بطری

 

 

شرکت ظروفیران بزرگترین تولید کننده بطری های ۴ لیتری

من محسن دوستگان، مسئول روابط عمومی شرکت ظروفیران، امروز راجع به بطری های پت ۴ لیتری مطالبی گذاشتم تا در کنار هم بیشتر با این محصول آشنا بشیم:
بطری های پت 4لیتری درشکل های مختلف چهارگوش و گرد برای بسته بندی های مختلف از جمله عرقیات، دوغ و نوشابه و انواع روغن ها با مرغوب ترین کیفیت در شرکت ظروفیران تولید و از طریق فروشگاه اینترنتی ظروفیران به صورت عمده خرید و فروش میشوند.
در مطالب و مقالات قبلی در مورد بطری های پت در حجم های مختلف صحبت کردیم بطری پت یا همان پلی اتیلن ترفتالات یکی از مشتقات پلیمری یعنی گرما و پلاستیک میباشد و بیشتر برای آب های معدنی و نوشیدنی های گازدار و بدون گاز استفاده میشود.
استفاده از بطری‌های پلاستیکی معمولاً برای ذخیره مایعاتی مانند آب، نوشیدنی‌های گازدار، روغن موتور، روغن آشپزی، دارو، شامپو، شیر و جوهرمی باشد و بطری‌های پلاستیکی از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ ۶۰ لیتری متغیر هستند و برای اولین بار در ساله ۱۹۴۷ تبلیغ شدند؛ اما تا اوایل دههٔ ۶۰ میلادی هزینه نسبتاً زیادی داشتند، تا وقتی که پلی اتیلن متراکم معرفی شد و به علت هزینهٔ کم تولید و جابجایی و وزن کمشان نسبت به بطری‌های شیشه‌ای به سرعت میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان محبوب شدند و مزیت بطری‌های پلاستیکی نسبت به شیشه‌ای مقاومت آن‌ها نسبت به شکستن در تولید و جابجایی است.
خواص مطلوب PET مانند شفافیت، سبک بودن، استحکام بالا، خواص خزشی مطلوب، جذب پایین عطر و طعم، مقاومت شیمیایی بالا، و ظاهر زیبا، و دسترسی آسان‌تر و قیمت پایین، PET را به ماده انتخابی مناسب برای ساخت بطری‌های بسته‌بندی تبدیل کرده‌است.
بطری‌های رایج امروزی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند از جنس پلی اتیلن ترفتالات که به‌طور اختصاصی PET معرفی می‌شوند ساخته می‌شوند. بطری‌های PET به‌طور عمومی ۱۴ درصد از بطری‌های پلاستیکی رایج را شامل می‌شوند.PET یک پلیمر است که از هیدروکربن‌های نفتی ساخته شده‌است که آن را از یک واکنش بین اسید ترفتالیک و اتیلن گلیکول به وجود می‌آورند.

 

مرحله اول:
PET مانند یک لوله نازک و دراز ساخته می‌شود که به اصطلاح به آن پریفرم می‌گویند.
مرحله دوم:
پریفرم‌های تولید شده در دستگاه قرار گرفته و تحت فشار بالا و حرارت زیاد در قالب مخصوص به شکل بطری درآمده و فرایند تولید آن به اتمام می‌رسد.

تعریف پریفرم

از آنجاییکه PET در حالت مذاب استحکام لازم را ندارد، مواد PET به قطعات لوله‌ای شکل توخالی که در واقع پیش شکل بطری محسوب می‌شود، تبدیل می‌شوند. این قطعات حاصل از فرایند تزریق، در دستگاه‌های بادکن شکل داده شده و با توجه به قالب بطری و وزن پریفرم در تولید انواع مختلف بطری به کار می‌رود.

همچنین مقالات جامع پریفرم را در اینجا بخوانید.

خلاصه فرایند تولید

مواد اولیه PET داخل سیلوی مواد، توسط لوله‌های مواد کش وارد گازگیر شده و به مدت حدود ۶ ساعت در دمای بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ گازگیری شده و به ماشین تزریق منتقل می‌شود. این مواد در طی فرایند تزریق ذوب شده و به داخل قالب تزریق می‌شوند، قطعات داخل قالب و توسط چیلر خنک کاری شده و قطعه شفاف از قالب خارج می‌گردد. این قطعات توسط نوار نقاله حمل و وارد کیسه‌های مخصوص شده و بسته‌بندی می‌گردد.
مسائل سلامتی و محیط زیستی
استفاده از پلاستیک در بسته‌بندی مواد غذایی، تجزیه طولانی آن، و مسائل مربوط به سلامتی مصرف‌کنندگان مورد نگرانی است. مواد ناشی از استفاده از بطری‌های پلاستیکی باعث سرطان و عقیم شدن می‌شود.

تولید بطریهای ۴ لیتری پت

شرکت ظروفیران انواع مدل های بطری ها در حجم های مختلف در بالاترین کیفیت تولید میکند و به شما صاحبان کسب و کار و مصرف کنندگان برای بسته بندی انواع نوشیدنی و موادغذایی و مصارف شیمیایی، ارائه میدهد.
در این مقاله به انواع بطری های ۴ لیتری پت می پردازیم و خرید و فروش عمده بطری های پلاستیکی از طریق همین سایت ظروفیران انجام میشود که خرید آنلاین از فروشگاه اینترنت ظروفیران ویژگی و مزایایی از جمله دستری اسان با قیمت مناسب و ارزان و حذف دلالان وانتخاب دلخواه با بهترین کیفیت را به همراه دارد.

بطری ۴ لیتری برای عرقیات و دوغ

بطری های پلاستیکی پت برای بسته بندی انواع نوشیدنی ها علی الخصوص برای عرقیات و دوغ استفاده میشود و بطری های پت عرقیات و دوغ انواع مختلفی دارند از جمله بطری پلاستیکی ۱ لیتری و بطری پلاستیکی ۴ لیتری و بطری پت اناناسی۴ لیتری و بطری پت ۴ لیتری عرقیات و دوغ میباشند.
بطری های پت عرقیات و دوغ اگر دارای استاندارد های لازم وکیفیت مرغوبی نباشند، محصول را فاسد و بدمزه میکند. شرکت ظروفیران با تولید بطری 4 لیتری باکیفیت به دنبال رضایت شما مشتریان عزیز و صاحبان کسب و کار میباشد

بطری ۴ لیتری شیر

از طریق سایت میتوانید به راحتی از فروشگاه ظروف ایران بطری ۴ لیتری شیر را خرید کنید و ویژگی های استفاده از بطری پلاستیکی سبک بودن و غیرقابل شکستن آنها میباشد که برای مصرف بیرون از منزل بسیار مناسب میباشد.
 

بطری پت چیست؟

ازبطری پت برای تبدیل ماده خام پلاستیک، به بطری‌های کاربردی استفاده می‌شود. که یکی از این بطری های کاربردی، بطری دوغ می باشد. در فرآیند تبدیل شدن مواد پلاستیک به بطری‌های قابل استفاده، از حرارت بالا استفاده می‌شود تا دمای وارد شده به پریفرم بتواند مواد خام پلاستیکی را به اندازه کافی منبسط نماید.
بطری پت دارای شکل و شمایل مختلف است که باعث می‌شود تا بطری‌های پلاستیکی با ظاهر مختلف تولید شوند. قالب‌های پریفرم در بسته بندی انواع آب میوه‌ها، محصولات لبنیاتی، سس، روغن و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای بسته بندی برخی از مواد غذایی نیز از قالب‌های پریفرم استفاده می‌شود تا محصول نهایی تولید شده دارای کیفیت قابل قبول باشد.
به صورت معمول قالب پریفرم به دو نیمه تقسیم بندی می‌شود تا فشار هوا با وارد شدن به آن باعث ایجاد شکل دهی به مواد پلاستیکی خام شود.

مزیت های بطری پت چیست؟

وجود مزایای زیاد در تبدیل پلاستیک به بطری‌های قابل استفاده از طریق قالب پریفرم باعث شده است تا بسیاری از صنایع به دنبال استفاده از این قالب‌ها باشند. از مهم‌ترین مزایای بهره‌گیری از بطری پت عبارتند از:
داشتن قابلیت لیبل زنی مطلوب
مقاومت در برابر سوراخ شدن و شکستن
داشتن سطح درخشان و براق
تنوع بالای رنگی
شباهت زیاد به شیشه شفافیت بالا
هزینه کم تولید
ویژگی های بطری دوغ
مقاوم در برابر اسید ها
ارزان
قابل بازیافت بودن
مقاوم در برابر چربی و روغن ها
استحکان کششی بالا
مواد پت به عنوان مواد اولیه تولید کننده بطری پلاستیکی نوشابه و آب معدنی و دوغ شناخته می‌شوند که برای تبدیل شدن به پلاستیک‌های انعطاف پذیر و قابل استفاده نیاز به یک بطری پت دارند. با توجه به همین نکته مواد اولیه خامی که در تولید بطری دوغ استفاده شده است تاثیر مهمی دارد.

 

تولید بطریهای ۴ لیتری پت

شرکت ظروفیران انواع مدل های بطری ها در حجم های مختلف در بالاترین کیفیت تولید میکند و به شما صاحبان کسب و کار و مصرف کنندگان برای بسته بندی انواع نوشیدنی و موادغذایی و مصارف شیمیایی، ارائه میدهد.
در این مقاله به انواع بطری های ۴ لیتری پت می پردازیم و خرید و فروش عمده بطری های پلاستیکی از طریق همین سایت ظروفیران انجام میشود که خرید آنلاین از فروشگاه اینترنت ظروفیران ویژگی و مزایایی از جمله دستری اسان با قیمت مناسب و ارزان و حذف دلالان وانتخاب دلخواه با بهترین کیفیت را به همراه دارد.

بطری ۴ لیتری برای عرقیات و دوغ

بطری های پلاستیکی پت برای بسته بندی انواع نوشیدنی ها علی الخصوص برای عرقیات و دوغ استفاده میشود و بطری های پت عرقیات و دوغ انواع مختلفی دارند از جمله بطری پلاستیکی ۱ لیتری و بطری پلاستیکی ۴ لیتری و بطری پت اناناسی۴ لیتری و بطری پت ۴ لیتری عرقیات و دوغ میباشند.
بطری های پت عرقیات و دوغ اگر دارای استاندارد های لازم وکیفیت مرغوبی نباشند، محصول را فاسد و بدمزه میکند. شرکت ظروفیران با تولید بطری 4 لیتری باکیفیت به دنبال رضایت شما مشتریان عزیز و صاحبان کسب و کار میباشد.

نکته تاثیرگذار برای خرید بطری دوغ

دوغ یکی از نوشیدنی های محبوب و دوست داشتنی است که امروزه در سفره هموطنانمان بسیار دیده می شود و این مورد تاثیر ویژه ای در خرید بطری دوغ گذاشته است. این نوشیدنی پرطرفدار، دارای بسته بندی شکیل و خاص می باشد و درب های محکمی برای پوشش دهانه بطری استفاده شده است.

انواع بطری های دوغ

یکی دیگر از نکات تاثیر گذار در خرید بطری دوغ، اندازه و حجم بطری دوغ می باشد. در واقع این نوع بطری دارای اوع مختلف با وزن و دهانه متفاوتی است. که هر کدام از این موارد در خرید بطری دوغ تاثیر دارد. بطری های ۲۵۰، ۳۰۰، ۵۰۰، ۱۰۰۰، ۱۳۰۰، ۱۴۰۰،۱۵۰۰ سی سی طرح گرد پافیلی، بطریهای ۴ گوش رینگی ۵۰۰ و ۱۰۰۰ سی سی انواع بطری دوغ با دهانه متفاوت است.
درباره تولید بطری دوغ
یک نکته مهمی در خرید بطری دوغ مواد پت ان است که در فرآیند تولید این محصول استفاده می شود. در واقع بطری های غذایی دارای گرید غذایی می باشند و این دسته از گرید ۸۲۱ تولید شده اند و بسیار بهداشتی هستند. نکته ایی که باید توجه شود، بسیاری از شرکت ها برای استفاده و منافع بیشتر از مواد درجه دو در تولید استفاده می کنند و به این معنا می باشد که به طور کامل بهداشتی نیست و باعث آسیب رساندن به سلامت افراد می شود.

مراحل ولید بطری دوغ توسط پریفرم

برای تولید بطری‌ دوغ باید مواد اولیه پت را درون سیلوی مواد قرار داد. مواد باید حدود ۵ ساعت در دمای بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ درجه سانتی گراد قرار داشته باشد تا مراحل گازگیری به خوبی انجام شود. مواد در طی فرآیند تولید به خوبی ذوب شده و داخل قالب‌های مخصوص پریفرم قرار داده می‌شود.
مواد ایجاد شده پس از خنک شدن از درون قالب خارج شده و وارد کیسه‌های مخصوص می‌شوند.هر یک از مراحل بیان شده در صورتی که در یک شرایط محیطی مناسب انجام شود باعث ایجاد بطری‌های استاندارد خواهد شد.
نتیجه گیری
دوغ از نوشیدنی های محبوب و پر طرفدار می باشد و به همین دلیل بطری دوغ از جمله بطری های پرکاربرد در زندگی انسان ها است که به دلیل گستردگی فراوانی که دارد مورد توجه استفاده کنندگان و صنایع مختلف قرار گرفته است. این بطری‌ها در سایز و ابعاد مختلف تولید و روانه بازار می‌شود.
برای آشنایی بیشتر با مواد اولیه تولیدی بطری دوغ می توانید با سایت ظروفیران ارتباط بگیرید.

بطری ۴ لیتری شیر

از طریق سایت میتوانید به راحتی از فروشگاه ظروفیران بطری ۴ لیتری شیر را خرید کنید و ویژگی های استفاده از بطری پلاستیکی سبک بودن و غیرقابل شکستن آنها میباشد که برای مصرف بیرون از منزل بسیار مناسب میباشد.

بطری آب معدنی

-همان طور که اشاره کردیم، نوع و کیفیت بطری استفاده شده برای نگهداری آب معدنی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر آب معدنی به طور مناسبی تهیه شده باشد و در یک بطری مناسب قرار گرفته شده باشد، می‌توان بدون نگرانی از آن استفاده کرد.
بطری های اب معدنی را می‌توان از مواد و پلاستیک‌های متنوعی تولید کرد موادی مانند پلی اتیلن، پلی وینیل کلرید، پت و غیره. هر یک ویژگی‌های و نکات خاص خود را دارند و با توجه به شرایط اقتصادی و نیاز صنایع در موارد مختلفی استفاده می‌شوند. اما در این میان باید اشاره کرد که یکی از گزینه‌های بسیار خوب پیش رو، استفاده از بطری‌های ساخته شده از جنس پت است.
بطری‌های ساخته شده از جنس پت به دلیل ویژگی‌هایی که در ساختار خود دارند واکنش پذیری پایینی دارند و با مواد موجود در آب معدنی واکنش نمی‌دهند. همچنین بطری‌های ساخته شده از جنس پت استحکام خوبی دارند و برای جابجایی آن‌ها نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

راه های خرید بطری آب معدنی اینترنتی و آنلاین

امروزه خرید اینترنتی بطری آب معدنی، یکی از مسائلی است که می‌تواند سبب سهولت و بالا رفتن سرعت کار تولیدکنندگان آب معدنی‌ها شود. همان طور که می‌دانید آب معدنی یکی از ملزومات زندگی روزمره است و اکثر افراد در طول شبانه روز به آن نیاز خواهند داشت و کالایی بسیار پر مصرفی است. همچنین در درون آب معدنی، مواد مغذی و معدنی نیز حضور دارند و می‌توانند به افراد کمک کنند.
متاسفانه بسیاری از افراد درهنگام خرید بطری آب معدنی به مشخصات نوشته شده و همچنین برند تولیدی توجه خاصی نمی‌کنند و همه آن‌ها را یکسان در نظر می‌گیرند. این موضوع صحیح نیست ونکات و فاکتورهایی مهمی برای سنجش وجود دارد. شما می‌توانید با دقت و زکاوت با در نظر گرفتن این عوامل، بهترین انتخاب را داشته باشید.
اول از همه دارا بودن مواد معدنی و مغذی به میزان استاندارد. از جمله این مواد معدنی و مغذی می‌توان به سدیم، منیزیم، سولفات و آهن اشاره کرد. این مواد از جمله مهم‌ترین ترکیبات موجود در آب سالم به شمار می‌آیند.
دومین نکته دارا بودن بطری و بسته‌بندی مناسب. به دلیل این که آب قرار است مدتی در این محل ذخیره شود، لذا وجود یک بطری با مشخصات مناسب به گونه‌ای که با مواد موجود در درون آب واکنش ندهد از عواملی مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
نکته قابل توجه دیگر در مورد تاریخ انقضاء آب معدنی‌ها است. احتمالا برای شما این سوال مطرح شود که آب نباید محدودیتی داشته باشد و نیازی به تاریخ انقضاء ندارد. اما باید گفت با توجه به این که آب در یک بطری ذخیره می‌شود این موضوع باید بررسی شود و حتما بایستی در هنگام خرید آب معدنی به تاریخ انقضاء درج شده بر روی آن توجه شود
خرید اینترنتی بطری آب معدنی
برای خرید اینترنتی و انلاین بطری های آب معدنی در ابعاد و اندازه های مختلف می‌توانید به وب سایت شرکت ظروفیران مراجعه کنید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.ظروفیران یکی از شرکت‌های پرقدرت و موفق فعال در حوزه تولید بطری به خصوص بطری ساخته شده از جنس پت است که این امکان را فراهم کرده است بتوانید به صورت آنلاین به خرید بطری مورد نیاز خود بپردازید.
ظروفیران در طی سال‌ها فعالیت خود توانسته است به عنوان یک برند محبوب در این حوزه شناخته شود و رضایت مشتریان را به همراه داشته است. ظروفیران باافتخار اعلام میکند که هدف اصلی خود، جلب رضایت مشتریان است و در این راستا تا حدود زیادی موفق بوده است. به گونه‌ای که امروزه اکثر مشتریان این شرکت از خرید خود رضایت دارند.
مجموعه ظروفیران در حدود 300 نوع مدل مختلف بطری پت تولید می‌کند و این بطری‌ها در سایزها و وزن‌های مختلفی وجود دارند. می‌توانید انواع مختلف این بطری‌ها را در وب سایت ظروفیران بررسی کنید.
نتیجه گیری
امروزه برای تهیه یک آب معدنی خوب و استاندارد نیاز است که عوامل متعددی بررسی شوند و نکات مهمی رعایت شود. از جمله این نکات می‌توان به رعایت میزان املاح و مواد معدنی موجود در آب معدنی در سطح استاندارد اشاره کرد. موادی مانند آهن، سولفات و منیزیم بایستی به میزان کافی در آب معدنی وجود داشته باشند. مورد دیگری که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، توجه به بطری آب معدنی است. بطری آب معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی از جنس مناسبی تهیه شده باشد و تمام نکات بهداشتی رعایت شده باشد. جنس بطری باید به گونه‌ای باشد که با مواد موجود در آب واکنش ندهد. یکی از گزینه‌های بسیار خوب و مناسب، استفاده از بطری‌های ساخته شده از جنس پت است.
برای خرید بطری های اب معدنی درابعاد مختلف میتوانید به سایت ظروف ایران مراجعه کنید و درخواست سفارش خود را ثبت کنید.ظروفیران یکی از قوی ترین شرکت‌های فعال و موفق در حوزه تولید بطری‌های ساخته شده از جنس پت است که توانسته است رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

از تولیدات با کیفیت شرکت تولیدی ظروفیران بطری ۴ لیتری شوینده میباشد.

شرکت ظروفیران با تولید بطری های ۴ لیتری شوینده با بهترین کیفیت به دنبال جذب و رضایت شما صاحبان شرکت تولید کننده مواد شوینده است تا به راحتی و اطمینان کامل مواد شوینده تولیدی را بسته بندی کنید. شرکت ظروفیران میتواند بطری ۴ لیتری شوینده بسیاری از شرکت های تولیدکننده را تولید کند و در اختیار این عزیزان بگذارد.

بطری ۴ لیتری پلی اتیلن

بطری های پلی اتیلن چیست؟
ظرف های پلی اتیلن توسط شرکت های تولیدکننده مواد شوینده برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند، بطری پلاستیکی بادی که با مواد پلی اتیلن تولید میشود.
شرکت ظروفیران با تولید و ارائه بهترین و باکیفیت ترین بطری ۴ لیتری پلی اتیلن برای شما مشتریان عزیز مصرف کنندگان به دنبال رضایت شما میباشد.
در صورت خرید اینترنتی از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی ظروفیران میتوانید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت برای شما ارسال شوند.
ظروفیران با تولید انواع گالن ۱ تا ۴ لیتری صنعتی در ایران با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت اصل و قیمت دست اول به صورت گسترده و وسیع تولید می کنند و در بازارهای داخلی با ویژگی های خاص و منحصر به فرد توزیع می کنند که سایت ظروفیران گالن های ۴ لیتری را بدون هیچ واسطه ای و با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار میدهد.

برترین و با کیفیت ترین تولید کننده گالن های ۱ الی ۴ لیتری در کشور

گالن های 1 الی 4 لیتری نقش بسیار مهمی دارند و مخاطبان زیادی را به خود جلب نموده است و می توانند بدون هیچ دغدغه ای و مشکلی محصول مدنظر خود را با کیفیت و قیمت کاملا اقتصادی و رقابتی خریداری نمایند.
فروش گالن پلاستیکی به صورت ۴ لیتری در شرکت ظروفیران به شکل های مختلفی انجام می شود که شما مشتریان می توانید بدون دردسر و بی دغدغه با تولید کننده های این کالا در ارتباط باشید و بهترین کیفیت بی نظیر ترین کالا را با قیمت عالی و به صورت استاندارد و کاملا مخصوص و بهداشتی تهیه و خریداری کنید تا بتوانید از خرید خود بهترین بهره را ببرید فروش گالن ۴ لیتری شرکت ظروفیران بدون هیچ واسطه و دلالی در اختیار شما میگذارد و حتی اگر گالن صنعتی را با حجم های بسیار بالا و کلی و به صورت نقدی خریداری کنید از تخفیف های ویژه ای برخوردار می شوید
با توجه به درخواست و تقاضای بالای گالن صنعتی پلاستیکی از جمله گالن ۴ لیتری، پخش انواع مدل های این کالا نیاز مشتریان و بسیاری از فروشندگان را تامین کرده است و به شکل مستقیم و غیرمستقیم با کیفیت درجه یک و بی نظیر با ظرفیت های قابل توجهی ارائه کرده است.
 

کارایی،خرید وفروش بطری ۱٫۵ لیتری

در این بخش میخواهیم در رابطه با کاربرد و استفاده از بطری های 1.5 لیتری صحبت کنیم. بطری‌هایی که از جنس پت تولید شده‌اند بطری‌های با کیفیت موجود در بازار شناخته می‌شوند.

به طور کلی از چندین نوع پلاستیک در ساخت بطری‌های پلاستیکی استفاده می‌شود.

