گالن بیست لیتری

گالن ۲۰ لیتری

همانطور که می‌دانید گالن‌ها در حجم‌ها و سایزهای متفاوتی تولید می‌شوند. به دلیل اینکه گالن‌ها بسیار پر مصرف هستند.

کاربردها و موارد استفاده گالن 20 لیتری

این نوع گالن به دلیل ظرفیت خاصش کاربردهای زیادی دارد، به عنوان مثال برای ذخیره آب، بنزین، مواد شیمیایی و گازوئیل استفاده می‌کنند همچنین در صنعت نیز برای ذخیره و نگه‌داری پتروشیمی گالن‌های ۲۰ لیتری مناسب ترین گزینه خوبی هستند. در واقع این نوع گالن در صنف‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، حتی برای ذخیره سموم گیاهان نیز اصولاً استفاده می کنند ازگالن های 20 لیتری در مناطقی که آب آشامیدنی وجود ندارد یا دسترسی به آن مشکل است. می‌توان ازگالن های 20 لیتری برای ذخیره آب استفاده کرد از طرفی در کارواش‌ها برای نگهداری شامپو‌ها و مواد شوینده می‌توان از این نوع گالن استفاده کرد.

روش تولید گالن های 20 لیتری چیست؟

گالن های 20 لیتری با توجه به کاربرد گسترده این گالن در صنف‌ها و گروه‌های مختلف تقاضا برای تولید این محصول اصولاً گالن‌ها پلاستیکی هستند انواع مختلفی دارند،با توجه به نوع مصرف تولید آنها متفاوت و بالاست است و گالن ها را می‌توان از مواد کهنه نیز ساخت اما مثلاً برای نگهداری مواد غذایی نمی‌توان از آن استفاده کرد. گالن های 20 لیتری پس با توجه به نوع مصرف مواد سازنده آن متفاوت می باشد، بعضی از ۱۰۰ درصد مواد کهنه یا برخی دیگر از ۱۰۰ درصد مواد نو تولید می شوند، گاهی این مقدار ۵۰ ۵۰ می باشد، یعنی ۵۰ درصد مواد کهنه و ۵۰ درصد مواد نو در مواقعی که بهداشت و سالم ماندن مواد الزامی است از ۱۰۰ درصد مواد نو استفاده می‌شود.
تولید گالن های 20 لیتری به صورت انبوه می‌باشد اصولاً به صورت سطلی شکل هستند اما در کل طرح ها و شکل‌های متفاوتی دارند، تولید گالن‌های پلاستیکی ۲۰ لیتری به این صورت می‌باشد که پلاستیک‌ها را درون قالب‌ها تزریق می‌کنند و در ابعاد‌های مختلف در می‌آورند.
در واقع دستگاه‌ها سرعت کار را بسیار بالا می‌برند و در روز تعداد انبوهی همچنین گالن های 20 لیتری که تولید می‌شود که کیفیت نسبتاً بالایی دارند، این دستگاه ها ظرفیت های متفاوتی دارند و در واقع در خط تولید گالن‌ها انواع مختلفی از دستگاه برای کارهای متفاوت و همچنین این نیروها برای چک کردن مراحل به کار می‌روند، دقت کنید برای تولید گالن 20 لیتری از دستگاه خاصی استفاده می‌کنند که در واقع دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری نام دارد و با استفاده از آن می‌توان انواع گالن با طرح‌های متنوع و به حجم ۲۰ لیتر تولید کرد.
همانطور که گفتیم این پلاستیک‌ها ابتدا در قالب ریخته شده و به طرح دلخواه و سایز دلخواه توسط دستگاه پلاستیک بادی ۲۰ لیتری ساخته می شود، همچنین تولید آنها به نحوی است که باز و بسته کردن آن بسیار راحت و به دلیل این که قطر دهانه با سایز بدنه تناسب دارد مایع به حالت یکنواختی می ریزد.

ویژگی‌های و نکات گالن‌های 20 لیتری

گالن های 20 لیتری علاوه بر این که حجم زیادی از ماده را درون خود جای می‌دهند، وزن سبکی نیز دارند و جابجا کردن آن بسیار راحت است، این محصولات از پرمصرف‌ترین محصولات پلاستیکی به شمار می‌روند که در صنعت از آن‌ها برای بسته بندی در حجم‌های زیاد بسیار استفاده می‌شود. در واقع گالن های 20 لیتری به دلیل حجم استانداردی که دارند برای نگه‌داری اکثر مواد کاربرد دارند و به همین دلیل برای بسته بندی مواد غذایی، بتن‌ها، مواد شوینده و مواد شیمیایی استفاده می شوند، همانطور که از نامش مشخص است، گالن ۲۰ لیتری حجم ۲۰ لیتر مایع را در خود جای می‌دهد و در عین حال بسیار سبک می‌باشد و می‌توان تعداد بسیاری از آن‌ها را به راحتی جابه جا کرد.
نتیجه گیری
قطعاً با توجه به نکاتی که گفته شد این محصول بهترین روش بسته بندی بسیاری از مواد مانند مواد شیمیایی روغن‌های خوراکی شوینده‌ها و افزودنی‌های بتن می‌باشد و در صنعت بسیار پرکاربرد هستند، به همین دلیل حجم زیادی از آن‌ها تولید و مورد مصرف قرار می‌‌گیرد. شما دوستان و همراهان عزیز می توانید با مراجعه به سایت ظروف ایران از نمونه‌ها دیدن کنید و اطلاعات بیشتر را کسب کنید همچنین با مشاورین ما در مجموعه ظروفیران ارتباط بگیرید.

مقالات مربوط به گالن 5 لیتری اینجا بخوانید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.