درب بطری پت

خرید درب بطری پت

شرکت ها وکارخانه ها برای این که محصولات خود را در بازار به فروش برسانند از قوطی پلاستیکی استفاده می کنند و به صورت پلمپ شده به بازار عرضه نمایند و مطمعنن نیاز به خرید درب بطری پت دارد. خرید این مدل از درب‌ها برای محصولات مختلف نظیر نوشابه، دوغ و انواع نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین برای خرید درب بطری‌های خود را با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب کافی است شناخت خود را نسبت به تولید کنندگان این گونه‌ درب‌ها افزایش دهید.

درباره درب بطری پت

درب قوطی پلاستیکی موجود در بازار در سایز و مدل‌های مختلف موجود است و یکی از مهم‌ترین درب‌های پلاستیکی قابل تهیه، درب بطری پت است که از محبوبیت زیادی برخوردار است. انواع مختلف این درب ها با توجه به نیاز شرکت تجاری عبارتند از: درب بطری فانوسی، درب فندکی، درب قارچی، درب چتری، درب پت جار، درب ادویه پاش، درب پلمپ‌دار، درب فیلیپ تاپ و غیره از جمله درب‌های بطری پت هستند.

 

علت های مصرف درب بطری پت چیست؟

اولین علت مهم استفاده از این درب ها قابلیت بازیافت ان هاست. وجود متریال‌های قابل بازیافت در تولید این گونه درب‌ها باعث شده است تا هزینه نهایی تولید کاهش پیدا کرده و سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته باشند. همچنین اگر ازمواد خوب ساخته شده باشد سبک و قابل حمل هستند. به صورت کلی می‌توان گفت که درب بطری پت از جنس پلی اتیلن است که دارای دمای ذوب متفاوتی است و از نقطه بازیافت جداگانه‌ای تشکیل شده است.

راه های تولید درب بطری پت

شیوه‌های درب بطری پت با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته امروزی به گونه‌ای است که باعث تولید نهایی با کیفیت ‎های تولید این گونه درب‌ها می‌توان به روش تزریق و روش قالب گیری تحت فشار اشاره کرد:
درباره روش تزریق مواد
استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک، مواد خام قابل بازیافت در دستگاه جهت تولید درب بطری پت قرار می‌گیرد. دستگاهی که مورد استفاده روش تزریق قرار می‌گیرد با توجه به نیاز بازار قابل خریداری است.
درباره روش قالب گیری تحت فشار
یکی دیگر از تکنولوژی‌های پیشرفته جهت تولید درب بطری پت، روش قالب گیری تحت فشار است که مورد تایید بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان قرار دارد. در این شیوه مواد از پیش گرم شده درون حفره قالب ریخته شده و در دستگاه تحت فشار قرار می‌گیرد. پس از مدت زمان کوتاهی، مواد اولیه به دست آمده سرد شده و با استفاده از قالب‌های آماده، به شکل و شمایل مختلف در می‌آید. بیش از ۶۰ درصد درب بطری‌های پت از این روش تولید می‌شوند. خرید درب بطری پت در صورتی که از روش قالب گیری تحت فشار تولید شده باشد مقرون به صرفه است و به دلیل داشتن قابلیت بازیافت، سازگار با محیط زیست است.

نکات مهم در هنگام خرید درب بطری پت

نکات کلیدی مهم در خرید درب بطری عبارتند از:
توجه کردن به وزن درب بطری پلاستیکی
در نظر گرفتن استحکام محصول تولید شده
بررسی متریال به کار رفته در تولید نهایی درب بطری پت
بررسی مقاومت محصول در مقابل ضربه
انواع درب بطری پت پلاستیکی عبارتند از:
درب بطری پت دهانه ۲۸
درب بطری شوینده
درب بطری آب بند
درب رقیق پاش دهانه ۲۸
درب بطری دهانه ۳۰
درب آب بند
درب گاز بند بطری
درب اسپری دهانه ۲۰
درب بطری دهانه ۲۹ شروت نک
درب گاز بند
درب اسپری دهانه ۲۴
درب اسپری دهانه ۲۸ درب غلیظ پاش
درب بطری پت دهانه ۲۸
درب بطری پت جار
درب بطری ادویه پاش
درب بطری پت دهانه ۴۵
درب بطری دهانه ۴۵
دستگیره بطری دهانه ۴۵
در ب قیف دار پلمپ دار
درب خروسی فلیپ تاپ آسان ریز
درب فلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب ژل آتش زا
درب بطری شیشه شور
درب بطری مایع دستشویی
درب قفل کودک دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۲۴
درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب بطری دو تکه مایع ظرفشویی
درب سه تکه مایع ظرفشویی
درب بطری سه تکه مایع ظرفشویی
انواع درب شوینده
درب پلاستیکی مایع ظرفشویی ۲ تکه
درب خروسی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ دهانه ۲۸
درب تاج حروسی دهانه ۲۸
درب شوینده
درب شوینده دوتکه
درب شوینده دو تکه مایع ظرفشویی
درب تاج خروسی دهانه ۲۸
درب قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۸
درب فلیپ تاپ قارچی دهانه ۲۴
درب ارچی دهانه ۲۰
درب پلمپ دار دهانه ۲۸
درب چتری
درب بطری پلاستیکی
درب فلیپ تاپ دهانه ۱۸
درب قارچی دهانه ۱۸
درب فلیپ تاپ طرح قارچی دهانه ۱۸
درب فلیپ تاپ مدل قارچی دهانه ۱۸
درب قارچی دهانه ۲۴
درب دهانه ۲۸
درب اردکی دهانه ۲۸
دستگیره دهانه ۲۸
درب آرام ریز دهانه ۲۸
درب گازبند دهانه ۲۸
درب اشکی دهانه ۲۸
درباره قالب درب بطری پت
ازقالب درب بطری پت درب های ان تولید و استفاده می شود که بصورت ۶ کویته و ۸ کویته ساخته می شود. قبل از تولید درب بطری پت باید قالب تولید درب بطری پت آماده شود که برای ساخت قالب درب بطری پت باید از فولاد استفاده کرد.