پلاستیک‌ها عبارت‌اند از:

پلی وینیل کلرید (PVC)
پلی اتیلن (PE)
پلی پروپیلن (PP)
پلی کربتات (PC)
پلی اتیلن ترفتالات (PET)
طور معمول بطری‌های پلاستیکی از این نوع مواد ساخته می‌شوند و در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. قابل توجه است می‌توان از روش اکستروژن برای تولید بطری‌ها از چهار ماده اول استفاده کرد. اما هنگامی که جنس آن از پلی اتیلن ترفتالات باشد، نمی‌توان از این روش بطری تولید استفاده کرد. چرا که پت در حالت مذاب به هیچ عنوان استحکام مد نظر و لازم را ندارد و بصورت کاملا روان و غیر قابل کنترل است. در نهایت فرایند تولید بطری از جنس پت در دو مرحله صورت می‌گیرد:
در مرحله اول توسط تزریق مذاب پت به صورت کریستاله در قالب تهیه می‌شود و در مرحله بعدی بطری تهیه می‌شود.
علت خرید بطری ۱٫۵ لیتری از جنس پت چیست؟
مسیرتولید بطری پت در مقایسه با فرایند تولید بطری از مواد دیگر کمی پیچیده‌تر است و نیازمند ابزار دیگری است. علت استفاده از این نوع مواد برای ساخت بطری چیست؟

بطری پت مزایای بسیاری دارد این مزایای عبارت‌اند از:

پت یک ماده شفاف است و وزن کمی دارد و سبک است.
پت یک ماده با استحکام بالا شناخته می‌شود.
پت خواص خزشی خوبی دارد.
پت با مواد غذایی واکنش بسیار کمی می‌دهد و برای نگهداری مواد غذایی استفاده می‌شود.
پت قیمت بالایی ندارد و به سادگی در دسترس است.
پت مقاومت شیمیایی خوبی از خود نشان می‌دهد.
با توجه به این موارد استفاده از پت به منظور ساخت بطری، گزینه معقول و جذابی باشد.
بیشتر مراکز از این نوع بطری‌های ساخته شده از بطری پت برای نگهداری محصولات غذایی خود به خصوص نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنند.
پلیمر پت بسیار مفید و کاربردی است و در ساخت بطری‌ها و دیگر مواد بسته‌بندی استفاده می‌شود و بسته‌بندی‌های ساخته شده از جنس پت استحکام بالایی دارند و به علت واکنش‌پذیری پایین بهداشتی‌تر هستند.

درباره خرید بطری 3/1 لیتری

این بطری با کیفیت بالا ساخته شده و از شفافیت بالا، ایمن و بی بو، همچنین محکم در برابر ضربه هستند همچنین دوام درب بطری ۱/۳ لیتری می تواند نوشیدنی که شما بسته‌بندی کرده‌اید را بهداشتی تر کند.
بطری۱/۳ لیتری به راحتی تمیز می‌شوند و قابل استفاده مجدد هستند. بطری‌های ۱/۳ لیتری نیازهای مختلف را برآورده می‌کند. برای تشخیص بهتر بعد از خرید آسان اینترنتی ازطریق سایت ظروفیران می‌توانید هر نوشیدنی را با برچسب علامت گذاری کنید. بطری ۱/۳لیتری با اضافه کردن علائم تجاری برای فروش در مغازه و کسب و کار بسیار پرطرفدارد می باشد. مواد شیمیایی پلاستیک به محتویات ذخیره شده در آنها نفوذ نمی‌کند و آنها را به یکی از مهم ترین محصولات برای نگهداری مواد غذایی تبدیل می‌کند. این ویژگی‌های فیزیکی آن را به گزینه‌ای مفید برای تولیدکنندگانی تبدیل می‌کند که به پلاستیک‌هایی نیاز دارند که برای استفاده با محصولات غذایی یا برای استفاده مداوم بی‌خطر باشند.در مقایسه با سایر مواد پلاستیکی از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار است.

ویژگی‌های بطری شرکت ظروفیران در اندازه 3/1 لیتری

مهم ترین قسمت حمل آسان بطری۱/۳ لیتری با طراحی کوچک، سبک و بدون هوا به شما کمک می‌کند که بطری‌های آب میوه را با خود به راحتی جابه جا کنید. بطری ۱/۳ لیتری یک انتخاب عالی برای کار، کلاس، مسافرت و شرکت است.
مزایای دیگر بطری ۱/۳ لیتری تضمین کیفیت آن است. درصورت داشتن هر سوالی در مورد بطری‌های ۱/۳ لیتری، لطفا با تیم ظروف ایران تماس بگیرید. ما به شما کمک می‌کنیم سریع و آسان برای حل هر گونه مشکلی که ممکن است پیش بیاید راه حلی ارائه خواهیم داد. هرگز نباید بطری ۱/۳ لیتری را در گرمایش مایکروویو گرم کرد یا در ماشین ظرفشویی شست و شو کرد.

انواع بطری ۱ لیتری کدام هستند؟

بطری پت دهانه ۲۸
بطری پت یک لیتری رینگی
بطری پت یک لیتری دسته دار
بطری پت یک لیتری الماس
بطری پت یک لیتری پافیلی و بطری پت جار

تولید بطری نیم لیتری پت در مجموعه ظروفیران

بطری های پلاستیکی

بطری نیم لیتری پت یکی از انواع مدل های بطری‌های پلاستیکی است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی بطری‌های پلاستیکی همان طور که از اسمشان نیز مشخص است آن دسته از بطری‌ها هستند که از جنس پلاستیک ساخته می‌شوند.این مدل بطری‌ها معمولا در جهت ذخیره نوشیدنی و مایعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله مایعاتی که در بطری‌ها ذخیره می‌شوند می‌توان به مایعاتی نظیر آب، نوشابه‌ها، دیگر نوشیدنی‌ها مانند آبمیوه‌ها و غیره، روغن‌های خوراکی، روغن موتور، بسیاری از داروها و مواد شیمیایی، شامپوها و دیگر مایعات مورد استفاده در لوازم بهداشتی و غیره اشاره کرد.
سایز بطری‌های پلاستیکی نیز بسیار گسترده و متنوع است و از بطری‌های بسیار کوچک تا بطری‌هایی با حجم بسیار بالا ( در حدود ۶۰ لیتر) تولید می‌شود. برای اولین بار در سال ۱۹۴۷ میلادی، بطری‌های پلاستیکی تبلیغ و دیده شدند. در آن زمان قیمت آن‌ها بالا بود و استفاده از آن‌ها متداول و مرسوم نبود.
اما پس از معرفی ماده پلی اتیلن متراکم شده، این موضوع تغییر کرد. پلی اتیلن متراکم، در عین وزن سبکی که داشت هزینه پایینی نیز داشت و توانست به شدت مورد استقبال تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان قرار بگیرد. امروزه بیشترین بطری‌ها از جنس پلاستیک هستند و بطری‌های شیشه‌ای درصد بسیار کمتری را دربازار به خود اختصاص داده‌اند.
علاوه بر قیمت تمام شده کمتر بطری‌های پلاستیکی نسبت به بطری‌های شیشه‌ای، جابجایی بطری‌های پلاستیکی بسیار ساده‌ترو اسان تر از بطری‌های شیشه‌ای است و مشکل خاصی در حین حمل و نقل به وجود نمی‌آید. درحقیقت مهم‌ترین علت استفاده از بطری‌های پلاستیکی به جای بطری‌های شیشه‌ای، مقاومت بطری‌های پلاستیکی در برابر شکستن است. امروزه اکثرتولید کنندگان از بطری‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند ولی استفاده از بطری‌های شیشه‌ای نیز متوقف نشده است.

تولید بطری نیم لیتری پت

بطری‌های ساخته شده از جنس پت امروزه بسیار رایج هستند و در محصولات مختلفی استفاده می‌شوند. این نوع بطری‌ها در ابعاد و سایزهای متنوعی وجود دارند. بطری نیم لیتری پت یکی ازسایزهای پر استفاده است که شرکت ظروفیران به صورت گسترده در حالت تولید ان می باشد و شما می‌توانید برای خرید آنلاین این نوع بطری‌ها به ما مراجعه کنید.
روش تولید بطری‌های ساخته شده از جنس پت با دیگر بطری‌های پلاستیکی متفاوت است. چرا که پت در حالت مذاب استحکام کافی را ندارد و نیاز است در طی چندین فرایند به محصول نهایی تبدیل شود.

خرید اینترنتی و انلاین بطری نیم لیتری پت از مجموعه ظروفیران

همان طور که گفته شد می‌توانید برای خرید اینترنتی به وب سایت ظروفیران یکی از شرکت‌های فعال در زمینه ساخت بطری‌های از جنس پت است که توانسته است در طی مدت زمان فعالیت خود به یک برند معتبر در این حوزه تبدیل شود مراجعه کنید و این شرکت باسابقه فعالیت خود را از سال پیش آغاز کرده است هم اکنون مدل های مختلف بطری پت تولید می‌کند.برای مشاهده و خرید انواع مختلف بطری به وب سایت ظروفیران مراجعه کنید.

جنس بطری

بطری نیم لیتری و به طورکلی بطری‌های پلاستیکی از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند و موادی که در ساخت بطری پلاستیکی استفاده می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
پلی اتیلن متراکم: این ماده از نظر اقتصادی ومالی گزینه مناسبی است و در برابر ضربه و همچنین رطوبت مقاوم است.
پلی اتیلن کم تراکم: این ماده شبیه به پلی اتیلن متراکم است اما در مقایسه با پلی اتیلن متراکم، انعطاف‌پذیری بیشتری دارد. اما مقاومت شیمیایی آن به نسبت پلی اتیلن متراکم، کمتر است. همچنین پلی اتیلن کم تراکم شفاف‌تر است و هزینه آن نیز بیشتر است.
پلی اتیلن ترفتالات (PET) یکی از گزینه های جذاب برای تولید بطری، استفاده از ماده پت است.
از جمله خواص پت می‌توان به شفاف بودن، وزن کم و سبک بودن، مقاومت و استحکام بالا، واکنش‌پذیری پایین، مقاومت شیمیایی خوب، دسترسی آسان و قیمت مناسب اشاره کرد. این ویژگی‌ها سبب می‌شود تا استفاده از پت به عنوان یک گزینه فوق‌العاده در دسترس باشد.
بسیاری از مراکزبهداشتی و سلامت تایید کردند که استفاده از بطری‌های ساخته شده از جنس پت برای نگهداری نوشیدنی‌ها و مواد غذایی مناسب است. امروزه از بطری‌های ساخته شده از جنس پت به صورت گسترده در جهت ساخت بطری آب، نوشابه، بطری نگهداری شامپو و غیره در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
از جمله پلاستیک‌های دیگری که در ساخت بطری استفاده می‌شوند، می‌توان به پلی وینیل کلراید، پلی پروپیلن و پلی کربنات اشاره کرد.

انواع بطری پلاستیکی

بطری پلاستیکی عسل
بطری پلاستیکی‌های روغن
بطری پلاستیکی آب معدنی
بطری پلاستیکی دلستر
بطری‌های پلاستیکی نوشابه
بطری پلاستیکی دوغ
بطری‌های پلاستیکی روغن کنجد
بطری‌های پلاستیکی سس
بطری‌های پلاستیکی مواد شوینده
بطری پلاستیکی عرقیجات
بطری پلاستیکی سم
بطری پلاستیکی مواد شوینده
و…
انواع بطری‌های روغن پلاستیکی

بطری پلاستیکی روغن

بطری پلاستیکی روغن انواع مختلف و در طرح دسته دار و ساده در حجم های یک لیتر و ۹۰۰ سی سی و نیم لیتر و دو لیتر برای بسته بندی روغن کنجد و روغن زیتون و سایر روغن ها از روش فروش اینترنتی با قیمت مناسب خرید و فروش خواهد شد. بطری‌های پلاستیکی که برای بسته بندی انواع روغن کنجد و روغن زیتون و سایر روغن های گیاهی و خوراکی از سری بطری های پلاستیکی می باشد که در مدل دسته دار و ساده قالب آن طراحی و تولید می گردد. انواع بطری روغن پلاستیکی دسته دار را شرکت های تولید کننده روغن مانند ظروفیران استفاده می کنند و روغن های خود را با بطری‌های پلاستیکی پت به بازار عرضه می کنند.
بطری پلاستیکی پت روغن در قالب های متنوع و حجم های مختلفی تولید می شود و در ادامه بیشتر با بطری‌های پلاستیکی پت روغن آشنا می شوید.
بطری های پلاستیکی‌ پت روغن دسته دار یک لیتر
بطری‌های پلاستیکی پت روغن دسته دار نیم لیتر
بطری های پلاستیکی پت روغن‌های دسته دار دو لیتر
بطری های پلاستیکی پت روغن دسته دار ۱٫۸ لیتر
بطری های پلاستیکی پت روغن زیتون یک لیتر
بطری های پلاستیکی پت روغن زیتون ۹۰۰ سی سی
بطری های پلاستکی پت روغن زیتون نیم لیتری
بطری های پلاستیکی پت چهارگوش ۹۰۰ میلی لیتر
و…

تولید بطری پلاستیکی سم و درب بطری پلاستیکی

بطری سم یا همان بطری پلاستیکی سم در سایز دهانه و همچنین مدل و طرح های مختلف جهت بسته بندی انواع کود و سم و مواد شیمیایی به صورت انبوه در مجموعه بزرگ ظروفیران به تولید و عرضه میرسد. همچنین ظروفیران در تولید درب بطری پلاستیکی نیز از بسیاری از رقبای خود پیشی گرفته است و در این زمینه به تولیدات انبوه رسیده است.

درباره بطری های مخصوص سم

بطری پت سم از سری های بطری پلاستیکی هایی میباشد که جهت بسته بندی مواد های شیمیایی، سم و کود در کشور ما مورد استفاده قرار میگیرد و این بطری پلاستیکی های سم در مدل ها و انواع مختلفی با سایز های دهانه ۴۸ میلیمتر و ۲۸ میلیمتر و دهانه های دیگری با پلی اتیلن های ترفتالات پت تولید میشوند.

انواع بطری پلاستیکی سم

بطری پت سم دهانه ۴۲ یک لیتری
بطری پت سم دهانه ۴۸ ک.اکس
بطری پت سم ۲۵۰ سی سی اهانه ۲۸ یک لیتری
بطری پلاستیکی پت سم اهانه ۴۵ یک لیتری کواکس لیبل دار بلند
بطری پلاستیکی پت دهانه ۲۵ یک لیتری سم
بطری پلاستیکی پت دهانه ۲۸ با ۵۰۰ سی سی
بطری های پلاستیکی پت دهانه ۴۲ تپل سم و مواد شیمیایی

بطری پلاستیکی سم از چه جنسی است؟

این بطری های سم دارای کاربرد های مختلفی در صنعت تولیدات مواد شیمیایی و سم هستند. جنس آنها از پلی اتیلن است.

بطری سم طرح کوئکس

بطری پت سم دارای سایز و دهانه های مختلفی می باشد که برای بسته بندی کود و انواع سم و مواد شیمیایی کاربرد دارد. بطری سم طرح کوئکس یکی از مدل های بطری پت سم می باشد که جنس این نوع بطری ها از پلی اتیلن می باشد. در واقع این نوع بطری های پلاستیکی برای بسته بندی مواد شیمیایی کاربرد دارد و در مدل های متنوع با سایز و دهانه های گوناگون موجود می باشد.

معرفی بطری پت

برای این که بتوان ظرف‌های رنگارنگ و گوناگون پلاستیکی را در اقسام مختلف تولید کرد، باید از قالب‌های پریفرم استفاده نمود. شکل دهی استاندارد و متنوع به بطری‌های پلاستیکی از طریق قالب پریفرم امکان پذیر است. این قالب‌های کارآمد با ایجاد تنوع سایز و اندازه قادر خواهند بود تا بطری‌های باکیفیت را تولید نمایند.
ظرف‌های پلاستیکی موجود در بازار با تزریق مواد پلاستیک خام درون بطری پت ایجاد می‌شوند. موادی که درون قالب پریفرم ریخته می‌شود از نوع پلی اتیلن ترپتالات است که قابلیت تبدیل شدن به پلاستیک‌های مختلف را دارد.
از بطری پت برای تبدیل ماده خام پلاستیک، به بطری‌های کاربردی استفاده می‌شود. بیشتر استفاده از بطری پت در صنایع نوشیدنی و تولیدی است. در فرآیند تبدیل شدن مواد پلاستیک به بطری‌های قابل استفاده، از حرارت بالا استفاده می‌شود تا دمای وارد شده به پریفرم بتواند مواد خام پلاستیکی را به اندازه کافی منبسط نماید.
بطری پت دارای شکل و شمایل مختلف است که باعث می‌شود تا بطری‌های پلاستیکی با ظاهر مختلف تولید شوند. قالب‌های پریفرم در بسته بندی انواع آب میوه‌ها، محصولات لبنیاتی، سس، روغن و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای بسته بندی برخی از مواد غذایی نیز از قالب‌های پریفرم استفاده می‌شود تا محصول نهایی تولید شده دارای کیفیت قابل قبول باشد.

حجم های بطری سم طرح کوئکس

این مدل بطری ها گرد و پلاستیکی می باشد و در حجم های زیر موجود است.
۱۰۰۰ سی سی
۵۰۰ سی سی
۲۵۰ سی سی
۱۵۰ سی سی

کاربرد بطری سم طرح کوئکس

این مدل بطری های سم در صنایع دارویی، صنایع شیمیایی و سم سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع بطری های سم دارای انواع مختلفی می باشد و برای قوطی سم و بطری کود مایع و سموم کشاورزی کاربرد دارد. طی چند دهه اخیر استفاده از ظروف پلاستیکی بسیار افزایش یافته است و این ظروف جایگزین ظروف استیل، سفالی و تقریبا شیشه شده است و برای بسته بندی بسیاری از محصولات مختلف کاربرد دارد.

شکل ظاهری بطری سم طرح کوئکس

این نوع بطری های سم ازمواد پلی اتیلن ساخته شده است که به دلیل مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیایی و سمی و عدم خوردگی در برابر این مواد برای بطری سم مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل بطری سم با طرح کوئکس دارای درب معمولی و قفل کودک دار می باشد. برای سایز یک لیتری آن یک پیمانه مدرج قرار دارد. این محصول با رنگ های مختلف و دلخواه می باشد.

ویژگی های کلی بطری سم طرح کوئکس

مقاومت بالا
انعطاف پذیری
اصطحکاک کم
مواد شیمیایی ظروف پلاستیکی در مواد غذایی نشت نمی کند
نگهداری آسان مواد آرایشی
مقاوم در برابر اسیدها
نیمه شفاف و انعطاف پذیر
نتیجه گیری
ظروف ایران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشد. بطری سم طرح کوئکس نیز یکی از بطری های تولید این مجموعه می باشد که می توانید برای مشاهده انواع دیگر بطری های پت سم و دیگر مدل به سایت
مراجعه کنید.
همچنین برای دریافت لیست قیمت بطری سم طرح کوئکس می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ظروفیران ارتباط بگیرید.

بطری سم لیبل دار

سموم مختلفی در دنیا وجود دارند که برای کاربردهای مختلف استفاده شده اند. این سموم از دیرباز مورد برسی انسان‌ها واقع شده اند به طوری که اقدام به تولید بطری سم لیبل دار کرده است. بطری‌های لیبل دار مفید‌تر از بطری‌های ساده می‌باشند و می‌توانند توضیحات بیشتری درباره محتوای بطری دهند. این مورد درباره بطری‌های سم از اهمیت بیشتری برخوردار می‌باشد. بطری‌های سم نیازمند این هستند که براساس ماده درونی خود انتخاب شوند و به همین دلیل است که نمی‌توان از هر بطری برای هر سم استفاده کرد.

انواع سم و بطری سم لیبل دار

سموم خانگی به طور کلی به سه دسته سموم حمام، اتاق خواب و آشپزخانه تقسیم بندی می‌شود و این سه دسته بیشترین سم‌ها را دارند. برای اینکه بتوانید به خوبی از خانواده خود در برابر سموم مختلف محافظت کنید باید اقدامات امنیتی صورت دهید. میزان سم تاثیر به سزایی روی درمان دارد. مسلم است که تفاوت بسیاری بین کسی است که یک لیوان سم خورده با کسی که سه قاشق غذاخوری از سم خورده است. از این رو انتخاب اندازه بطری سم از اهمیت بالایی برخوردار است
بطری سم یک لیتری لیبل دار
این بطری سم لیبل دار‌ها را می‌توان با قیمت‌ها و کیفیت‌های متنوعی تهیه کرد. کیفیت یک بطری وابسته به موادی است که در ساخت آن به کار رفته است. شما مصرف کنندگان و تولید کنندگان می‌توانید بهترین بطری‌های سم را با اندازه‌های مختلف از سایت ما تهیه کنید. کافی است به سادگی سفارش خود را ثبت کنید. این بطری‌ها را می‌توان به صورت عمده نیز تهیه کرد.
بطری پت سم چیست؟
پت نامی اختصاری برای پلی اتیلن ترمتالات است و از این نوع پلاستیک برای تهیه انواع بطری سم لیبل دار استفاده می‌شود.این ظروف خطر ندارد و می‌توان در آن‌ها عنوان مایعات و جامدات سمی را نگهداری کرد. در مدل لیبل دار آن حتی می‌توان اطلاعات بیشتری به افراد داد. شرکت‌های فروش سم‌های مفید برای تمیزکاری یا موارد این چنینی از این بطری‌ها زیاد استفاده می‌کنند. آن هم به دلیل مزایای فوق العاده استفاده از آن‌ها می‌باشد. اینها عبارتند از:
1. این بطری‌ها دارای مقاومتی بالاهستند.
2. نسبت به بطری‌های شیشه‌‌ای دارای انعطاف پذیری بیشتری دارند.
3. اصطحکاک بطری پت سم نسبت به دیگر بطری سم لیبل دار کمتر است.
4. همچنین میان مواد پلاستیکی نیز اصطحکاک کمتری دارد.
5. اندازه‌های متفاوت این بطری‌ها نگهداری آن‌ها را ساده‌تر کرده است.
6. قابلیت نشت در این بطری‌ها به شدت کم می‌باشد.
از دیگر متریال‌های تولید بطری سم لیبل دار
1. پلی اتیلن HDPE
پلی اتیلن‌ها یکی از مواد نفتی هستند که سنگین وزن محسوب می‌شوند. بطری‌های پلی اتیلن که با این فرمت تولید می‌شوند؛ استفاده‌های گسترده‌‌ای دارند. آن هم به دلیل قیمت ارزان این بسته‌ها می‌باشد. نکته مهمی که باعث شده نتوانند به خوبی در برابر انواع سم مقاومت کنند؛ عدم سازگاری با انواع حلال‌ها می‌باشد. البته این بطری‌ها در مواجهه با اسیدها عملکرد خوبی دارند. این بطری‌ها شفاف هستند.
2. پلی اتیلن‌های LDPE
این بطری‌ها نسبت به پلی اتیلن‌های اچ دی پی ای از دانسیته کمتری برخوردار می‌باشند. یعنی پلی اتیلن سبک‌تری برای تولید این بطری‌ها به کار گرفته شده است. سختی و مقاومت کمتری که این بطری‌ها دارند باعث شده تا چندان محبوب نباشند. البته قیمت بالای آن‌ها هم چندان بی‌تاثیر نیست. اما این بطری‌ها شفاف‌تر هستند. این نوع بطری سم لیبل دار در برابر اسیدها، بازها و حلال‌ها مقاوم است. همچنین مواد سوزاننده را نیز می‌توان در این محصول به کار گرفت. نیمه شفاف و انعطاف پذیری بیشتر از جمله ویژگی‌های این بطری‌ها می‌باشد هنگام سفارش بطری موردنظر باید دقت کافی به خرج دهید چرا که بطری‌های مختلف برای کاربردهای مختلف به کار گرفته می‌شوند.
برای مثال بطری‌ها برای نگهداری انواع مایعات و محلول‌های شیمیایی سمی مفید است. خرید بطری سم لیبل دار با بهترین قیمت را می‌توانید به کمک سایت ما صورت دهید. تنها کافی است آن را در سبد خرید خود قرار داده و سفارش دهید. هم اکنون می‌توانید این محصول را با تعداد زیاد و قیمت مناسب سفارش دهید.
نتیجه گیری
ظروفیران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشد. بطری سم لیبل دار نیز یکی از بطری های تولید این مجموعه می باشد که می توانید برای مشاهده انواع دیگر بطری های پت سم و دیگر مدل های بطری پت به سایت ظروفیران مراجعه کنید.
همچنین برای دریافت لیست قیمت بطری سم طرح کوئکس می توانید با کارشناسان فروش ظروفیران در تماس باشید.

