بطری سم 500 سی سی

بطری سم ۵۰۰ سی سی

بطری سم از ظروف نگهدارنده نمونه پلاستیکی بسیار پر کاربرد است. بررسی انواع بطری‌های پلاستیکی این امکان را می‌دهد تا با مزایا و معایب بطری‌ها آشنا شوید. همچنین بتوانید بهترین بطری را برای بسته بندی خود انتخاب کنید.

درباره بطری سم ۵۰۰ سی سی

یکی از انواع بسته‌بندی‌های پرکاربرد در جهان، بطری‌های پلاستیکی هستند. این قوطی پلاستیکی در اشکال و جنس‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. تولید قوطی پلاستیکی تا قبل از معرفی پلی‌ اتیلن، بسیار گران بود. اما پلی اتیلن باعث کاهش هزینه تولید این بطری‌ها شد. به علت وزن کم و راحتی حمل و نقل، جایگزین مصرف بطری شیشه‌ای شدند. از همین ماده نیز برای تولید بطری‌های سمی ۵۰۰ سی سی استفاده شده است.

نکات و ویژگی های بطری سم ۵۰۰ سی سی

کم هزینه و اقتصادی بودن از نظر قیمت
مقاومت مناسب در برابر ضربه
سد نفوذناپذیر در برابر میکروب‌ها و رطوبت
دارای تاییدیه سلامت از سازمان FDA
سازگار با انواع مختلف مواد اسیدی و قابل اشتعال
جنس پلی اتیلن شفاف، انعطاف‌پذیر و متراکم است.
ویژگی‌های بطری پلی اتیلن یا بطری پت
این پلی اتیلن ویژگی‌‌های خاصی از جمله شفافیت، سبک بودن، داشتن استحکام زیاد و جذب حداقل عطر دارد. پت برای استفاده در صنعت بسته‌بندی از دیگر بطری‌های پلاستیکی متمایز شود و برای ساخت بطری‌های پلاستیکی سمی ۵۰۰ سی سی از پت استفاده شده است. رمز موفقیت PET در این صنعت، شفافیت، قدرت شکل‌گیری و جهت‌گیری زنجیرها، عدم تأثیر‌گذاری بر روی مزه و طبیعت غیر سمی آن است. همچنین آب و اکسیژن و دی‌اکسید کربن به راحتی از آن عبور نمی‌کند

نحوه تولید بطری پت سم ۵۰۰ سی سی

برای تولید بطری سم ۵۰۰سی‌سی پت ،رزین جامد PET به روش قالب‌گیری تزریقی به شکل پریفرم در می‌آید. سپس تا دمای قالب‌گیری بادی گرم شده و وارد قالب مخصوص می‌شود. در مراحل بعد هوای فشرده وارد قالب شده و مواد را به دیواره قالب می‌فشارد و همزمان بوسیله میله‌های مخصوص در دو جهت کشیده می‌شود. در نهایت محصول سرد شده و بطری از قالب خارج می‌گردد. بطری ساخته شده با این روش در جهت شعاعی نسبت به جهت محوری، آرایش یافتگی بیشتری دارد. بطوری‌که استحکام ضربه‌ای و ترکیدگی آن در این جهت بیشتر است و بطری در هنگام ضربه یا فشار خرد نشده و نمی‌شکند.

انواع حجم های قوطی سم پلاستیکی

حجم استاندارد بطری‌های پلاستیکی عبارتند از:
بطری سم ۶۰ سی سی
بطری سم ۱۲۰ سی سی
بطری سم ۲۵۰ سی سی
بطری سم ۳۰۰ سی سی
بطری سم ۴۰۰ سی سی
بطری سم ۵۰۰ سی سی
بطری سم ۹۰۰ سی سی
بطری سم ۱۰۰۰ سی سی
بطری سم ۱۱۰۰ سی سی

 

ویژگی های بطری سم قدیمی

رنگ: بطری‌های قدیمی سمی در شیشه‌ای شفاف و همچنین رنگ آبی کبالت شیشه‌ای ، سبز تیره ، کهربا و سیاه وجود دارد.
شکل: یکی از منحصر به فرد‌ترین و متمایزترین ویژگی‌های بطری‌های سمی شکل‌های زیادی است که در آن‌ها ساخته شده است.
عناصر برجسته یا منبت کاری شده : بطری‌های سمی عتیقه اغلب دارای حروف ، تصاویر ، شیارها و اشکال هندسی هستند که در شیشه بلند یا منبت کاری شده‌اند.
اندازه: بطری‌های قدیمی سمی در اندازه‌های مختلف وجود دارند.

روش های بررسی و انتخاب انواع بطری سم

دقت کنید که دنبال دلایل زیبایی هستید یا ارزش بطری سم. اگر به دنبال ارزش بطری سم هستید،‌ اگر بطری برچسب اصلی داشته باشد ، ارزش آن افزایش می‌یابد. یکی از قابل توجه‌ترین بطری‌های سمی در جمجمه و استخوان‌های متقاطع می‌باشد. از بین همه رنگ‌های موجود در بطری‌ها، بطری‌های قدیمی سم آبی از کمیاب‌ترین‌ها هستند. در خرید بطری سم باید به اندازه و رنگ آن دقت کنید.

ویژگی های بطری سم ۵۰۰ سی سی

دارای تنوع رنگ
دارای درب آب بند با قطر دهانه ۴۵ میلی‌متر
گذاشتن فوم سیل‌ گذاری به درخواست مشتری
لیست قیمت های بطری سم
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار جهت اطلاع از قیمت بطری سم حتما با واحد فروش شرکت های معتبر تماس بگیرید.
قیمت عمده بطری سم چیست؟
با توجه به تولید انبوه بطری سم معممولا شرکت هایی که خودشان تولید می کنند قادر هستند که قیمت عمده بطری سم را با کمترین قیمت ارایه نمایند.
فروش اینترنتی بطری سم چگونه است؟
شرکت های معتبر جهت سهولت در امر فروش بطری سم اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که برای خرید اینترنتی بطری سم حتما با سایت شرکت های معتبر مراجعه نمایید.
خرید اینترنتی بطری سم
برای خرید اینترنتی بطری سم و خرید اینترنتی بطری پلاستیکی و اطلاع از قیمت بطری سم در روزهای مختلف با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه باشد.
شاید عجیب باشد که صنعت بسته‌بندی تا این حد متنوع باشد. اما تمام این نکات برای کسب رضایت مشتری می‌باشد. در ساخت بطری سم ۵۰۰ سی ‌سی سعی شده تا زیبایی ، کیفیت و استحکام بطری به خوبی در نظر گرفته شود. تا بتوانیم رضایت مشتری را برای همیشه داشته باشیم.

برای مشاهده مقالات کامل بطری سم کلیک کنید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.