بطری دارویی

بطری ۶۰ سی سی دارویی

امروزه بطری دارویی یکی از کاربردی‌ترین ظروف پلاستیکی است که در ایران تولید می‌شود. بطری دارویی نیز یکی از پر طرفدار‌ترین محصولات ظروف ایران به شمار می‌رود. همچنین این محصول باید ویژگی‌هایی داشته باشد که بتواند در بربر انواع مواد شیمیایی که در داروهای مختلف و سموم گوناگون به کار برده می‌شود؛ مقاومت کند. این محصول مقاومت مناسبی در برابر انواع عوامل شیمیایی و خورنده‌ها دارد. از این رو از این بطری‌ها در صنایع تولید سموم کشاورزی، صنعتی، خانگی و… استفاده می‌شود.
از دیگر کاربردهای آن می‌توان به حمل و نقل انواع مواد شیمایی در آزمایشگاه‌های مختلف اشاره کرد. این بطری به خصوص درباره محلول‌های شیمیایی، کاربردی عمل می‌کند. صنایع دیگر همچون تولیدات دارویی و بهداشتی نیز از اندازه‌های دیگر این بطری‌ها استفاده می‌کنند. همچنین می‌توان برای نگهداری چسب و رزین بطری‌های سم لیبل دارظروفیران را پیشنهاد کرد.

 

خرید بطری دارویی

بطری های دارویی از چهار لایه تولید شده اند. این چهار لایه که از انواع مختلفی پلاستیک‌های خاص در آن‌ها استفاده شده است؛ باعث اطمینان بیشتر شما هنگام حمل و نقل و استفاده از این مواد می‌شوند. بطری‌هایی که توسط ظروفیران به شما عرضه می‌شوند در برابر عوامل مختلف خم نمی‌شوند از این رو مقاومت بالایی در برابر جمع شدگی و به خصوص جمع شدگی در اثر گرما و مواد شیمایی دارند. این بطری‌ها را می‌توان در صنایع مختلف به کار گرفت. حتی صنایعی که محلول‌های خاص تولید شده بر پایه نفت یا حلال‌های الکلی دارند نیز می‌توانند به این تولیدات اعتماد کنند.محصولات ظروفیران به طور کامل از یک روند تایید کیفیت کامل عبور می‌کنند. طی این روند آزمایشات متعددی روی آن‌ها صورت گرفته و از کیفیت آن‌ها اطمینان حاصل می‌شود.
استفاده از مواد اولیه با کیفیت یکی از اصلی‌ترین مواردی است که بطری دارویی ظروفیران را پر طرفدار کرده است. استفاده از بهترین مواد اولیه موجب شده تا این بطری‌ها مقاومت زیادی در برابر ضربه و انواع عوامل تحدید کننده داشته باشند
درب بطری انواع سموم لیبل دار نیز دارای کیفیت بالایی می‌باشد. این درب‌ها دارای آب بند با قطر مناسب هستند. به طور کلی قطر آب بند دهانه این بطری‌ها به صورت استاندارد و ۴۵ میلی متری می‌باشد.

ویژگی‌های بطری دارویی ظروفیران

بطری‌های دارویی تولید شده در این کارخانه‌ها علاوه بر کیفیت زیبایی را نیز در نظر دارند. زمانی که شما به صفحه محصولات این شرکت تولید کننده و توزیع کننده مراجعه می‌کنید؛ به خوبی این موضوع را درک خواهید کرد. ظروفیران برای کسب رضایت مشتریان خود بطری‌های دارویی خود را در اندازه‌های مختلف و با رنگ‌های گوناگون تولید می‌کند. شما عزیزان نیز در سراسر کشور می‌توانید این محصولات را سفارش دهید. فوم و فوم سیل نیز دو ماده‌‌ای هستند که می‌توانند مقاومت بطری‌های شما را در برابر برخی عوامل بیشتر کنند. در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید از شرکت بخواهید تا این دو نوع فوم را نیز در محصولات شما قرار دهد.

مواد اولیه تولید بطری دارویی چیست؟

عمده‌ترین ماده اولیه برای تولید این بطری‌ها مواد پلی اتیلن می‌باشند. پلی اتیلن‌ها از خانواده گرمانرمها می‌باشند. زمانی که گاز اتیلن را پلیمریزایسیون می‌کنند؛ این پلیمر تولید می‌شود. پلی اتیلن‌ها دارای گرید‌های مختلف هستند. گرید‌هایی که هر کدام ویژگی‌های خاصی به بطری‌های شما می‌دهند. از مهم‌ترین ویژگی‌های کلی پلی اتیلن‌ها می‌توان به دمای انتقال شیشه‌‌ای -۸۰ درجه سانتی گراد اشاره کرد.
پلی اتیلن‌ها همانطور که اشاره کردیم دارای انواع مختلف می‌باشند. در ادامه تعدادی از آن‌ها را ذکر می‌کنیم:
پلی اتیلن با دانسیته بالا (hdpe)
پلی اتیلن با دانسیته پایین (LDPE)
پلی اتیلن سبک خطی (LLDPE)
پلی اتیلن بسیار سبک (VLDPE)
پلی اتیلن با وزن مولکولی بسیار بالا (UHMWPE)
برای تولید این بطری‌های دارویی می‌توان از ترکیبی از این مواد استفاده کرد. با توجه به اینکه نیاز‌های این بطری‌ها متفاوت است؛ از پلی اتیلن‌های متفاوتی نیز برای تولید آن‌ها استفاده می‌شود.
انواع بطری ۶۰ سی سی دارویی عبارتند از:
بطری ۶۰ سی سی دارویی
بطری ۶۰ سی سی گرد
بطری ۶۰ سی سی کتابی
بطری ۶۰ سی سی قهوه ای
بطری ۶۰ سی سی مکعبی
بطری ۶۰ سی سی شفاف
لیست قیمت بطری ۶۰ سی سی
با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه در بازار جهت اطلاع از قیمت بطری ۶۰ سی سی دارویی حتما با واحد مشاورین فروش مجموعه ظروفیران ارتباط بگیرید.
درباره قیمت عمده بطری۶۰ سی سی دارویی
با توجه به تولید انبوه بطری ۶۰ سی سی دارویی معممولا تولید کنندگان قادر هستند که قیمت عمده بطری ۶۰ سی سی دارویی را با کمترین قیمت ارایه نمایند.
درباره فروش اینترنتی بطری ۶۰ سی سی دارویی
شرکت های معتبر جهت سهولت در امر فروش بطری ۶۰ سی سی دارویی اقدام به فروش اینترنتی نموده اند که برای خرید اینترنتی بطری ۶۰ سی سی دارویی حتما با سایت شرکت های معتبر مراجعه نمایید.
درباره خرید اینترنتی بطری ۶۰ سی سی
برای خرید اینترنتی بطری ۶۰ سی سی دارویی و خرید اینترنتی بطری پلاستیکی و اطلاع از قیمت بطری ۶۰ سی سی دارویی در روزهای مختلف با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه با کارشناسان با تجربه ظروفیران تماس حاصل فرمایید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.