 

ویژگی های مهم بطری سم

مقاومت در برابر اسید ها و مواد های سوزاننده
نیمه شفاف بودن و انعطاف پذیری
بطری سم ها در چه موارد استفاده می شود
نگهداری و جابجایی انواع مایعات و محلول های شیمیایی مانند انواع کو و یا سم ها
نگهداری انواع مواد اسیدی و سموم

درباره سفارش و خرید انواع بطری سم

برای سفارش و یا خرید این نوع بطری ها فروشگاه های زیادی با قیمت ها مختلفی این محصولات را عرضه میکنند. شما میتوانید سفارشات خرید خود را از طریق ظروفیران به ثبت برسانید. فروش انواع بطری های سم و انواع ظروف شیشه ای و همپنین پلاستیکی در ظروفیران امکان پذیر است و این محصولات در تعداد های بالا قابل تولید و عرضه و همچنین صادرات هستند.
تفاوت اصلی شرکت ظروفیران با دیگر شرکت های عرضه کننده انواع بطری های پلاستیکی در این است که ظروفیران خود تولید کننده انواع بطری های پت است و با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما می گذارد. همچنین واسطه های خرید نیز در این میان وجود ندارند و حذف شده است و شما قیمت های بسیار پایین تری میتوانید خرید کنید.

درب بطری پلاستیکی یا درب بطری پت برای سم

پس از معرفی مختصری از انواع بطری های سم، اکنون به معرفی محصولات مرتبط و انواع می پردازیم.
درمجموعه بزرگ ظروفیران انواع درب بطری پلاستیکی های پلی اتیلن در سایز های مختلفی طراحی و به تولید میرسند. معمولا درب و بطری پلاستیکی مدل و سایز های مختلفی دارد که برای پلمپ کردن انواع بطری پلاستیکی از جمله بطری های مواد شیمیایی و سم کاربرد دارند.

 

بطری سوسک کش

بطری های سم جز بطری پت پر کاربرد می باشد و کاربرد های فروان و گوناگونی دارد. یکی از کاربرد های بطری پت سم، بطری سوسک کش می باشد که این بطری جهت بسته بندی پودر سوسک کش می باشد. برای آشنایی با ویژگی های بطری سوسک کش همراه ما باشید..


ویژگی بطری سوسک کش

بطری سوسک کش در واقع یکی از انواع مدل های بطری پت سم می باشد. جنس این مدل بطری از پلی اتیلن می باشد و این ماده در برابر مواد شیمیایی و سمی مقاومت بالایی دارد. این محصول در حجم و اندازه های متفاوتی در بازار موجود است. به دلیل کیفیت بالا بطری بدون هیچ نشتی و ریزشی می باشد.
پلی اتیلن یا به اختصار پت چیست؟
شاید برایتان سوال پیش بیاید که پلی اتیلن چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم، برای ساخت بطری پت سم از یک نوع ماده پلاستیکی به نام پلی اتیلن تر متالات استفاده می شود که جز مواد بی خطر محسوب می شود. بطری پت سم به دلایل زیادی ازپلی اتیلن ساخته می شود:
مقاومت بالا به نسبت انواع پلاستیک
انعطاف پذیری خوب به نسبت بطری های شیشه ای
اصطحکاک کم نسبت به سایر مواد پلاستیکی
مواد شیمیایی ظروف پلاستیکی در مواد غذایی نشت نمی کند
معرفی انواع بطری پت سم
همانطور که گفته شد بطری سوسک کش یکی از مدل های بطری پت سم می باشد، این بطری انواع مختلفی دارد که در زیر به آن اشاره کرده اییم:
بطری پت دهانه ۴۵ یک لیتر کواکس لیبل دار بلند
بطری پت دهانه ۴۲ ۱ لیتر
بطری پت دهانه ۴۸ کواکس
بطری پت ۲۵۰ سی سی دهانه ۲۸ ۱ لیتر
بطری پت دهانه ۲۸ ۱ لیتر سم
بطری پت سم دهانه ۲۸ ۵۰۰ سی سی
بطری پت دهانه ۴۲ تپل سم
نتیجه گیری
مجموعه ظروف ایران یکی از برترین مجموعه های تولیدی در زمینه بطری پت می باشد. این مجموعه تولید کننده بطری سوسک کش هم می باشد و برای مشاهده و خرید بطری سوسک کش می توانید به سایت ظروفیران مراجعه کنید.
همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت های بطری پت و درب بطری با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

بطری کود شیمیایی

بطری های پت سم دارای سایز و دهانه های مختلفی می باشد که برای بسته بندی کود و انواع سم و مواد شیمیایی کاربرد دارد. همچنین بطری پت سم دارای کاربرد های مختلفی است و به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.
جنس این نوع بطری ها از پلی اتیلن می باشد. در واقع این نوع بطری های پلاستیکی برای بسته بندی مواد شیمیایی کاربرد دارد و در مدل های متنوع با سایز و دهانه های گوناگون موجود می باشد. یکی از کاربرد های بطری سم بسته بندی کود های شیمیایی می باشد. درواقع بسته بندی کود های مایع یکی از رایج ترین روش های بسته بندی در سراسر جهان می باشد.

مواد سازنده بطری کود شیمیایی چیست؟

این نوع بطری ها از پلی اتیلن ساخته شده است. پلی اتیلن به صورت خام و به شکل گرانولی است و هنگامی که تحت حرارت ذوب شود، به یک پلاستیک قابل انعطاف تبدیل می گردد. این نوع بطری ها وابسته به تولید کننده در ظروف، حجم، وزون و ضخامت پلاستیک متفاوت می باشد.
ویژگی های اصلی که برای بطری کود شیمیایی باید رعایت شود:
بدنه محکم یکی از مهم ترین نکات در این ظروف است و عامل در بسته بندی کود، ضخامت دیواره های آن است به این دلیل که تمام وزن و سنگینی مایع و فشار فضای داخلی بطری بر روی این دیواره ها می باشد. همین طور لازم است که این نکته را بدانید که ظروفی که بر روی دیواره هایشان شیار داشته باشدد قدرت تحمل بیشتری دارند.
ویژگی دیگر بطری کود شیمیایی درب محکم می باشد. برای نگه داری طولانی مدت کود شیمایی درون بسته بندی بطری سم پلی اتیلن، درب باید به خوبی و محکمی بسته شود تا مانع نفوذ و خروج هوا و گاز ها شود و این کار به ماندگاری کود شیمیایی کمک می کند. در واقع باید توجه داشته باشید که اگر درب های بطری کود شیمیایی به درستی طراحی و تولید نشود، به مرور زمان درب ها شکسته می شود و یا دچار نشتی می شود.
سومین ویژگی برش های سر و انتهای بطری می باشد. در همه بطری های سم پلی اتیلن خطوط و درز هایی وجود دارد که پیوند دهنده دو سمت قالب هستند. این درز دهنده ها باید به گونه ایی بهم جوش خورده باشند که در اثر تغییرات فشار داخل بطری و یا ضربه خارجی به بطری دچار شکست نشوند. نقاط اتصال در انتهای بطری بسیار مهم می باشد و همچنین دهانه بطری ها هم نباید پلیسه باشد و باید کاملا صاف و یکدست برش بخورد

چگونه از سلامت بطری کود شیمایی اطمینان حاصل کنیم؟

برای مطمئن شدن از سلامت بطری کود شیمایی دو روش وجود دارد که در ادامه بررسی می کنیم:
روش اول بررسی با استفاده از نور. در این روش ساده کافی است بدنه بطری با استفاده از چراغ‌قوه به دقت بازرسی شود و در این روش باید چراغ قوه یا فلاش بسیار قوی را داخل بطری پلی اتیلن قرار داد و از بیرون بدنه بطری را بررسی کرد. سپس نور را به بیرون بدنه بطری بتابانید و به داخل بطری نگاه کنید. با کمک این روش می‌توان درز های بزرگ را بر روی بطری تشخیص داد.
روش دوم استفاده از مواد رنگی محلول در آب. این روش برای تشخیص درزها بزرگ و سطحی قابل استفاده است و درعین حال نیز ساده و آسان است. ابتدا با قسمت‌هایی از بطری پلی اتیلن شروع کنید که بیشترین مجاورت با نور خورشید را دارند. این بخش‌ها را به مربع‌‌های مساوی و کوچک نقسیم کرده و از مایع محلول به سطح بطری بمالید و سپس به سرعت آن را از بطری پت پاک کنید، درصورت وجود خراش‌های سطحی یا عمیق این ماده رنگی وارد آن شده و برخلاف سایر بخش‌های سالم، رنگی باقی‌ می‌ماند.
نتیجه گیری
ظروفیران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشد. کود شیمیایی نیز یکی از بطری های تولید این مجموعه می باشد که می توانید برای مشاهده انواع بطری پت سم و دیگر مدل های بطری پت به سایت ظروف ایران مراجعه کنید. برای دریافت لیست قیمت بطری کود شیمیایی می توانید با مشاورین ظروفیران در ارتباط باشید.

بطری پلی اتیلن ها دو دسته هستند:

بطری پلی اتیلن HDPE
بطری های اچ دی پی ای به پلی اتیلن های دانسیته بالا و یا سنگین معروف هستند.
از این مواد ها به طور معمول و در حجم گسترده برای بطری های پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرند. این مواد های پلاستیکی و در واقع اقتصادی، مقاوم هستند و به انواع ضربه ها و رطوبت ها مقاومت بالایی دارند.
این مواد نیز با انواع مواد های اسیدی و سوزاننده ها سازگاری دارند. اما با حلال ها سازگاری ندارند.
بطری های اچ دی پی ای به طور معمول نیمه شفاف و تقریبان میتوان گفت نیمه انعطاف پذیر هستند.
میتوانیم با اضافه کردن رنگ به این مواد آن را کد میکند اما براق نمی نماید.
این بطری ها همچنین از مواد های زیر دماهای انجماد نیز محافظت مینماید، اما نمیتواند برای دماهای بالای ۸۸ درجه کاربردی داشته باشد.
بطری پلی اتیلن LDPE
بطری ال دی پی ای بطری ها دانسیته پایین تری یا به طور معمول سبک تر هستند و از لحاظ ترکیب نیز شبیه به هم هستند.
بطری ال دی پی ای سختی کمتری و عموما از نظر شیمیایی و جنس مقاومت کمتری نسبت به اچ دی پی ای دارند.
در نهایت شفاف تر و قیمتی بالاتر دارند.

انواع بطری های مایع سفید کننده

مایع سفید کننده و تمیز کننده یا در اصطلاح عامیانه وایتکس یک ماده سمی و با بوی تند می باشد که دارای خاصیت ضدعفونی کننده است. در این ماده وجود کلر حتمی است و لازم است که بدانید کلر ماده ایی قوی است که دارای قدرت اکسید کننده قوی می باشد. به همین دلیل در هنگام فروش باید در ظروف مخصوص نگهداری شود. این مایع شوینده در بطری با حجم های مختلف ریخته می شود و در بازار عرضه می شود..

مواد سازنده بطری های مایع سفید کننده چیست؟

بطری های مایع سفید کننده از جنس پلیمر های پلی اتیلن ساخته شده اند و از مقاومت بالایی برخوردار است و مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده و اسید های قوی دارد در نهایت پلی اتیلن بهترین گزینه برای تولید بطری مایع سفید کننده می باشد. علاوه بر این پلی اتیلن دارای خاصیت انعطاف پذیری است و این خاصیت باعث می شود تا بتوان انواع بطری های مایع جرمگیر و یا انواع اشکال بطری مایع پلاستیکی را در حجم های مختلف تولید کرد. این نوع ماده علاوه بر انعطاف پذیری بالا از استحکام بالایی هم برخوردار می باشد که این نکته برای بطری های مایع سفید کننده بسیار اهمیت دارد.

درباره حجم بطری مایع سفید کننده

حجم این مدل بطری ها با توجه به نیاز مشتریان در سه نوع ۷۵ سی سی، یک لیتری و چهار لیتری می باشد. البته که با سفارش و درخواست مشتری می توان بطری با حجم های دیگر را نیز تولید و وارد بازار کرد. توجه داشته باشید که حجم های کمتر از نظر اقتصادی به صرفه نیستند و حجم های بزرگتر هم به دلیل سنگین بودن برای خریداران خانگی مناسب نیست چون قابل حمل نیستند. خریداران عمده این نوع بطری های مایع سفید کننده هم در حجم ۲۰ لیتری یا بشکه ۲۰۰ لیتری سفارش می دهند و جنس این ظرف ها هم از پلی اتیلن می باشد.

شناخت انواع درب شوینده

با توجه این مسئله که بطری مایع سفیده کننده جز محصولات شوینده به حساب می آید بهتر است که با انواع درب شوینده آشنا شوید. درب‌ محصولات پلاستیکی نقش بسزایی در محصولات پلاستیکی دارند. درب بطری شوینده در انواع مختلفی در بازار وجود دارد.
درب بطری شوینده از جمله درب بطری مایع ظرفشویی –بطری مایع دست شویی-بطری ارایشی بهداشتی از طریق شیوه‌های مختلف نظیر فرآیند دورانی و قالب‌گیری پرفشار تولید می‌شود. هر کدام از مراحل تولید درب‌ بطری‌های پلاستیکی منحصر به فرد بوده و توسط شرکت‌های تولید کننده مورد استفاده قرار می‌گیرند.
درب‌های دیگری در بازار تولید می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به درب غلیظ پاش دهانه ۲۴، درب غلیظ پاش دهانه ۲۸، درب اردکی، درب فلیپ تاپ ،درب اسپری رقیق پاش، درب خروسی، درب قارچی دهانه ۲۸، درب قارچی دهانه ۲۴، درب سس و درب موشکی اشاره کرد.
هر کدام از محصولات تولید شده با داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد برای استفاده در صنایع مختلف کاربردی است. اگر بخواهید از درب‌های تولید شده در بازار به بهترین شکل استفاده کنید بهتر است به دنبال انتخاب یک شرکت تولید کننده معتبر باشید.
نتیجه گیری
بطری مایع سفید کننده یکی از بطری های پر کاربرد و پرفروش در بازار می باشد و در این مطلب تلاش کردیم تا به طور کامل این نوع بطری را مورد بررسی قرار دهیم. می توانید برای اطلاع از قیمت بطری های پلاستیکی و انواع درب شوینده با کارشناسان ظروفیران تماس حاصل فرمایید.

انواع درب ها و دستگیره های بطری پلاستیکی

درب فوم دار پلاستیکی دهانه ۳۸
درب قفل کودک دهانه ۲۸ و دهانه ۳۰
درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب ساده دهانه ۱۸
درب فیلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب پلاستیکی آرام ریز دهانه ۴۵
درب پلاستیکی قیف دار آرام ریز دهانه ۲۸
درب پلاستیکی جار دهانه ۷۰
درب پلاستیکی فانوسی دهانه ۹۰
درب فلکه ای دهانه ۱۲۰
درب بطری پت چتری آب بند دهانه ۲۸
درب بطری پت چتری گاز بند دهانه ۲۸
درب پت دهانه ۴۵
دستگیره پت دهانه ۲۸
دستگیره پت دهانه ۴۵
درب پت فیلیپ تاپ اردکی دهانه ۲۸
درب بطری پلاستیکی فیلیپ تاپ تاج خروسی دهانه ۲۸

ویژگی های مهم درب بطری‌های پلاستیکی

بطری پلاستیکی از ماده های پتروشیمی پلیمری تولید خواهد شد که یکی از این ها ماده اولیه پلی اتیلن ترفتالات معروف خواهد بود می باشد. در بازار به این ماده پلیمری پت دارای ویژگی های زیادی می باشد که وقتی انواع بطری های پلاستیکی روغن با این ماده تولید می شود.

ویژگی های بطری‌های پلاستیکی پت:

شفافیت بالا
مقاوم در برابر ماده شیمیایی
قیمت ارزان
استحکام بالا
خواص خزشی مطلوب
ظاهر شیک
محکم

بطری‌های پلی‌اتیلن و مراحل ساخت آن‌ها چیست؟

چه بخش های تشکیل دهنده خط تولید بطری‌های پلی‌اتیلن می باشد؟

محصولات کارخانه‌های پلاستیک‌سازی به جزئی از زندگی ما تبدیل ‌شده‌اند. این یعنی اکثر مواد اولیه و مصارف روزمره؛ مسیر خود از خط تولید تا درب منزل را با استفاده از بطری‌های پلاستیکی طی می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود تا زندگی بدون پلاستیک و محصولات وابسته آن سخت شده است. از همین رو بد نیست تا با اهمیت پلاستیک و بطری‌های پرمصرفی چون پلی‌اتیلن آشنا شوید و بدانید پشت هر خط تولید آن چه می‌گذرد.
بطری‌های پلاستیکی به دو دسته تقسیم می‌شوند:
بطری‌های پت
بطری‌های پلی‌اتیلن

تولید بطری‌های پت عموماً در دو مرحله و توسط دستگاه‌های تزریق پلاستیک انجام می‌شود.

این دستگاه‌ها معمولاً دستگاه‌های پت زن و باد کن بودند و در ابتدا گزینه ایده‌آلی نیز به نظر می رسیدند. اما با این حال ساخت، خرید و یا نگهداری از این دستگاه‌ها فوق‌العاده هزینه‌بر و مشکل است. از همین رو، دستگاه‌های تولید بطری پلی‌اتیلن مدت زیادی است که جای تکنولوژی‌های گران و قدیمی را گرفته‌اند و مراحل ساخت را هم به‌ موازات، کوتاه کرده‌اند. همچنین، این دستگاه‌ها نیازمند نیرو انسانی کمتری هستند.

تعریف کلی

این دستگاه‌ها از نظر ساخت شباهت بسیاری به دستگاه‌های تزریق پلاستیک دارند. این تشابهات بعضاً به ‌اندازه‌ای زیاد می‌شوند که برخی آن‌ها دستگاه‌های تزریق بادی نام گرفته‌اند. البته این تشابهات هرچقدر هم زیاد باشند، به یک تفاوت عمده می‌رسند و آن‌هم چیزی نیست جز گیره و نازل تزریق. در فرایند تولید انواع بطری، دبه‌های نگهداری، ظروف پلاستیکی و … معمولاً از این دستگاه‌ها استفاده می‌شود. از نظر اقتصادی، دستگاه‌های بادی بسیار ارزان‌تر از دستگاه‌های تزریق و یا باد کن بطری پت هستند. این تفاوت تا حدی است که هزینه روزانه یک خط تولید پت خیلی بیشتر از دستگاه‌های پلی‌اتیلن تخمین زده می‌شود.
از محصولات رایجی که از این خط تولید بهره می‌برند، می‌توان به بطری‌های تولید مواد شوینده نیز اشاره کرد که به خاطر شفافیت، بعضاً با بطری‌های پت اشتباه گرفته می‌شوند. شفافیت این بطری‌ها تنها به جنس مواد اولیه آن‌ها مربوط است و هیچ ارتباطی به نحوه تولید آن‌ها ندارد. البته دستگاه‌هایی که برای تولید این ظروف استفاده می‌شوند همچنان بادی هستند اما مواد اولیه تولید آن‌ها پروپیلن است. این دستگاه‌ها به خاطر این بهره‌بری به دستگاه‌های پ.پ بادی نیز معروف هستند.

درباره خط تولید بطری پت

تمامی بطری‌های حامل نوشیدنی‌های گازدار آب‌معدنی، آب رادیاتور و… از جنس پت(پلی اتیلن ترفتالات) هستند. بطری پت سایزهای مختلفی دارد از 250 سی‌سی تا 4 لیتر و حجم‌های بالاتر نیز تولید شود.
خط تولید بطری‌های پت شامل ماشین‌آلاتی چون تزریق پریفرم، باد کن پت و تزریق درب بطری می‌شود که اهمیتشان تقریباً به یک اندازه بالاست:

تزریق پریفرم :

این ماشین در حقیقت یک دستگاه تزریق پلاستیک به‌حساب می‌آید. عمده‌ترین تفاوت‌های دستگاه‌های پت و تزریق عادی بزرگی بدنه دستگاه است که نشان از قدرت اسکترودر آن دارد. به‌ همین نسبت ؛ سیلندر ماردون دستگاه و گیره‌های کنترل‌کننده نیز بزرگ‌تر خواهند بود و به ‌طورکلی، کیفیت دستگاه را بالا می‌برند. البته این حجم با قیمت بالایی همراه می‌شود و از همین رو انتخاب آن را سخت می‌کند. تصمیم این انتخاب معمولاً بر اساس تعداد حفره در قالب‌ها و بودجه اولیه برای خرید گرفته می‌شود.
نمونه‌های ایرانی این دستگاه‌ها هم اکنون در کشورمان تولید می‌شوند و گنجایشی تا حدود 24 حفره را نیز به خریداران ارائه می‌کنند. البته این حفره‌ها به ‌صورت صعودی افزایش پیدا می‌کنند و حالت پایه این دستگاه‌ها عموماً برای تزریق 200 تن پریفرم طراحی‌ شده‌اند. حالت‌های 32 حفره‌ای برای 300 تن و حالت‌های 48 حفره‌ای برای تزریق پلاستیک در حدود 500 تن نیز پیشنهاد می‌شوند.

