بطری سم

تولید بطری پلاستیکی سم و درب بطری پلاستیکی

بطری سم یا همان بطری پلاستیکی سم در سایز دهانه و همچنین مدل و طرح های مختلف جهت بسته بندی انواع کود و سم و مواد شیمیایی به صورت انبوه در مجموعه بزرگ ظروفیران به تولید و عرضه میرسد. همچنین ظروفیران در تولید درب بطری پلاستیکی نیز از بسیاری از رقبای خود پیشی گرفته است و در این زمینه به تولیدات انبوه رسیده است.

درباره بطری های مخصوص سم

بطری پت سم از سری های بطری پلاستیکی هایی میباشد که جهت بسته بندی مواد های شیمیایی، سم و کود در کشور ما مورد استفاده قرار میگیرد و این بطری پلاستیکی های سم در مدل ها و انواع مختلفی با سایز های دهانه ۴۸ میلیمتر و ۲۸ میلیمتر و دهانه های دیگری با پلی اتیلن های ترفتالات پت تولید میشوند.

انواع بطری پلاستیکی سم

بطری پت سم دهانه ۴۲ یک لیتری
بطری پت سم دهانه ۴۸ ک.اکس
بطری پت سم ۲۵۰ سی سی اهانه ۲۸ یک لیتری
بطری پلاستیکی پت سم اهانه ۴۵ یک لیتری کواکس لیبل دار بلند
بطری پلاستیکی پت دهانه ۲۵ یک لیتری سم
بطری پلاستیکی پت دهانه ۲۸ با ۵۰۰ سی سی
بطری های پلاستیکی پت دهانه ۴۲ تپل سم و مواد شیمیایی

بطری پلاستیکی سم از چه جنسی است؟

این بطری های سم دارای کاربرد های مختلفی در صنعت تولیدات مواد شیمیایی و سم هستند. جنس آنها از پلی اتیلن است.

بطری سم طرح کوئکس

بطری پت سم دارای سایز و دهانه های مختلفی می باشد که برای بسته بندی کود و انواع سم و مواد شیمیایی کاربرد دارد. بطری سم طرح کوئکس یکی از مدل های بطری پت سم می باشد که جنس این نوع بطری ها از پلی اتیلن می باشد. در واقع این نوع بطری های پلاستیکی برای بسته بندی مواد شیمیایی کاربرد دارد و در مدل های متنوع با سایز و دهانه های گوناگون موجود می باشد.

معرفی بطری پت

برای این که بتوان ظرف‌های رنگارنگ و گوناگون پلاستیکی را در اقسام مختلف تولید کرد، باید از قالب‌های پریفرم استفاده نمود. شکل دهی استاندارد و متنوع به بطری‌های پلاستیکی از طریق قالب پریفرم امکان پذیر است. این قالب‌های کارآمد با ایجاد تنوع سایز و اندازه قادر خواهند بود تا بطری‌های باکیفیت را تولید نمایند.
ظرف‌های پلاستیکی موجود در بازار با تزریق مواد پلاستیک خام درون بطری پت ایجاد می‌شوند. موادی که درون قالب پریفرم ریخته می‌شود از نوع پلی اتیلن ترپتالات است که قابلیت تبدیل شدن به پلاستیک‌های مختلف را دارد.
از بطری پت برای تبدیل ماده خام پلاستیک، به بطری‌های کاربردی استفاده می‌شود. بیشتر استفاده از بطری پت در صنایع نوشیدنی و تولیدی است. در فرآیند تبدیل شدن مواد پلاستیک به بطری‌های قابل استفاده، از حرارت بالا استفاده می‌شود تا دمای وارد شده به پریفرم بتواند مواد خام پلاستیکی را به اندازه کافی منبسط نماید.
بطری پت دارای شکل و شمایل مختلف است که باعث می‌شود تا بطری‌های پلاستیکی با ظاهر مختلف تولید شوند. قالب‌های پریفرم در بسته بندی انواع آب میوه‌ها، محصولات لبنیاتی، سس، روغن و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای بسته بندی برخی از مواد غذایی نیز از قالب‌های پریفرم استفاده می‌شود تا محصول نهایی تولید شده دارای کیفیت قابل قبول باشد.

حجم های بطری سم طرح کوئکس

این مدل بطری ها گرد و پلاستیکی می باشد و در حجم های زیر موجود است.
۱۰۰۰ سی سی
۵۰۰ سی سی
۲۵۰ سی سی
۱۵۰ سی سی

کاربرد بطری سم طرح کوئکس

این مدل بطری های سم در صنایع دارویی، صنایع شیمیایی و سم سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع بطری های سم دارای انواع مختلفی می باشد و برای قوطی سم و بطری کود مایع و سموم کشاورزی کاربرد دارد. طی چند دهه اخیر استفاده از ظروف پلاستیکی بسیار افزایش یافته است و این ظروف جایگزین ظروف استیل، سفالی و تقریبا شیشه شده است و برای بسته بندی بسیاری از محصولات مختلف کاربرد دارد.

