گالن 4 لیتری

برترین و با کیفیت ترین تولید کننده گالن های ۱ الی ۴ لیتری در کشور

گالن های 1 الی 4 لیتری نقش بسیار مهمی دارند و مخاطبان زیادی را به خود جلب نموده است و می توانند بدون هیچ دغدغه ای و مشکلی محصول مدنظر خود را با کیفیت و قیمت کاملا اقتصادی و رقابتی خریداری نمایند.
فروش گالن پلاستیکی به صورت ۴ لیتری در شرکت ظروفیران به شکل های مختلفی انجام می شود که شما مشتریان می توانید بدون دردسر و بی دغدغه با تولید کننده های این کالا در ارتباط باشید و بهترین کیفیت بی نظیر ترین کالا را با قیمت عالی و به صورت استاندارد و کاملا مخصوص و بهداشتی تهیه و خریداری کنید تا بتوانید از خرید خود بهترین بهره را ببرید فروش گالن ۴ لیتری شرکت ظروفیران بدون هیچ واسطه و دلالی در اختیار شما میگذارد و حتی اگر گالن صنعتی را با حجم های بسیار بالا و کلی و به صورت نقدی خریداری کنید از تخفیف های ویژه ای برخوردار می شوید
با توجه به درخواست و تقاضای بالای گالن صنعتی پلاستیکی از جمله گالن ۴ لیتری، پخش انواع مدل های این کالا نیاز مشتریان و بسیاری از فروشندگان را تامین کرده است و به شکل مستقیم و غیرمستقیم با کیفیت درجه یک و بی نظیر با ظرفیت های قابل توجهی ارائه کرده است.

گالن ۴ لیتری پلاستیکی

گالن ۴ لیتری پلاستیکی از جمله ظرف هایی میباشد که در صنعت بسته بندی از آن استفاده میشود. گالن ۴ لیتری در رنگ ها و طرح ها و شکل های متفاوتی در شرکت ظروفیران تولید میشود و به کارخانه های مختلف برای بسته بندی مواد شوینده مثل مایع ظرفشویی، مایع سفیدکننده و مایع دستشویی و یا مایعات خوراکی مثل آبغوره و شربت و سرکه و مواد شیمیایی دیگر فرستاده میشود در شرکت ظروفیران گالن های ۴ لیتری در شکل های گرد و دسته بغل و کتابی و هلالی دکمه دار و مکعبی تولید و عرضه می شود. کارخانه ها براساس نیاز و سلیقه خود گالن های ۴ لیتری را در شکل و رنگ دلخواه سفارش و خریداری میکنند و از آنها برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.
همچنین درب ظرف های ۴ لیتری پلاستیکی پیچی میباشد و بعد از ریختن مواد در آن پلمپ و محکم میشوند تا محتویات داخل آن به بیرون نریزد. گالن ۴ لیتری پلی اتیلن و گالن ۴ لیتری پت از دیگر تولیدات شرکت ظروف ایران میباشد که برای سفارش شما صاحب شرکت و کارخانه برای بسته بندی کردن مواد تولیدی خود، در هر کجای کشور که باشید میتوانید از طریق همین سایت سفارش دهید و در کمترین زمان و مناسبترین قیمت به دست شما خواهند رسید بطری های پت توسط دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید میشود وشرکت ظروفیران قابلیت ارائه تعداد زیادی بطری در احجام و اشکال مختلف را دارا می باشد.

 

موارد استفاده از گالن چهار لیتری

گالن‌ها ظرف‌های پلاستیکی دارای درب هستند که مایعات مختلف در آن‌ها نگهداری می‌شود، گالن‌ها حجم‌های متفاوتی دارند و بسته به حجم در صنایع گوناگون استفاده می‌شوند، همچنین گالن‌ها طرح‌های متفاوتی دارند.

ویژگی‌ها و نکات گالن های 4 لیتری

با توجه به پیشرفت علم و فناوری به جای فلز و آهن از پلاستیک در ساخت گالن‌ها استفاده می‌کنند، پلاستیک مقاوم‌تر و در برابر رطوبت هرگز زنگ نمی‌زند و همچنین شکل پذیر می باشد و با توجه به این موضوع می‌توان طرح‌ها و شکل‌های متنوعی با استفاده از آن ساخت،همچنین استفاده از پلاستیک به عنوان ماده اولیه گالن‌ها هزینه کمتری دارد. اصولا این محصولات شفاف هستند و نوع مات آن‌ها نیز در بازار ارائه می‌شود، نکات مهم آن طول عمر ،ماندگاری گالن‌های پلاستیکی بسیار بیشتر بوده و دوام بالای آن‌ها باعث پرطرفدار بودن‌شان شده است،
پلاستیک هیچ‌گونه خوردگی یا زنگ زدگی نخواهد داشت و به همین دلیل در آب و هوا‌ های مختلف می‌‌توان از این گالن‌های پلاستیکی استفاده کرد، به دلیل اینکه استفاده از پلاستیک به عنوان ماده اولیه تولید گالن هزینه کمتری دارد، صرفه اقتصادی بیشتری داردو از طرفی قابل بازیافت نیز هستند. گالن های 4 لیتری پلاستیکی در شکل‌‌های مختلفی مانند مکعبی افقی و عمودی در بازار ارائه می‌شوند به همین دلیل در بسیاری از فضا‌ها قابل استفاده هستند و به دلیل وزن کم پلاستیک به راحتی جابجا می‌شوند، همه این ویژگی‌ها باعث تولید گالن‌ها از پلاستیک شده است.

