قفل شوند
دهانه بطری باید به اندازه کافی محکم باشد. دندان‌های شما ممکن است با این بخش ارتباط بگیرند. بنابراین دهانه بطری باید آنقدر قوی باشد که به سادگی نشکنند.
تولید کنندگان مختلف که تمایل دارند این محصول را سفارش دهند باید در نظر داشته باشند که بطری‌ها در دهانه‌های با اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. شما می‌توانید هر کدام را که تمایل داشتید سفارش دهید. همچنین برای دریافت لیست قیمت بطری کتابی می توانید با کارشناسان ظروفیران تماس باشید.

خرید درب بطری کتابی چگونه است؟

دقت کنید که طراحی درب بطری‌های کتابی نیز بسیار مهم است. و امروزه برخی از بطری‌ها در بازار یافت می‌شوند که درب آن‌ها نیز حالت کتابی به خود گرفته است و باید گفت این موارد گزینه‌‌ای بسیار بد می‌باشند. چرا که حفظ ماده‌‌ای که درون بطری است با استفاده از درب‌های دایره‌‌ای بسیار ساده‌تر است. بطری‌هایی که درب‌های مستطیل شکل دارند نفوذپذیری بیشتری نیز دارند. درب بطری های کتابی باید ارتفاع خوبی داشته باشد. بطری‌هایی که درب آن‌ها ارتفاع کمی دارد؛ ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف درب بطری گم شود همچنین خم شدن شیارهای اطراف درب نیز می‌تواند مشکل زا باشد.
چرا که این شیارهای اطراف قسمت خارجی درب بطری هستند که باعث می‌شوند هنگام باز و بسته کردن درب بطری، درب در دست لیز نخورد. شیارها و پیچ‌های درونی درب بطری نیز مهم هستند. این شیارها باید به دقت طراحی شوند. چرا که یکی از مهم‌ترین دلائل نشت مایع داخلی به بیرون، همین طراحی نامناسب قسمت‌های داخلی می‌باشد.دقت کنید رنگ بندی درب بطری‌ها نیز اهمیت بالایی دارد. به طور کلی تحقیقات بازاریابی نشان داده است که استفاده از بطری‌هایی که رنگ بندی زیاد و گسترده‌‌ای دارند؛ باعث جذب مشتری می‌شود. یکی از مزایای خرید بطری‌های پت نیز همین رنگ بندی متنوع درب و خود بطری می‌باشد. خرید بطری کتابی عمده برای تولید کنندگان مایعات خوراکی از اهمیت بالایی برخوردار است.

قیمت روز بطری کتابی چند است؟

بطری کتابی را می توان با پریفرم ۱۰ گرم الی ۳۰ گرم تولید نمود. قیمت بطری کتابی علاوه بر وزن به قیمت روز مواد اولیه بستگی دارد. لذا جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش ظروفیران تماس بگیرید.

انواع بطری کتابی

فروش عمده بطری پلاستیکی پت کتابی چگونه است؟
بطری های پت کتابی هم که در حجم های زیر تولید می شود، از بطری های پت در حجم کوچک با درب تاج خروسی برای بسته بندی روغن های گیاهی استفاده می کنند
بطری پت کتابی ۶۰ سی سی
بطری پت کتابی ۱۲۰ سی سی
بطری پت کتابی ۲۵۰ سی سی
بطری پت کتابی ۴۵۰ سی سی

مقالات کامل بطری کتابی را اینجا بخوانید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.