شکل ظاهری بطری سم طرح کوئکس

این نوع بطری های سم ازمواد پلی اتیلن ساخته شده است که به دلیل مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیایی و سمی و عدم خوردگی در برابر این مواد برای بطری سم مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل بطری سم با طرح کوئکس دارای درب معمولی و قفل کودک دار می باشد. برای سایز یک لیتری آن یک پیمانه مدرج قرار دارد. این محصول با رنگ های مختلف و دلخواه می باشد.

ویژگی های کلی بطری سم طرح کوئکس

مقاومت بالا
انعطاف پذیری
اصطحکاک کم
مواد شیمیایی ظروف پلاستیکی در مواد غذایی نشت نمی کند
نگهداری آسان مواد آرایشی
مقاوم در برابر اسیدها
نیمه شفاف و انعطاف پذیر
نتیجه گیری
ظروف ایران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشد. بطری سم طرح کوئکس نیز یکی از بطری های تولید این مجموعه می باشد که می توانید برای مشاهده انواع دیگر بطری های پت سم و دیگر مدل به سایت
مراجعه کنید.
همچنین برای دریافت لیست قیمت بطری سم طرح کوئکس می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ظروفیران ارتباط بگیرید.

بطری سم لیبل دار

سموم مختلفی در دنیا وجود دارند که برای کاربردهای مختلف استفاده شده اند. این سموم از دیرباز مورد برسی انسان‌ها واقع شده اند به طوری که اقدام به تولید بطری سم لیبل دار کرده است. بطری‌های لیبل دار مفید‌تر از بطری‌های ساده می‌باشند و می‌توانند توضیحات بیشتری درباره محتوای بطری دهند. این مورد درباره بطری‌های سم از اهمیت بیشتری برخوردار می‌باشد. بطری‌های سم نیازمند این هستند که براساس ماده درونی خود انتخاب شوند و به همین دلیل است که نمی‌توان از هر بطری برای هر سم استفاده کرد.

انواع سم و بطری سم لیبل دار

سموم خانگی به طور کلی به سه دسته سموم حمام، اتاق خواب و آشپزخانه تقسیم بندی می‌شود و این سه دسته بیشترین سم‌ها را دارند. برای اینکه بتوانید به خوبی از خانواده خود در برابر سموم مختلف محافظت کنید باید اقدامات امنیتی صورت دهید. میزان سم تاثیر به سزایی روی درمان دارد. مسلم است که تفاوت بسیاری بین کسی است که یک لیوان سم خورده با کسی که سه قاشق غذاخوری از سم خورده است. از این رو انتخاب اندازه بطری سم از اهمیت بالایی برخوردار است.
بطری سم یک لیتری لیبل دار
این بطری سم لیبل دار‌ها را می‌توان با قیمت‌ها و کیفیت‌های متنوعی تهیه کرد. کیفیت یک بطری وابسته به موادی است که در ساخت آن به کار رفته است. شما مصرف کنندگان و تولید کنندگان می‌توانید بهترین بطری‌های سم را با اندازه‌های مختلف از سایت ما تهیه کنید. کافی است به سادگی سفارش خود را ثبت کنید. این بطری‌ها را می‌توان به صورت عمده نیز تهیه کرد.
بطری پت سم چیست؟
پت نامی اختصاری برای پلی اتیلن ترمتالات است و از این نوع پلاستیک برای تهیه انواع بطری سم لیبل دار استفاده می‌شود.این ظروف خطر ندارد و می‌توان در آن‌ها عنوان مایعات و جامدات سمی را نگهداری کرد. در مدل لیبل دار آن حتی می‌توان اطلاعات بیشتری به افراد داد. شرکت‌های فروش سم‌های مفید برای تمیزکاری یا موارد این چنینی از این بطری‌ها زیاد استفاده می‌کنند. آن هم به دلیل مزایای فوق العاده استفاده از آن‌ها می‌باشد. اینها عبارتند از:
1. این بطری‌ها دارای مقاومتی بالاهستند.
2. نسبت به بطری‌های شیشه‌‌ای دارای انعطاف پذیری بیشتری دارند.
3. اصطحکاک بطری پت سم نسبت به دیگر بطری سم لیبل دار کمتر است.
4. همچنین میان مواد پلاستیکی نیز اصطحکاک کمتری دارد.
5. اندازه‌های متفاوت این بطری‌ها نگهداری آن‌ها را ساده‌تر کرده است.
6. قابلیت نشت در این بطری‌ها به شدت کم می‌باشد.
از دیگر متریال‌های تولید بطری سم لیبل دار:

