مرکز خرید گالن 20 لیتری پلی اتیلن

مرکز خرید گالن 20 لیتری پلی اتیلن

امروزه نام پلی اتیلن برای همه آشناست و یک ماده پرکاربردی به شمار می رود که لوازم بسیاری از آن تولید می شود هم چون لوله، اجناس پلاستیکی، گالن 20 لیتری پلی اتیلن و …این ماده ساختاربسیارمقاوم وسختی دارد و وسایلی که ازاین ماده تولید می شوند بسیار محکم هستند، به قدری که امروزه مقاومت آن ها را با فولاد برابرمی دانند.

بهترین گالن 20 لیتری پلی اتیلن

پلی اتیلن از دو کلمه پلی و اتیلن تشکیل شده است پلی یعنی اینکه این ماده مورد نظرازطریق فرآیند پلیمریزاسیون به وجود می آید و اتیلن نام گازی است که پلیمر می شود. مواداصلی تشکیل دهنده پلی اتیلن یک زنجیره به تعداد دلخواهی از کربن است که اگر به کربن هیچ گونه هیدروژنی متصل نباشد و فقط به صورت یک خط کربن ها به هم متصل باشند آن را پلی اتیلن خطی می نامند.
ظرفیت اتم کربن 4 است یعنی چهار مولکول یا اتم می تواند به کربن به طور هم زمان متصل شود ولی در ساختار پلی اتیلن چون که یک خط از کربن ها وجود دارد، دو ظرفیت کربن ها با اتصال با کربن پشت خود و پیش روی خود پُر می شود ولی دو ظرفیت خالی دیگر آن باقی می ماند، این دو جای خالی هم با اتصال هیدروژن تکمیل می شود. معمولا اتم های کربن به صورت بسیار نا منظم به هم وصل می شود و ساختار یک پارچه و منظمی ندارند. پلی اتیلن های شاخه ای به دلیل استخلاف های زیاد در ساختار خود دمای جوش بالاتری دارند. پلی اتیلن هایی که چگالی آن ها و وزن آن ها کمتر باشد اگر در معرض حرارت و گرما قرار گیرند بسیار سریع تر از پلی اتیلن ها با چگالی سنگین نرم می شوند و قابلیت شکل پذیری به خود می گیرند.
اجناسی که با مواد پلی اتیلن تولید می شود بسیار تنوع زیادی دارند. وسایل ظریف و قوی با مقاومت بالا از این ماده تولید می شود. نایلون های پلاستیکی از ظریف ترین آن هاست و لوله ها و گالن ها و تانک های آب و تاسیسات ساختمانی وسایل سنگین و بزرگی هستند که توسط از این ماده تولید شده اند.
بهترین گالن های تولید شده باید به گونه ی استاندارد مقاوم شده باشد یعنی اینکه به صورت یک لایه نباشد. هرچقدر تعداد لایه ها افزایش یابد جنس وسیله مورد نظر محکم تر می شود و البته وزن آن بالا می رود. بهترین گالن ها دو یا سه لایه هستند. امروزه گالن های رنگی هم توسط پلی اتیلن ساخته شده است .

 

فروش گالن 20 لیتری پلی اتیلن

گالن های پلی اتیلنی بسیار استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه و خوردگی دارند، از این گالن ها استفاده ی خیلی زیادی می شود، مثلا در آزمایشگاه و انبار های مواد شیمیایی از گالن های پلی اتیلن برای نگهداری مواد اسیدی و بازی استفاده می شود.گالن های پلی اتیلنی با مواد درون خود وارد واکنش نمی شوند و خورده هم نمی شوند. شماعزیزان صاحب صنایع وآزمایشگاه ها مخصوصا آزمایشگاه های شیمی می توانید برای خرید گالن 20 لیتری و گالن هایی با حجم های بیشتر یا کمتر با مشاوران و مهندسان ما درسایت ظروفیران درارتباط باشید تا به شما مراکز فروش گالن پلی اتیلن و مراکزمطمئنی که جنس های مرغوبی به باز ارائه می دهند را معرفی کنیم.

برای مشاهده مقالات بطری یک لیتری کلیک کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.