بطری پلی اتیلن طرح سم

بطری پلی اتیلن طرح سم

بطری پلی اتیلن طرح سم دارای سایز و دهانه های مختلفی می باشد که برای بسته بندی کود و انواع سم و مواد شیمیایی کاربرد دارد. بطری پلی اتیلن طرح سم دارای کاربرد های مختلفی است و به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این نوع بطری ها از پلی اتیلن می باشد. در واقع این نوع بطری های پلاستیکی برای بسته بندی مواد شیمیایی کاربرد دارد و در مدل های متنوع با سایز و دهانه های گوناگون موجود می باشد.

بطری پلی اتیلن طرح سم از چه موادی تشکیل شده است؟

مواد تشکیل دهنده این بطری، پلی اتیلن می باشد که این ماده به دلیل مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیایی و سمی و عدم خوردگی در برابر این مواد برای بطری سم مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر تولید کنندگان سم کشاورزی از این طرف استفاده می کنند و مواد سمی خود را در این ظرف ها می ریزند و برای مشتریان خود بسته بندی می کنند.

 

معرفی مواد پلی اتیلن

HDPE مخفف High density poly ethylen
به پلی اتیلن های دانسیته بالا یا سنگین معروف می باشند. از این مواد به طور گسترده برای بطری های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد اقتصادی، مقاوم به ضربه و مقاوم به رطوبت می باشند. این مواد با محدوده ی وسیعی از محصولات شامل اسیدها، سوزاننده ها سازگاری دارند. اما با حلال ها سازگاری ندارند به طور طبیعی نیمه شفاف و انعطاف پذیر هستند. افزودن رنگ این مواد را کدر خواهد کرد اما براق نمی کند. این بطری ها محافظتی خوب از مواد زیر دماهای انجماد انجام می دهد، اما نمی تواند برای دهای بالای ۸۸ درجه سانتیگراد استفاده گرد.
LDPE مخفف Low density poly ethylen
به پلی اتیلن های دانسیته پایین یا سبک معروف بوده و از لحاظ ترکیب شبیه سختی کمتر و عموما از لحاظ شیمیایی مقاومت کمتری نسبت به دارند HDPE هستند. LDPE نیمه شفافتر و خیلی گران تر از HDPE
وزن و رنگ های تولیدی بطری پلی اتیلن طرح سم چیست؟
بطری های پلی اتیلن طرح سم در وزن ۱۰۰ و ۱۱۰ گرم تولید و روانه بازار می گردند تا در برابر ضربه و حمل و نقل آسیب نبینند و سوراخ نشوند. اکثر بطری های سم به رنگ سفید هستند و دارای سفید پوششی هستند که داخل آن ها مشخص نباشد. این پوشش از مواد درون بطری و خود بطری در برابر حرارت و نور محافظت می کند تا سم خراب یا فاسد نشود.
انواع مدل های بطری پلی اتیلن سم عبارتند از:
بطری پلی اتیلن دهانه ۴۵ یک لیتر کواکس لیبل دار بلند
بطری پلی اتیلن دهانه ۴۲ ۱ لیتر
بطری پلی اتیلن دهانه ۴۸ کواکس
بطری پلی اتیلن ۲۵۰ سی سی دهانه ۲۸ ۱ لیتر
بطری پلی اتیلن دهانه ۲۸ ۱ لیتر سم
بطری پلی اتیلن سم دهانه ۲۸ ۵۰۰ سی سی
بطری پلی اتیلن دهانه ۴۲ تپل سم
ویژگی های تولید بطری پلی اتیلن طرح سم
استفاده از چهار لایه در تولید بطری سم که باعث اطمینان در تولید و نگهداری مناسب انواع سموم و محصولات شیمیایی صنعت کشاورزی خواهد بود.
مقاوم در برابر جمع شدگی بطری
مقاوم به حلال های پایه نفتی و الکلی
استفاده از درب استاندارد و قابل اطمینان
است دو تیکه القائی که احتمال ریزش پس از باز شدن درب را به صفر می رساند
وزن بطری سم حدود ۹۰ گرم و دهانه بطری معادل ۴۲ میلی متر است
نتیجه گیری
ظروف ایران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشد. بطری پلی اتیلن طرح سم نیز یکی از بطری های تولید این مجموعه می باشد که می توانید برای مشاهده انواع بطری پت سم و دیگر مدل های بطری پت به سایت ظروفیران مراجعه کنید. همچنین برای دریافت لیست قیمت بطری پت سم می توانید با کارشناسان فروش ظروف ایران در تماس باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای مشاهده مقالات مربوط به بطری کلیک کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.