 

فروش درب بطری پت چگونه است؟

فروش درب بطری پت شامل فروش درب بطری آبمعدنی ، فروش درب بطری نوشابه، فروش درب بطری ماالشعیر، فروش درب بطری دلستر، فروش درب بطری دوغ، فروش درب بطری شوینده، فروش درب بطری آبمیوه، فروش درب بطری عرقیات، و دیگر انواع درب بطری جزو اولویت تولید کننده درب بطری می باشد ، فروش درب بطری به کلیه مناطق ایران مستلزم شناخت میزان دمای هوای منطقه می باشد تا از مواد مناسبی برای تولید درب بطری استفاده شود.

خرید درب بطری پت

برای خرید درب حتما باید به وزن درب بطری و تعداد کویته قالب تولید درب بطری پت و نوع مواد تولید درب بطری پت دقت شود تا بتوان قیمت مناسب تهیه کرد.

قیمت درب بطری پت

برای تعیین قیمت درب بطری پت حتما باید به وزن درب بطری و تعداد کویته قالب تولید درب بطری پت و نوع مواد تولید درب بطری پت دقت شود تا بتوان قیمت درب بطری را بصورت مناسب دریافت شود.

لیست قیمت های درب بطری پت

با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه تولید درب بطری از جنس مواد پلی اتیلن و مواد پلی پروپیلن در بازار جهت اطلاع از قیمت انواع درب بطری پت ، همچنین سفارش درب بطری پت یا خرید اینترنتی درب بطری پت همچنین اطلاع از قیمت عمده بطری پلاستیکی و قیمت انواع درب پت حتما با کارشناسان فروش ظروفیران تماس بگیرید.

درب دهانه ۲8جز پرمصرف ترین ها

یکی از پرمصرف ترین نوع درب بطری پت، درب دهانه ۲۸ می باشد که از آن ( درب دهانه ۲۸) برای بسته بندی انواع بطری دوغ، بطری نوشابه، بطری شوینده، بطری عرقیات گیاهی، بطری ماالشعیر ، بطری دلستر و … استفاده می شود . جهت استفاده از درب دهانه ۲۸ باید به نوع مواد بکار رفته در آن دقت کافی صورت گیرد تا به محصول مصرف آسیب نرسد.
برای مثال برای بسته بندی بطری نوشابه باید از درب دهانه ۲۸ تولید شده با مواد پلی اتیلن H1500 استفاده شود تا گاز نوشابه باعث ترکیدن آن نشود. همچنین برای بسته بندی بطری عرقیات باید از درب دهانه ۲۸ تولید شده با مواد پلی اتیلن تزریق ۵۲۵۱۸ استفاده شود.

فروش انلاین و اینترنتی درب بطری پت

شرکت های معتبر جهت سهولت در امر فروش درب بطری پت اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که برای خرید اینترنتی درب بطری پت حتما با سایت شرکت های معتبر مراجعه نمایید.

خرید درب بطری پت به صورت انلاین

برای خرید اینتر نتی درب بطری پت و خرید اینترنتی بطری پلاستیکی و اطلاع از قیمت درب بطری پت در روزهای مختلف با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه با کارشناسان با تجربه تماس حاصل فرمایید.
نتیجه گیری
درب بطری پت به عنوان یکی از درب‌های قابل بازیافت محصولات پلاستیکی موجود در بازار است که در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. متریال به کار رفته در تولید نهایی درب بطری پت از جمله موارد با اهمیت است که می‌تواند کیفیت نهایی محصول را افزایش دهد حتما به نکات گفته شده توجه کنید تا در نهایت بهترین خرید راداشته باشید و با مشاورین فروش مجموعه ظروف ایران از طریق سایت ظروفیران ارتباط بگیرید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.