دستگاه‌های باد کن:

این دستگاه‌ها پریفرم رو تبدیل به بطری می کند. این دستگاه‌ها با استفاده از حرارت متصاعد شده از دستگاه، پلاستیک را باد کرده و آن را به شکل بطری در می‌آورد. این دستگاه‌ها در حالت دستی، نیمه ‌خودکار و یا خودکار طراحی می‌شوند و بسته به پروسه کلی کار متفاوت‌ هستند.
درباره تزریق درب بطری:
برای تولید درب بطری از دستگاه تزریق با قالب مخصوص استفاده می‌شود و بیشتر کارخانه‌ها از یک دستگاه تزریق همه کاره برای تولید آن استفاده می‌کنند و با توجه به وزن کلی بار و تعداد درب، تولید محموله نهایی مشخص ‌شده و توسط دستگاه همه‌کاره وارد مراحل نهایی تولید می‌شود.
در نهایت هم همه مراحل طی شده به خط جمع آوری می‌رسند که در آن‌جا بطری‌ها را به‌صورت آماده به کارخانه‌های تولیدات مواد غذایی هدایت می‌کنند.البته به علت حجیم بودن بطری (بخصوص بطری های پت)و هزینه ی بالای جابجایی ،مرحله قالب گیری بادی در خود کارخانه و قبل از مرحله پر شدن انجام میشود. امروزه مواد شوینده و نوشیدنی‌های گازدار بیشترین استفاده از این پلاستیک‌ها را دارند و دستگاه‌های تزریق پلاستیک را به ارتقای کلی وادار کرده‌اند. همین دستگاه‌ها با افزایش کاربری می‌توانند ظروفی با حجم بیشتر تولید کنند که مواد شوینده را تا حدود 20 لیتر نیز در خود جای می‌دهند.
بطری‌های پلاستیکی امروزه کاربردهای زیادی در زندگی روزمره ما دارند؛ همچنین هزینه و انرژی بسیار زیادی صرف تولید این بطری‌ها می‌شود.هرگز نباید بصورت زباله دور ریخته شوند و ماشین‌آلات بازیافت پلاستیک آماده‌اند تا با این قطعات پلاستیکی، بطری‌های جدیدی تولید کنند و باعث می شود هم هزینه‌های تولید گرانول را کاهش داده‌ایم و همچنین محیط‌زیست را از آلودگی‌های روز افزون نجات می‌دهیم.
 

فروش عمده و پخش بطری‌های پلاستیکی

بطری‌های پلاستیکی برای نگهداری انواع محصولات استفاده می شود و شرکت ظروف ایران برای رفع نیازهای بسته بندی شما، بطری‌های پلاستیکی را به صورت عمده در طیف وسیعی از اندازه‌ها، شکل‌ها و رنگ‌ها ارائه می‌دهد.
بطری‌های پلاستیکی ظروفیران در بخش‌های عمده فروشندگان و تولیدکنندگان محصولاتی مانند عرقیات و آب معدنی ، آبلیمو، آب زرشک و… در سراسر ایران به فروش می‌رساند. بیشتر بطری‌های پلاستیکی از طریق سفارش اینترنتی به فروش می‌رسند. تنها کافی است که به سایت ظروفیران مراجعه کنید و از قیمت‌های به فوق العاده ما دیدن کنید.
بطری‌های پلاستیکی ظروفیران قدرت انعطاف بالایی دارند که باعث خم پذیری آن می شود، همچنین دارای سطح بالایی از ثبات است که آن را در کاربردهای مختلف و در مواردی که سایر پلاستیک‌ها‌ این کار را نمی‌کنند مفید است. مواد شیمیایی پلاستیک ظروفیران به مایعات یا مواد غذایی ذخیره شده در آنها نفوذ نمی‌کند و آنها را به یکی از مهم‌ترین محصولات برای نگهداری مواد غذایی تبدیل می‌کند.

نتیجه گیری

در بطری‌های پلاستیکی درون بازار نامرغوب بودن مواد اولیه باعث نارضایتی بیشتر افراد شده است، دلیل اصلی خرید از یک شرکت معتبر تنها برای جلب رضایت مشتریان می‌باشد، اگر شما هم به بطری پلاستیکی با کیفیتی جهت بسته‌بندی محصولات خود نیاز دارید.
تنها راه حلی که دارید این است که به شرکت با سابقه و معتبری مانند ظروف ایران اعتماد کنید.
برای سفارش خرید و فروش بطری‌های پلاستیکی به سایت ظروفیران مراجعه کنید.

بطری آب معدنی

-همان طور که اشاره کردیم، نوع و کیفیت بطری استفاده شده برای نگهداری آب معدنی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر آب معدنی به طور مناسبی تهیه شده باشد و در یک بطری مناسب قرار گرفته شده باشد، می‌توان بدون نگرانی از آن استفاده کرد.
بطری های اب معدنی را می‌توان از مواد و پلاستیک‌های متنوعی تولید کرد موادی مانند پلی اتیلن، پلی وینیل کلرید، پت و غیره. هر یک ویژگی‌های و نکات خاص خود را دارند و با توجه به شرایط اقتصادی و نیاز صنایع در موارد مختلفی استفاده می‌شوند. اما در این میان باید اشاره کرد که یکی از گزینه‌های بسیار خوب پیش رو، استفاده از بطری‌های ساخته شده از جنس پت است.
بطری‌های ساخته شده از جنس پت به دلیل ویژگی‌هایی که در ساختار خود دارند واکنش پذیری پایینی دارند و با مواد موجود در آب معدنی واکنش نمی‌دهند. همچنین بطری‌های ساخته شده از جنس پت استحکام خوبی دارند و برای جابجایی آن‌ها نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

راه های خرید بطری آب معدنی اینترنتی و انلاین

امروزه خرید اینترنتی بطری آب معدنی، یکی از مسائلی است که می‌تواند سبب سهولت و بالا رفتن سرعت کار تولیدکنندگان آب معدنی‌ها شود. همان طور که می‌دانید آب معدنی یکی از ملزومات زندگی روزمره است و اکثر افراد در طول شبانه روز به آن نیاز خواهند داشت و کالایی بسیار پر مصرفی است. همچنین در درون آب معدنی، مواد مغذی و معدنی نیز حضور دارند و می‌توانند به افراد کمک کنند.
متاسفانه بسیاری از افراد درهنگام خرید بطری آب معدنی به مشخصات نوشته شده و همچنین برند تولیدی توجه خاصی نمی‌کنند و همه آن‌ها را یکسان در نظر می‌گیرند. این موضوع صحیح نیست ونکات و فاکتورهایی مهمی برای سنجش وجود دارد. شما می‌توانید با دقت و زکاوت با در نظر گرفتن این عوامل، بهترین انتخاب را داشته باشید.
اول از همه دارا بودن مواد معدنی و مغذی به میزان استاندارد. از جمله این مواد معدنی و مغذی می‌توان به سدیم، منیزیم، سولفات و آهن اشاره کرد. این مواد از جمله مهم‌ترین ترکیبات موجود در آب سالم به شمار می‌آیند.
دومین نکته دارا بودن بطری و بسته‌بندی مناسب. به دلیل این که آب قرار است مدتی در این محل ذخیره شود، لذا وجود یک بطری با مشخصات مناسب به گونه‌ای که با مواد موجود در درون آب واکنش ندهد از عواملی مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
نکته قابل توجه دیگر در مورد تاریخ انقضاء آب معدنی‌ها است. احتمالا برای شما این سوال مطرح شود که آب نباید محدودیتی داشته باشد و نیازی به تاریخ انقضاء ندارد. اما باید گفت با توجه به این که آب در یک بطری ذخیره می‌شود این موضوع باید بررسی شود و حتما بایستی در هنگام خرید آب معدنی به تاریخ انقضاء درج شده بر روی آن توجه شود.

 

خرید اینترنتی بطری آب معدنی
برای خرید اینترنتی و انلاین بطری های آب معدنی در ابعاد و اندازه های مختلف می‌توانید به وب سایت شرکت ظروفیران مراجعه کنید و با مشاورین ما در ارتباط باشید.ظروفیران یکی از شرکت‌های پرقدرت و موفق فعال در حوزه تولید بطری به خصوص بطری ساخته شده از جنس پت است که این امکان را فراهم کرده است بتوانید به صورت آنلاین به خرید بطری مورد نیاز خود بپردازید.
ظروفیران در طی سال‌ها فعالیت خود توانسته است به عنوان یک برند محبوب در این حوزه شناخته شود و رضایت مشتریان را به همراه داشته است. ظروف ایران باافتخار اعلام میکند که هدف اصلی خود، جلب رضایت مشتریان است و در این راستا تا حدود زیادی موفق بوده است. به گونه‌ای که امروزه اکثر مشتریان این شرکت از خرید خود رضایت دارند.
مجموعه ظروفیران در حدود 300 نوع مدل مختلف بطری پت تولید می‌کند و این بطری‌ها در سایزها و وزن‌های مختلفی وجود دارند. می‌توانید انواع مختلف این بطری‌ها را در وب سایت ظروفیران بررسی کنید.
نتیجه گیری
امروزه برای تهیه یک آب معدنی خوب و استاندارد نیاز است که عوامل متعددی بررسی شوند و نکات مهمی رعایت شود. از جمله این نکات می‌توان به رعایت میزان املاح و مواد معدنی موجود در آب معدنی در سطح استاندارد اشاره کرد. موادی مانند آهن، سولفات و منیزیم بایستی به میزان کافی در آب معدنی وجود داشته باشند. مورد دیگری که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، توجه به بطری آب معدنی است. بطری آب معدنی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی از جنس مناسبی تهیه شده باشد و تمام نکات بهداشتی رعایت شده باشد. جنس بطری باید به گونه‌ای باشد که با مواد موجود در آب واکنش ندهد. یکی از گزینه‌های بسیار خوب و مناسب، استفاده از بطری‌های ساخته شده از جنس پت است.
برای خرید بطری های اب معدنی درابعاد مختلف میتوانید به سایت ظروف ایران مراجعه کنید و درخواست سفارش خود را ثبت کنید.ظروفیران یکی از قوی ترین شرکت‌های فعال و موفق در حوزه تولید بطری‌های ساخته شده از جنس پت است که توانسته است رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

از تولیدات با کیفیت شرکت تولیدی ظروفیران بطری ۴ لیتری شوینده میباشد.

شرکت ظروفیران با تولید بطری های ۴ لیتری شوینده با بهترین کیفیت به دنبال جذب و رضایت شما صاحبان شرکت تولید کننده مواد شوینده است تا به راحتی و اطمینان کامل مواد شوینده تولیدی را بسته بندی کنید. شرکت ظروفیران میتواند بطری ۴ لیتری شوینده بسیاری از شرکت های تولیدکننده را تولید کند و در اختیار این عزیزان بگذارد.

بطری ۴ لیتری پلی اتیلن

بطری های پلی اتیلن چیست؟
ظرف های پلی اتیلن توسط شرکت های تولیدکننده مواد شوینده برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند، بطری پلاستیکی بادی که با مواد پلی اتیلن تولید میشود.
شرکت ظروفیران با تولید و ارائه بهترین و باکیفیت ترین بطری ۴ لیتری پلی اتیلن برای شما مشتریان عزیز مصرف کنندگان به دنبال رضایت شما میباشد.
در صورت خرید اینترنتی از طریق همین سایت فروشگاه اینترنتی ظروفیران میتوانید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت برای شما ارسال شوند.
ظروفیران با تولید انواع گالن ۱ تا ۴ لیتری صنعتی در ایران با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت اصل و قیمت دست اول به صورت گسترده و وسیع تولید می کنند و در بازارهای داخلی با ویژگی های خاص و منحصر به فرد توزیع می کنند که سایت ظروفیران گالن های ۴ لیتری را بدون هیچ واسطه ای و با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار میدهد.

درباره بطری چهار لیتری

بطری های چهار لیتری یکی از معروف ترین ظروف نگهدارنده مایعات شناخته می‌شود که بر اساس نوع تولید آن، مصارف گوناگونی دارد. اشکال بطری چهار لیتری متنوع است که از مهم‌ترین آن ها:
بطری 4 لیتری پلاستیکی پت گرد
بطری ۴ لیتری پلاستیکی پت آناناسی
بطری۴ لیتری پلاستیکی پت رینگی
بطری ۴ لیتری پلاستیکی پت دوغ
بطری چهار لیتری پلاستیکی پت شیر
بطری ۴ لیتری پلاستیکی پت شوینده
بطری ۴ لیتری پلاستیکی پت پافیله
گالن ۴ لیتری پلاستیکی پلی اتیلن
گالن ۴ لیتری پت

بطری ۴ لیتری و موارد مصرف آن

کاربرد بطری ۴ لیتری امروزه بسیار زیاد می باشد و برای نگه داری مایعات مختلف مانند بنزین، روغن، آب و غیره مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. تولید کنندگان محصولات پلاستیکی بر اساس نیاز عموم مردم و صنایع مختلف سعی ‌می‌نمایند تا بطری‌های گوناگون را در ابعاد و طراح‌های متفاوت تولید و روانه بازار نمایند. گنجایش بطری ۴ لیتری گرد به گونه‌ای است که برای نگه‌داری مواد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
گنجایش متفاوت بطری ۴ لیتری باعث شده است تا بتوان از آن برای نگهداری مایعات مختلف استفاده کرد. اگر بطری‌های پلاستیکی موجود در بازار از متریال باکیفیت تولید شده باشند می‌توانند طول عمر بسیار زیادی داشته باشند. بطری ۴ لیتری دارای مدل های مختلفی است و همانطور که گفته شد کاربرد های متنوعی دارد.
در ادامه توضیحات بیشتری خواهیم داد:
آشنایی بیشتر با بطری ۴ لیتری
بطری ۴ لیتری در شکل‌های هندسی مختلف نظیر بطری چهار لیتری گرد، چهارگوش و کتابی برای بسته بندی نوشیدنی‌های مختلف نظیر دوغ، نوشابه، روغن کنجد و غیره با استفاده از مواد پلی اتیلن تولید می‌شوند. بطری‌ ۴ لیتری رنگی به دو دسته مختلف بطری بادی و پلاستیکی پت تقسیم بندی می‌شوند که شیوه تولید هر کدام می‌تواند دارای معایب و مزایای مخصوص به خود باشد.
باید توجه داشته باشید که پلی اتیلن به عنوان ماده اصلی تشکیل دهنده ظرف ۴ لیتری گرد است که به عنوان پرکاربردترین پلاستیک در صنعت تولید بطری چهار لیتری شناخته می‌شود. فواید زیاد استفاده از مواد پلی اتیلن باعث شده است تا در صنعت تولید پلاستیک از این ماده منحصر به فرد و سبک استفاده شود. یکی از دلایل استفاده از مواد پلی اتیلن در تولید انواع محصولات پلاستیکی عدم واکنش آن به مواد موجود در هوا است که بدون ایجاد هیچ گونه ماده سمی قادر است تا مایعات را در خود نگه داری نماید.

بطری ۴ لیتری مناسب برای شوینده
بطری چهار لیتری از جمله بطری های پلاستیکی است که برای استفاده روغن موتور کاربرد دارد بدون این که نگرانی بابت خورندگی و از بین ظرف یا تغییر کیفیت در محصول را داشته باشید. در تولید بطری چهار لیتری دستگاه بادی مهم ترین نقش را دارد. دستگاه های بادی مزایا بسیاری از جمله قابلیت ایجاد ظروف و قطعات حجیم تر را دارند. از دیگر مزایا این دستگاه ها این است که سرعت تولید بالایی دارد و ایجاد قطعات پیچیده نیز با استفاده از آن امکان پذیر است. ارتفاع بطری چهار لیتری ۲۸ سانتی متر و قطر آن ها ۱۵ سانتی متر می باشد. این محصول بسیار هوشمندانه طراحی و تولید شده است. دسته ای برای نگه داشتن و جابه جایی بطری طراحی شده است که با استفاده از این دسته امکان جابه جایی و حمل بطری بسیار آسان می باشد.
درباره بطری ۴ لیتری فوم دار و پلمپ دار
در این مدل دربی بر روی بطری قرار دارد که بنا بر قطر بخش خروج ساخته شده است و به طور کامل بر روی آن چفت می شود. قطر خروجی سیال تقریبا ۲٫۸ سانتی متر می باشد و در مقایسه با ساختار ظرفیت بطری کاملا استاندارد است. دربی که بر روی بطری چهار لیتری قرار دارد به صورت پیچی است. از دیگر ویژگی های این محصول عایق بندی با کیفیت و قابل اطمینان می باشد. رنگ محصول هم یکی دیگر از ویژگی های مهم این مدل بطری چهار لیتری است و این ویژگی در فروش بسیار تاثیرگذار است. بطری چهارلیتری در انواع رنگ های مختلف تولید می شود.
درباره کاربرد بطری ۴ لیتری
پلی اتیلن به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های پلاستیک است که با داشتن مزایای زیاد در تولید مواد پلاستیکی مورد توجه بسیاری از صنایع قرار داد. بطری چهار لیتری پلاستیکی ساخته شده از مواد پلی اتیلن دارای کاربردهای مختلف است که از جمله مهم‌ترین این بطری‌ها می‌توان به ۴ لیتری آناناسی، بطری ۴ لیتری دوغ، بطری چهار لیتری شیر، بطری ۴ لیتری روغن و غیره اشاره کرد.
صنایع مختلف غذایی و شیمایی وابستگی شدید به ظروف پلاستیکی دارند و در صنایع شوینده و دارویی برای این که بتوانند مواد غذایی و داروهای گیاهی را بسته بندی نمایند نیاز به استفاده از گالن و بطری‌های پلاستیکی در ابعاد و اندازه‌های مختلف دارند. گالن‌های چهار لیتری با داشتن ظرفیت و کیفیت مناسب به عنوان یکی از محصولات پلاستیکی است که در صنعتی مورد استقبال قرار می‌گیرد.
گالن‌های ۴ لیتری تولید شده در طرح‌های مختلف پرفروش ترین محصولات پلاستیکی هستند که جهت نگهداری مایع دستشویی و ظرفشویی کاربرد دارند. بطری چهار لیتری شوینده با کیفیت بالا می‌تواند بدون ایجاد مواد سمی و آسیب رسان، عمر طولانی داشته باشد.همچنین وجود طرح‌های مختلف گالن نظیر اوه، پریل، کتابی و غیره باعث شده است تا محصولات شوینده بدون افت کیفیت درون این ظروف نگهداری شوند.
نتیجه گیری
شرکت‌های تولید کننده بطری چهار لیتری با بهره‌گیری از طرح و ابعاد جدید و با توجه به نیاز روز بازار می‌توانند محصولات باکیفیت زیادی را تولید و روانه بازار نمایند. بطری‌های چهار لیتری تولید شده دارای شکل و ابعاد مختلف است که هر کدام بر اساس نیاز مشتریان و صنایع مختلف قابل خریداری است.
ظروفیران تولید کننده انواع بطری پت از جمله بطری چهار لیتری می باشد برای اطلاع از قیمت بطری چهار به سایت ظروفیران مراجعه کنید.

شرایط تاثیر گذار بر قیمت بطری های ۴ لیتری

کارخانه های کوچک و بزرگ مختلفی در سطح بازار در حال فعالیت هستند که بر اساس نیاز بازار به بطری چهار لیتری اقدام به تولید این گونه از بطری‌ها می‌نمایند. بطری‌ ۴ لیتری بر اساس شکل و شمایل مختلف دسته بندی شده و با توجه به نوع مواد پت به کار رفته در آنها و همچنین کیفیت مواد پت استفاده شده به قیمت‌های مختلف تقسیم بندی می‌شوند. قیمت بطری ۴ لیتری به عوامل زیادی بستگی دارد که هر عامل به نوعی باعث تغییر و تعیین کننده قیمت نهایی محصول است.
موارد کاربرد متنوع بطری‌ ۴ لیتری باعث شده است تا بسیاری از صنایع غذایی و شیمایی امروزی به دنبال خرید این محصولات باشند. شرکت‌های تولید کننده بطری‌های پلاستیکی با بهره‌گیری از مواد اولیه پت مناسب می‌توانند نیاز صنایع مختلف را تامین نمایند. هزینه بطری ۴ لیتری بر اساس وزن پریفرم مصرفی متفاوت است و می‌تواند بر اساس نوع بسته بندی و مواد پت به کار رفته در آن، نوسان قیمت داشته باشد و با شرایط بازار قیمت ثابتی ندارند.
قیمت بطری ۴ لیتری برا اساس کاربرد در بازار متفاوت می باشد.
مصارف متعدد این نوع از گالن‌ها برای محصولات مواد غذایی و شیمایی بسیار متعدد است که هر صنعت به دنبال خرید بطری چهار لیتری مختلف است تا بتواند محصولات مورد نیاز خود را درون آن نگهداری کرده و یا به مشتریان عرضه نماید.
درباره بطری ۴ لیتری شوینده
کارخانه های سازنده گالن۴ لیتری پلی اتیلن برای ساخت انواع گالن ۴ لیتری شوینده، از مواد پلی اتیلن یا مواد پت با کیفیت استفاده می‌کنند تا استفاده کنندگان بدون نگرانی از بابت از بین رفتن بطری‌ خریداری شده، بتوانند مواد خود را درون آن نگهداری کنند. به صورت کلی تولید کنندگان بطری چهار لیتری شوینده از دستگاه‌های تولید ظروف پلی اتیلن بادی برای این کار استفاده می‌کنند.
مزایای زیادی در هنگام تولید محصولات پلاستیکی بادی وجود دارد که هر کدام می‌تواند تعیین کننده قیمت بطری ۴ لیتری باشد. بسیاری از تولید کنندگان با بهره‌گیری از گالن ۴ لیتری پت می‌توانند کیفیت ساخت بطری ساخته شده را در حد استاندارد نگه دارند. در تولید بطری ۴ لیتری شوینده پلی اتیلن از یک دسته مناسب برای جا به جایی بطری استفاده می‌شود تا استفاده کنندگان بتوانند با خیال راحت این گونه بطری‌ها را حمل کنند.
موارد استفاده بطری و گالن ۴ لیتری
از گالن ۴ لیتری پلی اتیلن یا گالن ۴ لیتری پت برای مصارف گوناگونی استفاده می شود که عبارتند از:
بطری ۴ لیتری روغن که به دوقسمت ۴ لیتری روغن از جنس پلی اتیلن که برای بسته بندی روغن های صنعتی مثل روغن ماشین به کار می رود. یا بطری ۴لیتری پت که برای بسته بندی روغن مایع یا مواد شوینده کاربرد دارد.
بطری ۴ لیتری دوغ که اشکال مختلفی دارداز جمله گالن ۴ لیتری دوغ آناناسی، بطری ۴ لیتری دوغ کتابی، گالن ۴ لیتری پافیله برای بسته بندی دوغ های گازدار به کار می رود.
بطری ۴ لیتری مناسب مایعات خوراکی
بعضی از بطری ها برای نگهداری مواد خوراکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بطری ۴ لیتری دوغ، بطری چهار لیتری شیر و بطری ۴ لیتری روغن از جمله این گالن‌هاست که برای بسیاری از صنایع غذایی مهم هستند.تامین کنندگان تولید کنندگان این گونه از قوطی پلاستیکی با استفاده از انتخاب وزن پریفرم4 لیتری مصرفی سعی دارند تا قیمت بطری ۴ لیتری تولید شده را کاهش دهند که این امر باعث کاهش هزینه‌های خرید شرکت‌های مواد غذایی خواهد شد.
وجود درب گالن ۴ لیتری پلاستیکی برای محصولات تولید شده یک راه استاندارد برای پلمپ کردن درب بطری‌هاست که علاوه بر آن باعث باز و بسته شدن آسان محصولات پلاستیکی خواهد شد. بسیاری از تولید کنندگان به دنبال استفاده از بطری چهار لیتری گرد هستند که تولید کنندگان بازار می‌توانند با ساخت قالب اختصاصی و طرح دلخواه، بطری ۴ لیتری متنوع را تولید نمایند.

