انواع مدل های درب بطری

انواع مدل های درب بطری

انواع مدل های درب بطری برای بطری پلاستیکی و بطری پت در سایز و مدل های مختلفی تولید می شود در واقع درب بطری ها دارای انواع مدل و سایز های مختلفی است که وظیفه همه آن ها پلمپ کردن بطری می باشد.

بطری پت چیست ؟

از بطری پت نگهداری مایعات مختلف استفاده می شود. بیشتر استفاده از بطری پت در صنایع نوشیدنی و تولیدی است. در فرآیند تبدیل شدن مواد پت به بطری‌های قابل استفاده، از حرارت بالا استفاده می‌شود تا دمای وارد شده به پریفرم بتواند پریفرم را به اندازه کافی نرم به شکل بطری پت موردنظر برسد. بطری پت دارای شکل و شمایل مختلف است که باعث می‌شود تا بطری‌های پلاستیکی با ظاهر مختلف تولید شوند. بطری پت در بسته بندی انواع آب میوه‌ها، محصولات لبنیاتی، سس، روغن و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای بسته بندی برخی از مواد غذایی نیز از بطری پت استفاده می‌شود تا محصول نهایی تولید شده دارای کیفیت قابل قبول باشد.

 

تولید انواع درب بطری چگونه است؟

درب های پلاستیکی در انواع و مدل های متنوعی درظروف ایران تولید می شود که هر کدام از این نوع درب بطری کاربرد های متفاوتی دارد . در واقع درب بطری پت در ایران توسط شرکت های زیادی با بهترین کیفیت تولید می گردد.ظروف ایران نیز یکی از شرکت های با تجربه در زمینه تولید انواع بطری پت ، قوطی پلاستیکی و انواع درب بطری می باشد .
انواع درب بطری پلاستیکی عبارتند از:
درب بطری پت چتری آب بند دهانه ۲۸
درب بطری پت چتری گاز بند دهانه ۲۸ یا درب دهانه ۲۸
درب بطری پت دهانه ۴۵ یا درب دهانه ۴۵
دستگیره بطری پت دهانه ۲۸ یا دستگیره دهانه ۲۸
دستگیره بطری پت دهانه ۴۵ یا دستگیره دهانه ۴۵
درب فیلیپ تاپ اردکی دهانه ۲۸
درب فیلیپ تاپ خروسی دهانه ۲۸
درب آرام ریز دهانه ۴۵
درب قیف دار آرام ریز دهانه ۲۸
درب جار دهانه ۷۰
درب فانوسی دهانه ۹۰
درب فلکه ای دهانه ۱۲۰
درب فوم دار پلاستیکی دهانه ۳۸
درب قفل کودک دهانه ۲۸ و درب قفل کودک دهانه ۳۰
درب دو تکه مایع ظرفشویی دهانه ۲۸
درب ساده دهانه ۱۸
درب فیلیپ تاپ دهانه ۱۸
انواع درب پلی اتیلن
درب های پلی اتیلن برای بطری های پلاستیکی مخصوص مواد شوینده کاربرد دارد که این نوع درب ها در سایز با دهانه ۲۸ و ۳۰ و ۳۸ تولید می شود.
درب دو تکه دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۲۸
درب قفل کودک دهانه ۳۰
درب فوم دار دهانه ۳۸
مدلهای تقسیمی درب های بطری های پت چیست؟
درب بطری نوشابه یا درب نوشابه چیست؟
درب بطری شوینده یا درب شوینده که درب شوینده به انواع درب دو تکه و درب سه تکه و درب فیلیپ تاپ، درب فندکی، درب قارچی، درب دهانه ۲۴، اسپری دهانه ۲۴، غلیظ پاش دهانه ۲۴ و درب دهانه۲۸، اسپری دهاه ۲۸، غلیظ پاش دهانه۲۸ تقسیم می شود.
درب بطری دوغ یا درب دوغ
درب مایع ظرفشویی یا درب بطری مایع ظرفشویی
درب مایع دستشویی یا درب بطری مایع دستشویی
درب پت چتری دهانه ۲۸ آب بند و گاز بند چگونه است
معمولا درب پت با دهانه ۲۸ که به و صورت درب چتری و ساده معروف می باشد و در دو نوع ذرب آب بند و درب گاز بند تولید می شود . درب بطری چتری اب بند با گاز بند با یکدیگر تفاوت دارند . در واقع درب بطری چتری آب بند از کیفیت پایین تری برخوردار است. درب بطری چتری آب بند از مواد پلی اتیلن تزریق گرید ۵۲۵۱۸ استفاده می شود و برای بسته بندی آب به کار می رود . و برای بطری های کاربرد دارد که نوشیدنی با گاز کمتری در آن ریخته و بسته بندی می گردد . این مدل درب به دلیل این که کیفیت پایین تری دارد دارای قیمت مناسبی است . اما درب چتری گازبند از مواد پلی اتیلن تزریق گرید Hi500 و مواد پلی اتیلن تزریق خارجی (شرکت ال جی)استفاده می کند که برای بسته بندی محصولات گازدار مثل دوغ گازدار با بطری نوشابه استفاده می شود.

مدل های مختلف درب بطری پلاستیکی دهانه ۴۵

درب بطری در انواع مدل های مختلفی است که درب پت با دهانه ۴۵ یکی دیگر از انواع درب بطری می باشد این نوع درب بطری با با پیشرفته ترین دستگاه ها تولید می شود و بیشتر این نوع درب بطری برای بسته بندی بطری دوغ ، بطری شیر کاربرد دارد همچنین درب دهانه ۴۵ برای بطری ۴ لیتری ، بطری ۵ لیتری ، الن ۴ لیتری و گالن ۵ لیتری و بطری دسته دار روغن استفاده می شود .

مدل های مختلف درب بطری پلاستیکی با دهانه ۲۸

فیلیپ تاپ اردکی یکی از مدل های درب های پلاستیکی است که برای بسته بندی بطری های شامپو بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.
فروش درب بطری پلاستیکی
قابل توجه است خرید و فروش انواع درب های بطری پلاستیکی در سایت اینترنتی ظروفیران انجام می شود . شرکت ظروفیران یکی ازبزرگترین شرکت های قوی و باتجربه در زمینه تولید درب بطری پلاستیکی است که توانسته به تامین مشتریان داخلی و خارجی بپردازد. حتما با توجه به نوسانات بازار برای اطلاع از قیمت انواع درب بطری پلاستیکی و انوع بطری پت می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
لیست قیمتهای درب های بطری
برای اطلاع از قیمت درب بطری و اطلاع از لیست قیمت درب بطری پلاستیکی با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه با کارشناسان و مشاورین مجموعه ظروف ایران از طریق سایت ظروفیران تماس حاصل نمایید.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.