درب قفل کودک

درب قفل کودک

درب‌های قفل کودک دربی مخصوص و ویژه کودکان است، درواقع این نوع درب‌ها مخصوص کودکان طراحی شده‌اند و چون به راحتی باز نمی‌شود و باید به سمت بطری فشار بدهید کودک‌تان نمی‌تواند آن را باز کند، این نوع درب ها بسیار خلاقانه تولید می‌شود و با اگر از آن‌ها برای درب بطری‌تان استفاده کنید کودک‌تان نمی‌تواند به مواد شوینده، اسیدی یا خطرناک دسترسی داشته باشد و نیازی نیست که مدام نگران آن باشید.

کاربرد درب قفل کودک چگونه است؟

درب قفل کودک به نوعی امنیت کودک شما را فراهم می‌کند و خیال‌تان راحت خواهد بود که هرگز درب بطری مورد نظر را باز نخواهد کرد، برای بطری ‌های که در آن جرم‌گیر یا مواد شوینده وجود دارد که ضروری است که دور از دست کودکان باشد بهتر است از درب سفید کننده استفاده شود. همچنین چون درب قفل کودک محکم‌تر از درب‌های معمولی است در هنگام جابه‌جایی بطری امکان ریزش مواد از بطری ندارد.

نقاط قوت درب های قفل کودک

درب قفل کودک در انواع مختلفی تولید و طراحی می‌شود، این نوع درب اجازه هیچ گونه دسترسی به محتویات بطری را به کودک نمی‌دهد و از به‌وجود آمدن هرگونه مشکل جلوگیری می‌کند؛ همچنین از ورود و نفوذ عوامل خارجی دیگر به داخل باطری جلوگیری می‌کند و به طور کلی بسیار ایمن‌تر از درب‌های معمولی است، از طرفی داشتن فناوری آب بند بدون نشتی از دیگر مزایای این درب‌ها است.
این مدل درب ها تنوع رنگ زیادی دارد و می‌توانید با سلیقه دلخواهتان آن را انتخاب و خریداری کنید، همچنین این بطری سایز‌های مختلفی دارد و می‌توانید آن‌ها را به راحتی به صورت آنلاین سفارش دهید و خریداری کنید، برخی از کارخانه‌های تولید‌کننده مواد شوینده برای بطری‌ها از درب قفل کودک استفاده می‌کنند که اغلب دارای فوم می‌باشد، این فوم‌ها کیفیت محصول را بالاتر می‌برند.
تنوع در سایز از دیگر مزایای این محصول به‌حساب می‌آید، دهانه ۲۲، دهانه ۲۸، دهانه ۳۰ و ۳۲ از انواع سایزهای این بطری می‌باشد، این درب به راحتی بسته می‌شود اما همانطور که گفته شد باز کردن آن فن خاصی دارد، ابتدا باید درب بطری را روبه پایین فشار داد و سپس بچرخانید، این طراحی ساده اما خلاقانه باعث شده تا کودک شده به راحتی به ماده داخل بطری دسترسی نداشته باشد، این مدل درب از محصولات پرفروش بازار به حساب می‌آید.
child lock برای مصارف مختلفی از جمله جرم‌ گیر، سفید کننده و دیگر شوینده‌های خطرناک به‌کار می‌رود، همچنین این نوع درب‌ها برای مواد سمی، داروها و هرنوع ماده‌ای که قصد دارید دور از دسترس کودک‌تان باشد نیز استفاده می‌شود. این محصول در کیفیت تضمین شده تولید و در بازار عرضه می‌شود.
ویژگی‌های درب های قفل کودک
همانطور که می‌دانید درب‌های بطری انواع مختلفی از قبیل درب بطری جوشان، درب بطری پلاستیکی و کتابی دارند به همین دلیل درب قفل کودک در رده‌های مختلف از نظرقالب آن قرار می‌گیرد، همچنین درب‌ها وزن متفاوتی دارند و حجم‌های متفاوتی از ۷ گرم تا ۱۵ گرم نیز دارد.
مشخص است درب‌هایی که برای شوینده‌ها استفاه می‌شوند را نمی‌توان برای درب دارو استفاده کرد و متفاوت هستند؛ قطر این درب‌ها نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که آن‌ها را از هم متمایز می‌سازد و در دسته‌های مختلف تقسیم بندی می‌کند. قیمت این محصولات متناسب با مشخصه‌ها و ویژگی‌های درب‌های قفل کودک می‌باشد اما در کل می‌توان گفت نسبت به کیفیت و ماندگاری بالای آن‌ها قیمت خوب و متناسبی دارند.
درب‌های مجهز به قفل کودک اغلب پلاستیکی هستند و برای درب بطری‌های مواد غذایی˓ مواد شیمیایی˓ مواد بهداشتی˓ مواد دارویی˓ مواد شوینده و سموم قابل استفاده است تا هم به راحتی نریزند و کودک‌تان قادر به باز کردن آن نباشد و از ایجاد هرگونه مشکل و اتفاق خطرناکی برای کودک‌تان جلوگیری کنید.
نتیجه گیری
درب های قفل کودک با گسترش فروش و تولید این محصول اکنون مشتریان زیادی را به خود جذب کره و در بستر دارای برترین مدل‌های این نوع درب و باکیفیت‌ترین آن‌هاست،همچنین در طرح‌های متنوع و متفاوت ارائه می‌شود، می‌توانید با خرید آنلاین و بدون صرف انرژی و زمان طولانی می‌توانید از محصولات دیدن کنید و از قیمت‌های مناسب آن استفاده کنید

برای مشاهده مقالات مربوط به درب بطری کلیک کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.