عامل تاثیرگذاربرقیمت بطری ۴ لیتری

عوامل تاثیرگذار زیادی در قیمت بطری‌های ۴ لیتری وجود دارند که هر عامل می‌تواند تعیین کننده قیمت محصول نهایی باشد.
بطری چهار لیتری گرد و سایر ظرف پلاستیکی ۴ لیتری با توجه به نوع مواد پت و همچنین وزن پریفرم مصرفی (که می تواند از پریفرم دهانه ۴۵ به وزن ۵۵ گرم تا پریفرم دهانه ۴۵به وزن ۱۰۵ گرم استفاده شود) به کار رفته در آنها می‌تواند قیمت نهایی محصول را تعیین نماید. مواد پت به کار رفته در محصولات پلاستیکی به همراه نوع پریفرم مصرفی و دهانه پریفرم آن متنوع است که هر عامل بر روی قیمت نهایی محصول مؤثر است.
قیمت بطری ۴ لیتری و همچنین لیست قیمت بطری ۴ لیتری بر اساس قالب استفاده شده بدین صورت که بطری ۴ لیتری گرد با وزن کمتری تولید می شود و در نتیجه ارزان تر است و گالن ۴ لیتری کتابی یا اصطلاحا گالن ۴ لیتری چهارگوش با وزن بالاتری تولید می شود که در نتیجه گرانتر است. لذا هنگام خرید بطری چهار لیتری و اطلاع از لیست قیمت بطری ۴ لیتری حتما وزن بطری چهار لیتری را در نظر داشته باشید. اگر به دنبال ظرف ۴ لیتری گرد هستید و یا خواهان مدل‌های دیگر در بازار هستید باید هزینه متفاوتی را برای خرید آن پرداخت کنید. به عنوان نمونه جهت خرید ظرف ۴ لیتری روغن که دارای طراحی داخلی متفاوت است و از درب‌های مخصوص برای پلمپ آن استفاده می‌شود به نسبت قوطی پلاستیکی ۴ لیتری شوینده از قیمت متفاوتی برخوردار هستند.
کارخانه های تولید گالن پلاستیکی بر اساس نیاز صنایع مختلف می توانند ساختار ظروف ۴ لیتری پلاستیکی را شخصی سازی نماید تا حجم کمتری از فضا را اشغال کند. به صورت کلی در یک قالب استاندارد این گونه از بطری‌ها دارای ارتفاع ۲۸ سانتی متر و قطر ۱۵ سانتی متر هستند. با یک طراحی هوشمندانه سبب ایجاد ویژگی‌های مثبت زیادی در ساختار نهایی بطری‌های ۴ لیتری خواهد شد.
نتیجه گیری
بطری‌های ۴ لیتری موجود در بازار از جنس پت و پلی اتیلن هستند که در حجم و اندازه مختلف وجود دارند.
صنایع مواد غذایی و شیمیایی متناسب با نیاز خود می‌توانند هر یک از گالن‌های ۴ لیتری را در شکل و اندازه مختلف خریداری کنند. نوع طراحی هر محصول با توجه به شرکت سازنده آن می‌تواند متفاوت باشد. برای کاهش هزینه‌های بهتر است به دنبال خرید قوطی پلاستیکی از یک شرکت معتبر باشید همچنین سازنده ظروف پلاستیکی در سال‌های اخیر در تلاش‌اند تا با کاهش هزینه‌ نهایی تولید خود از طریق کاهش وزن پریفرم مصرفی بتوانند محصولات را با قیمت رقابتی وارد بازار نمایند
برای خرید ظروف پلاستیکی بهتر است به ساختار و ظرفیت آن توجه کنید. طراحی بی نظیر بطری پلاستیکی باعث خواهند شد تا بتوانید در فضای نگهداری این گونه محصولات صرفه جویی کنید. امکان سفارش برای بطری ۴ لیتری در تعداد بالا وجود دارد تا شرکت‌های مواد غذایی و شیمایی بتوانند با سفارش عمده محصولات، مدیریت بهتری بر روی هزینه‌های خود داشته باشند.

انواع کاربرد بطری ۵ لیتری

یکی از انواع بطری‌های پلاستیکی پرکاربرد در صنایع مختلف، بطری ۵ لیتری است که برای نگهداری مواد غذایی و شیمایی مختلف مورد استفاده افراد و صنایع قرار دارد. بطری‌های ۵ لیتری به دلیل داشتن ظرفیت مناسب می‌تواند برای نگهداری انواع مایعات آشامیدنی مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از مسائل با اهمیت در هنگام انتخاب و خرید این گونه بطری‌ها، مواد اولیه به کار رفته در آن است.
بطری ۵ لیتری توسط تولید کنندگان مختلف تولید و روانه بازار می‌شود که بسته به مواد اولیه به کار رفته در آن و همچنین هزینه نهایی تمام شده، دارای قیمت‌های مختلف است. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی انواع بطری‌های ۵ لیتری بپردازیم.

انواع بطری‌های ۵ لیتری را بشناسید:

به صورت کلی بطری‌های ۵ لیتری به عنوان پرفروش‌ترین محصولات پلاستیکی بازار هستند که در مدل‌های کتابی، استوانه‌ای و غیره تولید می‌شوند. قیمت ارزان این نوع از بطری‌ها باعث شده است تا صنایع مختلف با سفارش عمده نیازهای خود را در زمینه محصولات پلاستیکی مرتفع نمایند.
بطری‌های کتابی ۵ لیتری در حجم‌های مختلف تولید شده و برای بسته بندی آب معدنی و روغن مورد استفاده صنایع امروزی قرار می‌گیرد. شرکت‌های تولید کننده بطری‌ ۵ لیتری متنوع است که بیشترین حجم تولیدی مربوط به کارخانه‌های شهر کرج و تهران است. صنایع با توجه به نیاز خود می‌توانند این گونه محصولات را با قیمت بسیار عالی و کیفیت درجه یک خریداری کنند.

کاربرد انواع بطری‌ ۵ لیتری

یکی از مهم‌ترین بطری های بازاربطری ۵ لیتری است. بطری‌های ۵ لیتری یکی از پرفروش‌ترین بطری‌های پلاستیکی بازار است که در سراسر کشور توسط تولید کنندگان مختلف به فروش می‌رسد. در هنگام خرید بطری‌های ۵ لیتری باید به یک سری از پارامترهای مختلف توجه کنید تا در نهایت بتوانید خرید هوشمندانه‌ای داشته باشید.
کاربرد این بطری‌ها در صنایع تولیدی و خدماتی است که باعث می‌شود تا شرکت‌ها بتوانند محصولات مایع خود نظر انواع آشامیدنی‌ها را درون آن قرار داده و برای مشتریان ارسال نمایند.

رنگ بندی برای بطری‌های ۵ لیتری

با توجه به اینکه بطری ۵ لیتری از جمله بطری‌های پرفروش بازار است، تولید کنندگان مختلف برای تمایز این گونه محصولات از رنگ‌بندی مختلفی استفاده می‌کنند تا تفاوت محصول به خوبی مشخص شود. از رنگ‌های قابل ذکر در تولید بطری‌های ۵ لیتری می‌توان به بطری پت ۵ لیتری رنگ آبی، سبز، قهوه‌ای، شیری و غیره اشاره کرد.
هر کدام از رنگ‌های بیان شده می‌تواند برای قرارگیری نوشیدنی‌های مختلف و محصولات مایع مورد استفاده صنایع قرار بگیرد. خریداران با مشاهده بطری ۵ لیتری در رنگ‌های مشخص می‌توانند پی به محصول درون بطری ببرند.

 

خرید بطری پلاستیکی ۵ لیتری

برای این که بتوانید یک خرید خوب داشته باشید باید معیارهای را در نظر داشته باشند.
مهم‌ترین پارامتر‌هایی که در هنگام خرید بطری ۵ لیتری باید به آن توجه داشت:
بررسی کیفیت بطری‌های تولید شده از طریق نماد استاندارد و همچنین وجود نماد استاندارد باعث می‌شود تا صنایع مختلف با خیال راحت از کیفیت محصول، بتوانند آن را خریداری کنند.
یکی دیگر از موارد مهم در هنگام خرید، در نظر گرفتن نیاز صنایع است. هر شرکت تولیدی و خدماتی با توجه به نیاز خود می‌توانند از بطری‌های ۵ لیتری استفاده نمایند. تعیین هدف در هنگام خرید باعث خواهد شد تا مدیران ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه، به محصولات استاندارد دسترسی پیدا کنند.
انتخاب رنگ بطری ۵ لیتری در هنگام خرید از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از صنایع امروزی برای این که بطری در معرض نور خورشید دچار رنگ پریدگی نشود، ترجیح می‌دهند تا بطری‌های پلاستیکی مشکی رنگ خریداری کنند.
نتیجه گیری
یکی از محصولات پلاستیکی پرطرفدار و پرفروش، بطری ۵ لیتری است که با توجه به کارایی گسترده‌ای که دارد مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. این بطری‌ها در انواع مختلف کتابی، استوانه‌ای و غیره تولید و روانه بازار می‌شوند. شرکت‌های تولید کننده بطری ۵ لیتری مختلف است و حجم‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد. رنگ بندی بطری‌های ۵ لیتری از تنوع زیادی برخوردار است تا شرکت‌های تولیدی و خدماتی بتوانند متناسب با نیاز خود از این محصولات استفاده کنند.
برای خرید با قیمت مناسب از طریق نمایندگی‌های فروش بطری پت، مراکز خرید، فروشگاه‌های ظروف پلاستیکی و به صورت آنلاین امکان پذیر است حتما به سایت ظروفیران مراجعه کنید و با مشاورین صحبت کنید.

کارایی،خرید وفروش بطری ۱٫۵ لیتری

در این بخش میخواهیم در رابطه با کاربرد و استفاده از بطری های 1.5 لیتری صحبت کنیم. بطری‌هایی که از جنس پت تولید شده‌اند بطری‌های با کیفیت موجود در بازار شناخته می‌شوند.

به طور کلی از چندین نوع پلاستیک در ساخت بطری‌های پلاستیکی استفاده می‌شود.

پلاستیک‌ها عبارت‌اند از:

پلی وینیل کلرید (PVC)
پلی اتیلن (PE)
پلی پروپیلن (PP)
پلی کربتات (PC)
پلی اتیلن ترفتالات (PET)
طور معمول بطری‌های پلاستیکی از این نوع مواد ساخته می‌شوند و در دسترس مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. قابل توجه است می‌توان از روش اکستروژن برای تولید بطری‌ها از چهار ماده اول استفاده کرد. اما هنگامی که جنس آن از پلی اتیلن ترفتالات باشد، نمی‌توان از این روش بطری تولید استفاده کرد. چرا که پت در حالت مذاب به هیچ عنوان استحکام مد نظر و لازم را ندارد و بصورت کاملا روان و غیر قابل کنترل است. در نهایت فرایند تولید بطری از جنس پت در دو مرحله صورت می‌گیرد:
در مرحله اول توسط تزریق مذاب پت به صورت کریستاله در قالب تهیه می‌شود و در مرحله بعدی بطری تهیه می‌شود.
علت خرید بطری ۱٫۵ لیتری از جنس پت چیست؟
مسیرتولید بطری پت در مقایسه با فرایند تولید بطری از مواد دیگر کمی پیچیده‌تر است و نیازمند ابزار دیگری است. علت استفاده از این نوع مواد برای ساخت بطری چیست؟

بطری پت مزایای بسیاری دارد این مزایای عبارت‌اند از:

پت یک ماده شفاف است و وزن کمی دارد و سبک است.
پت یک ماده با استحکام بالا شناخته می‌شود.
پت خواص خزشی خوبی دارد.
پت با مواد غذایی واکنش بسیار کمی می‌دهد و برای نگهداری مواد غذایی استفاده می‌شود.
پت قیمت بالایی ندارد و به سادگی در دسترس است.
پت مقاومت شیمیایی خوبی از خود نشان می‌دهد.
با توجه به این موارد استفاده از پت به منظور ساخت بطری، گزینه معقول و جذابی باشد.
بیشتر مراکز از این نوع بطری‌های ساخته شده از بطری پت برای نگهداری محصولات غذایی خود به خصوص نوشیدنی‌ها استفاده می‌کنند.
پلیمر پت بسیار مفید و کاربردی است و در ساخت بطری‌ها و دیگر مواد بسته‌بندی استفاده می‌شود و بسته‌بندی‌های ساخته شده از جنس پت استحکام بالایی دارند و به علت واکنش‌پذیری پایین بهداشتی‌تر هستند.

درباره خرید بطری 3/1 لیتری

این بطری با کیفیت بالا ساخته شده و از شفافیت بالا، ایمن و بی بو، همچنین محکم در برابر ضربه هستند همچنین دوام درب بطری ۱/۳ لیتری می تواند نوشیدنی که شما بسته‌بندی کرده‌اید را بهداشتی تر کند.
بطری۱/۳ لیتری به راحتی تمیز می‌شوند و قابل استفاده مجدد هستند. بطری‌های ۱/۳ لیتری نیازهای مختلف را برآورده می‌کند. برای تشخیص بهتر بعد از خرید آسان اینترنتی ازطریق سایت ظروفیران می‌توانید هر نوشیدنی را با برچسب علامت گذاری کنید. بطری ۱/۳لیتری با اضافه کردن علائم تجاری برای فروش در مغازه و کسب و کار بسیار پرطرفدارد می باشد. مواد شیمیایی پلاستیک به محتویات ذخیره شده در آنها نفوذ نمی‌کند و آنها را به یکی از مهم ترین محصولات برای نگهداری مواد غذایی تبدیل می‌کند. این ویژگی‌های فیزیکی آن را به گزینه‌ای مفید برای تولیدکنندگانی تبدیل می‌کند که به پلاستیک‌هایی نیاز دارند که برای استفاده با محصولات غذایی یا برای استفاده مداوم بی‌خطر باشند.در مقایسه با سایر مواد پلاستیکی از مقاومت بالایی در برابر سایش برخوردار است.

ویژگی‌های بطری شرکت ظروفیران در اندازه 3/1 لیتری

مهم ترین قسمت حمل آسان بطری۱/۳ لیتری با طراحی کوچک، سبک و بدون هوا به شما کمک می‌کند که بطری‌های آب میوه را با خود به راحتی جابه جا کنید. بطری ۱/۳ لیتری یک انتخاب عالی برای کار، کلاس، مسافرت و شرکت است.
مزایای دیگر بطری ۱/۳ لیتری تضمین کیفیت آن است. درصورت داشتن هر سوالی در مورد بطری‌های ۱/۳ لیتری، لطفا با تیم ظروفیران تماس بگیرید. ما به شما کمک می‌کنیم سریع و آسان برای حل هر گونه مشکلی که ممکن است پیش بیاید راه حلی ارائه خواهیم داد. هرگز نباید بطری ۱/۳ لیتری را در گرمایش مایکروویو گرم کرد یا در ماشین ظرفشویی شست و شو کرد.

انواع بطری ۱ لیتری کدام هستند؟

بطری پت دهانه ۲۸
بطری پت یک لیتری رینگی
بطری پت یک لیتری دسته دار
بطری پت یک لیتری الماس
بطری پت یک لیتری پافیلی و بطری پت جار

ده نکته کاربردی بطری یک لیتری

بطری‌ یک لیتری از جمله محصولاتی است که امروزه کاربردهای فراوانی دارد.
اگر بخواهیم این‌گونه بطری‌ها را طبقه‌بندی کنیم باید به دسته‌های مختلفی اشاره نماییم که یکی از آنها در حال حاضر از این‌گونه بطری‌های پلاستیکی در موارد زیادی بکارگیری شده که از جمله می‌توان به بسته‌بندی محصولاتی مانند دوغ، نوشابه، روغن و مواردی از این دست اشاره کرد. همانطور که می‌دانید استفاده از قوطی های پلاستیکی برای بیش از یک بار می‌تواند در بلند مدت خطرات جبران ناپذیری را برای بدن انسان در پی داشته باشد، مخصوصاً بطری‌ پلاستیکی که در مقابل نور خورشید نگهداری می‌شوند.
گفتنی است که طرز تهیه بطری‌ یک لیتری برای مصارف مختلف می‌تواند متفاوت باشد و برای این منظور استفاده از دستگاه‌های پیشرفته به کرات در نظر گرفته شده است. ما در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم در خصوص مزایا و یا نکات استفاده از بطری‌های یک لیتری صحبت کنیم و هر آنچه که در این خصوص نیاز است بدانید را با شما در میان خواهیم گذاشت.

نکات بسیار مهم در رابطه با بطری‌‌های یک لیتری

بکارگیری از بطری‌ یک لیتری برای مصارف مختلف یکی از مهمترین دلایل تولید انواع و اقسام بطری است که به شرط استفاده‌ی درست از آنها، خطری متوجه افراد نخواهد بود. به همین منظور قصد داریم در ادامه به نکاتی که از اهمیت زیادی برخوردار هستند اشاره کنیم.

ممنوعیت استفاده مجدد از بطری‌ها

اصلا فرقی نمی‌کند که بطری پلاستیکی که از آن استفاده می‌کنید، حاوی چه محصولی است و یا چه شکل و شمایلی دارد. در واقع از بطری پت یک لیتری رینگی گرفته تا هر مدل دیگر؛ تنها موردی که باید برایتان اهمیت داشته باشد، استفاده نکردن مجدد بطری بعد از اتمام محصول درون آن است. گفتنی است که هر بطری‌ یک لیتری که مجدداً مورد استفاده قرار می‌گیرد ممکن است موادهای شیمیایی بسیار خطرناکی منتشر کند که بدن برای مضر خواهد بود.

اهمیت اعداد درج شده بر روی بطری پلاستیکی

در بعضی از موارد بطری‌هایی که تولید می‌شوند عددهای ۳ و ۷ بر روی آنها درج شده است. این‌گونه بطری‌ها بعد از یک بار استفاده بلافاصله باید دور انداخته شوند چرا که در طولانی مدت سموم مختلفی تولید کرده که به بدن آسیب خواهد رساند. با این حال اگر قصد استفاده مجدد از بعضی از بطری‌ها را دارید، حتماً در نظر داشته باشید که روی بطری اعداد ۲ یا ۴ درج شده باشد. معمولاً این‌گونه بطری‌ها از پلی اتلین تهیه می‌شوند. برای مثال روش تولید بطری یک لیتری فراز به همین صورت است.

سلامت ظاهری بطری‌ها مهم است

اگر ظاهر بطری‌ها طبیعی باشد، یعنی می‌توان در خصوص سلامت محتویات آن نیز به یقین رسید. به طور کلی بطری‌های پلاستیکی مکان خوبی برای رشد باکتری هستند و چقدر خوب است که قبل از مصرف با استفاده از آب گرم و صابون شستشو داده شوند. دقت کنید که کج و کوله بودن بعضی بطری‌ها مانند بطری یک لیتری نوشابه نیز باید به دقت بررسی شود چرا که ممکن است در بطری سوراخ‌ها ریزی ایجاد شده باشد که به محلی برای تجمع باکتری‌ها تبدیل شده باشد.

بررسی بطری‌های حاوی طعم‌دهنده

بعضی از شرکت‌ها برای بسیاری از بطری‌ها؛ حال فرقی ندارد که محتویات آن چه باشد، اقدام به اضافه کردن طعم دهنده‌ می‌کنند تا با استفاده از این روش بتوانند مشتریان جوان را جذب کنند. برای مثال حتی دیده شده است که در بطری یک لیتری دوغ نیز از طعم دهنده‌های مختلفی بکارگیری شده است که در اکثر مواقع از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند. لذا در این خصوص نیز باید احتیاط کرد و از هر نوع بطری استفاده نکرد.

روش شناسایی بطری‌ یک لیتری پت

فقط کافی است که نگاهی به زیر بطری بیندازید. در صورتی که در زیر بطری‌ها عدد ۱ درج شده باشد از نوع بطری پت هستند. دقت کنید که ممکن است که عدد ۱ با سه فلش احاطه شده باشد.
ماندگاری بطری‌ پت چقدر است؟
انواع بطری‌های پت مانند بطری یک لیتری روغن یا حتی دیگر محصولات طبق استانداردها می‌توانند از یک‌سری فرآیندهای خاص پیروی کنند و به صورت بازیافتی نیز مجدداً در دسترس خواهند بود. سالم بودن این‌گونه بطری‌ها نسبت به بطری‌های پلاستیکی بیشتر است و توصیه می‌کنیم در صورت امکان از این نوع بطری‌ها مصرف شود.

تنوع مصرف بطری یک لیتری پت

بطری یک لیتری پت برای موارد بسیاری کاربرد دارد:
بطری ۱ لیتری دوغ
بطری ۱ لیتری نوشابه
بطری ۱ لیتری فراز
بطری ۱ لیتری پافین جهت بسته بندی مایعات گازدار استفاده می شود
بطری ۱ لیتری روغن
بطری ۱ لیتری روغن گیاهی
مکان درست نگهداری بطری
فرقی نمی‌کند که بطری با چه محتوایی در دسترس‌تان است. موضوعی که باید به آن توجه کنید این است که این‌گونه بطری‌ها را باید در مکان درستش نگهداری کنید. مخصوصاً اگر بطری از جنس پلاستیک صرف باشد. برای مثال محل نگهداری بطری یک لیتری روغن گیاهی باید در یک فضا با دمای کاملاً مناسب و دور از نور خورشید باشد. ضمناً به هیچ عنوان بطری‌های پلاستیکی را در فریزر قرار ندهید.
دوری از هر گونه شرایط دمایی نامناسب
هر کدام از انواع بطری‌هایی که برای مصرف وجود دارد نباید به هیچ عنوان در شرایط نامناسب دمایی نگهداری شود. برای عمر بلند مدت‌تر بطری‌ها این‌گونه محصولات را در معرض سرما یا گرمای شدید قرار ندهید.

انواع طرح های بطری یک لیتری

بطری یک لیتری پت در طرح ها و اسامی مختلف در بازار ارائه می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بطری ۱ لیتری طرح فراز
بطری ۱ لیتری سم
بطری ۱ لیتری نوشابه
بطری ۱ لیتری
بطری ۱ لیتری فراز
بطری ۱ لیتری پت فراز
بطری پت۱ لیتری
بطری پت ۱ لیتری رینگی
بطری پت ۱ لیتری فراز

نکات مهم و تاثیر گذاربرقیمت بطری ۱ لیتری

امروزه دقت کنید بطری‌های پلاستیکی زیادی زندگی ما را احاطه کرده‌اند. قوطی پلاستیکی در حجم و اندازه‌های مختلف با کاربردهای وسیع تولید می‌شوند که زندگی بدون آنها سخت میشود. جنس بطری‌های موجود در بازار متنوع است که همین امر باعث تفاوت در کیفیت آنها می‌شود. بطری‌های یک لیتری پلاستیکی با توجه با کاربرد قیمت‌های مختلفی دارند.
شرکت‌ها و صنایع مختلف در جهت اینکه محصولات تولید شده خود را با کیفیت بالا روانه بازار نمایند نیاز به انتخاب و خرید بطری‌های پلاستیکی مقاوم دارند. این مدل از بطری‌ها برای بسته‌بندی محصولات نوشیدنی و غذایی مورد استفاده صنایع امروزی قرار دارند..

