فروش درب مایع ظرفشویی دو تکه

درباره درب پلاستیکی مایع ظرفشویی دو تکه

درب های پلاستیکی مایع ظرفشویی دو تکه در سایزهای مختلف تولید و مورد استفاده صنایع و شرکت‌های مختلف قرار می‌گیرد. همچنین قیمت درب بطری های مختلف بر اساس نوع مواد به کار رفته در تولید آن، شرکت تولید کننده و سایر عوامل دیگر متغیر است. از مهم‌ترین کاربرد های درب می‌توان به پلمپ کردن بطری‌های پلاستیکی و ظرف‌های پلاستیکی اشاره کرد که درب پلاستیکی مایع ظرفشویی دو تکه یکی از دسته های درب بطری پلاستیکی است.

اشنایی و شناخت انواع درب بطری پلاستیکی

اول با عنواع درب بطری آشنا شویم و سپس به بررسی درب پلاستیکی مایع ظرفشویی دو تکه بپردازیم . درب بطری‌های به دو دسته مختلف تقسیم می‌شوند که از مهم‌ترین آن می‌توان به درب بطری پت و درب بطری شیشه‌ای اشاره کرد. درب بطری پلاستیکی بر اساس سایز دهانه بطری تولید و مورد استفاده شرکت‌ها و افراد قرار دارد. این نوع از درب‌ها در سایز دهانه مختلف نظیر درب دهانه ۱۸، درب دهانه ۲۰، درب دهانه ۲۸، درب دهانه ۴۵، درب دهانه ۶۰ و غیره در بازار وجود دارد.
برای شناخت بیشتر از انواع درب‌های پلاستیکی موجود در بازار می‌توان به درب فانوسی، درب فندکی، درب چتری، درب ادویه پاش و غیره اشاره کرد. از طرف دیگر درب‌های بطری ظروف شیشه‌ای قرار دارند که به عنوان یکی از قدیمی‌ترین ظروف مورد استفاده خانواده‌های ایرانی شناخته می‌شوند. از این ظروف برای نگهداری انواع مواد غذایی استفاده می‌شود که در سال‌های اخیر تولید آن دچار تغییرات مختلف شده است. از انواع جنس درب‌های بطری شیشه‌ای می‌توان به درب آلومینومی، درب استیل، درب چوب پنبه و غیره اشاره کرد.

 

تولید درب بطری پلاستیکی

در تولید درب بطری 2 روش وجود دارد و روش اول برای تولید درب بطری، روش تزریق می باشد. در واقع علاوه بر دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم دستگاه تزریق پلاستیک همه کاره هم برای تولید درب بطری موجود است . روش دوم برای تولید درب بطری ، قالب گیری تحت فشار می باشد در واقع درب بطری پلاستیکی و درب بطری پت به روش قالب فشاری چرخان تولید می شود. در روش تحت فشار به این صورت است که در ابتدا مواد گرم می شود و سپس درون حفره قالب قرار داده می شود . فک بالایی قالب همراه با فشار زیاد بسته می شود ، این فشار باعث می شود تا مواد را مجبور کند تا همه در یک سطح قالب باشند و علاوه بر این ترکیب گرما و فشار همزمان کمک می کند تا مواد به آرامی سرد شوند و کیفیت محصول خروجی بیشتر خواهد شد.
موادی که در تولید درب پلاستیکی مایع ظرفشویی دو تکه استفاده می شود:
در تولید این نوع درب از پروپلین که یک نوع پلیمروینلی می باشد که ساختاری شبیه به پلی اتیلن دارد ، استفاده شده است. با این تفاوت که بر روی هر اتم کربن یکی در میان به جای اتم هیدروژن یک گروه متیل قرار دارد. در واقع محصول جانبی از فرآیند کراکینگ مشتقات نفتی به دست می آید.
به این معنی می باشد که در صنعت پتروشیمی برای کم کردن جرم مولکولی ساختار آن را می شکنند و پروپیلین را تولید می کنند و سپس از پروپیلین برای تولید برخی از محصولات به مانند درب مایع ظرفشویی استفاده می شود. این پلاستیک که در درب پلاستیکی مایع ظرفشویی دو تکه استفاده شده است بسیار قوی و انعطاف پذیر می باشد و به سختی خراب می شود. در واقع این نوع درب در برابر باز و بسته شدن مداوم مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد و همچنین در برابر ضربه بسیار مقاوم است.

ویژگی های درب پلاستیکی مایع ظرفشویی دو تکه

کیفیت بالا
تنوع در طرح
تنوع در رنگ
ارسال قبل از سفارش
مناسب برای استفاده در انواع شوینده‌ ها و سفیدکننده ها
نتیجه گیری
دقت کنید پلاستیک مایع ظرفشویی دو تکه نیزبه دلیل مواد موجود به کار رفته در آن بسیار مقاوم می باشد. همچنین جالب است که بدانید یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت نهایی درب پلاستیکی، مواد اولیه به کار رفته در آن است که به صورت مستقیم با قیمت ارز در ارتباط است. شرکت‌های تولید کننده بطری پلاستیکی با در نظر گرفتن استراتژی نوین و بهره‌مندی از دستگاه‌های پیشرفته می‌توانند هزینه نهایی تولید خود را کاهش دهند. ویژگی‌های منحصر به فردی در درب پلاستیکی مایع ظرفشویی عبارتند از مقاومت بالا در برابر ضربه، وزن سبک و قابلیت بازیافت از جمله موارد مهمی است که می‌تواند به آن اشاره کرد.
ظروفیران با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها و فناوری جدید توانسته درب پلاستیکی مایع ظرفشویی دو تکه را تولید و به فروش برساند و برای مشاهده این محصول و آشنایی با آن به سایت ظروفیران مراجعه کنید.

مقالات درب بطری را اینجا بخوانید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.