 

کاربردهای گالن های 4 لیتری در صنعت و مصارف شخصی

گالن ها در صنعت بسیار پرکاربرد و پرمصرف هستند، به دلیل اینکه اندازه استاندارد و خوبی دارند برای نگه‌داری نفت گاز و بنزین از آن‌ها استفاده می شود، این گالن‌های چهار لیتری در حین اینکه بسیار سبک هستند اما مقدار قابل توجهی ماده را در خود جای می‌دهند و از طرفی دیگر با مواد شیمیایی واکنش نداده و تغییر در آن ایجاد نمی‌کنند یا به آن آسیبی نمی‌رساند، به همین دلیل برای بسته بندی مواد شیمیایی از این گالن های چهار لیتری استفاده می شود.
همجنین در برابر ضربه یا شکستگی بسیار مقاوم هستند از این رو کیفیت نسبتاً بالایی دارند ومحصول به راحتی از آن خارج نمی‌شود و نشتی نمی‌دهد؛ گالن های۴ لیتری در صنایع شیمیایی پتروشیمی، مواد غذایی، روغن‌های خوراکی و نفتی بسیار پرکاربرد هستند، همچنین برای بسته‌بندی شوینده‌های خانگی نیز می‌توان از این گالن‌های ۴ لیتری استفاده کرد.
جالب توجه است به دلیل حجم بالای گالن‌های ۴ لیتری در صنایع کشاورزی نیز از آن‌ها برای نگهداری مواد شیمیایی، اسیدها و سموم استفاده می‌کنند ؛ از دیگر کاربردهای گالن‌های ۴ لیتری در نگه‌داری مواد بیمارستانی است.
این گالن ها بیشتر در نگه‌داری مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، روغن موتور و روغن ترمزاستفاده می شود اما به دلیل قالب مناسب و بادی آن در صنف‌ها و گروه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد،همچنین گالن چهار لیتری از درب‌های آب بند استفاده شود هیچ‌گونه آلاینده وارد آن نمی‌شود و هیچ نشتی‌ای اتفاق نمی‌افتد

مزایای گالن های 4 لیتری چیست؟

اول از همه این گلن ها بسیار پرفروش هستند و کیفیت بالایی دارند، قطر دهانه و سایز آن‌ها متناسب و به همین دلیل مایع داخل آن به طور یکنواخت جاری می‌شود، همچنین مایع در داخل گالن‌ها هرگز تبخیر نمی‌شود و با توجه به این موضوع می‌توان از آ‌ن‌ها در مکان‌های گرم و خشک استفاده کرد.
از این گالن ها در مصارف خانگی و صنعتی استفاده می‌شوند و کم پیش می‌آید که دچار شکستگی شوند، همچنین این مایع به راحتی از داخل آن سرریز نمی‌شود و به همین دلیل می‌توان برای انواع سموم یا ماده‌های خطرناک از استفاده کرد
حتی در نواحی کوهستانی و سرد که برخی مواد را نمی توان نگه‌داری کرد با استفاده از این گالن‌های چهار لیتری می‌توان در حجم نسبتا بالایی از این مواد مراقبت کرد، از طرف دیگر دارای مقاومت در برابر ضربه هستند و به راحتی سقوط نمی‌کنند و با خیال راحت می‌‌‌توان از مواد مختلف در داخل این گالن‌ها نگهداری کرد.

مشخصات کلی گالن های 4 لیتری

از اسم و مشخصات این محصول مشخص است که دارای حجم ۴ لیتر می باشد و با توجه به اینکه حجم قابل توجهی از مواد را در خود جای می‌دهد اما وزن آن سبک است و به راحتی می‌توانید چند تا از این گالن‌های ۴ لیتری را همزمان جابجا کنید، امروزه در ساخت گالن‌ها از از پلی اتیلن استفاده می‌شود که مناسب‌ترین ماده برای ساخت گالن‌های پلاستیکی به حساب می آید.
در صورت استفاده از این ماده و جنس مرغوب هرگز آلاینده‌ها به داخل گالن نفوذ نمی‌کند و بسیار مقاوم هستند، با ریختن پلاستیک‌ها در قالب و شکل گرفتن آن‌ها انواع مختلفی از تولید می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این گزارش سعی کردیم به طور کلی اطلاعاتی درباره گالن‌های چهار لیتری که درسالهای اخیر بسیار پرفروش بودنده اند بدهیم. دراین سایت در زمینه تولید این گالن‌های چهار لیتری دارای آب بند با جنس مرغوب اولیه و طرح‌ها و رنگ بندی متفاوت طبق سلیقه شما با قیمت مناسب ارائه می‌شود.
می‌توانید قبل از سفارش و خرید قطعی نمونه دریافت کنید و از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.