راه های شناخت انواع بطری‌ یک لیتری

بطری‌یک لیتری در انواع و کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که هر مدل برای محصول مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از انواع بطری‌های ۱ لیتری موجود در بازار که بسیار پرطرفدار است عبارتند از :
بطری پلاستیکی پت یک لیتری دسته‌دار
بطری پلاستیکی پت یک لیتری رینگی چهارگوش
بطری پلاستیکی پت 1 لیتری الماس
بطری پلاستیکی پت ۱ لیتری گرد فراز
بطری پلاستیکی پت یک لیتری مایع ظرفشویی
بطری پلاستیکی پت یک لیتری دوغ
بطری پلاستیکی پت ۱لیتری نوشابه
بطری پلاستیکی پت یک لیتری فراز
بطری پلاستیکی پت یک لیتری پافیله
جهت بسته بندی مایعات گازدار مثل نوشابه استفاده می شود، بطری یک لیتری روغن، بطری یک لیتری روغن گیاهی و غیره اشاره کرد.
هر کدام از بطری‌های نام برده شده بر اساس نوع طراحی آن برای محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد بر اساس کیفیت مواد استفاده شده در آن و نوع طراحی که دارد از قیمت‌های مختلفی برخوردار است. به عنوان مثال:
بطری دسته‌دار یک لیتری برای بسته بندی انواع روغن‌های خوراکی و گیاهی کاربرد دارد
بطری یک لیتری پافیله جهت بسته بندی مایعات گازدار مثل نوشابه کاربرد دارد
شرکت‌های تولید کننده بطری یک لیتری کدام هستند
بطری‌های موجود در بازار به سه نوع:
بطری پلاستیکی
بطری شیشه‌ای
بطری پت
هستند و بطری‌ پلاستیکی یک لیتری دارای کاربردهای بیشتری نسبت به سایر حجم‌های بطری پلاستیکی هستند.
کارخانه های تولید کننده قوطی پلاستیکی یک لیتری، محصولات تولید شده را در بسته بندی و حجم‌های متفاوتی ساخته و روانه بازار می‌نمایند. این کارخانه ها از جمله مهم ترین آنها ظروفیران در مناطق مختلف ایران وجود داشته و از طریق شیوه‌های مختلف سعی می‌نمایند تا محصولات تولید شده پلاستیکی را با قیمت مناسب از طریق نمایندگان خود به دست خریداران و شرکت‌های مواد غذایی و شیمایی برسانند.
یکی از مهم‌ترین اهداف تولید کنندگان بطری‌های پلاستیکی، فروش محصولات خود به شکل عمده است تا بتوانند باعث صرفه جویی در هزینه‌های سایر شرکت‌ها و صنایع تولیدی شوند. لذا فروش اینترنتی بطری یک لیتری و ارائه لیست قیمت بطری یک لیتری بسیار مدنظر همکاران قرار گرفته لذا برای خرید اینترنتی بطری پلاستیکی و قیمت عمده بطری یک لیتری در سایت های فروش خود اطلاعات ویژه ای گذاشته اند حتما شما به سایت ظروفیران مراجعه کنید و تمام محصولات و قیمت های مارا بررسی کنید.

عامل مهم در قیمت بطری ۱ لیتری

قیمت بطری‌های یک لیتری به عوامل مختلفی بستگی دارد که هرعامل می‌تواند تعیین کننده قیمت محصول نهایی باشد. مواد اولیه به کار رفته در تولید بطری یک لیتری، قیمت پریفرم، قیمت و نوسانات ارز، نوسانات بازار و شرکت تولید کننده مواد پت پلی اتیلن ترفتالات از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت بطری‌های یک لیتری هستند.
بطری یک لیتری پلاستیکی در حجم و مدل‌های مختلفی در بازار وجود دارند که اگر قیمت‌های ارز و نوسانات بازار دچار تغییرات مثبت یا منفی شود، قیمت بطری یک لیتری نیز تغییر خواهد کرد. بسیاری از کارخانه‌های تولید کننده بطری پلاستیکی با بهره‌گیری از تولیدات عمده سعی در کاهش قیمت نهایی محصول دارند.
اگر بخواهید بطری‌های یک لیتری پلاستیکی را خریداری کنید بهتر است به دنبال خرید عمده باشید تا در هزینه‌های مصرفی خود صرفه جویی کنید.

مواد اولیه به کار رفته در بطری

مواد پت پلاستیکی دارای کیفیت‌های مختلف هستند لذا بطری‌های تولید شده اگر از مواد اولیه باکیفیت باشند می‌توانند مقاومت زیادی در برابر ضربه و حرارت داشته باشند. اگر از مواد پت پلی اتیلن ترفتالات گرید ۷۸۱ استفاده شود، بطری شفاف تر خواهد بودکه برای آب معدنی کاربرد دارد و اگر از پت گرید ۸۲۱ استفاده شود، بطری های تولید شده مقاوم در برابر حرارت تا دمای ۷۰ درجه سانتیگراد است و برای بسته بندی محصولات گازدار کاربرد دارد.

موارد مصرف بطری ۱ لیتری

بطری ۱ لیتری امروزه در بسته بندی محصولات غذایی و نوشیدنی کاربرد دارد اگر بخواهیم این‌گونه بطری‌ها را طبقه‌بندی کنیم باید به دسته‌های مختلفی اشاره نماییم که یکی از آنها بطری پت یک لیتری خواهد بود. در حال حاضر از این‌گونه بطری‌های پلاستیکی در موارد زیادی بکارگیری شده که از جمله می‌توان به بسته‌بندی محصولاتی مانند دوغ، نوشابه، روغن و مواردی از این دست اشاره کرد.
همچنین بطری ۱ لیتری دارای مدل های مختلفی است.
تولید بطری ۱ لیتری
همانطور که در ابتدا گفته شد، کاربرد بطری ۱ لیتری بسیار بالا می باشد و جز پرفروش ترین بطری پت پلاستیکی است. این محصول در ایران با کیفیت بالایی تولید می شود و کارخانجات ایرانی با استفاده از فناوری های به روز دنیا و جدید ترین دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید انواع بطری پلاستیکی کرده است . در ادامه ویژگی های بطری پلاستیکی را مورد بررسی قرار می دهیم.
ویژگی بطری پت پلاستیکی
استحکام و دوام بالا
کیفیت عالی
قیمت مناسب
بهداشتی و ایمن
تنوع بالا
و …

شناخت انواع بطری‌های یک لیتری

بطری‌های یک لیتری به دلیل داشتن کاربردهای فراوان در انواع و کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که هر مدل برای صنایع مختف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از انواع بطری ۱ لیتری موجود در بازار که بسیار پرطرفدار است می‌توان به بطری یک لیتری دسته‌دار، بطری یک لیتری رینگی چهارگوش، بطری ۱ لیتری الماس، بطری ۱ لیتری گرد فراز، بطری یک لیتری مایع ظرفشویی و غیره اشاره کرد. هر کدام از بطری‌های نام برده شده بر اساس نوع طراحی آن برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش شناسایی بطری‌ یک لیتری پت

دقت کنید برای اینکه بتوانید با دردسر کمتری بطری‌های یک لیتری مانند بطری پت یک لیتری پا فیلی فراز را شناسایی کنید، فقط کافی است که نگاهی به زیر بطری بیندازید. در صورتی که در زیر بطری‌ها عدد ۱ درج شده باشد از نوع بطری پت هستند. دقت کنید که ممکن است که عدد ۱ با سه فلش احاطه شده باشد.
انواع بطری ۱ لیتری
بطری ۱ لیتری دسته دار
بطری ۱ لیتری رینگی چهارگوش
بطری یک لیتری الماس
بطری یک لیتری گرد فراز
بطری یک لیتری مایع ظرفشویی طرح پریل
درباره بطری ۱ لیتری دسته دار
این مدل بطری پت یک لیتری در بغل آن دسته دارد و ورن پریفرم آن ۴۸ گرم است. این مل بطری پت برای بسته بندی انواع روغن های گیاهی و خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در نایلون های شیرینگ بسته بندی می شود و در هر بسته ۱۰۰۰ عدد قرار دارد و برای پلمپ کردن این نوع بطری از سه نوع درب خروسی، چتری و درب قیف دار آسان ریز استفاده می شود.
درباره بطری ۱ لیتری رینگی چهارگوش
از دیگر مدل های بطری یک لیتری است که برای بسته بندی ابمیوه و نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد این نوع بطری پت در وزن پریفرم ۲۶ گرم با دهانه ۲۸ تولید می شود. این وزن و دهانه برای این مدل بطری پت بسیار معمول و استاندارد می باشد.
درباره بطری ۱ لیتری الماس
نام دیگر این بطری پت، بطری شش گوش می باشد که در حجم یک لیتر این بطری تولید می شود و با وزن پریفرم دهانه ۲۸ ۴۲ گرم دارای استحکامت بالا و شفافیت روشن می باشد. این مدل بطری پت توسط ظروفیران ارائه و تولید می گردد.
درباره بطری ۱ لیتری فراز گرد
این مدل بطری یک لیتری در سایز و دهانه ۲۸ میلی متر تولید می شود و از سری بطری هایی است که دارای طرح های ساده می باشد. این مدل بطری پت برای بسته بندی نوشابه و دوغ و امثال این نوشیدنی ها استفاده می شود. بطری یک لیتری فراز گرد در وزن پریفرم ۱۹ و ۲۳ گرم تولید می شود.
درباره بطری ۱ لیتری طرح پریل
این سری از بطری ها پت تولیدی توسط ظروفیران برای بسته بندی مایع ظرفشویی استفاده می شود و دارای حجم یک لیتر و به رنگ آبی است
بطری یک لیتری پت برای موارد بسیاری کاربرد دارد که عبارتند از:
بطری یک لیتری دوغ
بطری ۱ لیتری نوشابه
بطری یک لیتری فراز
بطری یک لیتری پافین جهت بسته بندی مایعات گازدار استفاده می شود
بطری ۱ لیتری روغن
بطری ۱ لیتری روغن گیاهی
انواع طرح های بطری یک لیتری
بطری یک لیتری پت در طرح ها و اسامی مختلف در بازار ارائه می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بطری یک لیتری طرح فراز
بطری پلاستیکی پت یک لیتری سم
بطری پلاستیکی پت یک لیتری نوشابه
بطری پلاستیکی پت یک لیتری
بطری پلاستیکی پت یک لیتری فراز
بطری پلاستیکی پت یک لیتری پت فراز
بطری پلاستیکی پت پت۱ لیتری
بطری پلاستیکی پت یک لیتری رینکی
بطری پلاستیکی پت ۱ لیتری فراز
نتیجه گیری
بطری ۱ لیتری از جمله بطری‌های پر کاربرد موجود است که به دلیل استفاده فراوانی که دارد مورد توجه تولید کنندگان و صنایع مختلف قرار گرفته است. این بطری‌ها در سایز و ابعاد مختلف تولید و روانه بازار می‌شود.
قیمت بطری ۱ لیتری به عوامل زیادی بستگی دارد که برای آشنایی با عوامل قیمت بطری یک لیتری می توانیدبا سایت ظروفیران و مشاورین مجموعه ارتباط برقرار کنید تا بهترین خرید را داشته باشید.

قیمت پریفرم تولید بطری یک لیتری

پریفرم به عنوان قالب تولید کننده محصولات پلاستیکی است که با توجه به شکل و شمایل خود می‌تواند با دریافت مواد خام پلاستیک، انواع اشکال هندسی را در حجم‌های یک لیتری تولید نماید قیمت پریفرم یکی از عوامل تاثیرگذار مهم در قیمت بطری ۱ لیتری است. تولید کنندگان همواره سعی می‌نمایند تا با کاهش هزینه‌های تولید اولیه، قیمت عرضه بطری‌های یک لیتری را کاهش دهند و هرچه وزن پریفرم انتخاب شده بالاتر باشد بطری یک لیتری تولید شده محکم تر خواهد شد و هرچه وزن پریفرم کمتر باشد بطری یک لیتری تولید شده شفاف تر و نازک تر خواهد شد. شکل بطری یک لیتری و قیمت پریفرم مهم ترین عامل ها در بطری یک لیتری هستند. تولید کننده بطری یک لیتری همواره سعی می کند با خرید پریفرم عمده و وزن مناسب قیمت بطری یک لیتری را کاهش دهند.

قیمت ارز و تاثیر ان در قیمت بطری ۱ لیتری

بسیاری از محصولات تولید شده در بازار به دلیل داشتن وابستگی زیاد به واردات، تحت تاثیر قیمت و نوسانات ارزی قرار دارند. قیمت ارز می‌تواند تعیین کننده قیمت نهایی بطری‌های یک لیتری موجود در بازار باشد.
نوسانات بازار و قیمت بطری ۱ لیتری
میزان عرضه و تقاضای بطری‌های یک لیتری در بازار تعیین کننده قیمت بطری ۱ لیتری است. در واقع هر چه عرضه در بازار افزایش پیدا نماید و شرکت‌های تولید کننده با استفاده از تکنولوژی جدید، محصولات خود را به بازار عرضه نمایند، قیمت نهایی محصول به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می‌نماید.
تولید کنندگان محصولات پلاستیکی
شرکت‌های زیادی در زمینه تولید انواع بطری‌های پلاستیکی یک لیتری مشغول به فعالیت هستند که هر شرکت بر اساس استراتژی تولید خود می‌تواند انواع بطری‌های پلاستیکی را با شکل و شمایل مختلف و کیفیت‌های متفاوت روانه بازار نماید. در نظر گرفتن محصولات عرضه شده توسط شرکت‌های تولید کننده محصولات پلاستیکی تعیین کننده میزان قیمت بطری ۱ لیتری است.
نتیجه گیری
بطری‌های امروزه بسیار کاربردی در زندگی است که به دلیل گستردگی فراوانی که دارد مورد توجه استفاده کنندگان و صنایع مختلف قرار گرفته است. این بطری‌ها در سایز و ابعاد مختلف تولید و روانه بازار می‌شود.. اگر به دنبال خرید بطری پلاستیکی یک لیتری باکیفیت هستید باید بتوانید یک شرکت سازنده مناسب را جهت خرید محصولات جزئی و کلی انتخاب کنید. شرکت ظروفیران یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصول است و شما با مراجعه به سایت ما به راحتی می توانید با مشاورین مجموعه ما ارتباط بگیرید.

بهترین مکان برای نگهداری انواع بطری کجاست؟

هر یک از انواع بطری ۱ لیتری باید در یک مکان کاملاً خنک و البته تاریک نگهداری شوند. ضمناً باید از محصولاتی که دارای بوی شدید دارند نیز دور بمانند. همچنین قرار دادن بطری‌های پت ۱ لیتری نیز در نزدیکی بخار یا حتی آبگرمکن نیز مجاز نخواهد بود.
عددهای موجود در روی بطری‌ها چیست؟
بر روی هر یک از بطری‌های یک لیتری عددهایی درج شده است در هنگام خرید اکر دقت کنید خرید بدون دردسری داشته باشید. بعنوان مثال عدد ۲ نشان می‌دهد که بطری مد نظر از پلی اتیلن ساخته شده و برای روغن‌های خوراکی و یا شامپوها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از طرف دیگر عدد ۳ نشانگر جنس بطری پلی وینتیل کلراید است که باید دقت شود که بیش از اندازه داغ نشود.

نتیجه گیری
قبل از خرید هر گونه بطری یک لیتری باید مواردی در نظر گرفته مورد بررسی قرار داد و روش‌های نگهداری از آن را نیز در نظر گرفت. به طور کلی توصیه می‌کنیم که برای استفاده از بطری، حتماً از انواع باکیفیت آن بکارگیری شود و حدالامکان نیز برای مدت طولانی نیز از آن بهره گرفته نشود. برای خرید انواع بطری می‌توانید از طریق سایت‌های معتبر موجود در اینترنت اقدام کنید.

لیست قیمت بطری های یک لیتری

برای دریافت قیمت عمده بطری ۱ لیتری و اطلاع از لیست قیمت بطری یک لیتری به علت نوسان قیمت مواد اولیه پت که با گرید های (پت ۷۸۱ ، پت ۷۸۵، پت ۸۲۱ تولید می شود) و متاثر از قیمت ارز در بازار و همچنین متاثر از بارگیری مواد پلی اتیلن ترفتالات توسط پتروشیمی تندگویان می باشد، لذا متاسفانه ارائه لیست قیمت بطری یک لیتری امکان پذیر نمی باشد . جهت دریافت لیست قیمت بطری یک لیتری پت با کارشناسان فروش مجموعه ظروفیران تماس حاصل نمایید.

انواع کاربرد بطری ۲ لیتری پلاستیکی

بطری۲ لیتری یکی از مصرفی ترین بطری های بازار است که برای نگهداری مواد غذایی و شیمایی مختلف مورد استفاده افراد و صنایع قرار دارد. از این نوع بطری ها برای ذخیره و جابه جایی انواع مایعات استفاده می کنند. یکی از مسائل با اهمیت در هنگام انتخاب و خرید این گونه بطری‌ها، مواد اولیه به کار رفته در آن است. بطری ۲ لیتری توسط تولید کنندگان مختلف تولید و روانه بازار می‌شود که بسته به مواد اولیه به کار رفته در آن و همچنین هزینه نهایی تمام شده، دارای قیمت‌های مختلف است.

انواع بطری‌های ۲ لیتری را بشناسید:

بطری‌های ۲ لیتری در مدل‌های کتابی، استوانه‌ای و غیره تولید می‌شوند.
بطری‌های کتابی ۲ لیتری در حجم‌های مختلف تولید شده و برای بسته بندی آب معدنی و روغن مورد استفاده صنایع امروزی قرار می‌گیرد. شرکت‌های تولید کننده بطری‌ ۲ لیتری متنوع است که بیشترین حجم تولیدی مربوط به کارخانه‌های شهر کرج و تهران است. صنایع امروزی بر اساس نیاز خود می‌توانند این گونه محصولات را با قیمت بسیار عالی و کیفیت درجه یک خریداری کنند. انواع بطری ۲ لیتری موجود در بازار عبارتند از::
بطری ۲ لیتری گرد
گالن ۲ لیتری گرد
ظرف ۲ لیتری
بطری ۲ لیتری ساده
بطری ۲ لیتری آناناسی
بطری پت ۲ لیتری
ظرف پت ۲ لیتری پافیلی
بطری پت ۲ لیتری اناناسی
بطری پت ۲ لیتری ساده
بطری پت ۲ لیتری گرد
بطری پت ۲ لیتری پافیلی
بطری پت ۲ لیتری کتابی
بطری پت ۲ لیتری چهارگوش
ظرف پت ۲ لیتری
گالن ۲ لیتری آناناسی
ظرف ۲ لیتری
بطری ۲ لیتری چهارگوش
بطری دو لیتری گرد
بطری ۲ لیتری پافیلی
بطری ۲ لیتری کتابی
مواردی که در قیمت بطری ۲ لیتری تاثیر دارد
مواردی وجود دارد که در قیمت بطری ۲ لیتری تاثیر دارد، از جمله مهم‌ترین معیارهای که در هنگام خرید بطری ۲ لیتری باید به آن توجه داشت به شرح زیر است:
بررسی کیفیت بطری‌های تولید شده از طریق نماد استاندارد معتبر جهانی و ایرانی قابل تشخیص است. وجود نماد استاندارد باعث می‌شود تا صنایع مختلف با خیال راحت از کیفیت محصول، بتوانند آن را خریداری کنند. یکی دیگر از موارد مهم در نظر گرفتن نیاز صنایع است. هر شرکت تولیدی و خدماتی با توجه به نیاز خود می‌توانند از بطری‌های ۲ لیتری استفاده نمایند. تعیین هدف در هنگام خرید باعث خواهد شد تا مدیران ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه، به محصولات استاندارد دسترسی پیدا کنند.
انتخاب رنگ بطری ۲ لیتری در هنگام خرید از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از صنایع امروزی برای این که بطری در معرض نور خورشید دچار رنگ پریدگی نشود، ترجیح می‌دهند تا بطری‌های پلاستیکی مشکی رنگ خریداری کنند..

مراحل تولید بطری ۲ لیتری

بطری ها 2 لیتر توسط دستگاه هایی بادکن پریفرم تولید می شوند. در واقع این نوع دستگاه دارای انواع مختلفی از جمله: دستگاه های دستی تولید بطری پت ، دستگاه نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید بطری پت می باشد . به طور کلی این دستگاه از دو بخش تشکیل شده است که بخش اول آن شامل چند طبقه المنت است که دمای این المنت ها به وزن، شکل و رنگ قالب بستگی دارد.
بخش دوم در این دستگاه بادکن نامیده می شود که شامل بخش های گیره، دستگاهplc است. که قالب بطری بر روی آن نصب می شود. در واقع شکل بطری به شکل قالبی که نصب می کنیم بستگی دارد. در این مرحله از کار موادی که در مرحله قبل نرم شده اند را درون قالب ریخته و با فشار هوا باد می کنیم که به بدنه سرد قالب بچسبد و شکل به خود بگیرد.
برای تولید بطری ۲ لیتری با دستگاههای فوق الذکر حتما می بایست قالب تولید بطری ساخته شود. برای ساخت قالب باید از آلومینیم استفاده کرد. قالب تولید بطری ۲ لیتری بصورت تک کویته یا دو کویته بر اساس نیاز مشتری ساخته می شود.

کاربرد انواع بطری‌ ۲ لیتری

بطری‌های پلاستیکی با توجه به حجم و سایز به چندین دسته تقسیم می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن بطری ۲ لیتری است. بطری‌های ۲ لیتری یکی از پرفروش‌ترین بطری‌های پلاستیکی بازار است که در سراسر کشور توسط تولید کنندگان مختلف به فروش می‌رسد. در هنگام خرید بطری‌های ۲ لیتری باید به یک سری از پارامترهای مختلف توجه کنید تا در نهایت بتوانید خرید هوشمندانه‌ای داشته باشید.