1. پلی اتیلن HDPE

پلی اتیلن‌ها یکی از مواد نفتی هستند که سنگین وزن محسوب می‌شوند. بطری‌های پلی اتیلن که با این فرمت تولید می‌شوند؛ استفاده‌های گسترده‌‌ای دارند. آن هم به دلیل قیمت ارزان این بسته‌ها می‌باشد. نکته مهمی که باعث شده نتوانند به خوبی در برابر انواع سم مقاومت کنند؛ عدم سازگاری با انواع حلال‌ها می‌باشد. البته این بطری‌ها در مواجهه با اسیدها عملکرد خوبی دارند. این بطری‌ها شفاف هستند.

2. پلی اتیلن‌های LDPE

این بطری‌ها نسبت به پلی اتیلن‌های اچ دی پی ای از دانسیته کمتری برخوردار می‌باشند. یعنی پلی اتیلن سبک‌تری برای تولید این بطری‌ها به کار گرفته شده است. سختی و مقاومت کمتری که این بطری‌ها دارند باعث شده تا چندان محبوب نباشند. البته قیمت بالای آن‌ها هم چندان بی‌تاثیر نیست. اما این بطری‌ها شفاف‌تر هستند. این نوع بطری سم لیبل دار در برابر اسیدها، بازها و حلال‌ها مقاوم است. همچنین مواد سوزاننده را نیز می‌توان در این محصول به کار گرفت. نیمه شفاف و انعطاف پذیری بیشتر از جمله ویژگی‌های این بطری‌ها می‌باشد هنگام سفارش بطری موردنظر باید دقت کافی به خرج دهید چرا که بطری‌های مختلف برای کاربردهای مختلف به کار گرفته می‌شوند.
برای مثال بطری‌ها برای نگهداری انواع مایعات و محلول‌های شیمیایی سمی مفید است. خرید بطری سم لیبل دار با بهترین قیمت را می‌توانید به کمک سایت ما صورت دهید. تنها کافی است آن را در سبد خرید خود قرار داده و سفارش دهید. هم اکنون می‌توانید این محصول را با تعداد زیاد و قیمت مناسب سفارش دهید.
نتیجه گیری
ظروفیران تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات بطری پت می باشد. بطری سم لیبل دار نیز یکی از بطری های تولید این مجموعه می باشد که می توانید برای مشاهده انواع دیگر بطری های پت سم و دیگر مدل های بطری پت به سایت ظروفیران مراجعه کنید. همچنین برای دریافت لیست قیمت بطری سم طرح کوئکس می توانید با کارشناسان فروش ظروفیران در تماس باشید.

ویژگی های مهم بطری سم

مقاومت در برابر اسید ها و مواد های سوزاننده
نیمه شفاف بودن و انعطاف پذیری
بطری سم ها در چه موارد استفاده می شود
نگهداری و جابجایی انواع مایعات و محلول های شیمیایی مانند انواع کو و یا سم ها
نگهداری انواع مواد اسیدی و سموم

درباره سفارش و خرید انواع بطری سم

برای سفارش و یا خرید این نوع بطری ها فروشگاه های زیادی با قیمت ها مختلفی این محصولات را عرضه میکنند. شما میتوانید سفارشات خرید خود را از طریق ظروفیران به ثبت برسانید. فروش انواع بطری های سم و انواع ظروف شیشه ای و همپنین پلاستیکی در ظروفیران امکان پذیر است و این محصولات در تعداد های بالا قابل تولید و عرضه و همچنین صادرات هستند. تفاوت اصلی شرکت ظروفیران با دیگر شرکت های عرضه کننده انواع بطری های پلاستیکی در این است که ظروفیران خود تولید کننده انواع بطری های پت است و با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما می گذارد. همچنین واسطه های خرید نیز در این میان وجود ندارند و حذف شده است و شما قیمت های بسیار پایین تری میتوانید خرید کنید.

درب بطری پلاستیکی یا درب بطری پت برای سم

پس از معرفی مختصری از انواع بطری های سم، اکنون به معرفی محصولات مرتبط و انواع می پردازیم. درمجموعه بزرگ ظروفیران انواع درب بطری پلاستیکی های پلی اتیلن در سایز های مختلفی طراحی و به تولید میرسند. معمولا درب و بطری پلاستیکی مدل و سایز های مختلفی دارد که برای پلمپ کردن انواع بطری پلاستیکی از جمله بطری های مواد شیمیایی و سم کاربرد دارند.

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.