فروش درب بطری پلاستیکی

فروش درب بطری پلاستیکی

با گسترش بطری‌های پلاستیکی موجود در بازار، فروش درب بطری پلاستیکی ، فروش درب بطری پت ، فروش درب بطری نیز افزایش یافته است. نحوه فروش این گونه محصولات بدین شکل است که مشتری بعد از بررسی و سفارش محصول از طریق سایت یا حضورا وجه واریز کرده و محصول نهایی را در مکان تعیین شده تحویل می‌گیرد. با توجه به این که تنوع درب بطری‌های پلاستیکی بالا است و برای انواع دهانه‌ها تولید می‌شوند، شناخت این گونه درب‌ها باعث خرید هوشمندانه خواهد شد.
جهت فروش درب بطری پلاستیکی ، فروش درب بطری صادراتی ، فروش درب بطری آبمعدنی ، فروش درب بطری نوشابه ، فروش درب بطری ادویه ، فروش درب بطری شوینده ، فروش درب بطری نوشیدنی بسیاری از شرکت‌های تولیدی به مواد اولیه به کار رفته در تولید محصولات توجه می‌کنند. قیمت گذاری این گونه درب‌ها دائما در حال تغییر است که این موضوع برای مصرف کننده نهایی دارای اهمیت است.

نحوه تولید درب بطری پت چگونه است؟

روش های تولید درب پلاستیکی اول روش تزریق و بعد روش قالبگیری تحت فشار می باشد پلاستیکی پت به روش قالب فشار در حال حاضر یک تکنولوژی شناخته شده در سراسر جهان می باشد در این روش ابتدا مواد پلاستیکی را درون قالبهای از پیش گرم شده قرار می گیرند و با بسته بندی قالب بافشار، مواد شکل درب بطری را به خود گرفته و پس از سرد شدن قالب باز می شود.

درباره درب بطری پلاستیکی

بطری‌های پلاستیکی به عنوان یکی از منابع بزرگ زباله در جهان شناخته می‌شوند. برای جلوگیری از این اتفاق بسیاری از شرکت‌های تولید کننده مواد پلاستیکی سعی کرده‌اند تا محصولات خود را به شکل محصولات قابل بازیافت تولید نمایند. درب بطری پلاستیکی نیز از جمله محصولاتی است که از مواد اولیه با کیفیت قابل تولید است.
تنوع درب‌های پلاستیکی در سال‌های اخیر افزایش پیدا کرده و مدل های مختلف برای محصولات پلاستیکی موجود در بازار وجود دارد و فروش درب بطری پلاستیکی بر اساس سایز دهانه آن و همچنین مواد اولیه به کار رفته در تولید این گونه محصولات تعیین می‌شود.

 

درب بطری پلاستیکی از لحاظ سایزبندی عبارتند از:

درب بطری آب معدنی دهانه ۳۰
درب بطری نوشیدنی‌های مختلف نظیر نوشابه دهانه ۲۸
درب بطری خروسی فیلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب بطری آسان ریز دهانه ۲۸
درب بطری اردکی دهانه ۲۸
دستگیره دهانه ۲۸ و ۴۵
درب بطری دهانه ۴۵
درب دو تکه دهانه ۲۸
درب نرمال نک دهانه ۳۰
درب سه تکه دهانه ۲۸
درب شرت نک دهانه ۳۰
درب ادویه دهانه ۳۸
درب فیلیپتاپ دهانه ۲۴ و ۲۸
درب فیلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۸
درب فندکی دهانه ۲۴ و ۲۸
درب چتری دهانه ۲۸
درب اب بند دهانه ۲۸
درب بطری پلاستیکی
درب گاز بند دهانه ۲۸
موارد مهم در هنگام خرید درب بطری پلاستیکی
دقت کنید برای خرید درب هم مثل محصولات پلاستیکی به کیفیت و استحکام آن باید توجه کنید تا بتوانید خرید هوشمندانه‌ای داشته باشید. فروش درب بطری پلاستیکی توسط شرکت‌های تولیدی با کیفیت و ماندگاری مختلف انجام می‌شود،
به نکات زیر دقت کنید تا در هنگام خرید بهترین محصولات را انتخاب کنید:
توجه کردن به وزن محصول و دستگیره
بررسی استحکام درب بطری پلاستیکی
در نظر گرفتن نشان استاندارد
بررسی مواد به کار رفته در تولید نهایی محصول
نمونه ی که قابل مطرح شدن:
1.رب گازبند دهانه ۲۸ که حتما برای استفاده نوشیدنی های گازدار باید از این نوع درب استفاده کرد تا بعد از بسته بندی محصول گاز نوشیدنی از بطری خارج نشود
2.دستگیره دهانه ۲۸ و ۴۵ که باید با توجه به گرید مواد استاندارد و وزن دستگیره ، مقاوت لازم جهت حمل و جابه جایی بطری را دارا باشد.
3.در زمان خرید درب از یک شرکت تولیدی بهتر است به اصالت آن شرکت توجه کنید. درب بطری پلاستیکی باید دارای کیفیت مناسب و مطلوب باشد که این امر باعث بسته و باز شدن سریع و آسان خواهد شد.
اگر کیفیت درب بطری پلاستیکی بالا باشد می توانیم برای محصولات دارای سایز دهانه مشابه استفاده کنیم بسیاری از شرکت‌های تولیدی با چاپ لوگو بر روی درب به شکل اختصاصی باعث افزایش جذابیت نهایی محصولات می شوند‎.

فروش درب بطری پلاستیکی

شرکت‌های تولید کننده انواع بطری پت و درب‌های مختلف را با استفاده از محصولات پلی اتیلن تولید و روانه بازار می‌نماید و مناسب‌ترین انتخاب برای شرکت‌های صنایع غذایی، انتخاب تولید کنندگان برتر است. به دلیل این که درب بطری پلاستیکی برای جلوگیری از روزنه‌های موجود بر روی محصول استفاده می‌شود، توجه کردن به کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. فروش درب بطری پلاستیکی ، فروش درب بطری الکل ، فروش درب پلاستیکی توسط یک تولید کننده معتبر به خریداران این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه و با قیمت مناسب بتوانند به محصولات مورد نظر خود دست پیدا کنند. بسیاری از تولید کنندگان درب بطری پت برای فروش درب بطری پلاستیکی، با ایجاد یک وب سایت مناسب مانند سایت ظروف ایران دغدغه خریداران را تا حد زیادی کاهش داده و باعث خرید آسان محصولات خود می‌شوند
در هنگام خرید به رزومه شرکت تولید کننده توجه داشته باشید. اگر شرکت تولیدی دارای سابقه فعالیت در زمینه تولید انواع درب‌های محصولات پلاستیکی باشد، می‌تواند محصولات خود را با تضمین کیفیت و قیمت به خریداران عرضه نماید
نتیجه گیری
فروش درب بطری پلاستیکی توسط تولید کنندگان مختلف صورت می گیرد و برای خرید درب باید یک سری از نکات و ویژگی‌های کلیدی نظیر مواد اولیه به کار رفته در تولید درب، قیمت نهایی محصول و نوع دستگاه تولید کننده این گونه درب‌ها توجه نمایند. معمول‌ترین شیوه برای تولید درب بطری پلاستیکی، استفاده از شیوه قالب‌گیری تحت فشار است که مورد توجه شرکت‌های تولیدی جهان قرار دارد.

برای مشاهده مقاله کامل درب بطری کلیک کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.