کاربرد این بطری‌ها

در صنایع تولیدی و خدماتی است که باعث می‌شود تا شرکت‌ها بتوانند محصولات مایع خود نظر انواع آشامیدنی‌ها را درون آن قرار داده و برای مشتریان ارسال نمایند. بطری پت ۲ لیتری در کارخانه‌های بسته بندی مورد استقبال بسیاری از فعالان این حوزه قرار گرفته است و به دلیل کاربردهای فراوان آن فروش بسیار زیادی دارد.
موارد استفاده ازبطری یپت ۲ لیتری :
بطری دو لیتری دسته دار
بطری پت ۲ لیتری آب رادیاتور
بطری پت ۲ لیتری شیر
بطری پت ۲ لیتری شوینده
بطری پت ۲ لیتری دوغ
بطری پت ۲ لیتری روغن
بطری ۲ لیتری آب رادیاتور
بطری ۲ لیتری دوغ
بطری ۲ لیتری روغن
بطری ۲ لیتری شوینده
بطری دو لیتری شیر
قیمت پت دو لیتری
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه پت در بازار در مواقع مختلف و با توجه به نوسان قیمت بطری پت ۲ لیتری در فصول مختلف سال، جهت اطلاع از قیمت بطری پت با مشاورین ظروفیران تماس بگیرید.
قیمت بطری دو لیتری
قیمت بطری پت دو لیتری به وزن بطری پت ۲ لیتری و طرح بطری پت ۲ لیتری بستگی دارد. با توجه به تنوع انواع بطری پت ۲ لیتری حتما با کارشناسان فروش مجموعه ظروفیران تماس حاصل نمایید
فروش اینترنتی بطری پت ۲ لیتری
شرکت های معتبر جهت سهولت در امر فروش بطری پت ۲ لیتری اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که برای خرید اینترنتی بطری پت ۲ لیتری حتما با سایت شرکت های معتبراز جمله سایت ظروفیران مراجعه نمایید
لیست قیمت بطری ۲ لیتری
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار جهت اطلاع از قیمت بطری ۲ لیتری حتما با واحد فروش شرکت های معتبر تماس بگیرید.

 

قیمت عمده بطری ۲ لیتری پلاستیکی چقدر است
با توجه به تولید انبوه این نوع بطری پلاستیکی معممولا شرکت هایی که خودشان بطری ۲ لیتری تولید می کنند قادر هستند که قیمت عمده بطری پلاستیکی را با کمترین قیمت ارایه نمایند
درباره خرید اینترنتی بطری ۲ لیتری پلاستیکی
برای خرید اینترنتی بطری ۲ لیتری با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار حتما باید با پرسنل و کارشناسان فروش شرکت های معتبر تماس بگیرید با ورود به سایت ظروفیران و پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم
درباره فروش اینترنتی بطری ۲ لیتری
شرکت های معتبر در جهت تسهیل خرید مشتریان خود اقدام به فروش اینترننتی بطری ۲ لیتری و فروش اینترنتی بطری پلاستیکی نموده اند که مسیر خرید برای مشتریان بسیار ساده و اسان شده است
نتیجه گیری
بطری ۲ لیتری یکی از محصولات پرفروش و پر طرفدار است که با توجه به کارایی گسترده‌ای که دارد مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. این بطری‌ها در انواع مختلف کتابی، استوانه‌ای و غیره تولید و روانه بازار می‌شوند شرکت‌های تولید کننده بطری ۲ لیتری مختلف هستند و حجم‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند. رنگ بندی بطری‌های ۲ لیتری متنوع است تا شرکت‌های تولیدی و خدماتی بتوانند متناسب با نیاز خود از این محصولات استفاده کنند. اگر بخواهید خرید مقرون به صرفه‌ای داشته باشید بهتر است با نیازسنجی صنایع خود، خرید عمده را انجام دهید.
همیشه درزمان خرید یک سری معیار های اساسی وجود دارد که به ان اشاره شد و برای خرید با قیمت مناسب و به صورت انلاین میتوانید از طریق سایت ظروفیران با مشاورین ما ارتبط بگیرید.

عوامل موثر برای پیدا کردن پایین ترین قیمت پریفرم

در سال های اخیر استفاده از بطری پت و قالب پریفرم بسیار رایج شده است . در واقع شاید از خودتان بپرسید که این همه ظروف رنگی برای نگهداری مواد غذایی و بطری نوشابه و غیره چگونه ساخته می شوند؟ چگونه امکان دارد که از پلاستیک یک بطری نوشابه یا ظروف رنگی جذاب و زیبا ساخته می شود؟ در این مقاله به تمام این سوالات شما پاسخ می دهیم و همچنین نکات ویژه و طلایی و برای پایین ترین قیمت پریفرم هم بررسی خواهیم کرد. در ادامه مطلب همراه ما باشید.
قالب پریفرم چیست ؟
در واقع برای تولید بطری پت از پریفرم استفاده می گردد. به این صورت که مواد پت به داخل این قالب های پریفرم تزریق می شود و شکل های هیجان انگیزی تولید گردد. با توجه به مصرف بالای ظرف پت قیمت پریفرم نیز متغیر می باشد. پلاستیکی که در قالب های پریفرم ریخته می شود پلی اتیلن ترپتالات یا PET نام دارد به همین دلیل قالب پریفرم PET هم معروف هستند. قالب های تولید پریفرم به صورت قالب … و ماتریس می باشد و توسط دستگاه تزریق پلاستیک تولید می شود.
انواع پلاستیک
قالب پریفرم به طور معمول از ترکیب فولاد و کربن یا آلیاژ فولاد ساخته می شود و دارای مقاوم بالایی هستند و این مقاومت بالا به این دلیل است که، محصول نهایی سطح محکمی داشته باشد و در برابر فشار پایدار بماند تا هنگامی که به دست مشتری می رسد بدریخت و بی شکل نشود . لازم است که توجه داشته باشید که نوع ترکیبی استفاده در قالب پریفرم در قیمت قالب پریفرم تاثیر دارد . نوع مواد پت استفاده شده در تولید پریفرم هم در قیمت تمام شده پریفرم موثر است.
کاربرد قالب پریفرم
قالب پریفرم در صنعت نوشیدنی و تولید بطری بیشترین کاربرد را دارد. در واقع در روند تولید ظروف پتبه پریفرم تولید شده در دستگاه تزریق ابتدا حرارت داده می شود و بعد هوای فشرده در آن دیده می شود که بطری یه شکل اندازه قالب باد دلخواه تبدیل می شود. و به آن هوای فشرده دمیده می شود تا بطری به اندازه دلخواه منبسط شود. با توجه به این موضوع انواع پریفرم در بسته‌بندی، حمل و نقل و ذخیره‌سازی آب معدنی، انواع آب میوه ها، محصولات لبنیاتی، نوشابه ها، سس ها، روغن ها و انواع محصولاتی که دارای بطری پت یا قوطی پلاستیکی هستند کاربرد دارند. علاوه بر این ، قالب پریفرم برای بسته بندی برخی از مواد غذایی که در ظروف پلاستیکی نگهداری می شود، به مانند مربا، عسل، حبوبات و… هم از این مدل قالب ها استفاده می کنند . با توجه به کاربرد گسترده و فراوان قیمت قالب پریفرم متغیر است و باید برای خرید بهترین قیمت از سایت های معتبر خریداری کنید.
انواع قالب پریفرم
قالب پریفرم دارای انواع مختلفی است که در قیمت قالب بطری پت و پریفرم تاثیرگذار می باشد و هرکدام دارای قیمت متفاوتی است . انواع قالب تزریق برای تولید انواع پریفرم متفاوت است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
قالب پریفرم دهانه ۱۸ جهت تولید پریفرم دهانه ۱۸
قالب پریفرم دهانه ۲۰جهت تولید پریفرم دهانه ۲۰
قالب پریفرم دهانه ۲۸جهت تولید پریفرم دهانه ۲۸
قالب پریفرم دهانه ۳۰جهت تولید پریفرم دهانه ۳۰
قالب پریفرم دهانه ۴۵جهت تولید پریفرم دهانه ۴۵
قالب تولید پریفرم جار جهت تولید انواع بطری جاربرای بسته بندی مربا
قالب تولید پریرفرم صادراتی با کیفیت و سرعت بالا
قالب تولید پریفرم ادویه جهت تولید انواع بطری ادویه
قالب تولید پریفرم دهانه شوینده جهت تولید بطری شوینده

 

نحوه تولید قالب پریفرم

برای این که بتوان تولید بطری‌ پت را به صورت حرفه‌ای انجام داد باید مواد اولیه پت را درون سیلوی مواد(گازگیر) قرار داد. مواد پت باید حدود ۵ ساعت در دمای بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ درجه سانتی گراد قرار داشته باشد تا مراحل گازگیری به خوبی انجام شود. در فرآیند گازگیر رطوبت(بخارآب) موجود در مواد پت تبخیر می گردد. مواد در طی فرآیند تولید به خوبی ذوب شده و داخل قالب‌های مخصوص پریفرم قرار داده می‌شود.
مواد تزریق شده پس از خنک شدن از درون قالب خارج شده و وارد کیسه‌های مخصوص می‌شوند. در این بخش می‌توان مواد باکیفیت و سازگار با محیط زیست را تولید کرد. هر یک از مراحل بیان شده در صورتی که در یک شرایط محیطی مناسب انجام شود باعث ایجاد بطری‌های استاندارد خواهد شد.

مزایای استفاده از پریفرم در تولید انواع بطری

زمانی که مواد پلاستیک اولیه نظیر پلی اتیلن ترفتالات بخواهد طبق فرآیندهای تولیدی به بطری‌های قابل استفاده تبدیل شود، با استفاده از پریفرم می‌توان هزینه نهایی را به شکل قابل توجهی کاهش داد. تاثیرگذاری پریفرم در تولید بطری پت حائز اهمیت است که باعث افزایش بازخوردهای اقتصادی خواهد شد. قالب‌های پریفرم در اولویت بسیاری از صنایع امروزی قرار دارند تا سودآوری را افزایش دهند.
مزایای زیاد استفاده از پریفرم و قالب تزریق پریفرم باعث شده است تا بسیاری از صنایع امروزی به دنبال کاهش هزینه‌ها و مدیریت بهتر تولیدات خود باشند. پریفرم پت به عنوان یک واسطه تولید، قادر است تا نیاز بسیاری از تولیدکنندگان را مرتفع نماید. تولید باکیفیت توسط ظروف پت باعث شده است تا استانداردهای لازم در تولید انواع بطری‌ها به حداکثر خود برسد. قالب‌های مختلفی از پریفرم وجود دارد که مهم‌ترین آن قالب جار، قالب دهانه ۲۸ ، قالب دهانه ۳۰، قالب پریفرم دهانه ۲۵، قالب پریفرم دهانه ۱۸، قالب پریفرم دهانه ۲۰ است.

قیمت قالب پریفرم

در واقع قیمت قالب پریفرم به عوامل مختلفی بستگی دارد. این قالب ها با دهانه های مختلفی ساخته می شود. با توجه به نوع کاربرد و اندازه دهانه و تعداد … قالب پریفرم ، قیمت های متفاوتی دارند. جالب است که بدانید که وزن هم در قیمت قالب پریفرم تاثیر دارد. در بازار قالب های ۷گرمی تا ۷۰۰گرمی موجود است و کاملا مشخص است که قیمت هر کدام از این قالب ها با بالارفتن وزن، افزایش می یابد.
از دیگر عوامل موثر در قیمت قالب پریفرم، تعداد کویته آن می باشد . بدین ترتیب که هر چه تعداد کویته قالب پریفرم بالا برود یعنی تعداد حفره های تولید پریفرم بیشتر شود قیمت قالب پریفرم بالا می رود و تولید پریفرم در روز بیشتر می شود. هر چه تعداد کویته قالب پریفرم کمتر باشد قیمت قالب پریفرم کمتر می شود.

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت قالب پریفرم

اندازه دهانه قالب پریفرم
وزن قالب پریفرم PET
کاربرد قالب پریفرم
نوع مواد ترکیبی استفاده شده در قالب پریفرم، بدین صورت که اگر مواد پت گرید ۷۸۱ استفاده شود پریفرم تولید شده شفاف تر و گران تر است. لذا زمانی که با مواد پت گرید ۷۸۵ تولید شود تیره تر و ارزان تر خواهد شد.

لیست قیمت قالب پریفرم

برای دریافت قیمت قالب پریفرم و اطلاع از لیست قیمت بطری پلاستیکی همچنین لیست قیمت پریفرم پت به علت نوسان قیمت مواد اولیه پت که متاثر از قیمت ارز در بازار و همچنین متاثر از بارگیری مواد پلی اتیلن ترفتالات PET توسط پتروشیمی تندگویان می باشد. لذا متاسفانه ارائه لیست قیمت پریفرم همچنین لیست قیمت انواع بطری یک لیتری پت امکان پذیر نمی باشد . بنابراین جهت دریافت لیست قیمت قالب پریفرم پت با کارشناسان فروش فروش ظروفیران تماس حاصل نمایید .
کلام آخر
جمع بندی
قالب پریفرم یک محصول کاربردی برای تولید بطری است که باعث افزایش دقت و کیفیت تولید محصولات پلاستیکی خواهد شد. علت استفاده از قالب پریفرم برای تولید پلاستیک، سازگاری بالای آن با محیط زیست است. تولید پلاستیک توسط قالب پریفرم باعث انعطاف پذیری بیشتر و مقاومت بالای محصول در مقابل ضربه خواهد شد.mپایداری پلاستیک‌های تولید شده به همراه عدم نفوذپذیری آن در مقابل گاز و رطوبت باعث شده است تا بسیاری از صنایع مختلف به دنبال تولید پلاستیک با قالب پریفرم باشند. انتخاب یک شرکت مجرب در تولید قالب پریفرم باعث کاهش هزینه‌های تولیدی خواهد شد. با مشاورین پارس پت تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را دریافت نمایید .
بطری پت, بطری پلاستیکی, قالب پریفرم
مقالات جامع پریفرم را در اینجا مطالعه کنید.

تولید بطری نیم لیتری پت در مجموعه ظروفیران

بطری های پلاستیکی

بطری نیم لیتری پت یکی از انواع مدل های بطری‌های پلاستیکی است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی بطری‌های پلاستیکی همان طور که از اسمشان نیز مشخص است آن دسته از بطری‌ها هستند که از جنس پلاستیک ساخته می‌شوند.این مدل بطری‌ها معمولا در جهت ذخیره نوشیدنی و مایعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله مایعاتی که در بطری‌ها ذخیره می‌شوند می‌توان به مایعاتی نظیر آب، نوشابه‌ها، دیگر نوشیدنی‌ها مانند آبمیوه‌ها و غیره، روغن‌های خوراکی، روغن موتور، بسیاری از داروها و مواد شیمیایی، شامپوها و دیگر مایعات مورد استفاده در لوازم بهداشتی و غیره اشاره کرد.
سایز بطری‌های پلاستیکی نیز بسیار گسترده و متنوع است و از بطری‌های بسیار کوچک تا بطری‌هایی با حجم بسیار بالا ( در حدود ۶۰ لیتر) تولید می‌شود. برای اولین بار در سال ۱۹۴۷ میلادی، بطری‌های پلاستیکی تبلیغ و دیده شدند. در آن زمان قیمت آن‌ها بالا بود و استفاده از آن‌ها متداول و مرسوم نبود.
اما پس از معرفی ماده پلی اتیلن متراکم شده، این موضوع تغییر کرد. پلی اتیلن متراکم، در عین وزن سبکی که داشت هزینه پایینی نیز داشت و توانست به شدت مورد استقبال تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان قرار بگیرد. امروزه بیشترین بطری‌ها از جنس پلاستیک هستند و بطری‌های شیشه‌ای درصد بسیار کمتری را دربازار به خود اختصاص داده‌اند. علاوه بر قیمت تمام شده کمتر بطری‌های پلاستیکی نسبت به بطری‌های شیشه‌ای، جابجایی بطری‌های پلاستیکی بسیار ساده‌ترو اسان تر از بطری‌های شیشه‌ای است و مشکل خاصی در حین حمل و نقل به وجود نمی‌آید. درحقیقت مهم‌ترین علت استفاده از بطری‌های پلاستیکی به جای بطری‌های شیشه‌ای، مقاومت بطری‌های پلاستیکی در برابر شکستن است. امروزه اکثرتولید کنندگان از بطری‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند ولی استفاده از بطری‌های شیشه‌ای نیز متوقف نشده است.

تولید بطری نیم لیتری پت

بطری‌های ساخته شده از جنس پت امروزه بسیار رایج هستند و در محصولات مختلفی استفاده می‌شوند. این نوع بطری‌ها در ابعاد و سایزهای متنوعی وجود دارند. بطری نیم لیتری پت یکی ازسایزهای پر استفاده است که شرکت ظروفیران به صورت گسترده در حالت تولید ان می باشد و شما می‌توانید برای خرید آنلاین این نوع بطری‌ها به ما مراجعه کنید. روش تولید بطری‌های ساخته شده از جنس پت با دیگر بطری‌های پلاستیکی متفاوت است. چرا که پت در حالت مذاب استحکام کافی را ندارد و نیاز است در طی چندین فرایند به محصول نهایی تبدیل شود.

خرید اینترنتی و انلاین بطری نیم لیتری پت از مجموعه ظروفیران

همان طور که گفته شد می‌توانید برای خرید اینترنتی به وب سایت ظروفیران یکی از شرکت‌های فعال در زمینه ساخت بطری‌های از جنس پت است که توانسته است در طی مدت زمان فعالیت خود به یک برند معتبر در این حوزه تبدیل شود مراجعه کنید و این شرکت باسابقه فعالیت خود را از سال پیش آغاز کرده است هم اکنون مدل های مختلف بطری پت تولید می‌کند.برای مشاهده و خرید انواع مختلف بطری به وب سایت ظروفیران مراجعه کنید.

جنس بطری

بطری نیم لیتری و به طورکلی بطری‌های پلاستیکی از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند و موادی که در ساخت بطری پلاستیکی استفاده می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
پلی اتیلن متراکم: این ماده از نظر اقتصادی ومالی گزینه مناسبی است و در برابر ضربه و همچنین رطوبت مقاوم است.
پلی اتیلن کم تراکم: این ماده شبیه به پلی اتیلن متراکم است اما در مقایسه با پلی اتیلن متراکم، انعطاف‌پذیری بیشتری دارد. اما مقاومت شیمیایی آن به نسبت پلی اتیلن متراکم، کمتر است. همچنین پلی اتیلن کم تراکم شفاف‌تر است و هزینه آن نیز بیشتر است.
پلی اتیلن ترفتالات (PET) یکی از گزینه های جذاب برای تولید بطری، استفاده از ماده پت است.
از جمله خواص پت می‌توان به شفاف بودن، وزن کم و سبک بودن، مقاومت و استحکام بالا، واکنش‌پذیری پایین، مقاومت شیمیایی خوب، دسترسی آسان و قیمت مناسب اشاره کرد. این ویژگی‌ها سبب می‌شود تا استفاده از پت به عنوان یک گزینه فوق‌العاده در دسترس باشد.
بسیاری از مراکزبهداشتی و سلامت تایید کردند که استفاده از بطری‌های ساخته شده از جنس پت برای نگهداری نوشیدنی‌ها و مواد غذایی مناسب است. امروزه از بطری‌های ساخته شده از جنس پت به صورت گسترده در جهت ساخت بطری آب، نوشابه، بطری نگهداری شامپو و غیره در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
از جمله پلاستیک‌های دیگری که در ساخت بطری استفاده می‌شوند، می‌توان به پلی وینیل کلراید، پلی پروپیلن و پلی کربنات اشاره کرد.

بطری‌های پلی‌اتیلن و مراحل ساخت آن‌ها چیست؟

چه بخش های تشکیل دهنده خط تولید بطری‌های پلی‌اتیلن می باشد؟

محصولات کارخانه‌های پلاستیک‌سازی به جزئی از زندگی ما تبدیل ‌شده‌اند. این یعنی اکثر مواد اولیه و مصارف روزمره؛ مسیر خود از خط تولید تا درب منزل را با استفاده از بطری‌های پلاستیکی طی می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود تا زندگی بدون پلاستیک و محصولات وابسته آن سخت شده است. از همین رو بد نیست تا با اهمیت پلاستیک و بطری‌های پرمصرفی چون پلی‌اتیلن آشنا شوید و بدانید پشت هر خط تولید آن چه می‌گذرد.
بطری‌های پلاستیکی به دو دسته تقسیم می‌شوند:
بطری‌های پت
بطری‌های پلی‌اتیلن

تولید بطری‌های پت عموماً در دو مرحله و توسط دستگاه‌های تزریق پلاستیک انجام می‌شود.

این دستگاه‌ها معمولاً دستگاه‌های پت زن و باد کن بودند و در ابتدا گزینه ایده‌آلی نیز به نظر می رسیدند. اما با این حال ساخت، خرید و یا نگهداری از این دستگاه‌ها فوق‌العاده هزینه‌بر و مشکل است. از همین رو، دستگاه‌های تولید بطری پلی‌اتیلن مدت زیادی است که جای تکنولوژی‌های گران و قدیمی را گرفته‌اند و مراحل ساخت را هم به‌ موازات، کوتاه کرده‌اند. همچنین، این دستگاه‌ها نیازمند نیرو انسانی کمتری هستند.

تعریف کلی

این دستگاه‌ها از نظر ساخت شباهت بسیاری به دستگاه‌های تزریق پلاستیک دارند. این تشابهات بعضاً به ‌اندازه‌ای زیاد می‌شوند که برخی آن‌ها دستگاه‌های تزریق بادی نام گرفته‌اند. البته این تشابهات هرچقدر هم زیاد باشند، به یک تفاوت عمده می‌رسند و آن‌هم چیزی نیست جز گیره و نازل تزریق. در فرایند تولید انواع بطری، دبه‌های نگهداری، ظروف پلاستیکی و … معمولاً از این دستگاه‌ها استفاده می‌شود. از نظر اقتصادی، دستگاه‌های بادی بسیار ارزان‌تر از دستگاه‌های تزریق و یا باد کن بطری پت هستند. این تفاوت تا حدی است که هزینه روزانه یک خط تولید پت خیلی بیشتر از دستگاه‌های پلی‌اتیلن تخمین زده می‌شود.
از محصولات رایجی که از این خط تولید بهره می‌برند، می‌توان به بطری‌های تولید مواد شوینده نیز اشاره کرد که به خاطر شفافیت، بعضاً با بطری‌های پت اشتباه گرفته می‌شوند. شفافیت این بطری‌ها تنها به جنس مواد اولیه آن‌ها مربوط است و هیچ ارتباطی به نحوه تولید آن‌ها ندارد. البته دستگاه‌هایی که برای تولید این ظروف استفاده می‌شوند همچنان بادی هستند اما مواد اولیه تولید آن‌ها پروپیلن است. این دستگاه‌ها به خاطر این بهره‌بری به دستگاه‌های پ.پ بادی نیز معروف هستند.

درباره خط تولید بطری پت

تمامی بطری‌های حامل نوشیدنی‌های گازدار آب‌معدنی، آب رادیاتور و… از جنس پت(پلی اتیلن ترفتالات) هستند. بطری پت سایزهای مختلفی دارد از 250 سی‌سی تا 4 لیتر و حجم‌های بالاتر نیز تولید شود.
خط تولید بطری‌های پت شامل ماشین‌آلاتی چون تزریق پریفرم، باد کن پت و تزریق درب بطری می‌شود که اهمیتشان تقریباً به یک اندازه بالاست:

تزریق پریفرم :

این ماشین در حقیقت یک دستگاه تزریق پلاستیک به‌حساب می‌آید. عمده‌ترین تفاوت‌های دستگاه‌های پت و تزریق عادی بزرگی بدنه دستگاه است که نشان از قدرت اسکترودر آن دارد. به‌ همین نسبت ؛ سیلندر ماردون دستگاه و گیره‌های کنترل‌کننده نیز بزرگ‌تر خواهند بود و به ‌طورکلی، کیفیت دستگاه را بالا می‌برند. البته این حجم با قیمت بالایی همراه می‌شود و از همین رو انتخاب آن را سخت می‌کند. تصمیم این انتخاب معمولاً بر اساس تعداد حفره در قالب‌ها و بودجه اولیه برای خرید گرفته می‌شود.
نمونه‌های ایرانی این دستگاه‌ها هم اکنون در کشورمان تولید می‌شوند و گنجایشی تا حدود 24 حفره را نیز به خریداران ارائه می‌کنند. البته این حفره‌ها به ‌صورت صعودی افزایش پیدا می‌کنند و حالت پایه این دستگاه‌ها عموماً برای تزریق 200 تن پریفرم طراحی‌ شده‌اند. حالت‌های 32 حفره‌ای برای 300 تن و حالت‌های 48 حفره‌ای برای تزریق پلاستیک در حدود 500 تن نیز پیشنهاد می‌شوند.

دستگاه‌های باد کن:

این دستگاه‌ها پریفرم رو تبدیل به بطری می کند. این دستگاه‌ها با استفاده از حرارت متصاعد شده از دستگاه، پلاستیک را باد کرده و آن را به شکل بطری در می‌آورد. این دستگاه‌ها در حالت دستی، نیمه ‌خودکار و یا خودکار طراحی می‌شوند و بسته به پروسه کلی کار متفاوت‌ هستند.
درباره تزریق درب بطری:
برای تولید درب بطری از دستگاه تزریق با قالب مخصوص استفاده می‌شود و بیشتر کارخانه‌ها از یک دستگاه تزریق همه کاره برای تولید آن استفاده می‌کنند و با توجه به وزن کلی بار و تعداد درب، تولید محموله نهایی مشخص ‌شده و توسط دستگاه همه‌کاره وارد مراحل نهایی تولید می‌شود.
در نهایت هم همه مراحل طی شده به خط جمع آوری می‌رسند که در آن‌جا بطری‌ها را به‌صورت آماده به کارخانه‌های تولیدات مواد غذایی هدایت می‌کنند.البته به علت حجیم بودن بطری (بخصوص بطری های پت)و هزینه ی بالای جابجایی ،مرحله قالب گیری بادی در خود کارخانه و قبل از مرحله پر شدن انجام میشود. امروزه مواد شوینده و نوشیدنی‌های گازدار بیشترین استفاده از این پلاستیک‌ها را دارند و دستگاه‌های تزریق پلاستیک را به ارتقای کلی وادار کرده‌اند. همین دستگاه‌ها با افزایش کاربری می‌توانند ظروفی با حجم بیشتر تولید کنند که مواد شوینده را تا حدود 20 لیتر نیز در خود جای می‌دهند.
بطری‌های پلاستیکی امروزه کاربردهای زیادی در زندگی روزمره ما دارند؛ همچنین هزینه و انرژی بسیار زیادی صرف تولید این بطری‌ها می‌شود.هرگز نباید بصورت زباله دور ریخته شوند و ماشین‌آلات بازیافت پلاستیک آماده‌اند تا با این قطعات پلاستیکی، بطری‌های جدیدی تولید کنند و باعث می شود هم هزینه‌های تولید گرانول را کاهش داده‌ایم و همچنین محیط‌زیست را از آلودگی‌های روز افزون نجات می‌دهیم.
 

فروش عمده و پخش بطری‌های پلاستیکی

بطری‌های پلاستیکی برای نگهداری انواع محصولات استفاده می شود و شرکت ظروف ایران برای رفع نیازهای بسته بندی شما، بطری‌های پلاستیکی را به صورت عمده در طیف وسیعی از اندازه‌ها، شکل‌ها و رنگ‌ها ارائه می‌دهد. بطری‌های پلاستیکی ظروفیران در بخش‌های عمده فروشندگان و تولیدکنندگان محصولاتی مانند عرقیات و آب معدنی ، آبلیمو، آب زرشک و… در سراسر ایران به فروش می‌رساند. بیشتر بطری‌های پلاستیکی از طریق سفارش اینترنتی به فروش می‌رسند. تنها کافی است که به سایت ظروفیران مراجعه کنید و از قیمت‌های به فوق العاده ما دیدن کنید.
بطری‌های پلاستیکی ظروفیران قدرت انعطاف بالایی دارند که باعث خم پذیری آن می شود، همچنین دارای سطح بالایی از ثبات است که آن را در کاربردهای مختلف و در مواردی که سایر پلاستیک‌ها‌ این کار را نمی‌کنند مفید است. مواد شیمیایی پلاستیک ظروفیران به مایعات یا مواد غذایی ذخیره شده در آنها نفوذ نمی‌کند و آنها را به یکی از مهم‌ترین محصولات برای نگهداری مواد غذایی تبدیل می‌کند.

نتیجه گیری

در بطری‌های پلاستیکی درون بازار نامرغوب بودن مواد اولیه باعث نارضایتی بیشتر افراد شده است، دلیل اصلی خرید از یک شرکت معتبر تنها برای جلب رضایت مشتریان می‌باشد، اگر شما هم به بطری پلاستیکی با کیفیتی جهت بسته‌بندی محصولات خود نیاز دارید.
تنها راه حلی که دارید این است که به شرکت با سابقه و معتبری مانند ظروف ایران اعتماد کنید.
برای سفارش خرید و فروش بطری‌های پلاستیکی به سایت ظروفیران مراجعه کنید.

معرفی دستگاه تولید بطری پلاستیکی و بطری پت

امروزه مصرف بطری های پلاستیکی وبه شدت افزایش یافته است. به همین دلیل کارآفرینان با ایجاد خط تولید بطری پلاستیکی به فکر تجارت در این زمینه افتاده اند. بطری های پلاستیکی با قیمت کمتر جایگزین شیشه ها در بسته بندی نوشیدنی ها شده اند و به همین علت کسب و کار فراوانی را ایجاد کرده اند.
بطری پلاستیکی
بطری های پلاستیکی دو دسته هستند
پلی اتیلن
بطری پت
بطری های پلی اتیلن بیشتر برای صنعت بسته بندی آب معدنی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند و پت که در کل به بطری های نوشابه ،دوغ،آب معدنی و اکثر نوشیدنی ها گفته می شود. آیا تا کنون به اطراف خود نگاه کرده اید که روزانه چه مقدار بطری آب معدنی،نوشابه،دوغ و این قبیل نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرند. تا امروز فکر کرده اید که راه اندازی خط تولید بطری پلاستیکی چه اندازه برای شما سود مند است. ایجاد یک کارخانه تولید بطری پلاستیکی چه دردسرهایی دارد. با گستردگی میزان مصرف بطری های پلاستیکی توسط مردم کارآفرینان به این فکر افتادند که با راه اندازی خط تولید بطری های پلاستیکی سرمایه گذاری و تجارت بزرگی انجام دهند.
به همین منظور اکنون تولید بطری ها پلاستیکی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است و بازار فروش دستگاه تولید بطری پلاستیکی رونق فراوانی گرفته است.در این بین اگر دقت کرده باشید نوشابه ها و آب معدنی بیشترین مصرف را در بین بقیه نوشیدنی ها دارند و امروزه تقریبا شیشه را از بسته بندی خود حذف کرده اند.ت فاوت تولید بطری های پلاستیکی نوشابه با آب معدنی در درب آنها می باشد.درب نوشابه ها دارای گاز بند نیز می باشند.

دستگاه تولید بطری پلاستیکی

در یک دستگاه بطری سازی پلاستیکی این بطری ها به وسیله یک فناوری به نام بادکن ساخته می شوند. چند نوع دستگاه ساخت پت وجود دارد که عبارتند از دستی،نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک. دستگاه ساخت بطری پلاستیکی از ۳ قسمت تشکیل شده است.
کوره جهت گرم کردن پریفرم،قسمت بادکن و کمپرسور هوا
یک نوع دیگر از دستگاه ها که اغلب بطری های مواد شوینده را تولید می کنند دستگاه پلاستیک بادی نام دارد.اما باید دانست قیمت دستگاه تولید بطری های پلاستیکی بسیار بیشتر از این دستگاه و دستگاه تولید بطری پلی اتیلن است. برای مثال چنانچه شما می خواهید خط تولید بطری پلاستیکی نوشابه راه اندازی کنید ابتدا با دستگاه تزریق تولید پریفرم شما با توجه به اندازه مختلف بطری های نوشابه نیاز به قالب های مختلف دارید.
سپس با دستگاه تزریق پلاستیک که قطعات کوچکتر را تولید تولید می کند درب بطری را خواهید ساخت.سپس با دستگاه بادکن پریفرم که یک دستگاه ضروری برای تولید بطری پلاستیکی نوشابه است ، مواد را با حرارت زیاد گرم کرده و شکل می دهد. در انتها با استفاده از قالب ها با سایز های مختلف ، بطری ها را در اندازه های گوناگون تولید می کند.

بررسی خط تولید بطری پلاستیکی

بطری های آب های معدنی،نوشابه دوغ ونوشیدنی های گازدار دیگر پت گفته می شود.این بطری در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.حال ببینیم راه اندازی خط تولید بطری پلاستیکی چگونه است. برای راه اندازی خط تولید بطری های پلاستیکی و خط تولید آب معدنی شما نیاز به ماشین آلاتی و دستگاه تزریق یا تولید پریفرم،دستگاه باد کن پت و دستگاه تزریق درب بطری دارید.

 

برای ارتباط با کارشناسان ظروف ایران به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

نکات طلایی و مهم بطری های چهار لیتری با قیمت 

بطری چهار لیتری یکی از محصولات پر کاربرد است که برای نگه داری مایعات مختلف مانند بنزین، روغن، آب و غیره مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد.شرکت ها محصولات پلاستیکی بر اساس نیاز عموم مردم و صنایع مختلف سعی ‌می‌نمایند تا بطری‌های گوناگون را در ابعاد و طراح‌های متفاوت تولید و روانه بازار نمایند. گنجایش بطری ۴ لیتری گرد به گونه‌ای است که برای نگه‌داری مواد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. گنجایش متفاوت بطری چهار لیتری باعث شده است تا بتوان از آن برای نگهداری مایعات مختلف استفاده کرد. اگر بطری‌های پلاستیکی موجود در بازار از متریال باکیفیت تولید شده باشند می‌توانند طول عمر بسیار زیادی داشته باشند.

شناخت بیشتر با بطری‌های چهار لیتری
بطری‌های چهار لیتری در شکل‌های هندسی مختلف نظیر بطری چهار لیتری گرد، چهارگوش و کتابی برای بسته بندی نوشیدنی‌های مختلف نظیر دوغ، نوشابه، روغن کنجد و غیره با استفاده از مواد پلی اتیلن تولید می‌شوند. بطری‌های ۴ لیتری رنگی به دو دسته مختلف بطری بادی و پلاستیکی پت تقسیم بندی می‌شوند که شیوه تولید هر کدام می‌تواند دارای معایب و مزایای مخصوص به خود باشد. فواید زیاد استفاده از مواد پلی اتیلن باعث شده است تا در صنعت تولید پلاستیک از این ماده منحصر به فرد و سبک استفاده شود. یکی از دلایل استفاده از مواد پلی اتیلن در تولید انواع محصولات پلاستیکی عدم واکنش آن به مواد موجود در هوا است که بدون ایجاد هیچ گونه ماده سمی قادر است تا مایعات را در خود نگه داری نماید.

درباره گالن ۴ لیتری پلی اتیلن

بطری چهار لیتری پلاستیکی ساخته شده از مواد پلی اتیلن دارای کاربردهای مختلف است که از جمله مهم‌ترین این بطری‌ها می‌توان به ۴ لیتری آناناسی، بطری ۴ لیتری دوغ، بطری چهار لیتری شیر، بطری ۴ لیتری روغن و غیره اشاره کرد. صنایع مختلف غذایی و شیمایی تا حدود زیادی وابستگی فراوانی به صنعت پلاستیک دارند. در صنایع شوینده و دارویی برای این که بتوانند مواد غذایی و داروهای گیاهی را بسته بندی نمایند نیاز به استفاده از گالن و بطری‌های پلاستیکی در ابعاد و اندازه‌های مختلف دارند. گالن‌های چهار لیتری با داشتن ظرفیت مناسب و کیفیت قابل قبول به عنوان یکی از محصولات پلاستیکی است که عموما در مصارف صنعتی مورد استقبال قرار می‌گیرد.
بطری چهار لیتری شوینده اگر دارای کیفیت ساخت قابل قبول باشد می‌تواند بدون ایجاد مواد سمی و آسیب رسان، عمر طولانی داشته باشد. وجود طرح‌های مختلف گالن نظیر اوه، پریل، کتابی و غیره باعث شده است تا محصولات شوینده بدون افت کیفیت درون این ظروف نگهداری شوند.
اهمیت خرید بطری چهار لیتری استاندارد چیست؟
بطری چهار لیتری استاندارد دارای مقاومت مکانیکی و استحکام بدنه بالا در برابر عوامل محیطی مختلف است. این امر باعث می‌شود تا عمر محصول پلاستیکی به شکل قابل توجهی افزایش پیدا نماید. ترکیدگی بطری ۴ لیتری باعث خواهد شد تا محتویات درون آن به بیرون ریخته و باعث ایجاد دردسر شود در خرید بطری باید به این نکات دقت کرد که محصولی با کیفیت خریداری شود. در تولید بطری‌های پلاستیکی در ابعاد و اندازه‌های مختلف استفاده از وزن بالای پلی اتیلن باعث خواهد شد تا گالن از مقاومت بی نظیری در مقابل ضربه و فشارهای احتمالی برخوردار باشد
درباره ظرف ۴ لیتری روغن پلاستیکی
گالن‌هایی که چهار لیتری هستند دارای یک دهانه خروج بوده که به عنوان محل قرارگیری درب شناخته می‌شوند. این دهانه یک مکان عالی برای خروج سیال است که از قطر مناسب و استاندارد ساخته شده است. بطری چهار لیتری در صورتی که از طراحی کاربردی و دارای پلمپ مناسب برخوردار باشد برای خرید به عنوان یک گزینه عالی شناخته می ‌شود. درگالن ها وجود فوم در بطری‌های ۴ لیتری پلاستیکی باعث خواهد شد تا مواد سیال به بیرون از ظرف ریخته نشود که در این حالت احتمال نشت مایعات به حداقل خود می‌رسد. برخی از کارخانه‌های تولید کننده مواد پلاستیکی با استفاده از مواد اولیه خام پلاستیک باکیفیت و تولید به صورت بدون واسطه قادر هستند تا محصولات پلاستیکی استانداردی را تولید و روانه بازار نمایند.
تولید بطری چهار لیتری مخصوص مواد شوینده، روغن، الکل و مایع ظرفشویی از پرکاربردترین محصولات پلاستیکی مورد استفاده صنایع و شرکت‌های مختلف هستند. این ظروف با استفاده از مواد اولیه درجه یک و گرید غذایی و بهداشتی با استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند که دارای قیمت‌های مختلف هستند.

درباره قیمت و نکات طلایی بطری چهار لیتری
تولید کنندگان بطری چهار لیتری با استفاده از مواد خام اولیه مناسب و حذف واسطه‌ها توانسته‌اند قیمت محصولات خود را تا حدود زیادی کاهش دهند. اگر بخواهید بطری ۴ لیتری برای استفاده‌های مختلف تهیه کنید باید به استانداردهای بطری دقت داشته باشید تا بتوانید محصول نهایی را بدون واسطه و باکیفیت بالا خریداری کنید.
نتیجه گیری
شرکت‌های تولید کننده بطری چهار لیتری با بهره‌گیری از طرح و ابعاد جدید می‌توانند محصولات باکیفیت زیادی را تولید و روانه بازار نمایند. بطری‌های چهار لیتری تولید شده دارای شکل و ابعاد مختلف است که هر کدام بر اساس نیاز مشتریان و صنایع مختلف قابل خریداری است. قیمت هر محصول پلاستیکی بر اساس شرکت تولید کننده و متریال به کار رفته در آن متفاوت است. بهتر است در زمان خرید گالن‌های چهار لیتری به کیفیت شرکت سازنده محصول توجه داشته باشید تا بتوانید یک محصول باکیفیت را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.
مجموعه ظروفیران با تمام قدرت منتظر شما عزیزان است.

عامل تاثیر گذار قیمت بطری ۱ لیتری

اگر نگاهی به محیط اطراف‌مان داشته باشیم متوجه خواهیم شد که بطری‌های پلاستیکی زیادی زندگی ما را احاطه کرده‌اند. بطری‌های پلاستیکی در حجم و اندازه‌های مختلف با کاربردهای وسیع تولید می‌شوند که زندگی بدون آنها امکان پذیر نیست. جنس بطری‌های موجود در بازار متنوع است که همین امر باعث تفاوت در کیفیت آنها می‌شود. بطری‌های یک لیتری پلاستیکی از جمله بطری‌های پرکاربرد هستند که قیمت‌های مختلفی دارند. قیمت بطری ۱ لیتری به عوامل زیادی بستگی دارد که در این مقاله به آن اشاره خواهیم داشت.
شرکت‌ها و صنایع مختلف برای این که بتوانند محصولات تولید شده خود را با کیفیت بالا روانه بازار نمایند نیاز به انتخاب و خرید بطری‌های پلاستیکی مقاوم دارند. این مدل از بطری‌ها برای بسته‌بندی محصولات نوشیدنی و غذایی مورد استفاده صنایع امروزی قرار دارند. قیمت بطری ۱ لیتری با عوامل متعددی بستگی دارد که هر عامل تعیین کننده قیمت نهایی محصول است.

آشنایی با انواع بطری‌های یک لیتری

بطری‌های یک لیتری به دلیل داشتن کاربردهای فراوان در انواع و کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که هر مدل برای صنایع مختف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از انواع بطری‌های ۱ لیتری موجود در بازار که بسیار پرطرفدار است می‌توان به بطری یک لیتری دسته‌دار، بطری یک لیتری رینگی چهارگوش، بطری ۱ لیتری الماس، بطری ۱ لیتری گرد فراز، بطری یک لیتری مایع ظرفشویی و غیره اشاره کرد.
هر کدام از بطری‌های نام برده شده بر اساس نوع طراحی آن برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت بطری ۱ لیتری بر اساس کیفیت مواد استفاده شده در آن و نوع طراحی که دارد از قیمت‌های مختلفی برخوردار است. به عنوان نمونه بطری دسته‌دار یک لیتری برای بسته بندی انواع روغن‌های خوراکی و گیاهی کاربرد دارد.

 

شناخت شرکت‌های تولید کننده بطری پلاستیکی یک لیتری

بطری‌های به سه نوع بطری پلاستیکی، بطری شیشه‌ای و بطری تقسیم بندی می‌شوند که در این بخش قصد معرفی شرکت‌های تولید کننده بطری پلاستیکی یک لیتری را داریم. بطری‌های پلاستیکی یک لیتری دارای کاربردهای بیشتری نسبت به سایر حجم‌های بطری پلاستیکی هستند. قیمت بطری ۱ لیتری بر اساس عوامل گوناگون تعیین می‌شود که یکی از آنها شرکت تولید کننده محصول است.
شرکت‌های تولید کننده بطری پلاستیکی یک لیتری، محصولات تولید شده را در بسته بندی و حجم‌های متفاوتی ساخته و روانه بازار می‌نمایند. این شرکت‌های در مناطق مختلف ایران وجود داشته و از طریق شیوه‌های مختلف سعی می‌نمایند تا محصولات تولید شده پلاستیکی را با قیمت مناسب از طریق نمایندگان خود به دست خریداران و شرکت‌های مواد غذایی و شیمایی برسانند. هدف تولید کنندگان بطری‌های فروش محصولات خود به شکل عمده است تا بتوانند باعث صرفه جویی در هزینه‌های سایر شرکت‌ها و صنایع تولیدی شوند. از جمله شرکت‌های معروف تولید کننده بطری‌های پلاستیکی می‌توان به شرکت ظروف ایران و غیره اشاره کرد. قیمت بطری ۱ لیتری با توجه به نوع مواد خام اولیه به کار رفته و شرکت تولیدی پلاستیک متغییر است.

عامل تاثیرگذار قیمت بطری ۱ لیتری

قیمت بطری‌های یک لیتری به مواد اولیه به کار رفته در تولید و قیمت پت و نوسانات ارز، نوسانات بازار و شرکت تولید کننده مواد پلاستیکی از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت بطری‌های یک لیتری هستند. همان‌طور که در مقدمه به آن اشاره شد، بطری یک لیتری پلاستیکی در حجم و مدل‌های مختلفی در بازار وجود دارند که اگر قیمت‌های ارز و نوسانات بازار دچار تغییرات مثبت یا منفی شود، قیمت بطری یک لیتری نیز تغییر خواهد کرد. بسیاری از کارخانه‌های تولید کننده بطری پلاستیکی با بهره‌گیری از تولیدات عمده سعی در کاهش قیمت نهایی محصول دارند.
1.مواد اولیه به کار رفته
مواد خام پلاستیکی دارای کیفیت‌های مختلف هستند لذا بطری‌های تولید شده اگر از مواد اولیه باکیفیت باشند می‌توانند مقاومت زیادی در برابر ضربه و حرارت داشته باشند.
2.قیمت پریفرم
قیمت پریفرم یکی از عوامل تاثیرگذار مهم در قیمت بطری ۱ لیتری است و پریفرم به عنوان قالب تولید کننده محصولات پلاستیکی است که با توجه به شکل و شمایل خود می‌تواند با دریافت مواد خام پلاستیک، انواع اشکال هندسی را در حجم‌های یک لیتری تولید نماید تولید کنندگان همواره سعی می‌نمایند تا با کاهش هزینه‌های تولید اولیه، قیمت عرضه بطری‌های یک لیتری را کاهش دهند
3.قیمت ارز
بیشتر محصولات تولید شده در بازار به دلیل داشتن وابستگی زیاد به واردات، تحت تاثیر قیمت و نوسانات ارزی قرار دارند. قیمت ارزمی‌تواند تعیین کننده قیمت نهایی بطری‌های یک لیتری موجود در بازار باشد
4.تاثیر نوسانات بازار
میزان عرضه و تقاضای بطری‌های یک لیتری در بازار تعیین کننده قیمت بطری ۱ لیتری است و هرچه عرضه در بازار افزایش پیدا نماید و شرکت‌های تولید کننده با استفاده از تکنولوژی جدید، محصولات خود را به بازار عرضه نمایند،

درباره شرکت‌های تولید کننده محصولات پلاستیکی

شرکت‌های زیادی در زمینه تولید انواع بطری‌های پلاستیکی یک لیتری مشغول به فعالیت هستند که هر شرکت بر اساس استراتژی تولید خود می‌تواند انواع بطری‌های پلاستیکی را با شکل و شمایل مختلف و کیفیت‌های متفاوت روانه بازار نماید.
نتیجه گیری
بطری‌های پلاستیکی در زندگی پر کاربرد است وبه دلیل گستردگی فراوانی که دارد مورد توجه استفاده کنندگان و صنایع مختلف قرار گرفته است. این بطری‌ها در سایز و ابعاد مختلف تولید و روانه بازار می‌شود. اگر به دنبال خرید بطری پلاستیکی یک لیتری باکیفیت هستید باید بتوانید یک شرکت سازنده مناسب را جهت خرید محصولات جزئی و کلی انتخاب کنید.




اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.